Autor Téma: TENIS 2012 - ČERVEN  (Přečteno 1805 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 378
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2012 - ČERVEN
« kdy: 7. Červen 2012, 09:27:23 »
Pozn.: Informace o grandslamovém turnaji French Open 2012 jsou k nalezení  na stránce Tenis 2012 - Květen.
 
Nejlepší izraelská tenistka Šahar Peerová na žebříčku WTA:
11/06/2012 ... 49. místo (postup z 55. příčky před French Open 2012) ... 1255 bodů/24 turnajů
18/06/2012 ... 47. místo ... 1255/23
25/06/2012 - na začátku Wimbledonu ... 50. místo ... 1255/24
 
Turnaje ITF
Mužské okruhy
Turkey F25 Futures, Izmir, Turecko ... Jurij Kovalenko - vyřazen ve čtvrtfinále dvouhry
 
Ženské okruhy
Dillí, Indie ... Ester Masuriová ... finalistka čtyřhry
---
Turnaje ATP (muži) a WTA (ženy)
AEGON Championships
Místo: Londýn, Británie
Kategorie: ATP World Tour 250 (nejedná se o Wimbledon!)
V týdnu od 11. 6. 2012
 
KVALIFIKACE DVOUHRY
Amir Weintraub (Izrael, nasazen jako č. 5) - přímý postup do 2. kola
 
2. kolo kvalifikace
A. Weintraub (Izrael - 5) - Yani (USA) ... 7:6, 6:1
 
Závěrečné kolo kvalifikace
A. Weintraub (Izrael - 5) - Korolev (Kazachstán) ... 3:6, 2:6 - Amir do hlavního turnaje dvouhry nepostoupil
 
ČTYŘHRA
1. kolo
Jonathan Erlich/Andy Ram (oba Izrael) - Čilić/Zovko (oba Chorvatsko) ... 6:2 7:6
 
2. kolo (osmifinále)
J. Erlich/A. Ram (oba Izrael) - Lindstedt (Švédsko)/Tecau (Rumunsko) - 4. nasazení ... 6:3, 6:2
 
Čtvrtfinále
J. Erlich/A. Ram (oba Izrael) - Butorac (USA)/Hanley (Austrálie) - 6. nasazení ... 2:6, 4:6 - Izraelci vyřazeni
---
AEGON Nottingham Challange
Místo: Nottingham, Británie
Kategorie: ATP Challenger
V týdnu od 11. 6. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela - Izrael - nasazen jako č. 1) - Donskoj (Rusko) ... 7:6, 6:1
 
2. kolo (osmifinále)
D. Sela (Izrael - 1) - Bloomfield (Británie) ... 6:2, 6:4
 
Čtvrtfinále
D. Sela (Izrael - 1) - Žemlja (Slovinsko - 6. nasazený) ... 2:6, 3:6 - Dudi vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Dudi Sela (Izrael)/Wamg (o. Čína) - Grigelis (Litva)/Šaran (Indie) ... 6:4, 7:5
 
Čtvrtfinále
Dudi Sela (Izrael)/Wang (o. Čína) - Bambridge/Goodall (oba Británie) ... 3:6, 4:6 - Dudi s partnerem  vyřazeni
---
UNICEF Open
Místo: ´s-Hertegenbosch (Den Bosch), Nizozemí
Kategorie: WTA International
V týdnu od 18. 6. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Amanmuradová (Uzbekistán) ... 6:2, 6:4
 
2. kolo (osmifinále)
Šahar Peerová (Izrael) - Cibulková (SR - 3. nasazená) ... 2:6, 6:7 - Šahar vyřazena

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Šahar Peerová (Izrael)/K. Bondarenková (Ukrajina) - Beguová/Niculescuová (obě Rumunsko - 4. nasazené) ... 3:6, 3:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
UNICEF Open
Místo: ´s-Hertegenbosch (Den Bosch), Nizozemí
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 18. 6. 2012

DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Kubot (Polsko - 8. nasazený) ... 1:6, 2:6 - Dudi vyřazen
---
AEGON International
Eastbourne, Británie
ATP World Tour 250
V týdnu od 18. 6. 2012

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Andy Ram/Jonathan Erlich (oba Izrael - obhájci titulu) - Berlocq (Argentina)/Jan-sun Lu (ostrovní Čína) ... 6:3, 6:4
 
Čtvrtfinále
Andy Ram/Jnathan Erlich (oba Izrael) - Fleming/Hutchins (oba Británie - 3. nasazení) ... 6:7, 6:7 - Izraelci vypadli a titul   neobhájí
---
Turnaj Grand Slam
The Championships, Wimbledon
Místo: Londýn, Británie
Kategorie: Grand Slam
V týdnech od 25. 6. a 2. 7. 2012

Kvalifikace
DVOUHRA mužů
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Rufin (Francie) ... 4:6, 7:5, 3:6 - Amir vyřazen a do hlavníiho tunaje nenastoupí

Hlavní turnaj
DVOUHRA mužů
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Karlović (Chorvatsko) ... 4:6, 4:6, 6:7 - Dudi vyřazen

DVOUHRA žen
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Görgesová (SRN - 22. nasazená) ... 2:6, 2:6 - Šahar vyřazena

ČTYŘHRA mužů
1. kolo
Dudi Sela (Izrael)/Bogomolov (Rusko) - Chela/Schwanka (oba Argentina) ... 3:6, 4:6, 2:6 - Dudi s partnerem vyřazeni
Jonathan Erlich/Andy Ram (oba Izrael) - Huey (Filipíny)/Imglot (Británie) ... 4:6, 6:3, 2:6, 7:6, 9:7
 
2. kolo
Jonathan Erlich/Andy Ram - Štěpánek (ČR)/Paes (Indie) - 4. nasazení ... 2:6, 4:6, 6:7 - Izraelci vyřazeni

ČTYŘHRA žen
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Wickmayerová (Belgie) - sestry A & U Radwańské (obě Polsko) ... 2:6, 3:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
 
MIX
1. kolo
Jonathan Erlich/Šahar Peerová (oba Izrael) - Tecau (Rumunsko)/Matteková-Sandsová (USA) ... 7:5, 6:1
 
2. kolo
Mimořádně atraktivní zápas:
Andy Ram (Izrael)/Peschkeová(ČR)-mix č. 15 - Jonathan Erlich/Šahar Peerová (oba Izrael) ... 6:3, 3:6, 6:4 - v tomto vyrovnaném duelu byli nakonec úspěšnější Andy Ram s Peschkeovou; Jonathan a Šahar vypadli

3. kolo (osmifinále)
Andy Ram (Izrael)/Peschkeová(ČR)-mix č. 15 - B. Bryan/Huberová (oba USA - mix č. 1) ... 6:3, 2:6, 1:6 - Andy s partnerkou vyřazeni

JUNIOŘI
Čtyřhra
1.kolo
Bar Cuf Bocer (Izrael)/Farren (USA) - Bennett/Sapwell (oba Británie) ... 7:6, 6:4
 
2. kolo (osmifinále)
Bar Cuf Bocer (Izrael)/Farren (USA) - Savile/Thompson (oba Austrálie - 5. nasazení) ... 0:6, 3:6 - Bar Cuf s partnerem vyřazeni
 
**

« Poslední změna: 6. Červenec 2012, 20:54:24 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist