Autor Téma: TENIS 2013: ÚNOR (k)  (Přečteno 1709 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 378
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2013: ÚNOR (k)
« kdy: 4. Únor 2013, 13:09:51 »
Šahar Peerová na žebříčku WTA
04/02/2013 - 91. místo ... 722 bodů/24 turnajů
11/02/2013 - 91. místo ... 722/23
18/02/2013 - propad do druhé stovky: 114. místo ... 598/22 - Pozn.: Izraelské zdroje uvádějí, že je to poprvé od roku 1998, kdy Izrael nemá v první stovce žen i mužů zastoupení. Samotná Peerová je poprvé mimo první stovku od roku 2005; podepsala se na tom její prohra v 1. kole dvouhry v Memphisu - viz níže;

 
TURNAJE ATP/WTA
Open Sud de France
Místo: Montpellier, Francie
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 04/02/2013
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Hájek (ČR) ... 6:2, 5:7, 1:6 - Dudi vyřazen
---
Internazzionali Trofeo Lame Perrel-Faip
Místo: Bergamo, Itálie
Kategorie: Challenger
V týdnu od 04/02/2013
 
DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Desein (Belgie) ... 4:6, 6:7 - Amir vyřazen
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Amir Weintraub (Izrael)/Grassi (Itálie) - Satscko/Struff (ona SRN) ... 7:6, 3:6, 11:9
 
Čtvrtfinále
A. Weintraub/Grassi - Bednarek/Kowalczyk (oba Posko - 1. nasazení) ... 6:4, 3:6, 13:11
 
Semifinále
A. Weintraub/Grassi - Moti (Itálie)/Tošić (Černá Hora) - 4. nasazení ... 7:3, 6:2
 
Finále
A. Weintraub/Grassi - Beck/Martin (oba SR) ... 3:6, 6:3, 8:10 - Amir s partnerem vyřazeni až ve finále
---
Open BNP Paribas Banque de Bretagne
Místo: Quimper, Francie
Kategorie: Challenger
V týdnu od 11/02/2013
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - 5. nasazený) - Teixeira (Francie) ... 6:3, 6:2
Amir Weintraub (Izrael) - de Schepper (Francie - 6. nasazený) ... 4:6, 1:6 - Amir vyřazen

2. kolo (osmifinále)
Dudi Sela - Martin(SR) ...  6:3, 7:5
 
Čtvrtfinále
D. Sela - Roger-Vaselin (Francie - 4. nasazený) ... 6:2, 6:0
 
Semifinále
D. Sela - Copil (Rumunsko) ...  3:6, 4:6 - Dudi vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Dudi Sela/Amir Weintraub (oba Izrael) - Bednarek/Kowalczyk (Polsko - 4. nasazení) ... 6:7, 6:2, 10:4
 
Čtvrtfinále
D. Sela/A. Weintraub - Meffert/Oswald (oba SRN) ... 1:6, 4:6 - Izraelci vyřazeni
---
US National Indoor Tennis Championships
Místo: Memphis, USA
Kategorie: WTA International
V týdnu od 18/02/2013
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Flipkensová (Belgie - 1. nasazená) ... 2x 2:6 - Šahar vyřazena

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Šahar Peerová (Izrael)/Scheepersová (JAR) - Mladenovicová (Francie)/Voskobojevová (Kazachsrán) - 2. nasazené ...3:6, 2:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
Dubai Duty Free Tennis Championships
Místo: Dubaj, Emiráty
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 25/02/2013
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Južnyj (Rusko) - Bautista-Agut (Španělsko)//Seppi (Itálie) ... 6:4, 7:5
 
Čtvrtfinále
J. Erlich/Južnyj - Granollers/López (oba Španělsko - 1. nasazení) ...  6:3, 6:4
 
Semifinále
J. Erlich/Južnyj - Lindstedt (Švédsko)/Zimonjić (Srbsko) - 3. nasazení ... 6:7, 6:7 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
Brasil Tennis Cup
Místo: Florianopólis, jižní Brazílie
Kategorie: WTA International
V týdnu od 25/02/2013
 
DVOUHRA - KVALIFIKACE (dvoukolová)
1. kolo
Julia Glušková (Izrael) - nasazena jako č. 2, přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Julia Glušková - Hsu Chieh-yu (USA) ... 6:4, 1:6, 3:6 - Julia vyřazena
 
DVOUHRA - HLAVNÍ TURNAJ
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Mrdežaová (Chorvatsko) ... 0:6, 3:6 - Šahar vyřazena
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Julia Glušková (Izrael)/Kanioková (Polsko) - Babosová (Maďarsko)/Date-Krummová (Japonsko) - 3. nasazené ...4:6, 2:6 - Julia s partnerkou vyřazeny
Šahar Peerová (Izrael)/Scheepersová (JAR) - Hončová (SR)/Hsu Chieh-yu (USA) ... 6:2, 6:3
 
Čtvrtfinále
Š. Peerová/Scheepersová - Babosová (Maďarsko)/Date-Krummová (Japonsko) ... 2:6, 2:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
OKRUHY ITF
Muži
Israel F4 Futures
Místo: Netanya, Izrael
V týdnu od 25/02/2013
DVOUHRA
Vítěz: Dennis Novak, Rakousko
Nejúspěšnější Izraelci: Bar Cuf Bocer, Igor Smilanski, Gilad Ben Cvi - vyřazeni v 2. kole
 
ČTYŘHRA
Vítězové: Claudio Grassi, Itálie/Miliaan Niesten, Nizozemí
Nejlepší Izraelec: Dekel  Bar, hrál s Australanem Itzsteinem, vyřazen ve čtvrtfinále
---
Ženy
Israel Futures
Místo: Netanya, Izrael
V týdnu od 25/02/2013
 
DVOUHRA
Vítězka: Natela Dzelemidzeová, Rusko
Nejsúspěšnější Izraelky: Keren Šlomová, Deniz Chazanjuková . vyřazeny ve čtvrtfinále
 
ČTYŘHRA
Vítězky: Olexandra Korašviliová, Ukrajina/Polina Lejkinová, Rusko
Nejúspěšnější Izraelka: Keren Šlomová, s partnerkou, Francouzskou Hesseovou, vyřazena v semifinále
 

**
« Poslední změna: 10. Březen 2013, 21:51:20 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 378
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Výsledky turnajů Futures v Netanyji
« Odpověď #1 kdy: 4. Březen 2013, 08:17:26 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist