Autor Téma: TENIS 2012 - DUBEN (k)  (Přečteno 1888 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 312
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2012 - DUBEN (k)
« kdy: 2. Duben 2012, 14:02:19 »
Šahar Peerová na žebříčky WTA ve dvouhře
02/04/2012 ... 54. místo ... turnaje/body: 22/1170
Předchozí umístění: 55. příčka
09/04/2012 ... 54. místo ... 21/1140
16/04/2012 ... 55. místo ... 22/1140
23/04/2012 ... 54. místo ... 22/1140
30/04/2012 ... 54. místo ... 23/1140
 
Okruhy ITF
Ženy
Tessenderlo, Belgie
Dvouhra
Julia Glušková ... vyřazena v 1. kole
 
Ostrov Hvar, Chorvatsko
Dvouhra
Evgenia Linecká ... vyřazena ve čtvrtfinále (vítězkou dvouhry Terezou Smitkovou, ČR)
 
Muži
Oklahoma City, USA
Dekel Bar ... vyřazen v prvním kole dvouhry i čtyřhry (v té s Američanem Karagezianem)
 
Pozn.: Od 16. 4. 2012 budeme z časových důvodů zaznamenávat pouze ty izraelské tenisty a tenistky, kteří na okruzích ITF dosáhnou alespoň do čtyvrtfinále ve dvouhře nebo finále ve čtyřhře.
 
Muži
Kao-siung, ostrovní Čína
Amir Weintraub .. vyřazen ve čtvrtfinále dvouhry
 
Ženy
Andižan, Uzbekistán
Keren Šlomová ... vyřazena ve čtvbrtfinále dvouhry
 
Muži
Turnaj Israel F7 Futures
Místo konání: Aškelon
V týdnu od 30/04/2012
 
DVOUHRA
Izraelci v 1. kole
Amir Weintraub (Izrael - nasazen jako č. 1) - Dekel Bar (Izrael) ... 6:1, 6:3
Dor Belfer (Izrael¨) - Blumenberg (Brazílie) ... 0:6, 4:6
Or Ram-Harel (Izrael) - Martin (Británie) ... 6:7, 0:6
Saar Steele (Izrael) - Marsalek (Británie - 7. nasazený) ... 1:6, 2:6
Benjamin Ezer (Izrael) - Čche Li (k. Čína - 3. nasazený) ... 0:6, 0:6
Edan Lešem (Izrael) - Jones (Británie) ... 3:6, 2:6
David Mušajev (Izrael) - Keisidis (Řecko) ... 4:6, 7:6, 6:0
Mor Bulis (Izrael) - Ju Čang (k. Čína - 5. nasazený) ... 3:6, 3:6
Daniel Skripnik (Izrael) - Manegin (Rusko) ... 6:4, 6:3
Tal Goldengoren (Izrael) - Tal Eros (Izrael) ... 6:3, 6:3
Guy Michelevitz - Goldenberg (USA) ... 2:6, 7:5, 6:3
Oran Reznick (Izrael) - Daniell (N. Zéland - osmý nasazený) ...  1:6, 2:6
Netanel Alcabas (Izrael) - Avi BEn Šabat (Izrael) ... 0:6, 1:6
Alon Elia (Izrael) - Aviv Darmon (Izrael) ... 3:6, 7:6, 6:1
Eden Peleg (Izrael) - Ti Čen (o. Čína - 2. nasazený) ... 2:6, 1:6
 
Izraelci v osmifinále
A. Weintraub (Izrael) - Blumenberg (Brazílie) ... 6:3, 6:0
D. Mušajev (Izrael) - Daniš (SR) ... 3:6, 2:6
D. Skripnik (Izrael) - Čang (k. Čína) ... 4:6, 3:6
T. Goldengoren (Izrael) - G. Michelevitz (Izrael) ... 6:1, 6:1
A. Ben Šabat (Izrael) - Daniell (N. Zéland) ... 0:6, 3:6
A. Elia (Izrael) - Čen (o. Čína) ... 1:6, 2:6
 
Čtvrtfinále
A. Weintraub (Izrael -1) - Martin (Británie) ... 6:1, 6:0
Li (k. Čína - 3) - Daniš (SR) ... 3:6, 5:7
T. Goldengoren (Izrael) - Čang (k. Čína - 5) ... 2:6, 2:6
Daniell (Nový Zéland - osmý nas. - Čen (o. Čína - 2) ... 5:7, 5:7
 
Semifinále
Amir Weintraub (Izrael - 1) - Marko Daniš (SR) ... 6:0,  6:0
Ju Čang (kontinentální Čína - 5) - Ti Čen (ostrovní Čína - 2) ... 6:4, 7:6
 
Finále
Amir Weintraub (Izrael - 1) - Ju Čang (k. Čína - 5) ... 6:3, 6:2
Izraelský tenista Amir Weintraub je vítězem dvouhry na turnaji Israel F7 Futures v Aškelonu.

ČTYŘHRA
Izraelci v 1. kole (osmifinále)
Čang/Li (oba k. Čína - 1. nasazení) - Dor Belfer/Daniel Skripnik (oba Izrael) ... 3:6, 6:1, 10:7
Jurij Kovalenko (Izrael)/Manegin (Rusko) - Mor Bulis/Edan Lešem (oba Izrael ... 2:6, 1:6
Jones/Marsalek (oba Británie) - Dekel Bar/Aviv Darmon (oba Izrael) ... 6:4, 7:5
Jossi Dahan/Jair Gal - Alon Elia/Or Ram-Harel (všichni Izrael) ... 3:6, 2:6
Guy Michelevitz/Michael Simonian - Saar Steele/Amir Weintraub - 3 nasazení (všichni Izrael) ... Steel s Weintraubem postoupili bez boje (skreč na straně soupeřů)
Aviv Ben Šabat/Eden Peleg - Benjamin Ezer/Oran Reznik (všichni Izrael) ... 6:2, 6:2
Netanel Alcabas/David Mušajev (oba Izrael) - Daniell (N. Zéland)/Rešetnikov (Rusko) - 2. nasazení ... 0:6, 4:6
 
Čtvrtfinále (kompletní)
Čang/Li (oba k. Čína - 1) - M. Bulis/E. Lešem (oba Izrael) ... 6:0, 6:1
Jones/Marsalem - oba Británie - 4. nasazení) - A. Elia/O. Ram-Harel (oba Izrael) ... 6:2, 6:3
Daniš (SR)/Martin (Británie) - S. Steele/A. Weintraub (oba Izrael - 3. nasazení) ... 3:6, 4:6
A. Ben Šabar/E. Peleg (oba Izrael) - Daniell (N. Zéland)/Rešetnikov (Rusko) - 2. nasazení ... 3:6, 5:7
 
Semifinále
Čang/Li (oba k. Čína - 1) - Jones/Marsalek (oba Británie - 4) ... 6:1, 6:3
S. Steele/A. Weintraub (oba Izrael - 3) - Daniel (N. Zéland)/Rešetnikov (Rusko) - 2. nasazení ...  7:6, 4:6, 12:10
 
Finále
Saar Steele/Amir Weintraub (oba Izrael - 3. nasazení) - Ju Čang/Zhe Li (oba kontinentální Čína - 1. nasazení) ... 3:6, 2:6
Vítězem čtyřhry na turnaji futures Israel F7 se stala čínská dvojice Ju Čang-Zhe Li.
---
Turnaje WTA (ženy)/ATP (muži)
Barcelona Ladies Open
Místo: Barcelona, Španělsko
Kategorie: WTA International
V týdnu od 9. 4. 2012
 
DVOUHRA
1. kollo
Šahar Peerová (Izrael) - Cetkovská (ČR - 6. nasazená) ... 1:6, 7:5, 5:7 - Šahar vyřazena

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Šahar Peerová (Izrael)/ Suárezová (Argentina) - Govorcovová (Bělorusko)/Uhlířová (ČR) - 3. nasazená dvojice ... 6:2, 2:6, 10:8
 
Čtvrtfinále
Š. Peerová/Suárezová - Pennetaová/Schiavoneová (obě Itálie) .... 1:6, 6:3, 8:10 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem
Místo: Fes, Maroko
Kategorie: WTA International
V týdnu od 23. 4. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael - 8. nasazená) - Rybáriková (SR) ... 5:7, 6:3, 7:5
 
2. kolo (osmifinále)
Š. Peerová - Johanssonová (Francie) ... 6:4, 3:6, 2:6 - Šahar vyřazena
---
Barcelona Open BancSabadell
Místo: Barcelona, Španělsko
Kategorie: ATP World Tour 500
V týdnu od 23. 4. 2012
 
ČTYŘHRA
1. kolo
Andy Ram/Jonarthan Erlich (oba Izrael) - Ramírez Hidalgo (Španělsko)/Schwank (Argentina) ... 7:6, 7:6
 
2. kolo (osmifinále)
A. Ram/J. Erlich - Bhupathi (Indie)/Zimonjić (Srbsko) - 3. nasazení ... 6:7, 6:4, 6:10 - Izraelci vyřazeni
---
BRD Nastase Tiriac Trophy
Místo: Bukurešť, Rumunsko
Kategorie: ATO World Tour 250
V týdnu od 23. 4. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Ungur (Rumunsko) ... 7:6, 6:2
 
2. kolo (osmifinále)
D. Sela - Simon (Francie - 1. nasazený) ... 4:6, 2:6 - Dudi vyřazen
---
OEC Kaohsiung
Místo: Kao-siung, ostrovní Čína
Kategorie: ATP Challenger
V týdnu od 23. 4. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Wang Chieh-fu (o. Čína) ... 6:3, 6:0
 
2. kolo (osmifinále)
A. Weintraub - Jan Sun-Lu (o. Čína - 1. nasazený) ... 4:6, 4:6 - Amir vyřazen

ČTYŘHRA
Amir Weintraub (Izrael)/Čapkovič (SR) - King-Turner (Nový Zéland)/Nielsen (Dánsko) ... 6:7, 3:6 - Amir s partnerem vyřazeni
---
Serbia Open
Místo: Bělehrad, Srbsko
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 30. 4. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Schwank (Argentina) ... 2:6, 6:7 - Dudi vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Andy Ram/Jonathan Erlich (oba Izrael - 3. nasazení) - Parrott (USA)/Zelenya (SR) ... 7:5, 6:3
 
Čtvrtfinále
A. Ram/J. Erlich - Dodig/Veić (oba Chorvatsko) ... 6:3, 2:6, 10:7
 
Semifinále
A. Ram/J. Erlich - Andújar/García-López (oba Španělsko) ... 6:3, 3:6, 10:8
 
Finále
A. Ram/J. Erlich - Emmrich (SRN)/Siljeström (Švédsko) ... 4:6, 6:2, 10:6
Izraelská dvojice Andy Ram-Jonathan Erlich vyhrála čtyřhru na turnaji Serbia Open 2012 v Bělehradu. (Naposledy vyhráli společně ATP čtyřhru v srpnu 2011 ve Winston-Salemu, Severní Karolína, USA.)
---
Budapest Grand Prix
Místo: Budapešť, Maďarsko
Kategorie: WTA International
V týdnu od 30. 4. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael - 7. nasazená) - Wozniaková (Kanada) ... 4:6, 3:6 - Šahar vyřazena

**
« Poslední změna: 13. Květen 2012, 21:41:54 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 312
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Senzace v Bělehradu: Ram s Erlichem vyhráli čtyřhru!
« Odpověď #1 kdy: 6. Květen 2012, 19:58:05 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist