Autor Téma: TENIS: FED CUP 2011  (Přečteno 1343 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 348
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS: FED CUP 2011
« kdy: 25. Leden 2011, 10:48:51 »
Tyto informace navazují na článek o Fed Cupu v roce 2010. který najdete na tomto odkazu:

***
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,1079.msg20650.html#msg20650

Úvodem
Na začátku roku 2011 byl komplex Municipal Tennis Club v jihoizraelském Eilatu v plné permanenci. V lednu hostil tři týdny po sobě tři mužské tenisové turnaje kategorie Futures

(o nich informujeme na tomto odkazu:
***
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,1336.0.html )

a na začátku února přivítá účastnice I. skupiny Euroafrické zóny, které budou bojovat o postup do Světové skupiny II Fed Cupu. Mezi patnácti reprezentacemi je také domácí, izraelská.


Termín
Turnaj se koná ve dnech 2. až 5. února 2011. Hraje se dvoufázově, dopolední blok zápasů začíná v 10.00 a odpolední v 16.00 hodin místního času.


Los
Rozlosování turnaje se konalo 24. 1. 2011. Patnáct  týmů bylo rozděleno do čtyř skupin takto:

SKUPINA A
Švýcarsko, Británie, Dánsko

SKUPINA B
Izrael, Polsko, Bulharsko, Lucembursko

SKUPINA C
Bělorusko, Rakousko, Chorvatsko, Řecko

SKUPINA D
Nizozemí, Maďarsko, Rumunsko, Lotyšsko


Postupový klíč
Vítězové  každé skupiny sehrají zápas (vždy dva a dca )o play-off, v němž se v dubnu 2011 rozhodne o postupu do Světové skupiny II.  Do play off postupují vítězové těchto zápasů.   Celky z posledních míst budou hrát baráž o udržení. Dva poražení sestoupí do Skupiny II Euroafrické zóny.


Izraelský tým
Šahar Peerová,Julia Glušková, Keren Šlomová a Valeria Patiuková. Kapitán: Lior Mor.
 
Výsledky

Skupina B
1. hrací den/2. 2. 2011
Julia Glušková (Izrael) - Kremerová (Lucembursko) ... 6:1, 5:7, 6:0
Šahar Peerová (Izrael) - Minellaová (Lucembursko) ... 6:3, 6:3
Glušková/Peerová (obě Izrael) - Corneliusová/Minellaová (obě Lucembursko) ... 6:1, 6:1
Konečný výsledek ... Izrael - Lucembursko ... 3:0

Další výsledek dne: Bulharsko - Polsko ... 2:1
 
 
2. hrací den/3. 2. 2011
Julia Glušková (Izrael) - Linettaová (Polsko) ... 6:3, 7:5
Šahar Peerová (Izrael) - Radwańská ... 3:6, 3:6
Peerová/Glušková (obě Izrael) - Radwańská/Jansová ... 3:6, 3:6
Konečný výsledek: Izrael - Polsko ... 1:2

Další výsledek dne: Lucembursko - Bulharsko ... 2:1

3. hrací den/04. 02. 20011
Julia Glušková (Izrael) - Kostovová (Bulharsko) ... 6:0, 6:2
Šahar Peerová (Izrael) - Pironkovová ... 4:6, 6:4, 6:0
Vzhledem k tomu, že zápas byl rouzhpdnut ve dvouhrách, mohl kapitán Mor postavit proti Bulharskám do deblu tenistky, které na turnaji ještě nehrály:
Valeria Patiuková/Keren Šlomová (obě Izrael) - Evtimovová /Malejevová (Magdalena - nejmladší z tria sester Malejevových) ... 3:6, 4:6
Konečný výsledek: Izrael- Bulharsko  ... 2:1
 
Další výsledek dne:  Polsko - Lucembursko ... 2:1

Konečné pořadí ve skupině B
1. Polsko
2. Izrael - izraelský fedcupový výběr, vzhledem k tomu, že se umístil na druhém místě v tabulce, nebude hrát zápas o play off, v němž se rozhodně o postupu do Světové skupiny II, ale čeká jej pouze zápas o 5. až osmé místo v I. skupině Euroafrické zóny;
3. Lucembursko
4. Bulharsko
---
 
 
Ostatní skupiny v přehledu

A
Švýcarsko - Británie ... 2:1
Švýcarsko - Dánsko ... 2:1
Británie - Dánsko ... 2:1
 
Konečné pořadí ve skupině A
1. Švýcarsko
2. Británie
3. Dánsko
---
 
C
Bělorusko - Rakousko ... 3:0
Bělorusko - Chorvatsko ... 3:0
Bělorusko - Řecko ... 3:0
Rakousko - Chorvatsko ... 0:3
Rakousko - Řecko ... 0:3
Chorvatsko - Řecko ... 0:3
 
Konečné pořadí ve skupině C
1. Bělorusko
2. Rakousko
3. Chorvatsko
4. Řecko
---
 
D
Nizozemí - Maďarsko ... 3:0
Nizozemí - Rumunsko ... 3:0
Nizozemí - Lotyšsko ... 3:0
Maďarsko - Rumunsko ... 1:2
Maďarsko - Lotyšsko ... 3:0
Rumunsko - Lotyšsko ... 2:1
 
Konečné pořadí ve skupině D
1. Nizozemí
2. Rumunsko
3. Maďarsko
4. Lotyšsko
---

Další fáze eilatského turnaje
 
Zápasy o play off, v němž se v dubnu 2011 rozhodne o postupu do Světové skupiny II
Bělorusko - Polsko ... 2:0 (čtyřhra se nehrála) - do play off postupuje Bělorusko
Nizozemí - Švýcarsko  ... 1:2 - do play off
postupuje Švýcarsko

Zápasy o umístění (5. - 8. pozice)
Izrael - Rumunsko .... 2:1
Chorvatsko - Británie ... 0:2 (čtyřhra se nehrála)
Výsledek:
5./6. místo Izrael/Británie
7./8. místo Rumunsko/Chorvatsko
 
Zápasy o umístění (9. - 12. pozice)
Rakousko - Lucembursko ... 2:1
Maďarsko - nemělo soupeře
Výsledek:
9./10. místo Rakousko/Maďarsko
11. místo Lucembursko
 
Baráž o udržení ve I. skupině Euroafrické zóny
Dánsko - Řecko ... 1:2 - do skupiny II Euroafrické zóny 2012 sestupuje Dánsko
Bulharsko - Lotyšsko ...  2:0 - do II. skupiny Euroafrické zóny
sestupuje Lotyšsko

**
« Poslední změna: 16. Červenec 2011, 21:20:34 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist