Autor Téma: TENIS: ČERVEN 2013  (Přečteno 1581 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS: ČERVEN 2013
« kdy: 6. Červen 2013, 17:04:28 »
NEW: Postavení izraelských tenistů na žebříčcích ATP/WTA sledujeme od června 2013 na samostatné stránce.

*
 
TURNAJE ATP/WTA
Aegon Trophy
Místo: Nottingham, Británie
Kategorie: ATP Challenger
V týdnu od 03/06/2013
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - 2. nasazený) - Kudla (USA) ... 6:1, 6:2
 
2. kolo (osmifinále)
D. Sela - Reynolds (USA) ... 3:6, 1:6 - Dudi vyřazen
---
Gerry Weber Open
Místo: Halle, SRN
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu 10/06/2013
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Bracciali (Itálie) - Cerretani (USA)/Gulbis (Lotyšsko) ... 6:3, 6:2
 
Čtvrtfinále
Jonathan Erlich (Izrael)/Bracciali (Itálie) - Huey (Filipíny)/Inglot (Británie) ... 1:6, 6:3, 10:4
 
Semifinále
Jonathan Erlich (Izrael)/Bracciali (Itálie) - Kohlschreiber (SRN)/Južny (Rusko) ... 4:6, 6:1, 10:4 - Jonathan s partnerem postoupili do finále
 
Finále
Jonathan Erlich (Izrael)/Bracciali (Itálie) - Gonzáles (Mexiko)/Lipsky (USA) - 3. nasazení ... 2:6, 6:7 - Jonathan s partnerem vyřazeni až ve finále
---
AEGON Championships
Místo: Londýn, Británie
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 10/06/2013
 
KVALIFIKACE DVOUHRY (tříkolová)
Amir Weintraub (Izrael - 6. nasazený) - přímý postup do 2. kola
2. kolo
A. Weintraub - Melo (Brazílie) ... 3:6, 2:6 - Amir vyřazen
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Dimitrov (Bulharsko - 10. nasazený) ... 6:4, 2:6, 6:7 - Dudi vyřazen
 
ČTYŘHRA
1. kolo
Andy Ram (Izrael)/Butorac (USA) - Brunström (Švédsko)/Klaasen (JAR) ... 3:6, 3:6 - Andy s partnerem vyřazeni
---
TOPSHELF Open
´s Hertogenbosch, Nizozemí
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 17/06/2013
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Bracciali (Itálie) - Čermák (ČR)/Mertiňák (SR) ... 7:6, 7:6
 
Čtvrtfinále
J. Erlich/Bracciali - Mirnyj (Bělorusko)/Tecau (Rumunsko) - nasazení jako č. 2 ... 4:6, 3:6 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
AEGON International
Místo: Eastbourne, Británie
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 17/06/2013
 
ČTYŘHRA
Andy Ram (Izrael)/Butorac (USA) - Edmund/Thornley (oba Británie) ... 4:6, 7:6, 10:6
 
Čtvrtfinále
A. Ram/Butorac - Fleming/Marray (Británie - 4. nasazení) ... 5:7, 6:7 - Amir s partnerem vyřazeni
---
AEGON International
Místo: Eastbourne, Británie

Kategorie: WTA Premier
V týdnu od 17/06/2013 (kvalifikace dříve)

KVALIFIKACE DVOUHRY (tříkolová)
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Olga Pučkovová (Rusko) ... 3:6, 2:6 - Šahar vyřazena
---
WIMBLEDON 2013
The Championships
Místo: Londýn-Wimbledon, Británie
Kategorie: Grandslam
V týdnech od 24/06 a 01/07/2013 (kvalifikace v týdnu před 24/6)


KVALIFIKACE - DVOUHRA MUŽŮ (tříkolová)
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - nasazen jako č. 1) - Robert (Francie) ... 4:6, 7:6, 2:6 - Dudi vyřazen, hlavní turnaj si nezahraje
Amir Weintraub (Izrael) - Polansky (Kanada) ... 6:2, 6:3
 
2. kolo
A. Weintraub - Reid (Austrálie) ... 6:7, 3:6 - Amir vyřazen, hlavní turnaj si nezahraje; ten tak bude ve dvouhře bez izraelské účasti
 
KVALIFIKACE - DVOUHRA ŽEN (tříkolová)
1. kolo
Julia Glušková (Izrael - nasazena jako č. 20) - Olaruová (Rumunsko) ... 6:3, 6:4
Šahar Peerová (Izrael) - Southová (Británie) ... 6:2, 6:0
 
2. kolo
J. Glušková - Yurika Sema (Japonsko) ... 1:6, 6:3, 6:4
Š. Peerová - Sanchezová (USA - 12. nasazená) ...6:3, 6:2
 
3. kolo
J. Glušková - Camerinová (Itálie) ... 3:6, 1:6 - Julia vyřazena, hlavní turnaj si nezahraje
Š. Peerová - Larcherová de Britová (Portugalsko - 19. místo) ... 3:6, 0:6 - Šahar vyřazena, hlavní turnaj si nezahraje
 
ČTYŘHRA - MUŽI
1. kolo
Andy Ram (Izrael)/Butorac (USA) - Peya (Rakousko)/Soares (Brazílie) - 3. nasazení ... 4:6, 6:3, 3:6, 4:6 - Andy s partnerem vyřazeni
Jonathan Erlich (Izrael)/Bracciali (Itálie) - Štěpánek (ČR)/Paes (Indie) - 4. nasazení ... 6:7, 4:6, 7:6, 4:6 - Jonathan s partnerem vyřazeni
 
ČTYŘHRA  -  ŽENY
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Jenová k. Čína) - Kopsová-Jonesová/Spearsová (obě USA) - 5. nasazené ... 4:6, 4:6 - Šahar  s partnerkou vyřazeny
 
MIX
1. kolo
Andy Ram (Izrael)/Spearsová (USA) - Bracciali (Itálie)/Voskobojevová (Kazachstán) ...   6:4, 6:7, 6:2
 
2. kolo
A. Ram/Spearsová - Matkowski (Polsko)/Peschkeová (ČR) - 11. nasazení ... 5:7, 5:7 - Andy s partnerkou vyřazeni
---
TURNAJE ITF
ŽENY
Steele Open
Místo: Herzlia, Izrael
V týdnu od 03/06/2013
Vítězka dvouhry ... Deniz Chazanjuková (Izrael)
Vítězky čtyřhry ... Lee Orová/Keren Šlomová (obě Izrael)
---
Aegon Nottingham Challenge
Místo: Nottingham, Británie
V týdnu od 10/06/2013
Julia Glušková (Izrael) ... vyřazena ve finále čtyřhry (partnerka: Semaová, Japonsko)
 
MUŽI
Israel F10 Futures
Místo: Herzlia, Izrael
V týdnu od 03/06/2013
Vítěz dvouhry: Benneteau (Francie)
Vitězové čtyřhry: Olivetti/Rousset (oba Francie)
Nejlepší Izraelci:
Igor Smilansky ... vyřazen ve finále dvouhry
Gilad Ben Cvi/Saar Steele ... vyřazeni v semifinále čtyřhry
---
Israel F11 Futures
Místo: Herzlia, Izrael
V týdnu od 10/06/2013
Vítěz dvouhry: Kudrjavcev (Rusko)
Vítězové čtyřhry: Olivetti/Rousset (oba Francie)
Nejlepší Izraelci:
Or Ram-Harel ... vyřazen ve čtvrtfinále dvouhry
Dekel Bar ... vyřazen v semifinále čtyřhry (partner: O´Brien, JAR)
---
Israel F12 Futures
Místo: Herzlia, Izrael

V týdnu od 17/06/2013
Vítěz dvouhry: Kudrjavcev (Rusko)
Vítězové čtyřhry: Barry (Irsko)/Rousset ( Francie)
Nejlepší Izraelci:
Bar Cuf Bocer ... vyřazen v semifinále dvouhry
Or Ram-Harel/Daniel Skripnik ... vyřazeni v semifinále čtyřhry

**
« Poslední změna: 7. Červenec 2013, 20:56:13 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist