Autor Téma: JUDO: ME 2013 (k)  (Přečteno 1305 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 367
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
JUDO: ME 2013 (k)
« kdy: 26. Duben 2013, 08:29:43 »
Termín: 25-28/04/2013
Místo: Budapešť, Maďarsko
 
Izraelská účast
MUŽI
Artiom Aršansky ... v kategorii do 60 kg
Ido Bar ... do 60 kg
Asaf Chen ... do 81 kg
Sasi Muki ... do 73 kg
Golan Pollack ... do 66 kg
Alon Sasson ... do 90 kg
Or Sasson ... do 100 kg
 
ŽENY
Gili Cohenová ... do 52 kg
Jarden Gerbiová ... do 63 kg
Roni Schwartzová ... do 52 kg
Lior Wildikanová ... do 70 kg
Camila Satie Zymanová Minagawaová ... do 57 kg
 
VÝSLEDKY izraelských reprezentantů
Informace k zápisu: u každého judisty je uvedena buď sada čtyř čísel a písmene X, případně sada pěti čísel. Co znamenají? Hodnocení akcí a případnou penalizaci.
Příklad: 1000X ... 1 ipon, 0 waza ari, 0 juko, 0 koka, X bez penalizace
Bodová hodnota: ipon 10/Waza ari 7//juko 5/koka 3
 
Artiom Aršansky
1. kolo - přímý postup do 2. kola
 
2.kolo
Aršansky - Carvalho (Portugalsko) ... 1100X - 0000X - Artiom postoupil
 
3. kolo
Aršansky - McKenzie (Británie) ... 000X - 1000X - Artiom prohrál a pokračoval v opravném zápase
 
Opravný zápas
Aršansky - Petrikov (ČR) ... 1000X - 0000X - Artiom postoupil do zápasu o dělené třetí místo
 
Zápas o dělené třetí místo
Aršansky - Gerčev ... 1000x - 0000x - Artiom zvítězil a vybojoval BRONZOVOU MEDAILI (spolu s Britem McKenziem)
---
Ido Bar
1. kolo
Bar - Mooren (Nizozemí) ... 0000X - 1100X - Ido vyřazen
---
Roni Schwartzová
1.kolo
Schwartzová - Pawlikovská ... 0000X -0000X - výrokem rozhodčích Roni vyřazena
---
Gili Cohenová
1. kolo  - přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Cohenová - Enteová (Nizozemí) ... 1000X -0000X - Gili  postoupila
 
3. kolo
Cohenová - Chituová (Rumunsko) ... 0000X - 1020X - Gili prohrála a pokračovala v opravném zápase
 
Opravný zápas
Cohenová - Gomezová Ropinonová (Španělsko) ... 0000X - 1000X - Gili prohrála a obsadila dělené sedmé místo (s Maďarkou Marosovou)
---
Camila Satie Zymanová Minagawaová
1. kolo
Z. Minagawaová - Hevondianová (Ukrajina) ... 0010X - 1000X - Camila S. vyřazena
...
Jarden Gerbiová
1. kolo - přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Gerbiová - Giorgisová (Itálie) ... 1010X - 0000X  - Jarden postoupila
3. kolo
Gerbiová - Trstenjaková (Slovinsko) ... 0000X - 0000X - verdiktem rozhodčích zvítězila Slovinka, Jarden pokračovala v opravném zápase
 
Opravný zápas
Gerbiová - Gercsaková (Maďarsko) ... 0110X - 0000X - Jarden postoupila do zápasu o 3. místo
 
Zápas o třetí místo
Gerbiová - Gwendová (Itálie) ... 1000X - 0000X - Jarden zvítězila, obsadila dělené třetí místo (se Slovinkou Trstenjakovou) a získala BRONZOVOU MEDAILI
---
Asaf Chen
1. kolo
Chen - Nefedov (Srbsko) ... 0000x - 10000X - Asaf vyřazen
---
Sagi Muki
1. kolo
Muki - Gosiewski (Británie) ... 0110X - 0000X - Sagi postoupil
 
2. kolo
Muki - Moustopoulos (Řecko) ... 0100X - 0000X - Sagi postoupil
 
3. kolo
Muki - Van Tichelt (Belgie) ... 0000X - 0100X - Sagi poražen, postoupil do opravného zápasu
 
Opravný zápas
Muki - Kodzokov (Rusko) ... 0000X - 0100X - Sagi prohrál a obsadil dělené sedmé místo (s Rusem Moguškovem)
---
Golan Pollack
1. kolo
Pollack - Šoka (Bělorusko) ... 1000X - 0000X - Golan postoupil
 
2. kolo
Pollack - Oleinic (Portugalsko) ... 0000X - 1010X - Golan vyřazen
---
Alon Sasson
1. kolo - přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Sasson- Magomedov (Ázerbájdžán) ... 0000X - 1010X - Alon vyřazen
---
Or Sasson
1. kolo
Sasson - Jurišić (Srbsko) ... 1000X - 0000X - Or postoupil
 
2. kolo
Sasson - Miladin (BaH) ... 1000X - 0000X - Or postoupil
 
3. kolo
Sasson - Gasomov (Ázerbájdžán) ... 0010X - 1000X - Soupeř vyhrál, Or pokračoval v opravném zápase
 
Opravný zápas
Sasson - Bisultanov (Rusko) ... 1000X - 000X - Or postoupil do zápasu o dělené třetí místo
 
Zápas o dělené třetí místo
Sasson - Maret (Francie) ... 01002 - 01001 - zvítězil soupeř až v závěrečném  zlatém skóre, Or  obsadil dělené 5.místo (s Gasimovem z Ázerbájdžánu)
---
Lior Wildikanová
1. kolo
Wildikanová - Marijanovićová (Chorvatsko) ... 0100X - 0000X - Lior postoupila
 
2. kolo
Wildikanová - Marzoková (SRN) ... 0000X - 1000X - Lior vyřazena
---
Medailové hodnocení Izraele
Muži: dělené 9. místo s Belgií (ze 40)
Ženy: 12. místo (z 32)
Muži i ženy: 14. místo (ze 44)
---
Do soutěže týmů izraelští judisté ani judistky nezasáhli.
 
**
 
« Poslední změna: 24. Duben 2014, 10:53:54 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist