Autor Téma: TENIS 2012 - LEDEN (k)  (Přečteno 1992 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 287
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2012 - LEDEN (k)
« kdy: 4. Leden 2012, 23:24:10 »
Turnaj: Brisbane International
Kategorie: WTA Premier
Místo: Brisbane, Austrálie
V prvním lednovém týdnu

Dvouhra
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Petkovicová (SRN - 2. nasazená) ... 6:7, 6:1, 3:6 - Šahar vyřazena
 
Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)

Šahar Peerová (Izrael)/Duševinová (Rusko) - Cibulková/Husárová (obě SR) ... 3:6, 6:4, 11:9
 
Čtvrtfinále
Š. Peerová/Duševinová - Llagosterová Vivesová/Parraová Santonjaová (obě Španělsko - 4. nasazené) ... 5:7, 7:6, 8:10 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
Turnaj: Aircel Chennai Open
Kategorie ATP WT 250
Místo: Čennaj (dříve Madras), Indie
V prvním lednovém týdnu
 
Dvouhra
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Fognini (Itálie - 6. nasazený) ... 6:0, 6:1
 
2. kolo (osmifinále)
D. Sela - Paire (Francie) ... 4:6, 6:2, 6:4
 
Čtvrtfinále
D. Sela - Raonic (Kanada - 4. nasazený) ... 6:7, 3:6 - Dudi vyřazen

Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich/Andy Ram (oba Izrael - 4. nasazení) - Jayaprakash/Ramanathan (oba Indie) ... 6:2, 6:1
 
Čtvrtfinále
J. Erlich/A. Ram - Almagro/Riba (oba Španělsko) ... 2x 6:3
 
Semifinále
J. Erlich/A. Ram - Bhupathi/Bopanna (oba Indie - 1. nasazení) ... 4:6, 6:3, 10:8
 
Finále
J. Erlich/A. Ram - Paes (Indie)/Tipsarević (Srbsko) - 3. nasazení ... 2x 4:6 - Izraelci vyřazeni až ve finále
---
Turnaj: Internationaux de Nouvelle Calédonie
Kategorie: ATP Challneger
Místo, Nouméa, Nová Kaledonie, Pacifik
V prvním lednovém týdnu
 
Dvouhra
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Russell (USA - 1. nasazený) ... 4:6, 6:2, 4:6 - Amir vyřazen
 
Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Amir Weintraub (Izrael)/Viola (Itálie) - Barton/Frost (oba Austrálie) ... 6:2, 7:5
 
Čtvrtfinále
A. Weintraub/Viola - Sa & So Ratiwatanaovi (oba Thajsko - 1. nasazený pár) ... 2x 3:6 - Amir  s partnerem vyřazeni
---
Turnaj: Moorilla Hobart International
Místo: Hobart, Austrálie
Kategorie: WTA International
V týdnu od 9. 1. 2012
 
Dvouhra
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael - nasazena jako č. 6) - Hradecká (ČR) ... 6:3, 6:1
 
Osmifinále
Š. Peerová - Jonesová (Austrálie) ... 7:6, 6:4
 
Čtvrtfinále
Šahar Peerová - Čakvetadzeová (Rusko) .. 4:6, 6:4, 1:0 - skreč soupeřky
 
Semifinále
Šahar Peerová - Wickmayerová (Belgie - 1. nasazená) ... 6:7, 3:6 - Šahar vyřazena
---
Turnaj: Australian Open
Kategorie: Grand slam
Místo: Melbourne, Austrálie
Hlavní turnaj ve dvou týdnech od 16. 1. 2012
 
MUŽI
Kvalifikace dvouhry
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Crugnola (Itálie) ... 4:6, 0:6 - Amir vyřazen
 
ŽENY
Kvalifikace dvouhry
1. kolo
Julia Glušková (Izrael) - Fujiwaraová (Japonsko) ... 6:1, 3:6, 6:3
 
2. kolo
Julia Glušková - Hlaváčková (ČR - 3. nasazená v kvalifikaci) ... 5:7, 2:6 - Julie vyřazena

HLAVNÍ TURNAJ
Dvouhra mužů
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Bellucci (Brazílie) ... 6:7, 4:6, 3:6 - Dudi vyřazen

Dvouhra žen
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Hollandová (Austrálie) ... 6:2, 6:0
 
2. kolo
Š. Peerová - Lisická (SRN - 14. nasazená) ... 1:6, 2:6 - Šahar vyřazena
 
Čtyřhra mužů

1. kolo
Jonathan Erlich/Andy Ram (oba Izrael) - sourozenci Bryanovi (USA - 1. nasazení) ... 6:7, 4:6 - Izraelci vyřazeni

Čtyřhra žen
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Duševinová (Rusko) - 16. nasazený dvojice vs Arvidssonová/Larssonová (obě Švédsko) ... 7:5, 6:3
 
2. kolo
Š. Peerová/Duševinová - Hercogová (Slovinsko)/Čengová (k. Čína) ... 2x 2:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny

Mix
1. kolo
Andy Ram (Izrael)/Švedovová (Kazachstán) - Kas (SRN)/Rodionovová (Austrálie) ... 4:6, 6:3, 10:5
 
Osmifinále
A. Ram/Švedovová - Tecau (Rumunsko)/Matteková-Sandsová (USA) - 8. nasazení ... 4:6, 6:7 - Andy s partnerkou vyřazen

Turnaj juniorů
Dvouhra-výsledky izraelských chlapců:
Or Ram Harel ... vyřazen v 1. kole
Bar Cuf Bocer ... vyřazen v prvním kole
 
Čtyřhra-výsledky izraelských chlapců:
Bar Cuf Bocer-Or Ram Harel ... vyřazeni v 1. kole
 
Dvouhra-výsledky izraelských dívek:
Valeria Patjuková ... prošla úspěšně kvalifikací jako č. 2, vyřazena v 1. kole hlavního turnaje
 
Turnaj vozíčkářů - kategorie kvadruplegici
Izraelská účast: Noam Geršon
 
Dvouhra:
Základní skupina (čtyři tenisté, systém každý s každým)
1. zápas
Noam Geršon -Wagner (USA - 1. nasazený) ... 7:5, 6:3
 
2. zápas
N. Geršon - Norfolk (Británie - 2. nasazený) ... 3:6, 0:6
 
3. zápas
N. Geršon - Lapthorne (Británie) ... 7:5, 6:1
Noam skončil v zákldní skupině na třetím místě a do finále nepostoupil.

Finále čtyřhry:
Noam Geršon (Izrael)/Wagner (USA) - Norfolk/Lapthorne (oba Británie) ... 4:6, 2:6

*
ITF lednové okruhy - telegraficky (s výjimkou turnajů hraných v Izraeli: ty podrobněji)
Ženy
Blossom Cup, Čchüan-čou, kontinetální Čína/1. lednový týden 2012
Juia Glušková ... vyřazena v 1. kole dvouhry, v deblu vypadla ve čtvrfinále
 
Turnaj v Saint Martinu, Guadeloupe, Karibik/Od 9. 1. 2012
Keren Šlomová ... dvouhra/čtyřhra s Ruskou Lazarevovou: v obou disciplínách vypadla ve čtvrtfinále
 
Turnaj v Gosieru, Guadeloupe, Karibik/Od 16. 1. 2012
Keren Šlomová ... dvouhra: vyřazena v semifinále/čtyřhra s Ruskou Lazarevovou: vyřazena ve finále
 
Turnaj v Coimbře, Portugalsko/Od 23. 1. 2012
Ekatrina Tourová .. dvouhra: vypadla v 1. kole/čtyřhra z Českou Horákovou: vyřazena v semifinále
---
Muži
Israel F1 Futures, Eilat/V týdnu od 9. 1. 2012
Dvouhra
Izraelští tenisté v 1. kole:
Noam Mazor - Tal Goldengoren ... 6:4, 2:6, 6:2
Dekel Bar - Sakharov (Francie - 4. nasazený) ... 4:6, 2:6
Or Ram Harel - Smethurst (Británie - 6. nasazený) ... 2:6, 1:6
Saar Steele - Rešetnikov (Rusko) ... 6:1, 7:5
Jehonatan Kaufman - Baluda (Rusko - 3. nasazený) ... 1:6, 3:6
Gilad Ben Cvi - Vermeer (Lucembursko) ... 6:2, 6:0
 
Izraelští tenisté v osmifinále:
Noam Mazor - Gombos (SR - 7. nasazený) ...  1:6, 4:6
Saar Steele - Baluda (Rusko - 3. nasazený) ... 4:6, 5:7
Gilad Ben Cvi - Grassi (Itálie - 5. nasazený) ... 6:4, 1:6, 4:6
 
Čtvrtfinále (kompletní) - do této části dvouhry epostoupil žádný izraelský tenista:
Partl (SR) - Gombos (SR) ... 2:6, 1:6
Sakharov (Francie) - Thiem (Rakousko) ... 6:1, 7:6
Fucsovics (Maďarsko) - Baluda (Rusko) ... 5:7, 1:6
Grassi (Itálie) - Dubarenco (Moldávie) ... 6:0, 6:1
 
Semifinále:
Gombos - Sakharov ... 6:7, 0:6
Baluda - Grassi ...3:6, 2:6
 
Finále:
Gleb Sakharov - Claudio Grassi ... 6:7, 3:6
Ital Claudio Grassi, nasazený hráč č. 5, zvítězil ve dvouhře na turnaji Israel F1.

Čtyřhra
Izraelští tenisté v 1. kole (osmifinále):
Gilad Ben Cvi/Saar Steele - Grassi/Volante (oba Itálie - 1. nasazení) ... 6:3, 2:6, 3:10
Matan Šaj Ganzi/Noam Okun - Baluda/Rešetnikov (oba Rusko - 4. nasazení) ... 3:6, 2:6
Dekel Bar/Aviv Ben Šabat - Patrombon (Filipíny)/Reyes (Itálie) ... 1:6, 5:7
 
Čtvrtfinále (kompletní) - již bez účasti izraelských tenistů:
Grassi/Volante (oba Itálie - 1. nasazení) - Dubarenco (Moldávie)/Jankovits (Francie) ... 7:6, 7:5
Horanský (SR)/Thiem (Rakousko) - Baluda/Rešetnikova (oba Rusko - 4. nasazení) ... 5:7, 7:5, 10:6
Gombos/Partl (oba SR) - Andersen/Roelofse (oba JAR - 3. nasazení) ... 7:6, 2:6, 10:3
Patrombon (Filipíny)/Reyes (Itálie) - Sakharov (Francie)/Vermeer (Lucembursko) - 2. nasazení  ... 6:2, 4:6, 12:10
 
Semifinále:
Grassi/Volante - Baluda/Rešetnikov ... 4:6, 6:3, 10:4
Andersen/Roelofse - Patrombon/Reyes ... 6:2, 7:5
 
Finále:
Grassi/Volante - Andersen/Roelofse ...6:4, 4:6, 11:9
Vítězem čtyřhry turnaje Israel F1 je italská dvojice nasazená jako pár č. 1 - Claudio Grassi a Matteo Volante.
---
Israel F2 Futures, Eilat/V týdnu od 16. 1. 2012
Dvouhra

Izraelští tenisté v 1. kole:
Amir Weintraub (Izrael - 1. nasazený) - Semjan (SR) ... 6:1, 6:2
Netanel Alcabas (Izael) - Vanni (Itálie - 7. nasazený) ... 2x 1:6
Gilad Ben Cvi (Izrael) - Grassi (Itálie) ... 3:6, 6:7
Noam Mazor (Izrael) - Van der Duim (Nizozemí - 3. nasazený)  ... 0:6, 4:6
 
Z 1. kola do osmifinále postoupil pouze A. Weintraub.
 
Amir Weintraub v osmifinále:
A. W. - Marsalek (Británie) ... 6:3, 6:2
 
Kopmletní čtvrtfinále:
Amir Weintraub (Izrael - 1) - Vanni (Itálie - 7) ... 6:0, 6:1
Smethurst (Británie) - Jankovits (Francie) ... 2x 6:4
Fucsovics (Maďarsko) - Patrombon (Filipíny) ... 6:3, 6:2
Kovalík (SR - 6) - Sakharov (Francie) ... 6:4, 1:6, 6:3
 
Semifinále
Amir Weintraub - Smethurst ... 1:6, 6:7 - poslední izraelský zástupce ve dvouhře vyřazen
Fucsovics - Kovalík ... 6:2, 1:6, 5:7
 
Finále
Daniel Smethurst (Británie) - Jozef Kovalík (SR - 6) ... 6:4, 6:2
Daniel Smethurst, tenista z Velké Británie, se stal vítězem dvouhry na  turnaji Israel F2.

Čtyřhra
Izraelští tenisté v 1. kole (osmifinále):
Gilad Ben Cvi/Saar Steele (oba Izrael) - Dubarenco (Moldávie)/Jankovits (Francie) ... 3:6, 4:6
Netanel Alcabas/Noam Maor (oba Izrael) - Marsalek/Smethurst (oba Británie) ... 2:6, 0:6
 
Kompletní čtvrtfinále (už bez izraelských tenistů):
Grassi (Itálie)/Van der Duim (Nizozemí - 1. nasazená dvojice vs Dubarenco (Moldávie)/Jankovits (Francie) ... 6:3, 6:3
Kovalík/Semjan (oba SR) - Marsalek/Smethurst (oba Británie) ... 3:6, 7:6, 10:6
Baluda/Rešetnikov (oba Rusko) - Iannuzzi/Vanni (oba Itálie - 3. nasazení) ... 4:6, 3:6
Andersen /Roelofse (oba JAR) - Brizzi/Volante (oba Itálie - 2. nasazení) ... 6:4, 3:6, 10:7
 
Semifinále
Grassi/Van der Duim - Marsalek/Smerthurst ... 6:2, 6:3
Ianuzzi/Vanni - Andersen/Roelofse ... 5:7, 3:6
 
Finále
Claudio Grassi (Itálie)/Antal van der Duim (Nizozemí) - 1. nasazení vs Jean Andersen/Ruan Roelofse (oba JAR) ... 6:3, 7:5
Vítězem čtyřhry turnaje Israel F2 je italsko-nizozemská dvojice nasazená jako pár č. 1 - Claudio Grassi a Antal van der Duim.
---
Israel F3 Futures, Eilat/V týdnu od 23. 1. 2012
Dvouhra
Izraelci v 1. kole:
Amir Weintraub (Izrael - nasazem jako č. 1) - Semjan (SR) ... 6:2, 6:3
Dekel Bar (Izrael) - Vanni (Itálie - 5. nasazený) ... 5:7, 2:6
Saar Steele (Izrael) - Brizzi (Itálie - 8. nasazený) ... 6:4, 3:6, 2:6
Tal Eros (Izrael) - Gilad Ben Cvi (Izrael) ... 6:7, 1:6
 
Do osmifinále  postoupili dva domácí hráči:
A. Weintraub (Izrael - 1) - Ferrigno (Dánsko) ... 6:1, 6:2
Gilad Ben Cvi (Izrael) ... Brizzi (Itálie - 8. nasazený) ... 1:4 - Gilad skrečoval
 
Kompletní čtvrtfinále:
A. Weintraub (Izrael - č. 1) - Vanni (Itálie - 5) ... 6:0, 6:7, 7:5
Roelofse (JAR - č. 3) - Sakharov (Francie - 6) ... 3:6, 5:7
Brizzi (Itálie - č. osm - Gombos (SR) ... 6:2, 7:6
Grassi (Itálie - č. 7) - Huang (o. Čína) ... 2x 6:3
 
Semifinále
A. Weintraub - Sakharov ... 6:2, 6:3
Brizzi - Grassi ... 4:6, 6:7
 
Finále
Amir Weintraub (Izrael - č. 1) - Claudio Grassi (Itále - č. 7) ... 2x 6:1
 
Vítězem dvouhry na turnaji Israel F3 je domácí tenista Amir Weintraub.

Čtyřhra
Izraelci v 1. kole (osmifinále):
Dekel Bar/Dor Belfer (oba Izrael) - Fucsovics/Godry (oba Maďarsko) ... 6:4, 6:3
Gilad Ben Cvi/Saar Steele (oba Izrael) - Gombos/Semjan (oba SR) ... 6:4, 6:2
Tal Eros/Ram Tepper (oba Izrael) - Benz/Margaroli (oba Švýcarsko) ... 6:3, 3:6, 4:10
 
Do čtvrtfinále postoupily dvě domácí dvojice:
Dekel Bar/Dor Belfer (oba Izrael) - Andersen/Roelofse (oba JAR - 4. nasazení) ... 2x 3:6
Gilad Ben Cvi/Saar Steele (oba Izrael) - Ianuzzi/Vanni (oba Itálie - 3. nasazení) ... Italové postoupili do semifinále bez boje
 
Semifinále (již bez izraelské účasti):
Dubarenco (Moldávie)/Thiem (Rakosko) - Andersen/Roelofse (oba JAR - 4) ... 4:6, 7:6, 10:3
Iannuzzi/Vanni (oba Itálie - 3) - Benz/Margaroli (oba Švýcarsko) ... 2x 6:4
 
Finále:
Dubarenco/Thiem - Ianuzzi/Vanni ... 2x 7:6
 
Vítězem čtyřhry na turnaji Israel F3 je moldavsko-rakouská dvojice Maxim Dubarenco-Dominic Thiem.

*
Pozice Šahar Peerové na žebříčku WTA ve dvouhře
02. 01. 2012 ... 37. místo
09. 01. 2012 ... 37. místo ... 1460 bodů/21 turnajů
16. 01. 2012 ... 34. místo ... 1530/21
30. 01. 2012 ... 37. místo ... 1470/21
« Poslední změna: 31. Leden 2012, 21:54:29 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist