Autor Téma: ŠERM: ME 2012 (k)  (Přečteno 1178 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 366
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ŠERM: ME 2012 (k)
« kdy: 19. Červen 2012, 23:19:03 »
Termín: 15. až 20. 6. 2012
Místo: Legnano, Itálie

Izraelská reprezentace:
Ženy - šavle
Petra Palffyová

Ženy - kord
Ekaterina Davidzonová
Alina Ferdmanová
Irina Levinová
Ana Londonová
Avital Marinuková

Ženy - fleret
Bella Zamlinová

Muži - šavle
Majkel Berezovsky
Janiv Maimon

Alexandre Woog

Muži - kord
Ido Ajzenstadt
Grigori Beskin
Ido Herpe
Daniel Lis

Muži - fleret
Boaz Elis
Maor Hatoel
Tomer Or
Jaakov Or-Htuel

---
ZÁVODY JEDNOTLIVCŮ
Fleret - muži (71 účastníků)
Kvalifikace
Skupina 1
Maor Hatoel ... 4 výhry z 6, skóre 26:19 ... 2. místo ve skupině - postoupil do vyřazovací fáze
 
Skupina 2
Boas Ellis ... 1 výhra z 6, skóre 16:27 ... 6. místo ve skupině - do vyřazovací fáze nepostoupil
 
Skupina 3
Tomer Or ... 4 výhry z 6, skóre 25:20 ... 4. místo ve skupině - postoupil do vyřazovací fáze
 
Skupina 6
Jaakov Or-Htuel ... 2 výhry z 5, skóre 15:21 ... 5.místo ve skupině - postoupil do vyřazovací fáze
 
Vyřazovací fáze
1. kolo - o postup mezi nejlepších 32
Tomer Or  (Izrael) - Avola (Itálie) ... 4:15 - Tomer vyřazen
Jaakov Or-Htuel (Izrael) - Rosowsky (Británie) ... 15:13 - Jaakov postoupil
Maor Hatoel (Izrael) - Szeki (Maďarsko) ... 15:9 - Maor postoupil
 
2. kolo - o postup do osmifinále
Jaakov Or-Htuel (Izrael) - Kleibrink (SRN) ... 7:15 - Jaakov vyřazen
Maor Hatoel - Majewski (Polsko) ... 14:15 - Maor těsně vyřazen
 
Konečné pořadí izraelských fleretistů:
22. místo ... Maor Hatoel
31. místo ... Jaakov Or-Htuel
40. místo ... Tomer Or
59. místo ... Boaz Ellis
---
ZÁVODY JEDNOTLIVCŮ
Muži - kord (93 účastníků)
Kvalifikace
Skupina 10
Grigori Beskin ... 3 výhry z 5, skóre 17:19 ... 4. místo ve skupině - postoupil do 2. kola vyřazovací fáze
 
Skupina  11
Ido Ajzenstadt ... 4 výhry z 6, skóre 25:21 ... 3. místo ve skupině - postoupil do 2. kola vyřazovací fáze
 
Skupina 12
Daniel Lis ... 2 výhry z 6, skóre 23:27 ... 6. místo ve skupině - postoupil do 1. kola vyřazovací fáze
 
Skupina 13
Ido Herpe ... 3 výhry z 5, skóre 23:20 ... 1. místo ve skupině - postoupil do 2. kola vyřazovací fáze
 
Vyřazovací fáze
1. kolo
Daniel Lis (Izrael) - Cotdeiro (Portugalsko) ... 12:15 - Daniel vyřazen
 
2. kolo
Ido Herpe (izrael) - Nikišin (Ukrajina) ... 5:15 - Ido vyřazen
Grigori Beskin (Izrael) - Ambrož (ČR) ... 14:15 - Grigori těsně vyřazen
Ido Ajzenstadt (Izrael) - Herey (Ukrajina) ... 15:11 - Ido postoupil
 
3. kolo (16finále)
Ido Ajzenstadt (Izrael) - Suchov (Rusko) ... 12:15 - Ido vyřazen
 
Konečné pořadí izraelských kordistů:
23. místo ... Ido Ajzenstadt
47. místo ... Ido Herpe
51. místo ... Grigori Beskin
69. místo ... Daniel Lis
---
ZÁVODY JEDNOTLIVCŮ
Muži - šavle (56 účastníků)
Kvalifikace
Skupina 1
Janiv Maimon ... 1 výhra z 6, skóre 8:28 ... 7. (poslední) místo ve skupině - do vyřazovací fáze nepostoupil
 
Skupina 4
Majkel Berezovsky ... bez výhry, skóre 9:30 ... 7. (poslední) místo ve skupině - do vyřazovací fáze nepostoupil
 
Skupina 8
Alexander Woog ... 2 výhry ze 6, skóre 148:24 ... 5. místo ve skupině - postoupil do vyřazovací fáze
 
Vyřazovací fáze
1. kolo
Alexander Woog - Anstett (Francie) ... 12:15 - Alexander vyřazen
 
Konečné pořadí izraelských šavlistů:
41. místo Alexander Woog
50. místo ... Janiv Maimon
52. místo ... Majkel Berezovsky
---
ZÁVODY JEDNOTLIVKYŇ
Šavle - ženy (51 účastnic)
Kvalifikace
Skupina 8
Petra Palffyová ... bez vítězství ... skóre 6:25 ... 6. (poslední) místove skupině - do vyřazovací fáze nepostoupila
Celkové umístění: 50. příčka (předposlední)
---
ZÁVODY JEDNOTLIVKYŇ
Fleret - ženy (40 účastnic)
Kvalifikace
Skupina 3
Bella Zamlinová ... 1 vítězství z 6, skóre 14:26 ... 7. (poslední) místo ve skupině - do vyřazovacífáze nepostoupila
Celkové umístění: 35. příčka ze 40
---
ZÁVODY JEDNOTLIVKYŇ
Kord - ženy (75 účastnic)
Kvalifikace
Pozn.: Irina Levinová nestartovala.
Skupina 1
Avital Marinuková ... 3 výhry z 6, skóre 22:22 ... 5. místo ve skupině - postoupila do vyřazovací fáze
 
Skupina 6
Ekaterina Davidzonová ... 2 výhry z 6, skóre 18:27 ... 5. místo ve skupině - do vyřazovací fáze nepostoupila
 
Skupina 7
Ana Londonová ... 4 výhry z 6, skóre 24:19... 1. místo ve skupině - postoupila do vyřazovací fáze
 
Skupina 8
Alina Ferdmanová ... 3 výhry z 6, skóre 21:21 ... 4. místo ve skuopině - postoupila do vyřazovací fáze
 
Vyřazovací fáze
1. kolo
Ana Londonová (Izrael) - Cohenová (Británie) ... 15:7 - Ana postoupila
Avital Marinuková (Izrael) - Totthová (Maďarsko) ... 12:15 - Avital vyřazena
Alina Ferdmanová (Izrael) - Nisimaová (Francie) ... 6:15 - Alina vyřazena
 
2. kolo (16finále)
Ana Londová - Kolobovová (Rusko) ... 7:15 - Ana vyřazena
 
Konečné pořadí izraelských kordistek:
21. místo ... Ana Londonová
45. místo ... bAvital Marinuková
46. místo ... Alina Ferdmanová
58. místo ... Ekaterina Davidzonová

---
SOUTĚŽ DRUŽSTEV
Muži - fleret (14 týmů)
Izraelský tým: Or-Htuel - Hatoel - Or - Ellis
1. kolo - osmifinále
Izrael - Ukrajina ... 38:45 - izraelské družstvo pokračovalo v zápase o 9. až 12. místo
 
Zápas 9 - 12
Izrael - Dánsko ... 45:36 - izraelské družstvo pokračovalo v zápase o 9. místo
 
Zápas o 9. místo
Izrael - Bělorusko ... 45:43
 
Konečné umístění týmu izraelských fleretistů ... 9. pozice.
---
SOUTĚŽ DRUŽSTEV
Muži - kord (17 týmů)
Izraelský tým: Lis - Herpe - Beskin - Ejzenstadt
 
1. kolo
Izrael - přímý postup do 2. kola (osmifinále)
 
Osmifinále
Izrael - Rusko ... 41:45 - Izraelsci pokračovali ve fázi o 9. až 16. místo
 
Zápas 9 - 16
Izrael - Švédsko ... 45:33
 
Zápas 9 - 12
Izrael - Norsko ... 45:43
 
Zápas o 9. místo
Izrael - Španělsko ... 38:40
 
Konečné umístění týmu izraelských kordistů ... 11. příčka.
---
SOUTĚŽ DRUŠTEV
Ženy - kord (14 týmů)
Izraelský tým: Ferdmanová - Marinuková - Londonová - Davidzonová
1. kolo (osmifinále)
Izrael - Ukrajina ... 33:45 - Izraelky pokračovaly ve fázi o 9. až 16. místo
 
Zápas 9 - 16
Izrael - Turecko ... 45:40
 
Zápas 9 - 12
Izrael - Francie ... 25:45
 
Zápas o 11. místo
Izrael - Švýcarsko ... 27:45
 
Konečné umístění týmu izraelských kordistek ... 12. příčka.

**
« Poslední změna: 22. Červen 2013, 12:09:04 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist