Autor Téma: TENIS: FED CUP 2013  (Přečteno 1156 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 348
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS: FED CUP 2013
« kdy: 4. Únor 2013, 12:08:37 »
Turnaj Skupiny I Euroafrické zóny
Termín: 06-09/02/2013
Místo, Eilat, Municipal Tennis Club
 
Formát
Šestnáct týmu je rozděleno do 4 skupin po čtyřech. V nich se hraje systémem každý s každým. Vítězové skupin v modelu A-C, B-D sehrají play-off o postup do kvalifikace, jejíž vítězové postoupí do Světové skupiny II.
 
Čtyři poražení ve skupinách budou hrát baráž o udržení, přičemž dva neúspěšní sestoupí do Skupiny II Euroafrické zóny pro rok 2014.
 
Rozdělení do skupin
A - Bělorusko, Rakousko, Chorvatsko, Gruzie
B - Británie, Portugalsko, Maďarsko, Bosna a Hercegovina (BaH)
C - Izrael, Polsko, Rumunsko, Turecko
D - Slovinsko, Nizozemí, Bulharsko, Lucembursko
 
Izraelská nominace
Kapitán Amos Mansdorf nominoval čtyři tenistky: Šahar Peerovou, Julii Gluškovou,  Keren Šlomovou a Valerii Patjukovou.
 
Výsledky Izraele ve skupině C
06/02/2013
Izrrael - Turecko ... 2:1
 
07/02/2013
Rumunsko - Izrael ... 2:1
 
08/02/2013
Polsko - Izrael ... 2:1
 
Konečné výsledky ve skupinách
A
1. Chorvatsko
2. Bělorusko
3. Rakousko
4. Gruzie
 
B
1. Británie
2. Maďarsko
3. Portugalsko
4. BaH
 
C
1. Polsko
2. Izrael
3. Rumunsko
4. Turecko
 
D
1. Bulharsko
2. Nizozemí
3. Slovinsko
4. Lucembursko
 
Nadstavbová část
Play-off
Chorvatsko - Polsko ... 1:2
Británie - Bulharsko ... 2:0
 
O 5. až 8. místo
Bělorusko - Izrael ... 0:2
Maďarsko - Nizozemí ... 2:0
 
O 9. až 12. místo
Rakousko - Rumunsko ... 2:1
Portugalsko - Slovinsko ...

Baráž
Gruzie - Turecko ... 1:2
BaH - Lucembursko ... 0:2
 
Konečné pořadí
Dělené 1. místo: Polsko/Británie - postup do kvalifikačních zápasů o účast ve skupině II Světové skupiny
 
Dělené 3. místo:  Chorvatsko/Bulharsko - zůstávají ve skupině Euroafrické zóny
 
Dělené 5. místo: Izrael/Maďarsko - zůstávají ve skupině Euroafrické zóny
 
Dělené 7. místo: Bělorusko/Nizozemí - zůstávají ve skupině Euroafrické zóny
 
Dělené 9. místo: Rakousko/Portugalsko - zůstávají ve skupině Euroafrické zóny
 
Dělené 11. místo: Rumunsko/Slovinsko  - zůstávají ve skupině Euroafrické zóny
 
Dělené 13. místo: Turecko/Lucembursko - zůstávají ve skupině Euroafrické zóny
 
Dělené 15. místo - poražení v baráži: Gruzie/BaH - sestup do skupiny II Euroafrické zóny
 
**
« Poslední změna: 9. Únor 2014, 20:08:41 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist