Autor Téma: JUDO: MS V PAŘÍŽI 2011 (k)  (Přečteno 1497 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 366
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
JUDO: MS V PAŘÍŽI 2011 (k)
« kdy: 24. Srpen 2011, 21:56:30 »
Termín: 23. až 28. 8. 2011
 
Zastoupení Izraele
MUŽI
Artion Aršansky ... kategorie do 60 kg
Golan Pollack ... do 66 kg
Isoeb Palelašvili ... do 73 kg
Ariel Zeevi ... do 100 kg
Asaf Zahar ... nad 100 kg
 
ŽENY
Roni Schwartzová ... do 48 kg
Šahar Levyová ... do 52 kg
Jarden Gerbyová ... do 63 kg
Alice Schlesingerová ... do 63 kg
 
VÝSLEDKY
(I ... ippon; W ... wazari; J ... juko; K ... koka; P ... penalizace)
Artion Aršansky
Skupina B - přímý postup do 2. kola skupiny
2. kolo skupiny
A. Aršansky - Zakari (Niger) ... IWJK-P ... 1010-0 ... 0000-2 - Artion postoupil
3. kolo (čtvrtfinále skupiny)
A. Aršansky - Kim (J. Korea) ... 0000-2 ... 0010-0 - Artion vyřazen
 
Golan Pollack
Skupina C - přímý postup do 2. kola
2. kolo
G. Pollack - Uriarte (Španělsko) ... 0110-2 ... 0010-1 - Golan postoupil do třetího kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
G. Pollack - Ungvari (Maďarsko) ... 0000-1 ... 1000-1 - Golan vyřazen

Ioseb Palelašvili
Skupina B - přímý postup do 2. kola skupiny
2. kolo skupiny
I. Palelašvili - Adamiec (Polsko) ... 0000-2 ... 0010-0 - Ioseb vyřazen
 
Ariel Zeevi
Skupina A
1. kolo
A. Zeevi - Koster (N. Zéland) ... 1000-0 ... 0000-0 - Ariel postoupil do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
A. Zeevi - Borodavko (Lotyšsko) ... 0000-0 ... 1010-0 - Ariel vyřazen

Asaf Zohar
Skupina C - přímý postup do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
A. Zohar - Verbij (Nizozemí) ... 0020-0 ... 1020-0 -
Asaf vyřazen

Roni Schwartzová
Skupina C
1. kolo skupiny
R. Schwartzová - Fukumiová (Japonsko) ... 000-2 ... 1010-2 - Rony vyřazena
 
Šahar Levyová
Skupina C
1. kolo skupiny
Š. Levyová - Anová (S. Korea) ... 0000-1 ... 1000-0 - Šahar vyřazena
 
Jarden Gerbyová
Skupina B
1. kolo skupiny
J. Gerbyová -Sllesová  Lopezová (Andorra) ... 1000-1 ... 0000-1 - Jarden postoupila do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
J. Gerbyová - Nakaová (USA) ... 1100-0 ... 0000-0 - Jarden postoupila do 3. kola (semifinále) skupiny
Semifinále skupiny
J. Gerbyová - Žolnyrová (Slovinsko) ... 0000-1 ... 1010-0 -
Jarden vyřazena

Alice Schlesingerová
Skupina D
1. kolo skupiny
A. Schlesingerová - Ylinenová (Finsko) ... 1000-0 ... 0000-0 - Alice postoupila do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
A. Schlesingerová - Drexlerová (Rakousko) ... 0000-2 ... 0010-1 -
Alice vyřazena

Závěr:
Ani jeden z izraelských judistů a judistek nepostoupil ze skupiny, ať už do finálové nebo opravné části turnaje. Čtyři reprezentanti (míněny i ženy) absolvovaly byly vyřazeny v úvodním zápase, rovněž čtyři ve druhém; pouze Gerbyová bojovala na tatami třikrát (2 výhry, jedna porážka). Z tohoto hlediska je právě ona nejúspěšnější členkou výpravy.
 
**
« Poslední změna: 1. Září 2011, 08:49:21 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 366
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
MS v judu - kompletní výsledky izraelských mužů a žen
« Odpověď #1 kdy: 27. Srpen 2011, 14:59:38 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist