Autor Téma: LETNÍ OH 2012 - VÝSLEDKY IZRAELE (k)  (Přečteno 2836 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 287
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
LETNÍ OH 2012 - VÝSLEDKY IZRAELE (k)
« kdy: 4. Červenec 2012, 23:38:57 »
Přehled izraelských reprezentantů v jednotlivých sportech. Výsledky  jsou uvedeny níže.

Zohar Zemiro
Maraton

Donald Sanford
Běh 400 m
 
Jillian Schwartzová
Skok o tyči
 
Miša Zilberman
Badminton - soutěž jednotlivců (dvouhra)
 
Felix Aronovič
Sportovní gymnastika
 
Alexander Šatilov
Sportovní gymnastika
 
Valeria Maksjutová
Sportovní gymnastika
 
Neta Rivkinová
Moderní gymnastika - jednotlivkyně
 
Moran Buzovská/Victoria Košelová/Noa Palatčiová/Marina Shultzová/Paulina Zakalužná/Eliora Žolkovská
Moderní gymnastika - soutěž družstev
 
Artium Aršansky
Judo, kategorie do 60 kg
 
Golan Pollack
Judo, kategorie do 66 kg
 
Ioseb Palelašvili
Judo, kategorie do 73 kg
 
Ariel Zeevi
Judo, kategorie do 100 kg
 
Alice Schlesingerová
Judo, kategorie do 63 kg
 
Sergy Richter
Sportovní střelba
 
Šahar Cubari
Windsurfing (třída RS:X)
 
Gideon Kliger & Eran Sela
Jachting - třída 470

Lee Korzitsová
Windsurfing (třída RS:X)
 
Nufar Edelmanová
Jachting - třída Laser Radial
 
Vered Buskilaová & Gil Cohenová
Jachting - třída 470
 
Nimrod Šapira Bar-Or
Plavání
 
Imri Ganiel
Plavání
 
Gal Nevo
Plavání
 
Jakov Jan Toumarkin
Plavání
 
Amit Ivryová
Plavání
 
Anastasia Glouškovová & Inna Joffeová
Synchronizované plavání - soutěž dvojic
 
Šahar Peerová
Tenis - dvouhra
 
Jonathan Erlich & Andy Ram
Tenis - čtyřhra
----
 
VÝSLEDKY v jednotlivých disciplínách
BADMINTON
Dvouhra mužů
Skupina I
1. zápas
Miša Zilberman (Izrael) - Jorgensen (Dánsko) ... 13:21, 12:21
 
2. zápas
Miša Zilberman - Wong (Singapur) ... 9:21, 15:21 - Miša nevyhrál ve tříčlenné základní skupině ani jeden zápas, skončil poslední a do další fáze olympijského turnaje
nepostoupil
---
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Víceboj jednotlivců - kvalifikace
Alexander Šatilov
Prostná ... 15,633 bodů ... dělené 4. místo -
postoupil do finále prostných
Kůň ... 14,133 ... 27. místo
Kruhy ... 14,033 ... 55. místo
Přeskok ... 15,533 ... dělené 37. místo
Bradla ... 14,700 ... 31. místo
Hrazda ... 15,000 ... 12. místo -
figuruje mezi  náhradníky pro finále soutěže na hrazdě
Víceboj ... 89,032 ... 12.místo - postoupil do finále víceboje

Felix Aronovič

Prostná ... 14,033 bodů ... 51. místo
Kůň ... 13,433 ... 44. místo
Kruhy ... 14,100 ... 51. místo
Přeskok ... 13,900 ... 68. místo
Bradla ... 14,233 ... 48. místo
Hrazda ... 13,500 ... 56. místo
Víceboj ... 83,199 ... 32. místo - figuruje jako náhradník pro finále víceboje
 
Víceboj jednotlivců - finále
Alexander Šatilov

Prostná ... 15,600 bodů ... 1. místo - velká naděje pro finále v této disciplíně
Kůň ... 14,266 ... dělené 9. místo
Kruhy ... 14,200 ... dělené 18. místo
Přeskok ... 15,133 ... 18. místo
Bradla ... 14,400 ... dělené 21. místo
Hrazda ... 14,833 .. dělené 10. místo
Víceboj ... 88,432 bodů ... 12. místo (z 24)

Finále prostných
Alexander Šatilov

Obtížnost ... 6,600 bodů
Provedení ... 8,733 bodů
Celkem ... 15,333 bodů - v konečném pořadí 6. místo

Víceboj jednotlivkyň - kvalifikace
Valeria Maksjutová (Izrael)
Přeskok ... 12,800 bodů ... dělené 74. místo
Bradla ... 9,433 ... 78. místo
Kladina ... 10,533 ... 82. místo
Prostná ... 12,933 ... 59. místo
Víceboj ... 45,699  ... 59. místo
Valeria do finále nepostoupila.
---
MODERNÍ GYMNASTIKA
Víceboj - Jednotlivkyně
Neta Rivkinová (Izrael)
Kvalifikace
Cvičení s obručí ... 27,450 bodů ... dělené 7. místo
Cvičení s míčem ... 26,200 bodů ... 18. místo
Celkem po dvou sériích ... 53,650 bodů ... 14. místo
Cvičení s kužely ... 27,525 bodu ... 9. místo
Cvičení se stuhou ... 27,725 ... velmi dobré 6. místo
Víceboj celkem ... 108,900 bodů ... 9. místo -
postoupila do finále víceboje
Finále:

Obruč ... 27,350 bodů ... 9. místo
Míč ... 26,850 ... 9. místo
Kužele ... 27,800 ...
vynikající 3. místo
Stuha ... 27,000 ... 9. místo
Celkem ... 109,000 bodu ... konečné 7. místo

Víceboj - družstva
Kvalifikace
Buzovská-Košelová-Palatčiová-Shultzová-Zakalužná-Žolkovská (Izrael)
Vystoupení s 5 míči ... 26,500 bodů ... 8. místo
Vystoupení se 3 stuhami a 2 obručemi ... 7. místo
Víceboj celkem ... 53,100 ... 7. místo - izraelské družstvo postoupilo do finále víceboje
Finále:

Vystoupení s 5 míči ... 26,725 bodů ... 8. místo
Vystoupení s 3 stuhami a 2 obručemi ... 7. místo
Celkem ... 53,400 bodů ... konečné 8. místo
---
JUDO
Vysvětlivky ke klasifikačním číslům:
1. číslo ... Ippon
2. číslo ... Waza-ari
3. číslo ... Yuko
P ... napomínání (počet)
Např. 001-P0 znamená, že borec měl 1 Yuko a nebyl napomínán
Muži do 60 kg
1. kolo
Artiom Aršanski (Izrael)- přímý postup do 2. kola

2. kolo
Artiom Aršanski - Mooren (Nizozemí) ... 000-P1:000-P1 - souboj skončil v základní době (5minut) nerozhodně, následovalo prodloužené (Zlaté skóre). V něm vyhrál Artiom (Yusei-gachi, tj. verdiktem rozhodčího) a postoupil

3. kolo
Artiom Aršanski - Hiraoka (Japonsko) ... 000-P0:012-P0 - Artiom vyřazen

Muži do 66 kg
1. kolo
Golan Pollack (Izrael) - Larose (Francie) ... 000-P0:001-P1 - Golan vyřazen
 
Muži do 73 kg
1. kolo
Ioseb Palelašvili (Izrael) - přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Ioseb Palelašvili - Huysuz (Turecko) ... 010-P1:000-P0
 
3. kolo
Ioseb Palelašvili - Nakaja (Japonsko) ... 010-P1:000-P0 - Ioseb vyřazen

Ženy do 63 kg
Alice Schlesingerová (Izrael)
1. kolo - přímý postup do 2. kola

2. kolo
Alice Schlesingerová - Drexlerová (Rakousko) ... 001-P0:000-P2

3. kolo (čtvrtfinále)
Alice Schlesingerová - Žolnirová (Slovinsko) ... 000-P0:110-P0 - Alice pokračovala po prohře v opravném souboji; pokud by zvítězila,  postoupila by do zápasu o bronzovou medaili;

Opravný souboj
Alice Schlesingerová - Émaneová (Francie) ... 000-P2:001-P0 - Alice do zápasu o bronz nepostoupila a skončila na děleném sedmém místě
 
Muži do 100 kg
Ariel Zeevi (Izrael)
1. kolo ... přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Ariel Zeevi - Peters (SRN) ... 000-O0:100-P0 -
Ariel vyřazen
---
SKOK O TYČI
Jillian Schwartzová (Izrael)
Kvalifikace
Skupina A
Zápis:
410 cm ... překonala na 1. pokus
425 cm ... překonala na 3. pokus
440 cm ... překonala na 1. pokus
450 cm ... 3x shodila
Ve skupině ... 10. místo
Celkově v kvalifikaci ... 18. místo -
do finále nepostoupila
---
BĚH NA 400 M
Donald  Sanford (Izrael)
Rozběh 3
Čas ... 45,71 sec - jeho
nejlepší výkon v této sezoně
Umístění v rozběhu: 5. příčka
Celkově skončil na 26. místě a
do semifinále nepostoupil
---
WINDSURFING
Šahar Cubari (Izrael)
Závod (rozjížďka)  1 ... 12 bodů
Závod 2 ... 8 bodů
Po dvou rozjížďkách 20 bodů ... 10. místo
Závod 3 ... 17 bodů/17. místo
Po třech rozjížďkách 37 bodů ... 12. místo
Závod 4 ... 10. místo/10 bodů
Po čtyřech rozjížďkách 47 bodů ... 10. místo
Závod 5 ... diskvalifikace podle pravodla černé vlajky ... 39 bodů
Po pěti rozjížďkách 86 bodů/47 čistých bodů (po odečtení 39 bodů) ... 12. místo
Závod 6 ... 12. místo/12 bodů
Po šesti rozjížďkách 98 bodů/59 čistých bodů ... 10. místo
Závod 7 ... 35. místo/35 bodů
Závod 8 ... 34. místo/34 bodů
Po 8 rozjížďkách 167 bodů/128 čistých bodů ... 20. místo
Závod 9 ... 26. místo/26 bodů
Závod 10 ... 1. místo/1 bod
Navzdory skvělé desáté jízdě Šahar do medailového závodu nepostoupil. S celkovým počtem bodů 194/155 čistých bodů skončil na 19. místě. Bezpochyby zklamání. Dopadl by jeho rival Nimrod Mašiah lépe? To už se nikdy nedozvíme ...
 
Lee Korzitsová (Izrael)
Závod 1 ... 1 bod
Závod 2 ...  3 body
Po dvou rozjížďkách ... 4 body ... 2. místo
Závod 3 ... 7. místo/7 bodů
Po třech rozjížďkách 11 bodů ... 2. místo
Závod 4 ... 2. místo/2 body
Po čtyřech rozjížďkách 13 bodů ... 2. místo
Závod 5 ... 2. místo/2 body
Po pěti rozjížďkách celkem 15 bodů, po škrtnutí nejhoršího výsledku 8 čistých bodů ... 2. místo (vedoucí závodnice má 5 čistých bodů)
Závod 6 ... 11. místo/11 bodů,  15 čistých bodů ... 3. místo (vedoucí závodnice má 7 čistých bodů, druhá v pořadí 12 č. bodů)
Závod 7 ... 2. místo/2 body, celkově průběžné 2. místo ... 28 bodů/17 čistých bodů (vedoucí závodnice má 10 čistých bodů)
Závod 8 ... 1. místo/1 bod, celkově průběžné 2. místo ... 29 bodů/18 čistých bodů (vedoucí závodnice má 15 č. bodů)
Závod 9 ...9. místo/9 bodů
Závod 10 ... 11. místo/11 bod, celkově po 10 závodech 2. místo ... 49 bodů/38 čistých bodů (vedoucí závodnice má 24 čistých bodů)
Lee si v posledních dvou rozjížďkách  bodově pohoršila, nicméně postoupila do medailového závodu. a to ze skvělého druhého místa.  Bude-li úspěšná, medaile ji nemine (a naopak).
Medailový závod
Výsledek: Nepovedený závod, 9. místo ... 18 bodů ... celkově 67 bodů/56. čistých bodů -
konečné 6. místo
---
JACHTING
Třída Laser Radial
Nufar Edelmanová (Izrael)
1. závod ... 33. místo/33 bodů
2. závod ... 33. místo/33 bodů, po 2 rozjížďkách  66 bodů ... 35. místo
3. závod ... 33. místo/33 bodů
4. závod ... 34. místo/34 bodů
5. závod ... 29. místo/33 bodů, po 5 závodech 128 bodů ... 32. místo
6. závod ... skvělá rozjížďka! ... 3. místo/3 body, celkem po 6 rozjížďkách 131 bodů ... 30. místo
7. závod ... 34. místo/34 bodů, po 7 rozjížďkách 199b/165 čistých bodů ... 31. místo
8. závod ... 28. místo/28 bodů, po 8 rozjížďkách 227 bodů/193 čistých bodů ... 30. místo
9. závod ... 18. místo/18 bodů
10. závod ... 26. místo/26 bodů, po 10 rozjížďkách 271 bodů/237 čistých bodů ...
konečné 30. místo

Třída 470 - muži
Gideon Kliger/Eran Sela (Izrael)
1. závod ... 19. místo/19 bodů
2. závod ... 11. místo/11 bodů
Po 2 závodech ... 30 bodů ... 14. místo
3. závod ... 17. místo/17 bodů - po 3 rozjížďkách 45 bodů/16 místo
4. závod ... 11. místo/11 bodů - po 4 rozjížďkách 56 bodů/14. místo
5. závod ... 2. místo - skvělý výsledek/2 body - po 5 rozjížďkách 58 bodů/41 čistých bodů/12. místo
6. závod ... 15. místo/15 bodů - po 6 rozjížďkách 73 bodů/56 čistých bodů/11. místo
7. závod ... 5. místo/5 bodů
8. závod ... 12. místo/12 bodů - po 8 rozjížďkách 89 bodů/72 čistých bodů/11. místo
9. závod ... diskvalifikace (OCS - předčasný start) ... 28 bodů - po 9 rozjížďkách 117 bodů/89 čistých bodů - 10. místo
10. závod ... 23. místo/23 bodů - po 10 rozjížďkách 140 bodů/112 čistých bodů -
konečné 15. místo - do medailového závodu nepostoupili

Třída 470 - ženy
Gil Cohenová/Vered Bouskilaová (Izrael)
1. závod ... 3. místo ... 3 body
2. závod ... dikvalifikace/21 bodů, po 2 závodech ... 24 bodů/13. místo
3. závod ... 10. místo/10 bodů
4. závod ... 19. místo/19 bodů, po 4 závodech ... 53 bodů/15. místo
5. závod ... 4. místo/4 body
6. závod ... 14. místo/14 místo, po 6 závodech ... 70 bodů/49 čistých bodů/10. místo
7. závod ... 12. místo/12 bodů
8. závod ... 16. místo/16 bodů, po osmi závodech ... 98 bodů/77 čistých bodů/12. místo
9. závod ... 12. místo/12 bodů, po devíti závodech ... 109 bodů/88 čistých bodů/13. místo
10. závod ... 17. místo/17 bodů, po deseti závodech celkem 126 bodů/105 čistých bodů,
konečné 15. místo - do medailového závodu nepostoupily
---
PLAVÁNI
400 m   polohový závod muži
Rozplavba 3
Gal Nevo (Izrael)
(Ve stejné rozplavbě je na startovní listině také  Mrabet-Tunisko)
Čas v rozplavbě ... 4:14,77 min ... 3. místo, celkově v rozplavbách desátý  -  do finále nepostoupil
Zajímavost: Tunisan do rozplavby nastoupil, ale byl diskvalifikován.

200 m volný způsob muži
Rozplavba 3
Nimrod Šapira Bar-Or (Izrael)
(Ve stejné rozplavbě je na startovní listině také Tunisan Mathlouthi.)
Čas v rozplavbě ... 1:48,60 min ... 2. místo, celkově 21. místo -
do semifinále nepostoupil
Zajímavost: Tunisan do rozplavby nastoupil, skončil šestý.

100 m znak muži
Rozplavba 4
Jakov Jan Toumarkin (Izrael)
Čas v rozplavbě ... 54,91 sec ... 6. místo, celkově 24. místo - do semifinále nepostoupil

100 m motýlek ženy
Rozplavba 5
Amit Ivryová (Izrael)
Čas v rozplavbě ... 58,78 sec ... 7. místo, celkově osmnáctá -
do semifinále nepostoupila

100 m prsa muži
Rozplavba 3
Imri Ganiel (Izrael)
Čas v rozplavbě ... 1:02,07 min ... dělené 6. místo, celkově dělené třicáté druhé -
do semifinále nepostoupil

200 m motýlek muži
Rozplavba 1
Gal Nevo (Izrael)
(Na startovní listině tétzo rozplavby je také Alaskari - Kuvajt.)
Čas v rozplavbě ... 1:59,58 min ... 1. místo, celkově 32. místo - do semifinále nepostoupil
Zajímavost: Kuvajťan do rozplavby nastoupil, skončil v ní čtvrtý.
 
200 m polohový závod - ženy
Rozplavba 3
Amit Ivryová (Izrael)
Čas v rozplavbě ... 2:13,29 min - nový izraelský rekord* ... 5. místo, celkově dvanáctá - postoupila do semifinále
Semifinále I
Čas v semifinále ... 2:13,31 min ... 6. místo, celkově v SF 13. místo - do finále nepostoupila
* dosavadním národním rekordem byl její vlastní vytvořený na ME v Debrecínnu, Maďarsko v květnu 2012. Hodnota: 2:13,77 min

200 m znak muži
Rozplavba 5
Jakov Jan Toumarkin  (Izrael)
Čas v rozplavbě ... 1:57,33 min - nový izraelský rekord** ... 3 místo, celkově osmý -
postoupil do semifinále
Semifinále 1: Čas 1:57,33 min - potvrdil vlastní rekord ... 5. místo, celkově v SF osmé místo - postoupil do finále Finále: Čas 1:57,62 min ... 7. místo*** (z osmi)** dosavadní národním rekordem byl jeho vlastní vytvořený na ME v Debrecínu, Maďarsko v květnu 2012. Hodnota: 1:57,35 min*** historicky nejlepší výsledek izraelského olympijského plavání; dosavadní patřil Eitanu Urbachovi ve finále 100 m znak na OH v Sydney 2000 (8. místo)

200 m polohový závod muži
Rozplavba 5
Gal Nevo (Izrael)
Čas v rozplavbě ... 1:59,56 min ... 5. místo, celkově dvanáctý - postoupil do semifinále
Semifinále 1: Čas 1:59,17 min ... 4. místo, celkově desátý, do osmičlenného
finále nepostoupil
---
SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ
Anastasia Glouškovová/Inna Joffeová (Izrael)
Kvalifikace - technický program ... 83,400 bodů ... 17. místo
Kvalifikace - volný program ... 83,520 bodů ... 18. místo
Celkem: 166,920 bodů ...
konečné 17. místo - do finále nepostoupily

SPORTOVNÍ STŘELBA
Vzduchová puška 10 m - kvalifikace muži (6x10 ran)
Sergy Richter (Izrael)
Výsledek v kvalifikaci  ... 99-98-98-100-100-100/celkem 595 bodů (desítek ... 50) ... 9. místo - postup do 8členného finále mu unikl o jediný bod! (Celkově tak skončil devátý.)
 
Malorážka 50 m vleže - kvalifikace muži (6x10 ran)
Sergy Richter (Izrael)
Výsledek v kvalifikaci ... 97-98-98-98-98-98/celkem 587 bodů (desítek 31) ... 44. místo -
do finále nepostoupil
---
TENIS
Muži - čtyřhra
1. kolo
Jonathan Erlich/Andy Ram (Izrael) - Granollers/Lopez (Španělsko) ... 7:6, 7:6
 
2. kolo
Jonathan Erlich/Andy Ram -  Federer/Wawrinka (Švýcarsko) ... 1:6, 7:6, 6:3
 
3. kolo (čtvrtfinále)
Jonathan Erlich/Andy Ram - Bratři M & B Bryanovi (USA - nasazenni jako č. 1) ... 6:7, 6:7 -
Izraelci vyřazeni

Ženy - dvouhra
Šahar Peerová (Izrael) - Šarapovová (Rusko) ... 2:6, 0:6 -
Šahar vyřazena
---
MARATON

Zohar Zemiro (Izrael)
Čas ... 2:34:59 hod ... 81. místo (z 85, kteří závod dokončili)
---
 
Ohlédnutí za izraelskou účastí na OH 2012 najdete na novém blogu sportovního moderátora Eretzu ZDE

**
« Poslední změna: 26. Srpen 2012, 21:32:12 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist