Autor Téma: PLAVÁNÍ: ME 2012 (k)  (Přečteno 1374 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 368
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVÁNÍ: ME 2012 (k)
« kdy: 21. Květen 2012, 08:02:00 »
Termín: 21. - 27. 5. 2012.
Místo: Debrecín, Maďarsko

OHLÉDNUTÍ
Na předchozím šampionátu 2010 konaném v Budapešti získal Izrael dvě bronzové medaile. Zasloužili se o ně Guy Barnea (50 m znak) a Gal Nevo (400 m polohový závod).
 
AMBICE
Debrecínské mistrovství slouží také jako kvalifikační turnaj pro OH 2012. Na těch mají účast zajištěnou tři plavci - Gal Nevo, Jakov J. Toumarkin a Nimrod Š.Bar-Or. Trenér národního výběru Leonid Kaufman doufá, že k nim přibudou ještě další čtyři. Olympijský kritéria by podle jeho soudu mohli splnit Amit Ivriová, Guy Barnea, Jonatan Kopelev a Alon Mandel.

Jak je patrné ze startovní listiny uvedené níže, v Debrecínu se setkáme jak se starými známými, kteří reprezentovali Izrael na předchozích ME a MS, tak s novými tvářemi. Tito mladí plavci přijeli především sbírat zkušenosti, nicméně jsou to právě oni, kdo může příjemně překvapit ...
 
IZRAELSKÁ STARTOVNÍ LISTINA
50 m
Volný způsob muži
Alon Mandel ... v rozplavbách 36. místo ze 48 ... čas 23,31 sec - nepostoupil
Nimrod Šapira Bar-Or ... nestartoval

50 m
Znak muži
Itaj Chammha ... v rozplavbách 27. místo ze 43 ... čas 26,34 sec - nepostoupil
David Gamburg ... v rozplavbách 14. místo ... čas 25,86 sec - nepostoupil
Guy Barnea ... v rozplavbách 4. místo ... čas 25,44 sec - postoupil do semifinále
Jonatan Kopelev ... v rozplavbách 2. místo ... čas 25,24 sec - postoupil do semifinále

Semifinále 1
Jonatan Kopelev ... 1. místo ... čas 24,98 sec - postoupil do finále
Guy Barnea ... 2. místo ... 25,29 sec - postoupil do finále

Finále
Jonatan Kopelev ... 1. místo - ZLATÁ MEDAILE ... čas 24,73 sec
Guy Barnea ... dělené 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE ... čas 25,14 sec (stejný čas také Gandin-Francie a Bohus-Maďarsko)

50 m
Znak ženy
Anna Volchkovová ... v rozplavbách 39. místo z 41 ... čas 30,97 sec - nepostoupila

50 m
Prsa muži
Jowan Qupty ... v rozplavbách 47. místo z 52 ... čas 29,53 sec - nepostoupil
Imri Ganiel ... v rozplavbách 33. místo ... 28,78 sec - nepostoupil
Jaron Šagalov ... v rozplavbách 30. místo ... čas 28,61 sec - nepostoupil
 
50 m
Motýlek muži
Tom Kremer ... v rozplavbách 17. místo ze 44 ... čas 24,27 sec - postoupil do semifinále
Avi Cohen ... v rozplavbách 42. místo ... čas 25,90 sec - nepostoupil
Alon Mandel ... v rozplavbách 12. místo ... čas 24,05 sec - postoupil do semifinále

Semifinále 1
Tom Kremer ... 8. místo ... čas 24,20 sec - nepostoupil
 
Semifinále 2
Alon Mandel ... 8. místo ... čas 24,05 sec - nepostoupil
 
50 m
Motýlek ženy
Amit Ivriová ... v rozplavbách dělené 13. místo ... čas 27,20 sec - postoupila do semifinále
 
Semifinále 1
Amit Ivriová ... 4. místo ... čas 26,68 sec - postoupila do finále
 
Finále
Amit Ivriová ... 8. místo ... čas 26,77 sec
 
100 m
Volný způsob muži
Tal Hanani ... v rozplavbách 57. místo z 59 ... čas 53,32 sec - nepostoupil
Nimrod Šapira Bar-Or ... nestartoval
 
100 m
Znak muži
Jakov Jan Toumarkin ... v rozplavbách 1. místo z 43 ... čas 54,22 sec - nový izraelský rekord - postoupil do semifinále
Jonatan Kopelev ... v rozplavbách 4. místo ... čas 54,61 sec - nepostoupil
Nimrod Šapira Bar-Or ... v rozplavbách 12. místo ... čas 55,01 sec - nepostoupil
Guy Barnea ... v rozplavbách 2. místo ... čas 54,44 sec - postoupil do semifinále
 
Semifinále 1
Guy Barnea ... 6. místo ... čas 54,95 - do finále nepostoupil
 
Semifinále 2
Jakov Jan Toumarkin ... 3. místo ... čas 54,26 sec - postoupil do finále

Finále
Jakov Jan Toumarkin ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE ... čas 54,14 - nový izraelský rekord

 
100 m
Znak ženy
Anna Volchkovová ... v rozplavbách 28. místo z 42 ... 1:04,20 min - nepostoupila
 
100 m
Prsa muži
Jaron Šagalov ... v rozplavbách 44. místo z 59 ... čas 1:03,34 min - nepostoupil
Imri Ganiel ... v rozplavbách 1. místo ... čas 1:0,96 min - nový izraelský rekord - postoupil do semifinále
Jowan Qupty ... diskvalifikován
Gal Nevo ... v rozplavbách 22. místo ... čas 1:01,95 - nepostoupil
 
Semifinále 2
Imri Ganiel ... 2. místo ... čas 1:01,01 - postoupil do finále
 
Finále
Imri Ganiel ... 6. místo ... 1:01,33 min
 
100 m
Motýlek muži
Avi Cohen ... v rozplavbách 53. místo (poslední) ... čas 55,91 sec - nepostoupil
Tom Kremer ... v rozplavbách 29. místo ... čas 53,97 sec - nepostoupil
Alon Mandel ... v rozplavbách 22. místo ... čas 53,57 sec - nepostoupil
 
100 m
Motýlek ženy
Amit Ivriová ... v rozplavbách 3. místo z 38 ... čas 58,64 - postoupila do semifinále
 
Semifinále 2
Amit Ivriová ... 3. místo ... čas 59,01 sec - postoupila do finále
 
Finále
Amit Ivriová ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE ... čas 58,78 sec

200 m
Volný způsob muži
David Gamburg ... v rozplavbách 45. místo z 48 ... čas 1:55,17 min - nepostoupil
Nimrod Šapira Bar-Or ... v rozplavbách 3. místo ... čas 1:48,93 min - postoupil do semifinále

Semifinále 2
Nimrod Šapira Bar-Or ... 5. místo ...čas 1:49,69 min- do finále nepostoupil
 
200 m
Znak muži
David Gamburg ... v rozplavbách 33. místo z 42 ... čas 2:03,71 min - nepostoupil
Jakov Jan Toumarkin ...  v rozplavbách 13. místo ... čas 2:00,93 min - postoupil do semifinále
Itaj Chammha ... v rozplavbách 14. místo ... čas 2:01,05 min - nepostoupil
Nimrod Šapira Bar-Or ... v rozplavbách 11. místo ... čas 2:00,25 min - postoupil do semifinále
 
Semifinále 1
Jakov Jan Toumarkin ... 2. místo ... čas 1:58,33 min - postoupil do finále
Nimrod Šapira Bar-Or ... 4. místo ... čas 1:59,58 min - nepostoupil
 
Finále
Jakov Jan Toumarkin ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE ...čas 1:57,35 min
 
200 m
Znak ženy
Anna Volchkovová ... v rozplavbách 22. místo z 29 ... čas 2:18,18 min - nepostoupila
 
200 m
Prsa muži
Tal Hanani ... v rozplavbách 36. místo (poslední) ... čas 2:23,73 - nepostoupil
Imri Ganiel ... v rozplavbách 23. místo ... čas 2:15,76 min - nepostoupil
Jowan Qupty ... v rozplavbách 25. místo ... čas 2:16,72 min - nepostoupil
Gal Nevo ...  nestartoval

200 m
Motýlek muži
Avi Cohen ... v rozplavbách 27. místo z 30 ... čas 2:02,35 min - nepostoupil
Alon Mandel ... v rozplavbách dělené 25. místo ... čas 2:02,02 min - nepostoupil
Tom Kremner ... v rozplavbách 12. místo ... čas 1:59,50 min - postoupil do semifinále
Nimrod Šapira Bar-Or ... v rozplavbách 8. místo ... čas 1:58,97 min - postoupil do semifinále
 
Semifinále 1
Nimrod Šapira Bar-Or ... 6. místo ... čas 1:59,09 min - do finále nepostoupil
 
Semifinále 2
Tom Kremer ... 7. místo ... čas 1:59,51 min - do finále nepostoupil
 
200 m
Polohový závod muži
Tal Hanani ... v rozplavbách 32. místo z 39 ... čas 2:05,65 min - nepostoupil
Jakov Jan Toumarkin ... nestartoval
Tom Kremer ... v rozplavbách 21. místo ... čas 2:03,42 min - nepostoupil
Gal Nevo ... v rozplavbách 6. místo ... čas 2:01,35 min - postoupil do semifinále
 
Semifinále 2
Gal Nevo ... 3. místo ... čas 1:59,62 min - postoupil do finále
 
Finále
Gal Nevo ... 4. místo ... čas 1:59,74 min


200 m
Polohový závod ženy
Amit Ivriová ... v rozplavbách 4. místo z 23 ... čas 2:14,69 min - nový izraelský rekord - postoupila do semifinále
 
Semifinále 2
Amit Ivriová ... 3. místo ... čas 2:13,77 min - vylepšený izraelský rekord - dle webu Omegatiming.com se do finále kvalifikovala, ale nestartovala v něm

400 m
Polohový závod muži
Tal Hanani ... v rozplavbách 30. místo (poslední) ... čas 4:36,12 min - nepostoupil
Gal Nevo ... v rozplavbách 2. místo ... čas 4:16,55 min - postoupil do finále
 
Finále
Gal Nevo ... 4. místo ... čas 4:16,14 min

Štafeta 4x100 m
Polohový závod - muži
Složení izraelské štafety: Toumarkin - Ganiel - Mandel - Bar-Or
V rozplavbách ... 4. místo ze 17 ... čas 3:38,04 min - postup do finále

Finále
Izraelská štafeta ... 7. místo z osmi
---
 
Izrael v medailové pořadí národů
12. místo ... Izrael ... 1 zlatá ... 0 střínrných ... 4 bronzové
13. místo ... ČR ... 1 - 0 - 2
 
Předpokládané složení izraelského plaveckého reprezentačníhotýmu pro OH 2012:
Amit Ivriová, Gal Nevo, Jakov Jan Toumarkin, Nimrod Šapira Bar-Or, Jonatan Kopelev a Imri Ganiel.
 
*
 
DODATEK
Souběžně  s plaveckým šampionátem se konalo ve dnech 23. až 27. 5. 2012 v nizoezemském Eindhovenu mistrovství Evropy v synchronizovaném plavání. Izraelská dvojice Anastasia Glouškovová-Inna Joffeová se umístily na celkové 11. pozici mezi 13 účastníky. Získaly 82,740 bodů.
 
**
 
« Poslední změna: 17. Červen 2012, 16:13:51 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist