Autor Téma: TENIS: FED CUP 2012 (k)  (Přečteno 1561 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 367
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS: FED CUP 2012 (k)
« kdy: 30. Leden 2012, 22:08:53 »
Na této se  věnujeme  turnaji 15 zemí, účastníků skupiny I Euroafrické zóny, mezi nimiž je i reprezentace Izraele. Turnaj se konal od 1. do 4. 2. 2012 v Eilatu.
 
15 týmů bylo rozděleno do tří skupin po čtyřech a jedné tříčlenné skupiny.
 
Klíč: Vítězové skupin vytvořily dvě dvojice; vítězové těchto dvojic postoupí do kvalifikace o účast ve Světové skupině II. Poslední tým z každé skupiny hrál baráže tvořenou dvěma dvojicemi; týmy, které v baráži neuspěly,  sestoupily do skupiny II Euroafrické zóny.
 
Skupiny:
A - Estonsko, Rakousko, Bulharsko
B - Švédsko, Maďarsko, Řecko, BaH
C - Izrael, Nizozemí, Británie, Portugalsko
D - Polsko, Rumunsko, Chorvatsko, Lucembursko
 
Izraelská nominace:
Šahar Peerová, Julia Glušková, Keren Šlomová, Deniz Chazaniuková
 
Výsledky izraelského výběru:
Izrael - Nizozemí ... 2:1
1. dvouhra
Julia Glušková - Schoofsová ... 3:6, 6:7
 
2. dvouhra
Šahar Peerová - Krajiceková ... 5:7, 7:6, 6:1
 
Čtyřhra
J. Glušková/Š. Peerová - Krajiceková/Schoofsová ... 7:6, 2:6, 6:3

Izrael - Portugalsko ... 1:2
1. dvouhra
Julia Glušková - Koehlerová ... 6:2, 6:4
 
2. dvouhra
Šahar Peerová - Larcher de Britová ... 1:6, 2:6
 
Čtyřhra
J. Glušková/Šahar Peerová - Koehlerová/Larcher de Britová ... 2:6, 6:4, 4:6

Izrael - Británie ... 0:3
1. dvouhra
Julia Glušková - Keothavongová ... 2:6, 1:6
 
2. dvouhra
Šahar Peerová - Baltachová ... 4:6, 3:6
 
Čtyřhra
J. Glušková/K. Šlomová - Robsonová/Watsonová ... 2:6, 1:6

Ostatní výsledky ve skupině C
Británie - Portugalsko ... 3:0
Británie - Nizozemí ... 2:1
Nizozemí - Portugalsko ... 1:2

 
Konečné pořadí ve skupinách:
A
1. Rakousko
2. Bulharsko
3. Estonsko
 
B
1. Švédsko
2. Maďarsko
3. BaH
4. Řecko
 
C
1. Británie
2. Portugalsko
3. Izrael
4. Nizozemí

D
1. Polsko
2. Rumunsko
3. Chorvatsko
4. Lucembursko
 
NADSTAVBOVÁ  FÁZE EILATSKÉHO TURNAJE
 
Dvojice vítězů skupin  o účast v kvalifikaci o postup do Světové skupiny II
Rakousko - Británie ... 0:2
Švédsko - Polsko ... 2:1
 
Zápasy o 5. až 8. místo
Bulharsko - Portugalsko ... 0:2
Maďarsko - Rumunsko ... 0:2
 
Zápas o 9. - 11. místo
BaH - Chorvatsko ... 0:2
Izrael - bez soupeře
 
Baráž o udržení ve skupině I Euroafrické zóny
Estonsko - Nizozemí ... 1:2
Řecko - Lucembursko ... 1:2

 
KONEČNÉ POŘADÍ
Dělené 1. místo
Británie/Švédsko ... postup do kvalifikačních zápasů o účast ve Světové skupině II
 
Dělené 3. místo
Rakousko/Polsko ... zůstávají ve skupině I Euroafrickó zóny
 
Dělené 5. místo
Portugalsko/Rumunsko ... zůstávají ve skupině I Euroafrickó zóny
 
Dělené 7. místo
Bulharsko/Maďarsko ... zůstávají ve skupině I Euroafrickó zóny
 
Dělené 9. místo
Izrael/Chorvatsko ... zůstávají ve skupině I Euroafrické zóny
 
11. místo
Bosna a Hercegovina ... zůstává ve skupině I Euroafrickó zóny
 
Dělené 12. místo
Nizozemí/Lucembursko ... zůstávají ve skupině I Euroafrickó zóny
 
Sestup do skupiny II Euroafrické zóny ... Estonsko/Řecko
 
**
 
« Poslední změna: 4. Únor 2013, 11:45:08 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist