Autor Téma: TENIS 2012 - BŘEZEN (k)  (Přečteno 1839 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2012 - BŘEZEN (k)
« kdy: 5. Březen 2012, 12:07:06 »
Umístění Šahar Peerové na žebříčku WTA - dvouhra
05/03/2012
40. místo (minulé pondělí 41.) ... 1370 bodů/22 turnajů
19/03/2012
Propad na 55. místo ... 1125 b./22 turnajů
 
TURNAJE
All Japan Indoor Tennis Championships
Místo: Kjóto, Japonsko
Kategorie: Challenger
V týdnu od 5. 3. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Rieschick (SRN) ... 4:6, 4:6 - Amir vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Amir Weintraub (Izrael)/Čapkovič (SR) - Hsieh/Lee (o. Čína) ... 4:6, 6:7 - Amir vyřazen
---
BNP Paribas Open
Kategorie: WTA Premier Mandatory
Místo: Indian Wells, Kalifornie, USA
Ve dvou týdnech od 5. 3. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Curenková (Ukrajina) ... 6:4, 3:6, 5:7 - Šahar vyřazena

ČTYŘHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Duševinová (Rusko) - Mirzaová (Indie)/Vesninová (Rusko) - 2. nasazená dvojice ... 5:7, 2:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
BNP Paribas Open
Kategorie: ATP World Tour Masters 1000

Místo: Indian Wells, Kalifornie, USA
Ve dvou týdnech od 5. 3. 2012

DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) -Delić (BaH) ... 2:6, 6:0, 6:2
 
2. kolo
D. Sela - Simon (Francie - 13. nasazený) ... 5:7, 7:6, 4:6 - Dudi vyřazen
---
Green World ATP Challeneger
Kategorie: Challenger
Místo: Pingguo, k. Čína

Ve dvou týdnu od 12. 3. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael - nasazen jako č. 5) - Wang Hufu (k. Čína) ... 6:4, 6:0
 
Osmifinále
A. Weintraub - Rieschick (SRN) ... 7:6, 6:4
 
Čtvrtfinále
A. Weintraub - Čapkoviš (SR) ... 6:7, 0:6 - Amir vyřazen

ČTYŘHRA
Amir Weintraub (Izrael)/Čapkoviš (SR) - Fruttero (USA)/Klassen (JAR) - 1. nasazená dvajice ... 1:6, 2:6 - Amir s partnerem vyřazeni
---
Dallas Tennis Classic
Kategorie: Challenger
Místo: Dallas, Texas, USA
Ve dvou týdnu od 12. 3. 2012


DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - 6. nasazený) - Sweeting (USA) ... 1:6, 7:5, 7:5
 
Osmifinále
D. Sela - Phau (SRN) ... 6:7, ve druhém setu Dudi za stavu 0:3 skrečoval
---
Sony Ericsson Open
Místo: Miami, Florida, USA
Kategorie: WTA Premier Mandatory
Termín: Ve dvou týdnech od 19. 3. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Cornetová (Francie) ... 6:4, 6:2

2. kolo
Š. Peerová - Šarapovová (Rusko - 2. nasazená) ... 6:4, 3:6, 3:6- Šahar vyřazena
 
ČTYŘHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Duševinová (Rusko) - Govorcovová (Bělorusko)/Rodionovová (Austrálie) ...
---
Sony Ericsson Open
Místo: Miami, Florida, USA
Kategorie: ATP World Tour Masters 1000
Termín: Ve dvou týdnech od 19. 3. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela - Clément (Francie) ... 3:6, 3:6 - Dudi vyřazen
 
ČTYŘHRA
Bude doplněna
---
OKRUHY ITF
Fort Walton Beach, Florida, USA
Julia Glušková .. vypadla v 1. kole dvouhry; ve čtyřhře s Broadyovou (Británie): vyřazeny v semifinále
 
Bombaj, Indie
Keren Šlomová: dvouhra (nasazená jako č. 1) ... vypadla až ve finále/čtyřhra s Čakravarthiovou, Indie (nasazené jako č. 4)... vypadly v semifinále
Deniz Chazanjuková: dvouhra (nasazená jako č. 6) ... vypadla v osmifinále/čtyřhra s Curovicovou, Srbsko ... vypadly v 1. kole

Bangalore, Indie
Keren Šlomová: ve dvouhře vypadla v osmifinále, ve čtyřhře s Ya Zhou (k. Čína) vypadla v semifinále
Deniz Chazanjuková: ve dvouře vypadla v 1. kole, ve čtyřhře, s Jihokorejskou Sug Hee Han, vyřazena ve čtvrtfinále

Bath, Británie
Julia Glušková: ve dvouhře vyřazena v semifinále, ve čtyřhře, s Australankou Koutaovou, vypadla v 1. kole
 
Herzlia, Izrael
Kategorie: Israel F4 Futures
V týdnu od 12. 3. 2012
DVOUHRA
Izraelci v 1. kole
Aviv Ben Šabat - Gilad Ben Cvi ... 4:6, 4:6
Saar Steele - Blecha (ČR) ... 7:6, 3:6, 6:0
Tal Eros - Chadaj (Polsko - 7. nasazený) ... 3:6, 2:6
Dekel Bar - Gadomski (Polsko - 8. nasazený) ... 5:7, 7:5, 6:0
Alon Elia - Blomgren (Švédsko) ... 0:6, 3:6

Izraelci v osmifinále
Gilad Ben Cvi - Michon (Francie - 1. nasazený) ... 3:6, 6:1, 1:6
Saar Steele - Rosenholm (Švédsko - 3. nasazený) ... 6:7, 2:6
Dekel Bar - Blomgren (Švédsko) ... 2:6, 1:6

Od čtvrtfinále již bez izraelské účasti.

Finále dvouhry
Michon (Francie - 1. nasazený) - Blomgren (Švédsko) ... 6:3, 6:3

ČTYŘHRA
Izraelci v 1. kole (osmifinále)
Aviv Darmon/Eden Peleg - Oostdam (Nizozemí)/Silva (Brazílie) ... 3:6, 3:6
Dor Belfer/Daniel Skripnik - Fitzpatrick/Jones (oba Británie) ... 4:6, 3:6
Netanel Alcabas/Aviv Ben Šabat - Duberenco (Moldávie)/Thiem (Rakousko) ... 6:7, 3:6
Gilad Ben Cvi/Saar Steele - Delic (Chorvatsko)/Chotulev (Rusko) ... 7:6, 4:6, 2:10
Dekel Bar/Tal Eros - Bega/Volante (ova Itálie - 2. nasazení) ... 6:2, 6:7, 6:10

Od čtvrtfinále již bez izraelské účasti.

Finále čtyřhry
Jakupovic (SRN)/Rešetnikov (Rusko) - 1. nasazená dvojice vs Bennetau/Michon (oba Francie - 3. nasazení) ... 4:6, 7:6,  8:10

Herzlia, Izrael
Kategorie: Israel F5 Futures
V týdnu od 19. 3. 2012

DVOUHRA
Izraelci v 1. kole
Amir Weintraub (nasazen jako č. 1) - Benneteau (Francie) ... 6:4, 5:7, 4:7 - zklamání turnaje: Amir vyřazen
Gilad Ben Cvi - Semjan (SR) ... Gilad nehrál, nahrazen Vilardem z Itálie
Tal Goldengoren - Rešetnikov (Rusko) ... 6:7, 1:6 - Tal vyřazen
Bar Cuf Bocer - Delic (Chorvatsko) ...  6:3, 6:3 - jediný izraelský tenista postupující do osmifinále dvouhry
Saar Steele - Fitzpatrick (Británie) ... 1:6, 4:6 - Saar vyřazen
Or Ram-Harel - Gadomski (Polsko) ... 6:3, 3:6, 4:6 - Or vyřazen
 
Bocer v osmifinále
Bar Cuf Bocer - Thiem (Rakousko - 8. nasazený) ... 6:3, 6:3

Bocer ve čtvrtfinále
Bar Cuf Bocer - Kellner (Maďarsko - 3. nasazený) ... 2:6, 6:7 - Bar Cuf vyřazen

Od semifinále bez izraelské účasti:
Chadaj (Polsko) - Kellner (Maďarsko - 3. nasazený) ... 7:6, 2:6, 2:6
Fitzpatrick (Británie) - Bossel (Švýcarsko - 5. nasazený) ... 7:6, 6:3

Finále dvouhry
Kelner - Fitzpatrick ... 7:6, 4:6, 4:6

ČTYŘHRA
Izraelci v 1. kole (osmifinále)
Dor Belfer/Daniel Skripnik - Jakupovic (Řecko)/Rešetnikov (Rusko) - nasazeni jako č. 1 .... 3:6, 3:6
Gilad Ben Cvi/Saar Steele - De Lovinfosse/Vandebulcke (oba Belgie) ... 1:6, 1:6
Noam Mazor/Or Ram-Harel - Oostdom (Nizozemí)/Silva (Brazílie) ... 2:6, 2:6
Edan Bakši/Amir Weintraub - Chotulev (Rusko)/Orno (Dánsko) ... 4:6, 5:7
 
Do čtvrtfinále nepostupuje žádný izraelský tenista.
 
Do semifinále postoupili:
De Lovinfosse/Vandenbulcke (oba Belgie) - Benneteau/Michon (oba Francie - 3. nasazení) ... 2:6, 0:6
Godry/Kellner (oba Maďarsko) - Gadomski/Chadaj (oba Polsko - 2. nasazení) ... 3:6, 3:6

Finále čtyřhry
Benneteau/Michon - Gadomski/Chadaj ... 5:7, 3:6
---
Herzlia, Izrael
Kategorie: Israel F6 Futures
V týdnu od 26. 3. 2012

DVOUHRA
Izraelci v 1. kole
Amir Weintrab (Izrael - nasazen jako č. 1) - Jastraunig (Rakousko) ... 6:3, 6:0
Dekel Bar (Izrael) - Kellner (Maďarsko - 3. nasazený) ... 0:6, 2:6
Bar Cuf Bocer (Izrael) - Dubarenco (Moldávie) ... 3:6, 7:6, 4:6
Saar Steele (Izrael) - Lavie (Nový Zéland) ... 2:6, 4:6
Aviv Ben Šabat (Izrael) - Or Ram-Harel (Izrael) ... 1:6, 3:6
Ejal Cohen (Izrael) - Morgan (Británie) ... 6:7, 0:6
Netanel Alcabas (Izrael) - Rešetnikov (Rusko - 7. nasazený) ...  5:7, 6:3, 2:6
Tal Eros (Izrael) - Fitzpatrick (Británie) ... 5:7, 4:6
Igor Smilansky (Izrael) - Michon (Francie - nasazený jako č. 2) ... 4:6, 6:7
 
Do osmifinále dvouhry postoupili pouze dva Izraelci:
Amir Weintrab (č. 1) ... porazil Vilarda (Itálie) 6:2, 6:1 a postoupil do čtvrtfinále;
Or Ram-Harel ... podlehl Bosselovi (Švýcarsko - 5. nasazený) 1:6, 2:6;
 
Čtvrtfinále dvouhry
Amir Weintraub - Benneteau (Francie) ... 6:3, 6:1
Dubarenco (Moldávie) - Bega (Itálie - 6. nasazený) ... 3:6, 0:6
Bossel (Švýcarsko - 5. nasazený) - Morgan (Británie) ... 7:5, 5:7, 6:7
Fitzpartick (Británie) - Michon (Francie -2. nasazený) ... 2:6. 6:2, 6:7
 
Semifinále dvouhry
A. Weintraub  - Bega ... 6:3, 6:2
Morgan - Michon ... 4:6, 6:4, 0:6
 
Finále dvouhry
První proti druhému
Amir Weintraub (Izrael - 1. nasazený) - Axel Michon (Francie - 2. nasazený ... 7:5, 6:0
Amir Weintraub vítězem dvouhry.
 
ČTYŘHRA
Izraelci v 1. kole (osmifinále)
Dor Belfer/Daniel Skripnik (oba Izrael) vs Gadomski (Polsko)/Rešetnikov (Rusko) - dvojice č. 1 ... 2:6, 0:6
Bar Cuf Bocer/Or Ram-Harel (oba Izrael) vs Godry/Kellner (oba Maďarsko) ... 2:6, 1:6
Ejal Cohen/Igor Smilnasky (oba Izrael) vs Oostdam (Nizozemí)/Silva (Brazílie) ... 7:5, 2:6, 7:10
Aviv Darmon/Noam Mazor (oba Izrael) vs Allemby/Djurdjevic (oba Británie) ... 7:6, 5:7, 3:10
RamTepper/Amir Weintraub (oba Izrael) vs Matan Šaj Ganzi/Harel Levy (oba Izrael) ... 6:4, 7:6
Netanel Alcabas/Dekel Bar (oba Izrael) vs Bossel (Švýcarsko)/Daxhelet (Belgie) - dvojice č. 4 ... 3:6, 2:6
Saar Steele (Izrael)/Chotulev (Rusko) vs Benneteau/Michon (oba Francie -2. nasazený pár) ... 5:7, 2:6

Do čtvrtfinále postoupila pouze jedna izraelská dvojice:
Ram Tepper/Amir Weintraub - Bossel (Švýcarsko)/Daxhelet (Belgie) - 4 nasazení ... Izraelci prohráli 6:4, 6:7, 6:10

Finále čtyřhry
Levente Godry/Adam Kellner (oba Maďarsko) - Antoine Benneteau/Axel Michon (oba Francie - 2. nasazení) ... 6:3, 6:3

**
« Poslední změna: 2. Duben 2012, 14:06:28 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist