Autor Téma: FOTBAL: NEJVYŠŠÍ LIGA (III) - NADSTAVBOVÁ ČÁST 2010/2011 (k)  (Přečteno 1781 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 348
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
V neděli 17. dubna 2011 skončila základní část první fotblové ligy ročníku 2010/2011.  Přinesla rozdělení klubů do tří skupin play-off, jak je patrné z konečné tabulky po třiceti kolech:
 
1. Maccabi Haifa - vítěz základní části ... 70 bodů - postup do elitní skupiny (E)
2. Hapoel TA ... 62 - E
3. Maccabi TA ... 50 - E
4. Ironi Kirjat Šmona ... 48 ... GD +16 - E
5. Bnej Jehuda ... 48 ... +6 - E
6. Maccabi Netanya ... 44 +6 - E
 
7. Hapoel Haifa ... 44 ... GD +1 - postup do střední skupiny (S)
8. Maccabi Petach Tikva ... 42 - S
9. Hapoel Akko ... 41 - S
10. Hapoel Beerševa ... 38 ... GD -2 ... vítězných zápasů 10 ... vstřelených gólů 36 - S
 
11. Bejtar Jeruzalém ... 38 ... GD -2 ... vítězných zápasů 10 ... vstřelených gólů 30 - účastník barážové skupiny (B)
12. Hapoel Petach Tikva ... 3 ... GD -15 - B
13. FC Ašdod ... 33 ... GD -16 - B
14. Hapoel Aškelon ... 26 - B
15. Bnej Sachnin ... 25 - B
16. Hapoel Ramat Gan ... 8 - B
 
JAK SE BUDE POSTUPOVAT V PLAY-OFF
V elitní a barážové skupině nás čeká 5 kol a v nich celkem 15 zápasů. Ve střední skupině 3 kola se šesti zápasy.


V play-off ovšem kluby nezačínají s nulovým kontem, ale přinášejí si polovinu z celkového počtu bodů, které získaly v základní části (se zaokrouhlením nahoru):


Maccabi Haifa … 35
Hapoel TA … 33
Maccabi TA .. 25
Ironi Kirjat Šmona … 24
Bnej Jehuda Tel Aviv … 24
Maccabi Netanya … 22


Hapoel Haifa … 22
Maccabi Petach Tikva … 21
Hapoel Akko … 21
Hapoel Beerševa … 19


Bejtar Jeruzalém … 19
Hapoel Petach Tikva … 17
FC Ašdod … 17
Hapoel Aškelon … 13
Bnej Sachnin … 13
16. Hapoel Ramat Gan … 4
---

PROGRAM A VÝSLEDKY V JEDNOTLIVÝCH SKUPINÁCH
ELITNÍ – 1. KOLO
23/04/2011
Maccabi TA – Kirjat Šmona … 3:1
Maccabi Haifa – Netanya … 1:2


25/04/2011
Hapoel TA – Bnej Jehuda … 2:1


STŘEDNÍ – 1. KOLO
23/04/2011
Hapoel Haifa – Beerševa … 1:2
Maccabi Petach Tikva – Akko … 4:1


BARÁŽOVÁ – 1. KOLO
23/04/2011
Bejtar Jeruzalém – Ramat Gan … 5:1
Ašdod – Aškelon … 4:1
Hapoel Petach Tikva – Bnej Sachnin … 1:1
 
Souhrnná tabulka po 1. kole play-off:
1. Hapoel TA ... 36 bodů
2. Maccabi Haifa ... 25
3. Maccabi TA ... 28
4. Maccabi Netanya ... 25
5. Ironi Kirjat Šmona ... 24 GD +14
6. Bnej Jehuda ... 24 GD  +7
 
7. Macabi Petach Tikva ... 24
8. Hapoel Haifa ... 22 GD 0
9. Hapoel Beerševa ... 22 GD  -1
10. Hapoel Akko ... 21
 
11. Bejtar Jeruzalém ... 22
12. FC Ašdod ... 20
13. Hapoel Petach Tikva ... 18
14. Bnej Sachnin ... 14
15. Hapoel Aškelon ... 13
16. Hapoel Ramat Gan ... 4
---
 
ELITNÍ - 2. KOLO
Netanya - Kirjat Šmona ... 3:3
Bnej Jehuda - Maccabi TA ... 1:3
M. Haifa - Hapoel  TA ... 2:0
 
STŘEDNÍ - 2. KOLO
H. Haifa - Maccabi Petach Tikva ... 0:2
Beerševa - Akko ... 2:3
 
BARÁŽOVÁ - 2. KOLO
B. Jeruzalém - Hapoel Petach Tikva ... 3:0
Bnej Sachnin - Ašdod ... 1:0
Ramat Gan - Aškelon ... 2:0
 
Souhrnná tabulka po 2. kole play-off:
1. Maccabi Haifa ... 38 bodů
2. Hapoel TA ... 36
3. Maccabi TA ... 31
4. Netanya ... 26
5. Kirjat Šmona ... 25
6. Bnej Jehuda ... 24
 
7. Maccabi Petach Tikva ... 27
8. Akko ... 24
9. Beerševa ... 22 GD -2 ... vstřelených branek 40
10. Hapoel Haifa ... 22 GD -2 ...  vstřelených branek 39
 
11. Bejtar Jeruzalém ... 25
12. Ašdod ... 20
13. Hapoel Petach Tikva ... 18
14. Bnej Sachnin ... 17
15. Aškelon ... 13
16. Ramat Gan ... 7
---

Změna trenéra: 1. 5. skončil jako prozatímní kouč Hapoelu Petach Tikva Icik Šaki, nahrazen Gili Landauen.
 

ELITNÍ - 3. KOLO
Hapoel TA - Netanya ... 2:2
Kirjat Šmona - Bnej Jehuda ... 1:2
Maccabi TA - M. Haifa ... čekáme na výsledek
 
STŘEDNÍ - 3. KOLO
M. Petach Tikva - Beerševa ... 1:1
Akko - H. Haifa ... 2:1
 
BARÁŽOVÁ - 3. KOLO
Ašdod - B. Jeruzalém ... 0:0
Aškelon - Bnej Sachnin ... 2:1
H. Petach Tikva - Ramat Gan ... 1:2
 
Pozn.: Všechny zápasy 07/05/2011
 
Souhrnná tabulka po třetím kole play-off:
1. Maccabi Haifa ... 41
2. Hapoel TA ... 37
3. Maccabi TA ... 31
4. Netanya ... 27  GD +7
5. Bnej Jehuda ... 27 GD +4
6. Kirjat Šmona ... 25
 
 
7. M. Petach Tikva ... 28 - konečné pořadí ve střední skupině
8. Akko ... 27 - konečné pořadí ve střední skupině
9. Beerševa ... 23 - konečné pořadí ve střední skupině
10. H. Haifa ... 22- - konečné pořadí ve střední skupině

 
11. B. Jeruzalém ... 26
12. Ašdod ... 21
13. H. Petach Tikva ... 18
14. Bnej Sachnin ... 17
15. Aškelon ... 12
16. Ramat Gan ... 10 
---
Změny trenérů: 7. 5. 2011 skončil Freddy David v Maccabi Petach Tikva a 12. 5. nastoupil  jako kouč Hapoelu Ramat Gan - po týž den odvolaném Jaronu Hochenboimovi. 25. 5. 2011 skončil kontrakt Elimi Gittmanovi u Hapoelu TA. 27. 5. 2011 převzal Maccabi Petach Tikvu Marco Balbul.

 
ELITNÍ  - PŘEDPOSLEDNÍ KOLO
Hapoel TA - Maccabi TA ... 2:2
Netanya - Bnej Jehuda ... 0:4
M. Haifa - Kirjat Šmona ... 2:0 - tento výsledek rozhodl o tom, že klub Maccabi Haifa se stal mistrem nejvyšší izraelské fotbalové ligy 2010/2011
 
STĚDNÍ - JIŽ DOHRÁNO
 
BARÁŽOVÁ - PŘEDPOSLEDNÍ KOLO
B. Jeruzalém - Aškelon ... 0:1
H. Petach Tikva - Ašdod ... 1:1
Ramat Gan - Bnej Sachnin ... 1:2
---
Tabulka před závěrečným kolem play-off:
 
1. Maccabi Haifa ... 44 bodů - mistr ligy
2. Hapoel Tel Aviv ... 38 - vicemistr ligy
3. Maccabi Tel Aviv ... 32
4. Bnej Jehuda ... 30
5. Netanya ... 27
6. Kirjat Šmona ... 25
 
7. až 10 místo - viz předchozí tabulku
 
11 B. Jeruzalém ... 26
12. Ašdod ... 22
13. Bnej Sachnin ... 20
14. H. Petach Tikva ... 19 (-19)
15. Aškelon ... 19 (-30)
16. Ramat Gan ... 10 - sestupuje do 2. ligy
---
 
ELITNÍ - POSLEDNÍ KOLO (21/05/2011)
Bnej Jehuda - M. Haifa ... 1:1
Kirjat Šmona - Hapoel Tel Aviv ... 2:1
Maccabi Tel Aviv - Netanya ... 4:1
 
BARÁŽOVÁ - POSLEDNÍ KOLO (21/05/2011)
Ašdod - Ramat Gan ... 1:0
Bnej Sachnin - B. Jeruzalém ... 1:0
Aškelon - Hapoel Petach Tikva ... 0:3
 
KONEČNÁ TABULKA PRVNÍ LIGY ROČNÍKU 2010/2011
Mistr ligy
1. Maccabi Haifa ... 45 bodů
V ročníku 2011/2012 bude hrát Ligu mistrů UEFA - nastoupí v 2. předkole

Vicemistr ligy
2. Hapoel Tel Aviv ... 38 bodů
V ročníku 2011/2012 bude hrát Evropslou ligu UEFA - nastoupí v 3. předkole

3. Maccabi Tel Aviv ... 35 bodů
V ročníku 2011/2012 bude hrát Evropskou ligu UEFA - nastoupí v 2. předkole

4. Bnej Jehuda Tel Aviv ... 31 bodů
V ročníku 2011/2012 bude hrát Evropskou ligu UEFA - nastoupí v 2. předkole

5. Ironi KIrjat Šmona ... 28 b.
6. Maccabi Netanya ... 27 b.

Týmy ze střední skupiny
7. Maccabi Petach Tikva ... 28 b.
8. Hapoel Akko ... 27 b.
9. Hapoel Beerševa ... 23
10. Hapoel haifa ... 22

Týmy z barážové skupiny
11. Bejtar Jeruzalém ... 26 b.

12. FC Ašdod ... 25 b.
13. Bnej Sachnin ... 23 b.

14. Hapoel  Petach Tikva ... 22 b.
28. 5. 2011 sehraje barážové utkání s 3. týmem druhé ligy, kterým je Hapoel Kfar Saba. Vítěz zápasu bude hrát v příští sezoně 1. ligu, poraženy sestupuje do ligy druhé.

15. Hapoel Aškelon ... 19 bodů
Klub sestupuje do 2. ligy.

16. Hapoel Ramat Gan ... 10 bodů
Klub sestupuje do 2. ligy.

V ročníku 2011/2012 budou místo Aškelonu a Ramat Ganu hrát první ligu mistr a vicemistr ligy druhé. Jsou to kluby  Ironi Ramat Hašaron a Ironi Rišon le Cion. 
 
Baráž o první ligu
1. zápas/24. 05. 2011
Hapoel Petach Tikva - Hapoel Kfar Saba ... 4:1

 
2. zápas/27. 05. 2011
H. Kfar Saba - H. Petach Tikva ... 0:1
 
Hapoel Petach Tikva vyhrál na zápasy 5:1 a uhájil svoji pozici v první lize.
 
*
 
Kanonýři sezony - Top 3
Král střelců ... Toto Tamuz - Hapoel TA ... 21 branek
2. místo společně Eden Ben Basat - H. Haifa ... 18 a Eliran Atar - Maccabi TA ... 18
3. místo ... Moše Ohajon - FC Ašdod ... 17
 
« Poslední změna: 29. Červen 2011, 21:43:46 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist