fórum komunity Eretz

Všeobecná kategorie => Sport => Téma založeno: mrstejskal kdy 29. Srpen 2015, 21:30:45

Název: VESLOVÁNÍ: MS 2015 (k)
Přispěvatel: mrstejskal kdy 29. Srpen 2015, 21:30:45
Termín: 30/08/2015 - 06/09/2015
Místo: Aiguebellette-le-Lac, východní Francie


IZRAELSKÁ ÚČAST A VÝSLEDKY
Dvojskif muži (M2x)/2000 m
Tomer Shvartsman/Oleg Gonorovski
Rozjížďka 3/31. 08. 2015
Čas ... 6:34,620 min ... 5. místo (z 6) - postup do opravných jízd

Opravná jízda 2/01. 09. 2015
Čas ... 6:42,250 min ... 4. místo (poslední) - postup do finále E

Finále E/04. 09. 2015
Čas ... 6:42,400 min ...4.místo (poslední) - celkově 28. místo (poslední)
---
Skif muži (M1x)/2000 m
Dani Fridman
Rozjížďa 6/30. 08. 2015
Čas ... 7:03,860 min ... 2. místo - postup do čtvrtfinále

Čtvrtfinále 2/03. 09. 2015
Čas ... 7:00,570 min - postup do semifinále

Semifinále A/B2/04.09.2015
Čas ... 7:07,000 min - 6. místo - postup do finále B

Finále B/06. 09. 2015
Čas ... 6:51,660 min ... 4. místo - celkové 10. místo
---
PARAVESLAŘI
Skif ženy - postižení AS (ASW1x)/1000 m
Moran Samuelová
Rozjížďka 3
Čas ... 5:23,650 min ... 1. místo - postup do semifinále
Pozn.: Nejlepší čas ze všech tří rozjížděk.

Semifinále A/B2/02. 09. 2015
Čas ... 5:20,520 min ... 1. místo - postup do finále A

Finále A/03. 09. 2015
Čas ... 5:25,920 min - 1. místo - ZLATÁ MEDAILE
---
Smíšený dvojskif s postižením TA (TAMix2x)/1000 m
Julia Černojová/Reuven Magnagey
Rozjížďka 2/31. 08. 2015
Čas ... 4:20,490 min ... 5. místo (z šesti) - postup do opravných jízda

Opravná jízda 1/01. 09. 2015
Čas ... 4:25,190 min ... 4. místo - postup do finále B

Finále B/03. 09. 2015
Čas ... 4:12,140 min ... 2. místo - celkově 8. místo
---
Smíšená čtyřka s kormidelníkem s postižením LTA (LTAMix4+)/1000 m
Cofnat Levnanová/Barak Hazor/Nir Nissim Mayo/Šay-Lee Šulmit Mizrachiová - Danielle Reny Palatinová (kormidelnice)
Rozjížďka 3/31. 08. 205
Čas ... 63:38,660 min ... 4. místo (z pěti) - postup do opravných jízd

Opravná jízda 2/01. 09. 2015
Čas ... 3:55,540 min ... 3. místo - postup do semifinále

Semifinále A/B1/02. 09. 2015
Čas ... 3:51,160 min ... 6. místo (poslední) - postup do finále B

Finále B/03. 09. 2015
Čas ... 3:41,480 min ... 5. místo - celkově 11. místo

**