Autor Téma: PLAVÁNÍ: ME JUNIORŮ 2013  (Přečteno 1197 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVÁNÍ: ME JUNIORŮ 2013
« kdy: 11. Červenec 2013, 13:27:43 »
Termín: 10-14/07/2013
Místo: Poznaň, Polsko




Výsledky izraelských reprezentantů
10/07/2013
50 m motýlek ... junioři ... kategorie 17-18 let ...  rozplavby ... soutěžících 61
Etaj Gurevič ... čas 25,85 sec ... 41. místo - do semifinále nepostoupil
Itaj Goldfaden ... 25,96 ... dělené 44. místo - do semifinále nepostoupil
Oren Malka ... 26,07 ... dělené 52. místo - do semifinále nepostoupil
Avi Davidov ... 26,17 ... 55. místo - do semifinále nepostoupil
 
100 m volný způsob ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... soutěžících 50
Zohar Šiklerová ... 59,43 sec ... 35. místo - do semifinále nepostoupila
Adva Braunová ... 59,79 ... 38. místo - do semifinále nepostoupila
 
400 m volný způsob ... junoři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 55
Ido Haber ... 3:57,37 min ... 13. místo - postoupil jako náhradník do finále, v němž nestartoval
 
100 m znak ... junioři ... 17-18 let  ... rozplavby ... účastníků 43
Arthur Poljak ... 57,70 sec ... 18. místo - postoupil do semifinále (20členného): v něm  skončil na 14. místě, čas 57,79 - do finále nepostoupil
David Fridlander ... 58,58 ... 28. místo - do semifinále nepostoupil
Amit Acmon ... 59,06 ... dělené 31. místo - do semifinále nepostoupil
 
400 m polohový závod ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 18
Jael Danieliová ... 5:04,02 min ... 11. místo  - postoupila do finále (10členného) , v něm skončila na posledním místě,  čas 5:03,38 min - jako jediná nezaplavala pod 5 minut
 
200 m prsa ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 41
Idan Master ... 2:18,95 min ... 16. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm ve výsledkové listině nefiguroval (semifinalistů bylo devatenáct)
 
200 m znak ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 33
Guy Šilanová ... 2:20,00 min ... 16. místo - postoupila do semifinále (20členného), v něm skončila na 16. místě, čas 2:19,61  - do finále nepostoupila
Šahar Menachemová ... 2:21,20 min ... 20. místo - postoupila do semifinále (20členného), v něm skončila na 19. místě, čas 2:20,82  - do finále nepostoupila
Saraj Ejnbar Marková ... 2:26,30 min ... 32. místo - do semifinále nepostoupila
 
4x100 m volný způsob ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 14
Složení štafety: Ionichev, Acmon, Malka, Davidov ... 3:30,78 min ... 13. místo - do finále tým nepostoupil
---
11/07/2013
100 m volný způsob ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 59
Gleb Ioničev ... 51,60 sec  ... 23. místo - postoupil jako náhradník do semifinále, v němž ale nestartoval
Oren Malka ... 52,98 ... dělené 48. místo - do semifinále nepostoupil
 
400 m volný způsob ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 30
Jael Danieliová ... 4:31,42 min ... 19. místo - do finále nepostoupila
 
200 m motýlek ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 31
Etaj Gurevič ... 2:02,94 min  ... 15. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm skončil na 11. místě, čas 2:01,90  - postoupil jako náhradník do finále, v něm nestartoval
---
12/07/2013
50m znak ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 41
Saraj Ejnbar Marková ... 31,24 sec ... dělené 34. místo - do semifinále nepostoupila
Šahar Menachemová ... 31,26  ... 36. místo - do semifinále nepostoupila
Guy Šilonová ... 31,29  ... dělené 37. místo - do semifinále nepostoupila
 
50 m prsa ... junioři ... 17-18 ... rozplavby ... účastníků 46
Itaj Goldfaden ... 29,37 sec ... 17. místo - postoupil do semifinále (20členného), obsadil 19. místo, čas 29,40 sec - do finále nepostoupil
Idan Master ... 29,57  ... dělené 22. místo - postoupil do semifinále (20členného), obsadil 18. místo, čas 29,35 sec - do finále nepostoupil
 
200 m volný způsob ... juniorky ... 15-16 let ... účastnic 35
Zohar Šiklerová ... 2:08,53 min ... 26. místo - postoupila do semifinále (20členného), v něm skončila na 16. místě, čas 2:06,63  - do finále nepostoupila
Adva Braunová ... 2:09,76 ... 30. místo - do semifinále nepostoupila
 
200 m znak - junioři ... kategorie 17-18 ... rozplavby ... účastníků 31
Arthur Poljak ... 2:05,43 min ... 15. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm obsadil 13. místo, čas 2:04,40 - do finále nepostoupil
David Fridlander ... 2:07,33 mim ... 19. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm obsadil 20. (poslední) místo, čas 2:09,99  - do finále nepostoupil
 
1500 m volný způsob ... juniorky ... 15-16 let ... finálový závod ... účastnic 19
Jael Danieliová ... 17:34,01 min .... 16. místo
---
13/07/2013
50 m volný způsob ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 48
Zohar Šiklerová ... 26,78 sec ... 18. místo - postoupila do semifinále (20členného), v něm skončila  na 12. místě, čas 26,58  - do finále postoupila jako náhradnice, v něm nestartovala
Adva Braunová ... 27,39  ... 30. místo - do semifinále nepostoupila
 
50 m znak ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 38
Oren Malka ... 26,51 sec ... 9. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm obsadil 7. místo, čas 26,31  - postoupil do finále (10členného), v něm skončil sedmý, čas 26,29
Amit Acmon ... 27,18 sec ... 22. místo - do semifinále (20členného)  postoupil jako náhradník, v něm startoval, skončil na 19. místě, čas 27,16 - do finále nepostoupil
David Fridlander ... 28,10  ... 33. místo - do semifinále nepostoupil
 
100 m znak ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 38
Guy Šilonová ... 1:05,79 min ... 25. místo - do semifinále nepostoupila
Šahar Menachemová ... 1:06,20  ... 28. místo - do semifinále nepostoupila
Saraj Ejbar Marková ... 1:07,70 ... 34. místo - do semifinále nepostoupila
 
200 m volný způsob ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 58
Ido Haber ... 1:52,75 min ... 23. místo - do semifinále (20členného) postoupil, v něm obsadil dělené 15. místo, čas 1:52,20  - do finále nepostoupil
Gleb Ioničev ... 1:53,96  ... 33. místo - do semifinále nepostoupil
 
200 m polohový závod ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 35
Jael Danieliová ... 2:26,78 min ... 31. místo - do semifinále nepostoupila
 
100 m motýlek ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 48
Etaj Gurevič ... 55,75 sec ... 25. místo - do semifinále postoupil jako náhradník, ale nestartoval v něm
Adi Davidov ... 56,24  ... 32. místo - do semifinále nepostoupil

100 m prsa ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 49
Itaj Goldfaden ... 1:04,11 min ... 16. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm skončil na 16. místě, čas 1:04,17  - do finále nepostoupil
Idan Master ... 1:04,54  ... dělené 23. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm obsadil 19. místo, čas 1:04,55  - do finále nepostoupil
---
14/07/2013
50 m volný způsob ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastníků 58
Gleb Ioničev ... 23,39 sec ... 11. místo - postoupil do semifinále (20členného), v něm obsadil osmé místo, čas 23,16 a kvalifikoval se do desetičlenného finále, de skončil také osmý s časem mírně horším: 23,20
Oren Malka ... 24,13 ... 36. místo - do semifinále nepostoupil
Amit Acmon ... 24,83 ... 54. místo - do semifinále nepostoupil
Itaj Goldfaden ... 25,32 - do semifinále nepostoupil
 
50 m motýlek ... juniorky ... 15-16 let ... rozplavby ... účastnic 58
Šahar Menachemová ... 30,45 sec ... 55. místo - do semifinále nepostoupila
 
4x100 m polohový závod ... junioři ... 17-18 let ... rozplavby ... účastnických štafet 22
Složení štafety: Poljak, Davidov, Goldfaden, Ioničev ... 3:47,61 min ... 7. místo - postup do finále

 

**
« Poslední změna: 14. Červenec 2013, 18:58:03 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist