Autor Téma: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: ME DO 20 LET - TEL AVIV (k)  (Přečteno 1195 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: ME DO 20 LET - TEL AVIV (k)
« kdy: 2. Srpen 2011, 13:40:46 »

V závěru července 2011, od dvacátého sedmého do třicátého, hostila telavivská pláž Gordon Beach evropský šampionát mladých mužů a žen do dvaceti let v atraktivním sportu - plážovém volejbale.

Akce se zúčastnilo 24 týmů v mužské a stejný počet v ženské kategorii.
 
Izraelská účast
MUŽI
Aleksander Kopzon & Netanel Amiram Ohana
Šalev Saada & Alon Sanderovič

ŽENY
Jael Lotanová & Karen Glucková
Zohar Šušanová & Sapir Reuveniová




Program a výsledky izraelských dvojic

MUŽI
Skupina A
První zápas
Kopzon/Ohana (Izrael) – Kvalen/Tvinde(Norsko) … 0:2

Druhý zápas
Kopzon/Ohana – Duthion/Dublet (Francie) … 2:0

Třetí zápas
Kopzon/Ohana – Rudol/Kosiak (Polsko) … 2:1

Skupina B
První zápas
Vasiljev/Cepas (Litva) – Saada/Sanderovič (Izrael) … 2:1

Druhý zápas
Medina/Pastor (Španělsko) – Saada/Sanderovič … 2:0

Třetí zápas
Bolgov/Kučerenko – Saada/Sanderovič … 2:0

Umístění ve skupinách
A – Dvojice Kopzon/Ohana …3 místo (ze čtyř) – postup do play-off;
E – Dvojice Saada/Sanderovič … poslední místo – z dalších bojů vyřazeni a skončili s dalšími poraženými ve skupinách na 19. místě;

První kolo play-off
Kopzon/Ohana – Schüman/Stork (SRN) … 1:2 – po této porážce bojovali Izraelci o společné 9. místo;

Zápas o společné 9. místo
Kopzon/Ohana – Geron/Kissling (Švýcarsko) … 1:2 – po této porážce se izraelská dvojice umístila na konečném 13. místě (spolu s dalšími třemi dvojicemi z SRN, Litvy a Norska);

ŽENY
Skupina A
První zápas
Lotanová/Glucková (Izrael) – Soriaová/Lobatová (Španělsko) … 0:2

Druhý zápas
Lotanová/Glucková – Hellgrenová/Skagerbergová (Švédsko) … 1:2

Třetí zápas
Lotanová/Glucková – Behrensová/Seyfferthová (SRN) … 0:2

Skupina C
První zápas
Sládečková/Kuzbaská (SR) – Šušanová/Reuveniová (Izrael) … 0:2

Druhý zápas
Constantinouová/Angelopoulouvá (Kypr) - Šušanová/Reuveniová … 2:0

Oleksyová/Kozinská (Polsko) – Šušanová/Reuveniová … 2:0

Umístění ve skupinách
A – Lotanová/Glucková … poslední místo – z dalších bojů vyřazeny a skončily s dalšími poraženými ve skupinách na 19. místě;
C – Šušanová/Reuveniová … 3. místo (ze čtyř) – postup do play-off

První kolo play-off
Hrytsjuková/Basanová (Ukrajina) – Šušanová/Reuveniová … 2:0 – po této porážce bojovaly Izraelsky o společné 9. místo;

Zápas o společné 9. místo
Schützenhöferová/Plesiutschnigová (Rakousko) – Šušanová/Reuveniová … 2:0 – po této porážce se izraelská dvojice umístila na společném 13. místě (spolu s dalšími třemi dvojicemi ze Španělska, Maďarska a Švédska);

Vítězové turnaje
MUŽI

Zápas o 3. místo
Schümann/Stork (SRN) – Kvalen/Tvinde (Norsko) … 2:0

Finále
Haralds/Armands (Lotyšsko)/Losiak/Kantor (Polsko) … 0:2

ŽENY
Zápas o 3. místo
Behrensová/Seyfferthová (SRN) – Kocioleková/Baranová (Polsko) … 0:2

Finále
Uškovová/Karapišenková (Rusko) – Schützenhöferová/Plesiutschnigová (Rakousko) … 0:2


Medailové pozice

MUŽI
Zlato … Losia/Kantor, Polsko
Stříbro .. Haralds/Armands, Lotyšsko
Bronz … Schümann/Stork, SRN

ŽENY
Zlato … Schützenhöferová/Plesiutschingová, Rakousko
Stříbro … Uškovová/Karapišenková, Rusko
Bronz … Kocioleková/Baranová, Polsko

Umístění izraelských dvojic
MUŽI
Kopzon/Ohana … 13. místo
Saada/Sanderovič … 19. místo

ŽENY
Šušanová/Reuveniová … 13. místo
Lotanová/Glucková … 19. místo

Umístění reprezentantů ČR a SR
MUŽI
Biječek/Doubravský, ČR … 19. místo

ŽENY
Gálová/Vaňková, ČR … 5. místo
Sládečková/Ruzbaská, SR … 19. místo
 
**

« Poslední změna: 16. Srpen 2011, 21:30:07 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist