Autor Téma: ŠERM: MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 (k)  (Přečteno 1611 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 366
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ŠERM: MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 (k)
« kdy: 19. Červenec 2010, 22:06:23 »
Místo: Lipsko, SRN
Termín: 17. až 22. 7. 2010


Izraelská účast:

ZÁVODY JEDNOTLIVCŮ
Muži fleret
Tomer Or (*1978)
Ve skupinové fázi ... 4 vítězství, 2 porážky ... 3. místo ve skupině ze sedmi;
Boje ve vyřazovací fázi: výhra v prvním a druhém kole, prohra v osmifinále;
Celkové pořadí: 13. místo (ze 74 závodníků) - na šampionátu nejlepší izraelský fleretista;

Maor Hatoel (*1985)
Skončil pátý ve skupině ze sedmi, 2 výhry/4 prohry;
Ve vyřazovací fázi se probojoval až do osmifinále, v němž byl vyřazen;
Celkové pořadí: 15. místo (ze 74);

Jaakov Or Htuel (*1985)
Šesté místo ve skupině po 2 výhrách a 4 prohrách, do vyřazovací fáze nepostoupil;
Celkové pořadí ... 59 místo (ze 74);

Oren Bassal (1986)
Poslední ve skupině, 1 výhra, 5 porážek, do vyřazovací fáze nepostoupil;
Celkové pořadí: 66. místo (ze 74);
---

Muži kord
Ido Ajzenstadt (*1984)
Poslední ve skupině, 1 výhra, 5 porážek, do vyřazovací fáze nepostoupil;
Celkové pořadí: 100. místo (ze 114);


Amit Rozenblat (*1975)
Totéž jako Ajzendstadt, pouze celkově na 101. místě (te 114);

Doron Levit (*1976)
Ve skupině 2 výhry, 4 prohry, šesté místo;
Vyřazovací část: výhra v prvním a druhém kole, prohra v osmifinále;
Celkové pořadí: 32. místo (ze 114) - nejlepší z izraelských kordistů;

Grigori Beskin (*1987)
Ve skupině 2 výhry, 4 prohry, 4. místo;
Ve vyřazovací fázi výhra v prvním a prohra ve druhém kole;
Celkové pořadí: 56 místo (ze 114);
---


Muži šavle
Alexandre Woog (*1984)
Ve skupině 2 výhry, 3 prohry a páté místo;
Ve vyřazovací fázi vypadl v prvním kole;
Celkové pořadí: 43. místo (z 64) - nejlepší z izraelských šavlistů;

Janiv Maimon (1979)
Ve skupině 1 výhra, 4 prohry a páté místo;
Do vyřazovací fáze nepostoupil;
Celkové pořadí ... 50. místo (z 64);

Majkel Berezovsky (*1989)
Ve skupině 1 výhra a 5 porázek, což znamenalo 6. místo do vyřazovací fáze nepostoupil;
Celkové pořadí ... 52. místo (z 64);
---


Ženy fleret
Delila Hatuelová (*1980)
Ve skupině 2 výhry a jedna prohra, třetí místo - do vyřazovací fáze nepostoupila;
Celkové pořadí ... 16. místo (ze 40) - na šampionátu nejlepší izraelská fleretistka;

Bella Zamlinová (*1990)
Prohrála všechny zápasy ve skupině, kde zůstala poslední, stejně tak i na šampionátu.
---


Ženy kord
Ekaterina Davidzonová (*1991)
Ve skupině skončila šestá s 1 výhrou a pěti porážkami - do vyřazovací fáze nepostoupila;
Celkové pořadí ... 66. místo (ze 74);

Alona Komerovová (*1996)
Ve skupině získala 3 výhry a 3 prohry, skončila čtvrtá;
Ve vyřazovací fázi vypadla v prvním kole;
Celkové pořadí ... 41. místo (ze 74);

Noam Millsová (*1986) - NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ČLENKA IZRAELSKÉ VÝPRAVY
Ve skupině skončila na skvělém druhém místě, přestože uhrála pouze tři vítězství a dvakrát prohrála;
Ve vyřazovací fázi  nejprve porazila Panteljejevovou z Ukrajiny 15:7, postoupila mezi nejlepších 32,  kde přešla přes Rusku Sivkovou 12:10 a v osmifinále si lehce poradila s Maďarkou Budaiovou 15:10. Spanilá jízda pokračovala i ve čtvrtfinále, v němž zvítězila nad Quondamcarlovou z Itálie 15:8, a skončila v semifinále, kde už nad její síly byla pozdější mistryně Evropy, Němka Duplitzerová: prohrála s ní 8:15.
Celkové pořadí ... 3. místo spolu s Francouzskou Flessel-Colovicovou a pro Izrael BRONZOVÁ MEDAILE;


Daria Strelnikovová (*1995)
Ve skupině skončila pátá se 2 vítězstvími a 4 prohrami;
Ve vyřazovací fázi vypadla v 1. kole;
Celkové pořadí: 51. místo (ze 74);
---


Ženy šavle
Petra Palffyová (*1987)
Ve skupině 3 výhry a 3 prohry, páté místo;
Ve vyřazovací části vypadla v prvním kole.
Celkové pořadí: 38. místo (z 54);

---


ZÁVODY DRUŽSTEV
Muži fleret
Tým: Bassal, Hatolel, Or, Or Htuel

Výsledky:
Osmifinále
Izrael - Polsko ... 26:45

O 9. až 16. místo
Izrael - Francie  ... 41:45

O 13. až 16. místo
Izrael - Chorvatsko ... 45:36

O 13. místo
Izrael - Dánsko ... 45:36

Celkové pořadí: Družstvo Izraele skončilo ve fleretu na 13. místě.

Muži kord
Tým: Ajzenstadt, Levit, Beskin, Rozenblat

Šetnáctifinále
Izrael - Turecko ... 45:39

Výsledky:
Osmifinále
Izrael - Maďarsko ... 30:45

O 9. až 16 místo
Izrael - Španělsko ... 36:45

O 13. až 16. místo
Izrael - Dánsko ... 45:33

O 13. místo
Izrael - bělorusko ... 45:31

Celkové pořadí: Družstvo Izraele skončilo  v kordu na 13. místě.

Ženy - kord
Tým:  Komerovová, Strelnikovová, Millsová, Davidzonová

Výsledky
Osmifinále
Izrael - Rumunsko ... 29:45

O 9. až 16. místo
Izrael - Estonsko ... 33:45

O 13. místo
Izrael - Česká republika ... 45:34

Celkové pořadí: Izraelské reprentantky skončily v kordu na 13. místě.

V ostatních disciplínách šermu izraelské týmy nestartovaly.


**



« Poslední změna: 24. Červenec 2010, 15:58:11 od mrstejskal »

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: ŠERM: MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 (k)
« Odpověď #1 kdy: 25. Červenec 2010, 23:32:46 »
Promiňte, dalo by se něco napsat o pokusu o útok na il spotrovkyně v Turecku? Diskuze v JT není jasná, ani zpráva APressu. Možná bude zapotřebí posílat s každým sportovcem "realizační tým" v oblecích a černých brýlích. Každopádně je Turecko, a jiné, islamizující se země (Egypt) rizikovou oblastí. Absolutně nepochybuji o tom, že kromě Turků, kteří se za to stydí jsou i tací, kteří by klidně vzali izraelský tým do zajetí. Díky, bibin.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 366
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Odpověď přispěvateli
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec 2010, 17:39:54 »
Vašemu námětu jsem věnoval ohlédnutí za volejbalovým turnajem v Ankaře na příslušné stránce.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist