Autor Téma: LETNÍ UNIVERZIÁDA 2013  (Přečteno 1194 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
LETNÍ UNIVERZIÁDA 2013
« kdy: 8. Červenec 2013, 23:46:25 »
Termín: 06-17/07/2013
Místo: Kazaň, Rusko

 
VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH REPREZENTANTŮ
Budou postupně doplňovány ...
 
Mark Alterman - disk
Vysoká škola (VŠ): Ruppin Academic Center, Emek Hefer (Izrael)

Kvalifikace-skupina A-pokusy: 1 ... přešlap, 2 ... 53,93 m, 3 ... 55,05 m - díky třetímu pokusu se Mark kvalifikoval z 12. (posledního) místa do (12členného)  finále, v něm skončil na 10. místě - hody 55,06/54,43/53,14 m
---
Girmav Amarem - půlmaraton
VŠ: Wingateho institut Netanya
Finálový závod ... čas 1:08:38 hod ... 21. místo (ze 40, kteří dokončili)
---
Julia Banachová - plavání
VŠ: University of Arkansas, USA
100 m prsa ... čas v rozplavbách 1:11,35 min ... celkově 21. místo z 38 - do semifinále nepostoupila
 
200 m prsa ... v rozplavbě 1 čas 2:36,00 min ... 3. místo - do semifinále nepostoupila
 
50 m prsa ... v rozplavbě 5 čas 33,11 sec ... 8. (posední) místo - do semifinále nepostoupila

Jahel Šahaf Bareniová
- skok do výšky
VŠ: Universiy of North Texas, USA
 
Kvalifikace
165 cm ... vynechala
170 cm .. 1. pokus shodila, 2. pokus překonala
175 cm ... 3x shodila
Nejlepší výkon 170 cm ... 20. místo z 22. hodnocených - do finále nepostoupila
---
Guy Barnea - plavání
VŠ: Interdisciplinary Center (IDC) Herzlia
50 m znak ... v rozplavbě 6 čas 25,30 sec ... 2. místo - postoupil do semifinále (2x8 plavců) 2,  kde skončil třetí, čas 25,32 sec a kvalifikoval se do finále, v něm skončil na pátém místě z osmi, čas 25,25 sec
 
50 m  motýlek... v rozplavbě 8 čas 24,60 sec  ... 6. místo - do semifinále nepostoupil
---
Grigori Beskin - šerm
VŠ: Givat Washington College, Chevel Javne (Izrael)
Kord - jednotlivci ... vyřazen v 2. kole
1. kolo .. výhra nad Jamadou (Japonsko) 15:3
2. kolo (nejlepších 32) ... těsná prohra s Adamkem (Polsko)  14:15
---
Itaj Chammah - plavání
VŠ: Netanya Academic College
200 m znak ... v rozplavbě 6 čas 2:02,06 min ... 5 místo - postoupil do semifinále 2, v něm skončil poslední (osmý), čas 2:02,21 min - do finále nepostoupil
---
Plážový volejbal
Sean Faiga /Ariel Hilman
VŠ: oba IDC Herzlia

Zápasy v kvalifikační skupině N
1. zápas ... Faiga/Hilman - Gomez/Pulido  (Mexiko) 0:2
2. zápas ... Faiga/Hilman - Gong/Li (k. Čína) 2:1
3. zápas ... Faiga/Hilman - Alimi/Duee (Francie) 0:2
 
Konečná tabulka  skupiny N:
1. Mexická dvojice ... 6 bodů
2. Dvojice k. Číny ... 4
3. Francouzská dvojicd ... 4
4. Izraelská dvojice Faiga/Hilman ... 4 ... 1 výhra/2 prohry

Fáze poražených (o 25. až 32. místo) - systém double elimination
1. zápas ... Faiga/Hilman - Sato/Šoji (Japonsko) 2:0
2. zápas ... Faiga/Hilman - Carlson/Hughes (USA) 2:0
3. zápas ... Faiga/Hilman - Sato/Šoji 2:1
4. zápas ... Faiga/Hilman - Carlson/Hughes 2:0
 
Konečné pořadí izraelské dvojice: 25. místo (nejlepší ve skupině 25-32).
---
Juval Šalom Freilich - šerm
VŠ: Open University Netanya
Kord - jednotlivci ... vyřazen v 2. kole
1. kolo ... výhra nad Ferotem (Belgie) 15:9
2. kolo (nejlepších 32) ... těsná prohra s Hadzicem (USA) 14:15
---
Maajan Furmanová - skok do výšky
VŠ: Wingateho Institut Netanya

Kvalifikace
165 cm ... vynechala
170 cm ... skočila na první pokus
175 cm ... skočila na první pokus
180 cm ... skočila na první pokus
184 cm ... skočila na první pokus - tento výkon jí zajistil první místo v kvalifikaci a postup do finále, v něm skončila na 7. místě z dvanácti.

 
Finálový zápis Maajany:
175 cm ... skočila na první pokus
180 cm ... skočila na první pokus
184 cm ... skočila na první pokus
187 cm ... skočila na třetí pokus
190 cm ... třikrát shodila
---
David Gamburg - plavání
VŠ: IDC Herzlia
100 m znak ... v rozplavbě 6 čas 55,89 sec ... 5. místo - do semifinále nepostoupil
 
100 m volný způsob ...v rozplavbě 1 čas 50,72 sec ... 1. místo - do semifinále nepostoupil

200 m znak ... v rozplavbě 6 čas 2:06,07 ... 8. (poslední) místo - do semifinále nepostoupil
 
50 m znak ... v rozplavbě 6 čas 26,01 sec ... 5. místo - do semifinále nepostoupil
---
Maor Hatoel - šerm
VŠ: Haifa University
Fleret - jednotlivci ... vyřazen v osmifinále
1. kolo ... porazil Liho (k. Čína) ... 15:4
2. kolo ... porazil Chovanskyho (Rusko) ... 15:12
Osmifinále ... těsně poražen Rosowskym (Británie)  13:14
---
Nimrod Hajet - plávání
VŠ: Wingateho Institut (Zinman College) Netanya
100 m motýlek ... v rozplavbě 6 čas 55,87 sec ... 8. (poslední) místo - do semifinále nepostoupil
 
200 m motýlek ... v rozplavbě 5 čas 2:04,70 min ... 7. místo - do semifinále nepostoupil
 
400 m polohový závod ... v rozplavbě 4 čas 4:29,68 min ... 5. místo - do finále nepostoupil
---
Ido Herpe - šerm
VŠ: College of Law and Business Ramat Gan
Kord - jednotlivci ... vyřazen v osmifinále
1. kolo ... výhra nad Markovsem (Lotyšsko¨) 15:14
2. kolo ... výhra nad Tragerem (Itálie) 15:13
3. kolo ... výhra nad Leblankem (Kanada) ... 15:9
Osmifinále ... těsná prohra s Hiranem (Japonsko) ... 10:11
---
Kord - družstva - muži
Izrael: Beskin, Freilich, Herpe
1. kolo ... přímý postup do osmifinále
Osmifinále ... Izrael-Ukrajina 45:32
Čtvrtfinále ... Izrael - Francie 40:45 - izraelský tým vyřazen
---
Kord - družstva - ženy
Izrael: Levinová, Londonová, Marinuková
Osmifinále ... Izrael - Ukrajina 44:45 - izraelský tým vyřazen
---
Plavání - družstva - ženy
Izrael: Banachová, Marksová, Šahaffová, Siebnerová
4x100 m polohový závod ... v rozplavbě 1 čas 4:20,34 min ... 6. místo (ze 7) - do finále štafeta nepostoupila
---
Plavání - družstva - muži
Izrael:  Konovalov, Samoullich, Hajet, Šnajder
4x100 m volný způsob ... v rozplavbě 4 čas 3:27,96 ... 6. místo - do finále štafeta nepostoupila
---
Cassidy Kahnová - skoky do vody - jednotlivkyně
VŠ: Indiana University, USA
1 m ... 20. místo v kvalifikaci (z 23), do semifinále nepostoupila
Celkový počet bodů ... 201,95

3 m ... 17. místo v kvalifikaci (z 24) - postoupila do 18členného semifinále
Kvalifikace ... 213,45 bodů
Semifinále ... 208,60 bodů ... 16. místo - do finále nepostoupila
 
Izrael byl hodnocen i v kategorii družstev, ačkoli měl pouze jednu reprezentantku - Kahnovou. Po součtu bodů ze skoků  z jednometrového a třímetrového prkna  (415,40)  obsadil Izrael 13. místo z osmnácti zemí.
---
Boris Kibrik - tradiční zápas
VŠ: Middlesex University, Londýn, Británie
Kategorie: do 90 kg

Styl kureš (klasický)... vyřazen ve čtvrtfinále
1. kolo ... porazil Kajesovce (Lotyšsko) 4:0
Čtvrtfinále ... prohrál s Rjabčunem (Ukrajina) ... 0:4
 
Styl kureš (volný) ... vyřazen v 1. kole (osmifinále)
Poražen Lkhagvasunemem (Mongolsko) ... 0:5
---
Alexi Konovalov - plavání
VŠ: IDC Netanya
200 m volný způsob ... v rozplavbě 7 čas 1:52,77 min ... 8. místo (poslední) - do semifinále nepostoupil
---
Irina Levinová - šerm
VŠ: Open University Beerševa
Kord - jednotlivkyně ... vyřazena v 1. kole
Prohrála s Junusbajevovou (Kazachstán) 8:15
---
Ana Londonová - šerm
VŠ: Bar Ilan University Ramat Gan
Kord - jednotlivkyně ... vyřazena v 2. kole
1. kolo ... porazila Muroniovou (Itálie) 15:13
2. kolo (nejlepších 32) ... prohrála se Staehliovou (Švýcarsko) ... 12:15
---
Avital Marinuková - šerm
VŠ: Open University Ašdod
Kord - jednotlivkyně ... vyřazena v 2. kole
1. kolo ... porazila  Hugasovou Mallarquiovou (SRN) 15:11
2. kolo (nejlepších 32) ... prohrála s Kolobovovou (Rusko) ... 12:15
---
Martina Marksová - plavání
VŠ: IDC Herzlia
200 m volný způsob ... v rozplavbě 5 čas 2:04,28 min ... 7. místo (ze sedmi) - do semifinále nepostoupila
 
400 m volný způsob ... v rozplavbě  2 čas 4:25,66 min ... 6. místo - do finále nepostoupila
---
Tasama Moogas - půlmaraton
VŠ: Wingateho institut Netanya
Finálový závod ... 1:05:50 hod ... 11. místo (ze 40, kteří dokončili)
---
Noam Neeman - běh 3000 m
VŠ: Technion Haifa ... 11. místo v rozbězích (čas 8:53,33 min), postoupil do finále: v něm skončil z 12 účastníků na skvělém pátém místě, když zaběhl svůj dosud nejrychlejší osobní čas 8:49,07 min!
---
Almog Olštejn - plavání
VŠ: IDC Herzlia
50 m volný způsob ... v rozplavbě 8 čas 23,14 sec ... 7. místo - do semifinále nepostoupil
---
Chen Ošriová - veslování
VŠ: Oregon State University
Skif (LW - lightweight)  ... 4. místo ve finále B
Rozjížďka 2 ... 8:46,19 min ... 3. místo
Semifinále A/B2 ... 8:33,58 min ... 6. (poslední) místo
Finále B ... 8:35,72 min ... 4. místo (ze 6 startujících)
---
Peter Palčik - tradiční zápas
VŠ: Wingateho institut Netanya
Kategorie: do 100 kg

Kureš (klasický styl) ... vyřazen ve čtvrtfinále
1. kolo ... porazil Koberidzeho /Gruzie) 4:0
Čtvrtfinále ... prohrál s Oskanovem (Rusko) 0:4
 
Kureš (volný styl) ... vyřazen v 1. kole
Prohrál s Bajramukovem (Rusko) 1:3
 
Styl sambo ... stříbrná medaile
 
Cesta ke stříbru:
1. kolo (osmifinále) ... porazil Rasulova (Ázerbájdžán) 14:2
Čtvrtfinále ... porazil Jelisejeva (Rusko) 3:2
Semifinále ... porazil Minaškina (Estonsko) 4:2
Finále ... prohrál s Matskem (Bělorusko) 1:3
---
Juri Poljak - zápas
VŠ: Ben Gurion University Beerševa
Kategorie:  66 kg
Volný styl ... vyřazen v 1. kole (osmifinále), v němž prohrál s Tanakou (Japonsko) 1:4
 
Řeckořímský zápas ... původně uveden na seznamu startujících, později  z něj stažen
---
Jowan Qupty - plavání
VŠ: University of Missoury
100 m prsa ... v rozplavbě 4 čas 1:02,83 min ... 2. místo - do semifinále nepostoupil

200 m prsa ... v rozplavbě 3 čas 2:17,52 min ... 2. místo - do semifinále nepostoupil
 
50 m prsa ... v rozplavbě  4 čas 29,35 sec ... 4. místo - do semifinále nepostoupil
---
Neta Rivkinová - moderní gymnastika
VŠ: Open University Tel Aviv
Víceboj
Obruč ... 17,400 bodů ... 5. místo
Míč ... 17,400 ... 6. místo
Kužele ... 17,483 ... 6. místo
Stuha ... 17,600 ... 4. místo
Víceboj ... 69,883 bodů ... 5. místo z 32 účastnic - bude bojovat o medaili ve finále (8členném)jednotlivých disciplín:
Obruč ... 16,850 ... 8. místo (poslední)
Míč ... 17,500 ... 5. místo
Kužele ... 17,750 ... 4. místo
Stuha ... 17,633 ... 4. místo
---
Gregory Rudelson - tradiční zápas
VŠ: Technion Haifa
Kategorie: nad 100 kg
 
Kureš (klasický styl) ... poražen v semifinále 2 ...  obsadil dělené 3. místo a získal bronzovou medaili
Cesta k bronzu:
1. kolo ... porazil Safarbajova (Ázerbájdžán) 4:0
Čtvrtfinále ... porazil  Nikitčenka  (Ukrajina) 4:0
Semifinále ... prohrál s Pavlikem (Rusko) 0:4

Kureš (volný styl) ... vyřazen v 1. kole
Prohrál s Kušubakovem (Kyrgyzstán) 1:3
---
Iouri Samoullich - plavání
VŠ: IDC Herzlia
100 m volný způsob ... v rozplavbě 1 čas 51,43 sec ... 2. místo - do semifinále nepostoupil
 
200 m volný způsob ... v rozplavbě 1 čas 1:52,92 min ... 1. místo - přesto do semifinále nepostoupil
Pozn.: Ve stejné rozplavbě startovali i dva plavci Ománu - bez problémů.
---
Alice Hester Schlesingerová - tradiční  zápas
VŠ: Wingateho institut Netanya
Kategorie: do 64 kg ... styl sambo ... zlatá medaile
Cesta ke zlatu:
1. kolo (osmifinále) ...  porazila Lopezovou (Venezuela) 6:0
Čtvrtfinále ... porazila Ševčenkovou (Ukrajina) 11:0
Semifinále ... porazila Hajjtbajevovou (Turkmenistán) 8:3
Finále ... porazila Toktsovou (Bělorusko) 12:0

Kategorie do 66 kg ...  kureš - volný styl ... zlatá medaile

Cesta ke zlatu:
1. kolo (čtvrtfinále) ... porazila Žukavetsovou (Bělorusko)) 2:0
Semifinále ... porazila Sodnomsurenovou (Mongolsko) 2:0
Finále ... porazila Jemeljanenkovou (Rusko) 6:0!

---
Jahav Šaaf - plavání
VŠ: IDC Herzlia
50 m prsa ... v rozplavbě 7 čas 28,85 sec ... 7. místo (z osmi) - do semifinále nepostoupil
 
50 m volný způsob ... v rozplavbě 10 čas 22,75 sec ... 6. místo, postoupil do semifinále 1, v něm zaplaval stejný čas (22,75), skončil šestý a do finále nepostoupil
---
Dekel Šahaffová - plavání
VŠ: University of Pacific, USA
100 m motýlek ... v rozplavbě 5 čas 1:05,33 min ... 8. (poslední) místo - do semifinále nepostoupila
 
50 m znak ... v rozplavbě 3 čas 31,66 sec ... 6. místo - do semifinále nepostoupila
 
50 m motýlek ... zapsána na startovní listině rozplavby 4, nicméně nestartovala
 
50 m volný způsob ...  v rozplavbě 3 čas 31,66 sec ... 6. místo (ze 7) - do semifinále nepostoupila
---
Janiv Šnajder - plavání
VŠ: University of Missouri
200 m prsa ... v rozplavbě 2 čas 2:21,17 min ... 2. místo - do semifinále nepostoupil
 
200 m polohový závod ... v rozplavbě 3 čas 2:06,16 ... 3. místo - do semifinále nepostoupil

400 m polohový závod ... v rozplavbě 4 čas 4:31,24 min ... 6. místo - do finále nepostoupil
---
Keren Siebnerová - plavání
VŠ: Georgia Institute of Technology, USA
100  m motýlek ... v rozplavbě 4 čas 1:01,03 min ... 5. místo - do semifinále nepostoupila
 
100 m volný způsob ... v rozplavbě 5 čas 57,29 sec ... 7. místo (poslední) - do semifinále nepostoupila
 
50 m motýlek ... v rozplavbě 4 čas 28,14 sec ... 4. místo - do semifinále nepostoupila
 
50 m volný způsob ... v rozplavbě 5 čas 26,69 sec ... 8. (poslední) místo - do semifinále nepostoupila
---
Jakov Toumarkin - plavání
IDC Herzlia
100 m znak ... v rozplavbě 6 čas 56,05 sec ... 6. místo - do semifinále nepostoupil

200 m polohový závod ... v rozplavbě 6 čas 2:04,56 min ... 7. místo - do semifinále nepostoupil
---
Roman Jarinovsky - šerm
VŠ: Tel Aviv-Jaffo Academic College
Kord - jednotlivci ... bez záznamu
---
Bella Zamlinová - šerm
VŠ: Tel Aviv University
Fleret - jednotlivkyně ... bez záznamu
« Poslední změna: 16. Červenec 2013, 21:09:28 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist