Autor Téma: PLAVÁNÍ: ME 2011 V KRÁTKÉM BAZÉNU (k)  (Přečteno 2866 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVÁNÍ: ME 2011 V KRÁTKÉM BAZÉNU (k)
« kdy: 29. Listopad 2011, 23:25:21 »
Termín: 8. až 11. 12. 2011
Místo: Štětín, Polsko

Izraelská účast:
 (06/12/2011)---Seznam plavkyň:
Anna Volchkovová
Amit Ivriová
 
(06/12/2011)---Seznam plavců
Itaj Chammah
Avi Cohen
David Gamburg
Jonatan Kopelev
Michael Malul
Alon Mandel
Gal Nevo
Almog Olshtein
Jaron Šagalov
Jahav Šahaff
Jan Jakov Toumarkin
 
Izraelské štafety: Israel 1 ... 4 x 50 m volný způsob/4 x 50 m polohový závod;
---
IZRAELSKÉ VÝSLEDKY
NNR = nový národní rekord v krátkém bazénu
PLAVCI
Muži - 50 m volný způsob
Rozplavby
Alon Mandel ... 28. místo (ze 49) ... čas 22,40 sec - do semifinále nepostoupil
Jahav Šahaff ... 35. místo ... čas 22,64 sec - do SF nepostoupil
Almog Olshtein ... 43. místo ... čas 23,01 sec - do SF nepostoupil
---
Muži - 50 m znak
Rozplavby
Alon Mandel ... 9. místo (z 49) ... čas 24,31 sec - postoupil do semifinále
Jonatan Kopelev ... 17. místo ... čas 24,70  - postoupil do SF
Jan Jakov Toumarkin ... 31. místo ... čas 24,14 - do SF nepostoupil
David Gamburg ... 39. místo ... čas 25,51 ... do SF nepostoupil
Semifinále
Alon Mmandel ... 9. místo (z 20) ... čas 24,16 sec - postoupil do finále
Jonatan Kopelev ... 13. místo ... čas 24,43 ... do finále nepostoupil
Finále
Alon Mandel ... 7. místo ... čas 23,96 sec
---
Muži - 50 m prsa
Rozplavby
Michael Malul ... 21. místo (z 54) ... čas 27,64 sec - postoupil do semifinále
Jahav Šahaff ... 40. místo ... čas 28,36 - do SF nepostoupil
Jaron Šagalov ... 42. místo ... čas 28,43 - do SF nepostoupil
Almog Olshtein ... 52. místo ... čas 29,33 - do SF nepostoupil
Semifinále
Michael Malul ... dělené 17. místo (17.-19.) ... čas 27,63 sec - do finále nepostoupil
---
Muži - 50 m motýlek
Rozplavby
Alon Mandel ... 14. místo (z 55) ... čas 23,62 sec - postoupil do semifinále
Almog Olshtein ... 54. místo ... čas 25,31 - do SF nepostoupil
Semifinále
Alon Mandel ... 16. místo (z 20) ... čas 23,53 sec - do finále nepostoupil
---
Muži - 100 m prsa
Rozplavby
Jahav Šahaff ... 40. místo (z 55) ... čas 1:01,28 min - do SF nepostoupil
Jaron Šagalov ... 47. místo ... čas 1:01,54 min - do SF nepostoupil
---
Muži - 100 m motýlek
Rozplavby
Alon Mandel ... 13. místo (z 48) ... čas 52,12 sec - NNRpostoupil do semifinále
Avi Cohen ... 47. místo ... čas 55,08 sec - do SF nepostoupil
Semifinále
Aon Mandel ... 12. místo (z 20) ... čas 52,15 sec - do finále nepostoupil
---
Muži - 100 m volný způsob
Rozplavby
Alon Mandel ... 33. místo (z 69) ... čas 49,23 sec - do semifinále nepostoupil
Almog Olshtein & Jan Jakov Toumarkin ... dělené 52. místo ... shodný čas 50,08 ... do SF nepostoupili
...
Muži - 100 m znak
Rozplavby
Jonatan Kopelev ... 8. místo (ze 47) ... čas 52,50 sec - postoupil do semifinále
Jan Jakov Toumarkin ... 22. místo ... čas 53,17 - do SF nepostoupil
Itai Chammah ... 28. místo ... čas 53,70 -  do SF nepostoupil
David Gamburg ... 30. místo ... čas 53,75  - do SF nepostoupil
Semifinále
Jonatan Kopelev ... 12. místo (z 20) ... čas 52,60 sec - do finále nepostoupil
---
Muži - 100 m polohový závod
Rozplavby
Jan Jakov Toumarkin ... 7. místo (z 37) ... čas 54,38 sec - postoupil do semifinále
Semifinále
Jan Jakov Toumarkin ... 10. místo (z 20) ... čas 54,31 ... postoupil do finále z posledního místa
Finále
Jan Jakov Toumarkin ... 9. místo (předposlední) ... čas 54,55 sec
---
Muži - 200 znak
Rozplavby
Jan Jakov Toumarkin ... 4. místo (z 37) ... čas 1:52,92 min - NNRpostoupil do finále
Itaj Chammah ... 15. místo ... čas 1:55,76 - do finále nepostoupil
David Gamburg ... 17. místo ... čas 1:57,25 min - do finále nepostoupil
Jonatan Kopelev ... 27 místo ... čas 1:58,37 min - do finále nepostoupil
Finále
Jan Jakov Toumarkin ... 5. místo (z 10) ... čas 1:51,55 min - NNR
---
Muži - 200 m polohový závod
Rozplavby
Gal Nevo ... 5. místo (z 33) ... čas 1:56,35 min - postoupil do finále
Finále

Gal Nevo ... 3. místo (z 10) ... čas 1:54,87 min - NNR*)  -  BRONZOVÁ MEDAILE
*) U tohoto národního rekordu je  nejasnost. Ačkoli izraelská internetová média (Ynetnews.com z 8. 12. a Jpost.com z 11. 12. 2011) uvádějí, že  Nevův čas 1:54,87 min je novým nejlepším časem tohoto plavce (a tedy novým izraelským rekordem), dovolím si  připomenout, že na ME v krátkém bazénu v Istanbulu v prosinci 2009 skončil Gal Nevo ve finále polohového závodu na 200 m na pátém místě - a pozor: oficiální záznam šampionátu uvádí čas 1:54,17 min, tedy o 70 setin sekundy rychlejší než nyní ve Štětíně. Údaj  z Istanbulu jsem dosud vnímal - a i nadále vnímám - jako národní izraelský rekord na této trati v krátkém bazénu. Tuto nesrovnalost dávám čtenářům Eretzu na vědomí a nechávám ji otevřenou.
---
Muži - 200 m prsa
Rozplavby
Gal Nevo ... 10. místo (ze 45) ... čas 2:08,67 min - postoupil do finále z posledního místa
Jaron Šagalov ... 39. místo ... čas 2:15,86 - do finále nepostoupil
Jahav Šahaff ... 43. místo ... čas 2:16,63 - do finále nepostoupil
Finále
Gal Nevo ... 10. místo (poslední) ... čas 2:10,47 min;
---
Muži - 200 m motýlek
Rozplavby
Gal Nevo ... 14. místo (z 38) ... čas 1:55,49 min - do finále nepostoupil
Alon Mandel ... 15. místo ... čas 1:55,60 -do finále nepostoupil
Avi Cohen ... 33. místo ... čas 1:59,79 - do finále nepostoupil
---
Muži - 400 m polohový závod
Rozplavby
Gal Nevo ... 6. místo (z 30) ... čas 4:08,44 min - postoupil do finále
Finále
Gal Nevo ... 3. místo (z 10) ... čas 4:04,49 min - NNR - BRONZOVÁ MEDAILE
---
ŠTAFETY
Muži - 4 x 50 m polohový závod
Složení:  Kopelev - Šahaff - Mandel - Olshstein
Rozplavby
12. místo (z 21) ... čas 1:37,11 min - do finále nepostoupili
---
Muži - 4 x 50 m volný způsob
Složení:  Mandel - Šahaff - Olshtein - Toumarkin
Rozhplavby
9. místo (z 13) ... čas 1:29,10 min - postoupili do finále
Finále
10. místo
(poslední) ... čas 1:29,49 min
---
PLAVKYNĚ
Ženy - 50 m znak
Rozplavby
Anna Volchkovová ... 41. místo (ze 46) ... čas 29,28 sec - do semifinále nepostoupila
---
Ženy -50 m motýlek
Rozplavby
Amit Ivriová ... 4. místo (z 43) ... čas 26,39 sec - postoupila do semifinále
Semifinále
Amit Ivriová ... 5 místo (z 20) ... čas 26,28 - postoupila do finále
Finále
Amit Ivriová ... skvělé 4. místo ... čas 26,11 - od bronzové medaile ji dělilo 85 setin sekundy
---
Ženy - 100 m znak
Rozplavby
Anna Volchkovová ... 34. místo (z 45) ... čas 1:01,63 min - do SF nepostoupila
---
Ženy - 100 m motýlek
Rozplavby
Amit Ivriová ... 7. místo (ze 43) ... čas 58,43 sec - postoupila do semifinále
Semifinále
Amit Ivriová ... 10. místo (z 20) ... čas 58,25 -postoupila do finále z posledního místa
Finále
Amit Ivriová ... 10 místo (poslední) ... čas 58,65 sec
---
Ženy - 100 m polohový závod
Amit Ivriová - v oficiální zápise šampionátu je uvedeno, že v tomto závodě nestartovala (ač předtím příhlášena).
---
Ženy - 200 m polohový závod
Rozplavby
Amit Ivriová ... 6. místo (z 45) .. 2:10,81 - NNR - postoupila do finále
Finále
Amit Ivriová ... 10. místo (poslední) ... čas 2:11,34 min
---
Ženy - 200 m volný způsob
Rozplavby
Amit Ivriová ... 35. místo (ze 45) ... čas 2:01,27 min - do finále nepostoupila
---
Ženy - 200 m znak
Rozplavby
Anna Volchkovová ... 18. místo (z 38) ... čas 2:10,43 min - do finále nepostoupila

---
Izrael na medailové listině
Počet zemí ... 38
 
17. místo ... Bělorusko & Belgie ... 0 zlatých ... 0 stříbrných ... 3 bronzové
18. místo ... Izrael ... 0 zlatých ... 0 stříbrných ... 2 bronzové
19. místo ... ČR ... 0 zlatých ... 0 stříbrných ... 1 bronzová
 
**
« Poslední změna: 17. Prosinec 2011, 21:13:01 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist