Autor Téma: TENIS V SRPNU A ZAČÁTKEM ZÁŘÍ 2011 (k)  (Přečteno 1778 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 351
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS V SRPNU A ZAČÁTKEM ZÁŘÍ 2011 (k)
« kdy: 31. Červenec 2011, 22:08:24 »
Turnaj: Legg Mason Tennis Classic
Kategorie: ATP 500
Místo: Washington, DC, USA
Termín: V týdnu od 1. 8. 2011
 
Izraelská účast:
Andy Ram & Jonathan Erlich ve čtyřhře - na divokou kartu
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
A. Ram/J. Erlich - Marach/Melzer (oba Rakousko) ... 6:7, 6:3, 14:12
 
Čtvrtfinále
A. Ram/J. Erlich - Melo/Soares (oba Brazílie) ... 3:6, 3:6 - Izraelci vyřazeni
---

Turnaj: Beijing International Challenger
Kategorie: ATP Challenger
Místo: Peking, kontinentální Čína
Termín: V týdnu od 1. 8. 2011

Izraelská účast:
Dvouhra ... Dudi Sela, nasazen jako č. 1, a Amir Weintraub (tunajová čtyřka);
Čtyřhra: Dudi Sela & Amir Weintraub jako společná izraelská dvojice;
 
DVOUHRA
1.kolo
D. Sela - Kumancov (Rusko) ... 6:3, 4:1 - soupeř skrečoval
A. Weintraub - Gong (k. Čína) ... 4:6, 6:4, 6:7 - Amir vyřazen
 
2. kolo (osmifinále)
D. Sela - Wu (kont. Čína) ... 6:2, 6:2
 
Čtvrtfinále
D. Sela - Cervantes-Huegun (Španělsko)... 3:6, 7:6, 6:2
 
Semifinále
D. Sela - Dustov (Uzbekistán) ... 1:6, 6:4, 4:6 - Dudi vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
D. Sela/A. Weintraub - bratři Sončat a Sančai Ratiwatanaovi (Thajsko - 2. nasazení) ... 6:7, 1:6 - Izraelci vyřazeni
---

Turnaj: Rogers Cup
Kategorie WTA Premier 5 tournaments
Místo: Toronto, Ontario, Kanada
Termín: V týdnu od 8. 8. 2011
 
Izraelská účast: Šahar Peerová ve dvouhře i čtyřhře (s Rumunkou Niculescuovou);
 
DVOUHRA
1. kolo
Š. Peerová - Wozniaková (Kanada) ... 1:6, 0:6 - Šahar vyřazena
 
ČTYŘHRA
1. kolo
Š. Peerová/Niculescuová - Kudrjavcevová (Rusko)/Zakopalová (ČR) ... 3:6, 6:2, 10:6
 
Osmifinále
Š. Peerová/Niculescuová - Huberová/Raymondová (obě USA - 3. nasazené) ... 3:6, 4:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
 
Turnaj: Western & Southern Open
Kategorie: WTA Premier 5 Tournaments
Místo: Cincinnati, Ohio, USA
Termín: V týdnu od 15. 8. 2011
 
Izraelská účast: Šahar Peerová ve dvouhř i čtyřhře (s Rumunskou Niculescuovou);
 
DVOUHRA
1. kolo
Š. Peerová - Lisická (SRN) ... 6:4, 7:6
 
2. kolo
Š. Peerová - Azarenková (Bělorusko) - 3. nasazená - odstoupila z turnaje kvli zranění (natažený sval na pravé ruce), nahrazena Parmentierovou (Francie) ... 6:2, 6:3
 
Osmifinále
Š. Peerová - Pchengová (k. Čína) ... 3:6, 2:6 - Šahar vyřazena


ČTYŘHRA
1. kolo
Š. Peerová/Niculescuová - Huberová/Raymondová (obě USA - 5. nasazené) ... 1:3, 3:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
 
Turnaj: Winston-Salem Open
Kategorie: ATP World Tour 250
Místo: Winston-Salem, Sev. Karolína, USA
V týdnu od 22. 8. 2011
Poslední ATP turnaj před US Open
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (izrael) - Voladri (Itálie) ... 6:3, 6:2
 
2. kolo
D. Sela - Isner (USA - 4. nasazený) ... 6:7, 2:6 - Dudi vyřazen
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Andy Ram/Jonathan Erlich (oba Izrael) - Bhupathi (Indie)/Knowles (Bahamy) - 3. nasazení ... 6:4, 6:3
 
Čtvrtfinále
A. Ram/J. Erlich - Melo/Soares (oba Brazílie) ... 7:5, 6:4
 
Semifinále
A. Ram/J. Erlich - Fleming (Británie)/Lipsky (USA) ... 6:4, 6:4
 
Finále
A. Ram/J. Erlich - Kas (SRN)/Peya (Rakousko) - 4. nasazení ... 7:6, 6:4 - Andy Ram a Jonathan Erlich zvítězili ve čtyřhře !!! Je to jejich čtrnáctý společný finálový úspěch na turnajích ATP vyšší kategorie (tj. mimo challengerů). Naposledy vyhráli čtyřhru v Eastbourne v Británii na podniku AEGON International hraném v týdnu od 13. 6. 2011 (viz samostanou stránku Tenis v červnu 2011 - jde o finále, které bylo kvůli dešti dohráno v Roehamptonu).
---
 
Turnaj: Texas Tennis Open
Kategorie: WTA International tournaments
Místo: Dallas, Texas, USA
V týdnu od 22. 8. 2011
Poslední WTA turnaj před US Open
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - nasazená jako č. 6; hraje na divokou kartu vs Jakimovová (Bělorusko) ... 6:1, 6:3

Osmifinále
Š. Peerová - Larssonová (Švédsko) ... 2:6, 4:6 - Šahar vyřazena
---
 
Turnaj: US Open
Kategorie: Grand Slam
Místo konání: New York, USA
V týdnech od 29. 8. a 5. 9. 2011
 
Izraelská účast:
MUŽI
Kvalifikace dvouhry
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael) - Capdeville (Chile - 2. nasazený) ... 4:6, 7:6, 1:6 - Amir vyřazen
 
Dvouhra
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Bellucci (Brazílie) ... 4:6, 2:6, 6:4, 6:3, 6:0
 
2. kolo
D. Sela - Federer (Švýcarsko - 3. nasazený) ... 3:6, 2:6, 2:6 - Dudi vyřazen

Čtyřhra
1. kolo
Andy Ram/Jonathan Erlich (oba Izrael) - Arnold Ker/Mónaco (oba Argentina) ... 4:6, 7:6, 6:3
 
2. kolo
A. Ram/J. Erlich ... Melzer (Rakousko)/Petzschner (SRN)-nasazeni jako č. 9 ... 6:7, 2:6 - Andy s Jonathanem vyřazeni

ŽENY
Kvalifikace dvouhry
1. kolo
Julia Glušková (Izrael) - Bartyová (Austrálie) ... 6:4, 6:4
 
2. kolo
J. Glušková - Tomljanićová (Chorvatsko) ... 6:3, 7:6
 
Závěrečné kolo kvalifikace
J. Glušková - Wozniaková (Kanada - 18. nasazená v kvalifikaci) ...1:6, 4:6 - Julia vyřazena
 
Dvouhra
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael - 23. nasazená) - Mirzaová (Indie) ... 6:7, 6:3, 6:1
 
2. kolo
Š. Peerová - Stephensová (USA) ... 1:6, 6:7 - Šahar vyřazena

Čtyřhra
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Niculescuová (Rumunsko) - Benešová/Záhlavová-Strýcová (obě ČR - 9. nasazené) ... 7:5, 4:6, 5:7 - Šahar s partnerkou vyřazeny
 
JUNIOŘI
Kvalifikace dvouhry (dvoukolová)
1. kolo
Or Ram-Harel (Izrael) - Pereira (Brazílie - 11. nasazený) ... 6:3, 6:0
Bar Bocer (Izrael) - Quinzi (Itálie - 3. nasazený) ... 6:3, 6:2
Daniel Skripnik (Izrael) - Sell (Brazílie - 15. nasazený) ... 6:7, 1:6 - Daniel vyřazen
 
2. kolo
Or Ram-Harel - Karlovskij (Rusko - 1. nasazený) ... 6:3, 0:6, 6:1
Bar Bocer - Ribin (USA) ... 6:4, 6:4
 
Hlavní turnaj juniorů ve dvouhře
1. kolo
Bar Bocer - Učida (Japonsko) ... 6:4, 4:6, 2:6 - Bar vyřazen
Or Ram-Harel - Novak (Rakousko) ... 7:6., 3:6, 6:3
 
2. kolo
Or Ram-Harel - Sorgi (Brazílie - 14. nasazený) ... 6:3, 6:4
 
Osmifinále
Or Ram-Harel - Pavlásek (ČR) ... 7:6, 3:6, 2:6 - Or vyřazen

Čtyřhra juniorů
1. kolo
Or Ram-Harel (Izrael)/Napolitano (Itálie) - Coppejans (Belgie)/Pavlásek (ČR) ... tento zápas se neuskutečnil
Bar Bocer (Izrael)/Krstin (Srbsko) - Pavić (Chorvatsko)/Sorgi (Brazílie) - pár č. 5 ... 1:6, 3:6 - Bar s partnerem vyřazeni
 
JUNIORKY
Kvalifikace dvouhry (dvoukolová)
1. kolo
Valeria Patjuková (Izrael - 16. nasazená) - Steffensenová (USA) ... 6:3, 4:6, 7:5
 
2. kolo
Valeria Patjuková - Maynettová (USA) ... 6:2, 6:4
 
Hlavní turnaj juniorek ve dvouhře
1. kolo
Valeria Patjuková (Izrael) - Poznichirenková (Ukrajina) ... 6:4, 6:3
 
2. kolo
V. Patjuková - Minová (USA) ... 3:6, 0:6 - Valeria vyřazena

Čtyřhra juniorek
1. kolo
Valeria Patjuková (Izrael)/Casaresová (Ecuador) - Ninomijaová/Ozakiová (Japonsko) ... 7:6, 1:6, 10:5
 
Osmifinále
V. Patjuková/Casaresová - Crawfordová/Harrisonová (obě USA) ... 3:6, 4:6 - Valeria s partnerkou vyřazeny
 
HANDICAPOVANÍ
V této skupině je do US Open přihlášen izraelský tenista Noam Geršony.
 
Kategorie quad (kvadriplegici)
Dvuhra
Hraje 4 tenisté systémem každý s každým.
 
Výsledky Noama:
1. série
Noam Geršony - Wagner (USA) ... 6:3, 6:1
 
2. série
N. Geršony - Norfolk (Briánie) ... 5:7, 2:6
 
3. série
N. Geršony - Taylor (USA) ... 7:5, 4:6, 6:7
Noam celkově: 1 výhra, dvě prohry, v této fázi skončil třetí a do finálového singlu nepostoupil.
 
ČTYŘHRA
Finálový zápas
Noam Geršony (Izrael)/Norfolk (Británie) - Wagner/Taylor (oba USA) ... zápas se neuskutečnil, protože dvojice Geršony-Norfolk odstoupila;
---
 
Turnaj: Chang sat Bangkok Open
Kategorie: ATP Challenger
Místo: Bagkok, Thajsko
Termín: V týdnu od 29. 8. 2011
 
DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael - 8. nasazený) - Ghedin (Itálie) ... 6:3, 6:0
 
Osmifinále
A. Weintraub - Moriya (Japonsko) ... 7:5, 6:4
 
Čtvrtfinále
A. Weintraub - Chvojka (Kanada) ... 6:4, 7:2
 
Semifinále
A. Weintraub - Kravčuk (Rusko) ... 6:4, 6:2
 
Finále
A. Weintraub - Stebe (SRN - 5. nasazený) ... 5:7, 1:6 - Amir vyřazen až ve finále!
 
ČTYŘHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael)/Ghem (Brazílie) - Gong/Li (kont. Čína - 2. nasazení) ... 3:6, 2:6 -Amir s partnerem vyřazeni

**
« Poslední změna: 14. Září 2011, 12:32:51 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist