Autor Téma: TENIS 2011: TURNAJE FUTURES V EILATU - LEDEN 2011 (k)  (Přečteno 1336 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 312
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2011: TURNAJE FUTURES V EILATU - LEDEN 2011 (k)
« kdy: 14. Leden 2011, 00:39:44 »
Od pondělí 10. ledna 2011 hostil jihoizraelský Eilat první ze série tří po sobě jdoucích z mužských tenisových turnajů kategorie Futures, které pořádá Mezinárodní tenisová federace. Šlo o turnaj Israel F1 Futures. O týden později byl Eilat dějištěm druhého turnaje stejné kategorie, podniku známého pod názvem Israel F2 Futures.  A konečně, v týdnu od 24. 1. 2011 se konal v Eilatu třetí turnaj - Israel F3 Futures. Výsledky všech tří podniků najdete níže.

Israel F1 Futures
Turnaj hraný v Eilatu v týdnu od 10. ledna 2011.

Dvouhra
 

Výsledky izraelských tenistů v hlavním turnaji   
1. KOLO
Daniel Skripnik (Izrael) - Rumler (ČR) ... 3:6, 2:6
Guy Michelevitz (Izrael) - Čapkovič (SR - 6. nasazený) ... 1:6, 4:6
Glad Ben Cvi (Izrael) - Grassi (Itálie - 3. nasazený) ... 4:6, 3:6
Tal Eros (Izrael) - Muzajev (Rusko) ... 4:6, 6:1, 7:6 - postoupil do osmifinále
Tomer Hodorov (Izrael) - Vovk (Rusko) ... 1:6, 2:6
Saar Steele (Izrael) - Krotijuk (Rusko - 8. nasazený) ... 7:6, 3:6, 4:6
Igor Smilansky (Izrael)- Fufygin (Rusko) ... 6:3, 6:1 - postoupil do osmifinále

Ze sedmi účastníků postoupili do osmifinále dva izraelští tenisté. Z toho jeden byl vyřazen a jeden se probojoval do čtvrtfinále.

OSMIFINÁLE
Tal Eros (Izrael) - Grassi (Itálie - 3. nasazený) ... 2:6, 4:6 - vyřazen
Igor Smilansky (Izrael) - Diez (Kanada - 4. nasazený) ... 6:4, 1:6, 6:2 - postoupil do čtvrtfinále

ČTVRTFINÁLE - kompletní program
Igor Smilansky (Izrael) - Laaksonen (Finsko) ... 1:6, 1:6 - poslední izraelský účastník dvouhry vyřazen
Rudněv (Rusko - nasazená turnajová jednička) - Čapkovič (SR) ...4:6, 6:1, 6:0
Grassi (Itálie - 3. nasazený) - Orno (Dánsko) ... 3:6, 6:3, 6:3
Vogeli (ČR) - Lejnieks (Lotyšsko - 2. nasazený) ... 1:6, 2:6

SEMIFINÁLE - kompletní program
Rudněv (Rusko - 1. nasazený) - Grassi (Itálie - 3. nasazený) ... 6:2, 6:2 - do finále postoupil Rudněv
Laaksonen (Finsko) - Lejnieks (Lotyšsko - 2. nasazený) ... 0:6, 7:6, 6:4 - do finále postoupil Laaksonen

FINÁLE
Rudněv (Rusko) - Laaksonen (Finsko) ... 6:3, 6:1

Vítězem dvouhry je ruský tenista Rudněv.

Čtyřhra
 

Výsledky izraelských tenistů
1. KOLO - OSMIFINÁLE
Daniel Skripnik/Saar Steele proti druhé izraelské dvojici Gilad Ben Cvi/Matan Šaj Ganzi ... 3:6, 6:2, 11:9 - do čtvtfinále postoupili Skripnik-Steele

Aviv Ben Šabat/Ram Tepper (oba Izrael) - Laaksonen (Finsko)/Margaroli (Švýcarsko) ... 4:6, 0:6

Tal Eros (Izrael)/Grassi (Itálie) - 4. nasazený pár - De Greef/Reuter (oba Belgie) ... 6:7, 7:6, 9:11

Do semifinále nepostoupil žádný izraelský tenista.

SEMIFINÁLE - kompletní program
Diez (Kanada)/Vicente (Španělsko) - Borg/Sekulic (oba Švédsko) ... 6:4, 6:4
Laaksonen (Finsko)/Margaroli (Švýcarsko) - Kovalík/Sikora (oba SR) ... 0:6, 0:1

FINÁLE
Diez/Vicente - Kovalík/Sikora ... 6:2, 3:6, 10:12

Vítězem čtyřhry je slovenská dvojice  Jozef Kovalík a Adrian Sikora.



Israel F2 Futures
Turnaj kategorie Futures hraný v Eilatu v týdnu od 17. ledna 2011.


Dvouhra
 

Z tříkolové kvalifikace postoupilo těchto osm tenistů (žel, ani jeden izraelský): Godry-Maďarsko, Baluda-Rusko, Margaroli-Švýcarsko, Kovalík-SR, Sekulic-Švédsko, Sikora-SR, Reuter-Belgie, Benz-Švýcarsko.

Hlavní turnaj dvouhry
Výsledky izraelských tenistů v 1. kole
Amir Weintraub (Izrael - 1. nasazený) - Benz (Švýcarsko) ... 6:2, 6:2
Saar Steele (Izrael) - Reuter (Belgie) ... 3:6, 5:7
Tal Eros (Izrael) - Margaroli (Švýcarsko) ... 6:1, 6:2
Gilad Ben Cvi (Izrael) - Sekulic (Švédsko) ...6:3, 1:6, 2:6
Tomer Hodorov (Izrael) - Rumler (ČR) ... 3:6, 3:6

Do osmifinále postoupili pouze dva Izraelci, nasazená jednička A. Weintraub a T. Eros. Jejich osmifinálové výsledky:

A. Weintraub (1 - Izrael) -Rumjancev (Rusko) ... 7:6, 2:6, 6:2
T. Eros (Izrael) - Vogeli (ČR) ... 3:6, 1:6

Ve čtvrtfinále bude mít tedy izraelský tenis pouze jednoho zástupce.


ČTVRTFINÁLE - kompletní výsledky
 

A. Weintraub (1 - Izrael) - Trusendi (5 - Itálie) ... 7:5, 6:4
Vogeli (ČR) - Vovk (Rusko) ... 6:2, 6:2
Kovalík (SR) - Kellner (4 - Maďarsko) ... 2:6, 7:5, 4:6
Sikora (SR) - Rudněv (2 - Rusko) ... 6:0, 6:1

Turnajová jednička, izraelský tenista Amir Weintraub, postoupila do semifinále.

SEMIFINÁLE - kompletní výsledky
 

A. Weintraub (1 - Izrael) - Vogeli (ČR) ... 3:6, 3:6 - vyřazen poslední izraelský účastník dvouhry
Kellner (4 - Maďarsko) - Sikora (SR) ... 7:5, 6:2

FINÁLE
Roman Vogeli (ČR) - Adam Kellner (4 - Maďarsko) ...3:6, 3:6

Vítězem dvouhry je maďarský tenista Adam Kellner

Čtyřhra
 

Do prvního kola čtyřhry (osmifinále) nastoupily tři izraelské dvojice. Zde jsou jejich výsledky:
Belfer/Skripnik (oba Izrael) - Rumler/Vogeli (oba ČR) ... 6:3, 6:4
Bransberg/Michelevic (oba Izrael) - Filenkov/Vovk (4 - oba Rusko) ... 4:6, 3:6
Ben Cvi/Steele (oba Izrael) - Krotijuk/Rešetnikov (2 - oba Rusko) ... 6:1, 6:3

Do čtvrtfinále postoupili Belfer se Skripnikem a Ben Cvi se Steelem.

ČTVRTFINÁLE - kompletní výsledky
Dzumhur/Gordić (oba BaH) - Baliuda/Rumjancev (oba Rusko) ... 6:4, 6:4
Reuter/Rochus (oba Belgie) - Belfer/Skripnik (oba Izrael) ... 6:2, 6:2
Cacić (Srbsko)/Diez (Kanada) - Filenkov/Vovk (4 - oba Rusko) ... 7:6, 6:4
Lejnieks/Libietis (oba Lotyšsko) - Ben Cvi/Steele (oba Izrael) ... 2:6, 7:5, 11:9

Do semifinále nepostoupil ani jeden izraelský pár.

SEMIFINÁLE - kompletní výsledky
Dzumhur/Gordic (oba BaH) - Reuter/Rochus (oba Belgie) ... 7:5, 6:2
Cacić (Srbsko)/Diez (Kanada) - Lejnieks/Libietis (oba Lotyšsko) ... 6:4, 3:6, 10:3

FINÁLE
Dzumhur/Gordic (oba BaH) - Cacić (Srbsko)/Diez (Kanada) ... 6:3, 6:4

Vítězem čtyřhry je bosenko-hercegovinská dvojice Damir Dzumhur - Ismar Gorcic.



Israel F3 Futures
Turnaj kategorie Futures hraný v Eilatu v týdnu od 24. ledna 2011.

Dvouhra
 

Stejně jako minulý týden, mezi osmi postupujícími z kvalifikace není ani jeden izraelský tenista. Do hlavního turnaje se probojovali Bosio (Itálie) - Borg (Švédsko) - Dzumhur (BaH) - De Lovinfosse (Belgie) - Godry (Maďarsko) - Strelnikov (Rusko) - Kovalík (SR)  a Chačarjan (Rusko).

Výsledky  izraelských tenistů v hlavním turnaji:
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael - 1. nasazený) - Gal Hahak (Izrael) ... 6:3, 6:4
Dor Belfer (Izrael) - Rešetnikov (Rusko) ... 6:4, 3:0 - Rus skrečoval
Gilad Ben Cvi (Izrael) - Kellner (Maďarsko - 3. nasazený) ... 3:6, 2:6
Tomer Hodorov - De Lovinfosse (Belgie) ... 3:6, 4:6
Igor Smilansky (Izrael) - Sikora (SR) ... 5:7, 6:6, 3:6
Tal Eros (Izrael) - Dzumhur (BaH) ... 3:6, 0:6

Do osmifinále se probojovali pouze dva Izraelci, A. Weintraub a D. Belfer. Protože ale budou hrát proti sobě, bude mít Izrael ve čtvrtfinále pouze jednoho zástupce.

OSMIFINÁLE
Weintraub - Belfer ... 6:0, 6:0
Do čtvrtfinále postoupil Weintraub.

ČTVRTFINÁLE - kompletní výsledky
Amir Weintraub (Izrael - 1) - Borg (Švédsko) ... 6:3, 2:1 - Švéd skrečoval
Cacic (Srbsko) - Trusendi (Itálie - 4) ...6:4,  6:4
Kellner (Maďarsko - 3) - Kovalík (SR) ... 6:2, 6:2
Sekulic (Švédsko) - De Lovinfosse(Belgie) ... 6:3,  6:3

V semifinále dvouhry měl Izrael pouze jednoho zástupce: A. Weintrauba.

SEMIFINÁLE - kompletní výsledky
Cacic (Srbsko) - Amir Weintraub (Izrael - 1) ... 3:6, 3:6 - poslední izraelský účastník dvouhry vyřazen
Kellner (Maďarsko - 3) -  Sekulic (Švédsko) ... 6:3,  6:3

FINÁLE - bez izraelské účasti
Cacic (Srbsko) - Kellner (Maďarsko - 3) ... 2:6, 5:7

Vítězem dvouhry je maďarský tenistka Adam Kellner.

Čtyřhra
 

Výsledky izraelských tenistů:
1. kolo - osmifinále
Alon Faiman/Tomer Hodorov (oba Izrael) - Gilad Ben Cvi/Matan Šaj Ganzi (oba Izrael) ... 6:4, 2:6, 10:6
Dor Belfer/Daniel Skripnik (oba Izrael) - Borg/Sekulic (oba Švédsko) ... 6:7, 1:6
Tal Eros/Amir Weintraub (oba Izrael - 4. nasazení) - Cacic (Srbsko) - Franjicevic (Chorvatsko) ... 6:4, 7:6

Do čtvrtfinále postoupily dvě izraelské dvojice (Faiman-Hodorov a Eros-Weintraub); důležité je, že nebudou hrát proti sobě.

ČTVRTFINÁLE - kompletní program
Alon Faiman/Tomer Hodorov (oba Izrael) - Dzumhur/Gorcic (oba BaH) ... 6:2, 6:2
Konečný (ČR)/Sikora (SR) - 3. nasazení - Borg/Sekulic (oba Švédsko) ... 6:2, 3:6, 7:10
Tal Eros/Amir Weintraub (oba Izrael - 4. nasazení) - Baluda (Rusko)/Zoutendijk (Nizozemí) ... izraelská dvojice postoupila bez boje
Bosio/Trusendi (oba Itálie) - Rumler/Vogeli (oba ČR) ... italská dvojice postoupila bez boje

Do semifinále se probojovaly dvě izraelské dvojice.

SEMIFINÁLE - kompletní program
Faiman/ Hodorov (oba Izrael) -  Borg/ Sekulic (oba Švédsko) 6:4,  4:6, 10:7
Eros/ Weintraub(oba Izrael - 4) -  Bosio/Trusendi (oba Itálie) ... 7:6, 7-5


FINÁLE - izraelská záležitost
Eros/Weintraub (4) - Faiman/Hodorov ... 6:3, 6:1

Vítězem čtyřhry je izraelská dvojice Amir Weintraub-Tal Eros.

**
« Poslední změna: 6. Únor 2011, 15:15:35 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist