Autor Téma: FOTBAL: IZRAELSKÉ KLUBY V LIZE MISTRŮ A EVROPSKÉ LIZE 2012/2013 (k)  (Přečteno 3096 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 378
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Stránka je postupně doplňována ...
 
LIGA MISTRŮ
Izraelský účastník: Hapoel Ironi Kirjat Šmona - vítěz 1. ligy 2011/2012
Začne:  V 2. předkole Ligy mistrů
 
Los 2. předkola: 25/06/2012, Nyon, Švýcarsko
 
Termíny 2. předkola
1. zápasy ... 17-18/07/2012
2. zápasy ... 24-25/07/2012
 
Výsledek losu
MŠK Žilina, Slovensko - Ironi Hapoel Kirjat Šmona

Výsledky Kirjat Šmony v 2. předkole Ligy mistrů
1. zápas
17/07/2012
Žilina - Kirjat Šmona ... 1:0

2. zápas
24/07/2012
Kirjat Šmona - Žilina ... 2:0 (hráno v Haifě na Kirjat Eliezer stadionu)
Celkové skóre: 2:1 pro Kirjat Šmonu, která postupuje do třetího předkola. V něm je jejím soupeřem ázerbájdžánský prvoligový mistr Neftči Baku.
 
Výsledky Kirjat Šmony v 3. předkole Ligy mistrů
1. zápas
31/07 nebo 01/08/2012
Kirjat Šmona - Neftči Baku ... 4:0
 
2. zápas
07 nebo 08/08/2012
Neftči Baku - Kirjat Šmona ... 2:2
Celkově 6:2 ve prospěch Kirjat Šmony, která postupuje do 4. předkola. V něm bude jejím  soupeřem běloruský celek BATE Borisov.
 
Výsledky Kirjat Šmony ve 4. předkole Ligy mistrů
1. zápas
22/08/2012
BATE Borisov - H. I. Kirjat Šmona ... 2:0
 
2. zápas
28/08/2012 - Národní stadion v Ramat Ganu
H. I. Kirjat Šmona - BATE Borisov ... 1:1
Ve dvojzápase zvítězil BATE Borisov  3:1 - Vítěz postoupil  do skupinové fáze Ligy mistrů, Kirjat Šmona  do skupinové fáze Evropské ligy (viz níže).
---
EVROPSKÁ LIGA

Izraelští účastníci:
Hapoel Tel Aviv - vítěz Poháru státu 2011/2012 - začne ve 4. předkole Evropské ligy
Bnej Jehuda Tel Aviv - 3. místo v 1. lize 2011/2012 - začne v 2. předkole Evropské ligy
Maccabi Netanya - 4. místo v 1. lize 2011/2012 - začne v 2. předkole Evropské ligy
 
Termíny:
Los 2. předkola ... 25/06/2012, Nyon, Švýcarsko
Los 4. předkola ... 10/08/2012, Nyon, Švýcarsko
Zápasy 2. předkola ... 19+26/07/2012
Zápasy 4. předkola ... 23+30/08/2012


Druhé předkolo EL
Maccabi Netanya bude hrát s vítězem dvojzápasu KuPS (Kuopio, Finsko) vs Llanelli AFC (Llaneli, Wales).
Bnej Jehuda TA bude hrát s vítězem dvojzápasu Rudar Plevlja (Plevlja, Černá Hora) vs FC Širak (Gjumri, Arménie).
Konečné výsledky: KuPS zvítězil ve dvojzápase 3:2, Širak poměrem branek 2:1
 
Výsledky izraelských klubů v druhém předkole:
19/07/2012
M. Netanya - KuPS Kuopio ... 1:2
Bnej Jehuda TA - Širak Gjumri ... 2:0
 
Odvety
26/07/2012
Kups Kuopio - M. Netanya ... 0:1 - celkové skóre 2:2, finský klub dal na hřišti soupeře více gólů a postupuje, Netanya vyřazena
Širak Gjumri - Bnej Jehuda TA ... 0:1 - celkové skóre 0:3, klub Bnej Jehuda postupuje do dalšího předkola; v něm je soupeřem izraelského klubu PAOK FC Tessalonika (Soluň)
 
Třetí předkolo
1. zápas
02/08/2012
Bnej Jehuda Tel Aviv - PAOK FC Tessalonika ... 0:2
 
2. zápas
09/08/2012
PAOK FC Tessalonika - Bnej Jehuda Tel Aviv ... 4:1 - celkově po obou zápasech  6:1 pro PAOK, klub Bnej Jehuda vyřazen
 
Čtvrté předkolo
Soupeřem Hapoelu Tel Aviv je lucemburský klub F91 Dudelange.
 
1. zápas
23/08/2012
F91 Dudelange - Hapoel Tel Aviv ... 1:3
 
2. zápas
30/08/2012
Hapoel Tel Aviv - F91 Dudelange ... 4:0 - celkově po obou zápasech 7:1 pro Hapoel TA, který postupuje do skupinové fáze Evropské ligy

Evropská liga - skupinová fáze
31/08/2012 - výsledek losu:  Hapoel Tel Aviv bude hrát ve skupině B, kde  jeho soupeři jsou Atlético Madrid (Španělsko), Académica de Coimbra (Portugalsko) a Viktoria Plzeň (ČR). Hapoel Ironi Kirjat Šmona bude hrát ve skupině I. Jeho soupeři: Olympique Lyonnais (Lyon, Francie), Athletic Bilbao (Španělsko) a Sparta Praha (ČR).
 
PROGRAM A VÝSLEDKY HAPOELU TA VE SKUPINĚ B
20/09/2012
Hapoel Tel Aviv - Atlético Madrid ... 0:3
 
04/10/2012
Académica de Coimbra - Hapoel TA ... 1:1 (vyrovnávací gól izraelského klubu padl v nastaveném čase)
 
25/10/2012
Hapoel TA - Viktoria Plzeň ... 1:2
 
08/11/2012
V. Plzeň - Hapoel TA ... 4:0
 
22/11/2012
A. Madrid - Hapoel TA ... 1:0
 
06/12/2012
Hapoel TA - Académica ... 2:0
 
Konečná tabulka skupiny B
1. Viktoria Plzeň ... 13 bodů - postup do vyřazovací fáze
2. Atlético Madrid ... 12 bodů - postup do vyřazovací fáze
3. Académica de Coimbra ... 5 bodů - klub vyřazen
4. Hapoel Tel Aviv ... 4 body - klub vyřazen
---
PROGRAM A VÝSLEDKY H. I.  KIRJAT ŠMONA VE SKUPINĚ I
Pozn.: Domácí zápasy Kirjat Šmony se budou hrát v Haifě na stadionu Kirjat Eliezer.
20/09/2012
Athletic Bilbao - Hapoel Ironi Kirjat Šmona ... 1:1
 
04/10/2012
Kirjat Šmona - Lyon ... 3:4 (rozhodující gól padl v nastaveném čase)
 
25/10/2012
Sparta Praha - Kirjat Šmona ... 3:1
 
08/11/2012
Kirjat Šmona - Sparta Praha ... 1:1
 
22/11/2012
Kirjat Šmona - A. Bilbao ... zápas odložen s ohledem na bezpečností situaci  způsobenou raketovou agresí palestinskoarabských teroristů proti Izraeli (odklad byl dohodnut ještě před vyhlášením příměří z 21. 11. 2012, čas 19:00 UTC), o náhradním termínu budeme informovat později ... podle infomací z 22/11 odloženo na 28/11
 
28/11/2012
Odložený zápas Kirjat Šmona - Bilbao ... 0:2

06/12/2012
Lyon - Kirjat Šmona ... 2:0
 
Konečná tabulka skupiny I
1. Lyon ... 16 bodů - postup do vyřazovací fáze
2. Sparta Praha ... 9 bodů - postup do vyřazovací fáze
3. Athletic Bilbao ... 5 bodů - klub vyřazen
4. Kirjat Šmona ... 2 body - klub vyřazen

Skupinovou fází pro izraelské kluby Hapoel TA a Hapoel Ironi Kirjat Šmona účinkování v Evropské lize UEFA 2012/2013 skončilo.
 
**
« Poslední změna: 6. Prosinec 2012, 23:02:01 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist