Autor Téma: PLAVÁNÍ: ME V KRÁTKÉM BAZÉNU 2009 - muži i ženy (k)  (Přečteno 1414 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 368
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVÁNÍ: ME V KRÁTKÉM BAZÉNU 2009 - muži i ženy (k)
« kdy: 11. Prosinec 2009, 15:58:07 »
Termín: 10. až 13. 12. 2009. --- Místo konání: Abdi Ipekci Arena, Istanbul, Turecko

Výsledky izraelských plavců

50 m volný způsob
Bez izraelské účasti


50 m znak
Jonatan Kopelev ... 43. místo v rozplavbách, čas 25,45 sec - do semifinále nepostoupil

Jakov Zurablov ... 46. místo v rozplavbách, čas 27,56 sec - do semifinále nepostoupil


50 m prsa
Michael Malul ... 10. místo v rozplavbách, čas 26,64 sec - postoupil do semifinále
Výsledek semifinále: 5. místo, čas 26,42 sec - postoupil do finále
Výsledek finále: 6. až 7. místo s Řekem  Xynadasem, čas 26,46 sec - o tři setiny sekundy horší než v semifinále; semifinálový výkon by Michaelovi vynesl 5. příčku.

Tom Beeri - nestartoval


50 m motýlek
Bez izraelské účasti


100 m volný způsob
Bez izraelské účasti


100 m znak
Jonatan Kopelev ... 39. místo v rozplavbách, čas 54,58 sec - do semifinále nepostoupil


100 m prsa
Michael Malul ... 39. místo, čas 59,78 sec - do semifinále nepostoupil

Tom Beeri ... 63. místo, čas 1:02,53 min - do semifinále nepostoupil


100 m motýlek
Bez izraelské účasti


100 m polohový závod
Jakov Zurablov ... 35. místo, čas 55,69 sec - do semifinále nepostoupil



200 m volný způsob
Bez izraelské účasti


200 m znak
Jakov Zurablov ... 19. místo v rozplavbách, čas 1:55,73 min - do finále nepostoupil

Jonatan Kopelev ... 28. místo v rozplavbách, čas 1:58,10 min - do finále nepostoupil


200 m prsa
Gal Nevo ... 11. místo v rozplavbách, čas 2:06,85 min - do desetičlenného finále nepostoupil o jedinou příčku, chybělo mu 32 setin sekundy

Tom Beeri ... 39. místo v rozplavbách, čas 2:14,41 min - do finále nepostoupil


200 m motýlek
Gal Nevo ... 8. místo v rozplavbách, čas 1:52,91 min - postoupil do finále
Výsledek finále ... 7. místo(z deseti), čas 1:51,84


200 m polohový závod
Gal Nevo ... 9. místo v rozplavbách, čas 1:55,22 min - postoupil do finále
Výsledek finále: 5. místo (z deseti), čas 1:54,17 min


400 m volný způsob
Bez izraelské účasti


400 m polohový závod
Gal Nevo ... 3. místo v rozplavbách, čas 4:03,42 - postup do finále
Výsledek finále: 3. místo, čas 4:00,55 min - BRONZOVÁ MEDAILE !!!

Galova cesta k bronzu ve finále:
Čas na 50 metrech ... 25,99 sec - 5. pozice
Čas na 100 metrech ... 55,65 sec - 3. pozice
Čas na 150 metrech ... 1:27,71 min - 6. pozice
Čas na 200 metrech ... 1:58,90 min - 6. pozice
Čas na 250 metrech ... 2:31,83 min - 4. pozice
Čas na 300 metrech ... 3:05,12 min - 3. pozice
Čas na 350 metrech ... 3:33,60 min - 3. pozice
Čas v cíli ... viz výše

Gal zaostal za vítězem závodu, Maďarem  Laszlem Csehem, který doplaval v novém světovém rekordu 3:57,27 min (překonal vlastní z roku 2007),  o 3,28 sec.




1500 m volný způsob
Bez izraelské účasti


Štafeta 4 x 50 m volný způsob
Bez izraelské účasti

Štafeta 4 x 50 m polohový závod
Bez izraelské účasti


*

Výsledky izraelských plavkyň

50 m volný způsob
Bez izraelské účasti


50 m znak
Anna Volchkovová ... 39. místo v rozplavbách, čas 29,62 sec - do semifinále nepostoupila


50 m prsa
Julia Banachová ... 38. místo v rozplavbách, čas 37,71 sec - do semifinále nepostoupila

Anastasia Korotkovová ... 47. místo v rozplavbách, čas 32,18 sec - do semifinále nepostoupila


50 m motýlek
Amit Ivriová ... 9. místo v rozplavbách, čas 28,80 sec - postoupila do semifinále
Výsledek semifinále: 7. místo, čas 25,96 sec - postoupila do finále
Výsledek finále: 9. (předposlední) místo, čas 25,79 sec



100 m volný způsob
Bez izraelské účasti


100 m znak
Anna Volchkovová ... 42. místo v rozplavbách, čas 1:02,31 min - do semifinále nepostoupila



100 m prsa
Julia Banachová ... 21. místo v rozplavbách, čas 1:07:48 - postoupila do semifinále
Výsledek  semifinále:  Čekáme

Anastasia Korotkovová ... 38. místo v rozplavbách, čas 1:08.60 min - do semifinále nepostoupila


100 m motýlek
Amit Ivriová ... 10. místo v rozplavbách, čas 57,97 sec - postoupila do semifinále
Výsledek semifinále: Skončila na 11. místě, o jedinou příčku nepostoupila do desetičlenného finále, od něhož ji dělilo 37 setin sekundy!


100 m polohový závod
Amit Ivriová ... 19. místo v rozplavbách, čas 1:01,33 min - kvalifikovala se do semifinále, ale na seznamu semifinalistek nefigurovala




200 m volný způsob
Bez izraelské účasti


200 m znak
Anna Volchkovovová ... 30. místo v rozplavbách, čas 2:11,76 min - do finále nepostoupila


200 m prsa
Julia Banachová ... 18. místo v rozplavbách, čas 2:25,22 min - do finále nepostoupila

Anastasia Korotkovová ... 25. místo v rozplavbách, čas 2:26,67 min - do finále nepostoupila


200 m motýlek
Bez izraelské účasti


200 m polohový závod
Amit Ivriová ... 22. místo v rozplavbách, čas 2:14,41 min - do finále nepostoupila

Anastasia Korotkovová ... 24. místo v rozplavbách, čas 2:15,44 - do finále nepostoupila



400 m volný způsob
Bez izraelské účasti


400 m polohový závod
Bez izraelské účasti


800 m volný způsob
Bez izraelské účasti


Štafeta 4 x 50 m  volný způsob
Bez izraelské účasti


Štafeta 4 x 50 m polohový způsob
Bez izraelské účasti


*

Příloha: Historická statistika

Evropské šampionáty v krátkém (25 m) bazénu jsou pořádány každoročně (s výjimkou let 1995 a 1997) od roku 1991. Konají se vždy v prosinci. Zde je přehled izraelských medailových úspěchů.

1991 – 1996
Izrael bez medailového zisku

1998 – Sheffield, Británie
1. medaile – bronz.  V disciplíně 100 m znak ji získal Ejtan Urbach. Jeho čas: 53,64 sec.

1999 – Lisabon, Portugalsko
2. medaile – druhý bronz. V polohovém závodě na 400 m  ji vybojoval Michael Halika. čas 4:12,25 min.

2000 – Valencie, Španělsko
3. medaile – třetí bronz.  Zasloužil se o ni Michael Halika  na stejné trati jako loni. V čase mírně horším: 4:13,48 min.

2001 – Antverpy, Belgie
Celkově čtvrtá medaile, ale první stříbro. Cenný kov získal Joav Gath, který trať 200 m znak zvládl za 1:54,15 min.

2002 – Riessa, Německo
5. medaile – počtvrté bronz. Pro Vereda Borochovského, který 50 m stylem motýlek zvládl za 26,87 sec.

2003 – 2005
Izrael bez medailového zisku

2006 – Helsinky, Finsko
První medaile pro plavkyni, celkově šestá a pátá bronzová.  Premiérou se vzácným kovem za účinkování v krátkém bazénu byla poctěna Anna Gostomelská. 50 metrů stylem znak uplavala za 27,50 sec.

2007-2008
Izrael bez medailového zisku

2009 – viz výše



**




« Poslední změna: 14. Prosinec 2009, 12:37:13 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist