Poslední příspěvky

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Sport / Kompletní výsledky Izraele na LOH mládeže
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 20. Říjen 2018, 20:50:31 »
Viz výše ...
22
Sport / Liga národů: Izrael zůstává v Lize C
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 17. Říjen 2018, 08:10:00 »
Viz výše ...
23
Sport / BASKETBAL: EUROLIGA 2018/2019
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 11. Říjen 2018, 22:03:03 »
Izraelský basketbal reprezentuje v této nejprestižnější evropské klubové soutěži Maccabi Tel Aviv.

VÝSLEDKY MACCABI - ZÁKLADNÍ ČÁST
1. zápas
11/10/2018
Panathinaikos - Maccabi TA ... 89:84

2. zápas
16/10/2018
Maccabi TA - CSKA Moskva ... 86:89

3. zápas
18/10/2018
Budućnost VOLI (Č. Hora) - Maccabi TA ... 68:78

4. zápas
25/10/2018
Olympiakos - Maccabi TA ... 88:80

5. zápas
01/11/2018
Barcelona - Maccabi TA ... 74:58

6. zápas
08/11/2018
Maccabi TA - Real Madrid ... 66:87

7. zápas
16/11/2018
Gran Canaria - Maccabi TA ... 84:78 - po této prohře změna trenéra: skončil Neven Spahija (Chorvatsko), novým koučem je Ioannis Sfairopoulos (Řecko)

Osmý zápas
20/11/2018
Anadolu Efes - Maccabi TA ... 90:77

9. zápas
22/11/2018
Maccabi TA - Fenerbahce ... 70:74

10. zápas
29/11/2018
Maccabi TA - Bayern ... 95:71 - po delší době výhra - s novým koučem

11. zápas
06/12/2018
Darussafaka - Maccabi TA ... 71:73

12. zápas
13/12/2018
Maccabi TA - Baskonia  ... 79:81

13. zápas
19/12/2018
Maccabi TA - Chimki Moskevská oblast ... 79:63

14. zápas
21/12/2018
Žalgiris - Maccabi TA ... 80:73

15. zápas
27/12/2018
Maccabi TA - Milán ... 94:92

16. zápas
03/01/2019
Real Madrid - Maccabi TA ... 91:79

17. zápas
09/01/2019
Maccabi TA - Budućnost VOLI ... 81:76

18. zápas
11/01/2019
CSKA Moskva - Maccabi TA ... 76:93

19. zápas
17/01/2019
Maccabi TA - Barcelona ...

Pokračování příště ...
24
Sport / LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 8. Říjen 2018, 19:31:07 »
Termín: 06-18/10/2018
Místo: Buenos Aires, Argentina


IZRAELSKÉ VÝSLEDKY


JUDO - jednotlivci - chlapci
Ariel Šulman ... do 55kg ... 5. místo

JUDO - týmy
Ariel Šulman (Izrael), člen týmu "Los Angeles", přispěl v 1. kole k porážce týmu "Soul" 5:3, když zvítězil nad Israelyanem (Arménie).
Ve čtvrtfinále prohrál tým "LA" s "Aténami" 3:5; Šulmana porazil  Montealegreho (Kolumbie). Tým "LA" skončil pátý.


PLAVÁNÍ - dívky   
Anastasia Gorbenko
200 m pol. závod ... 2:12,88 min - nový izraelský rekord - ZLATÁ MEDAILE
100 m volný způsob ... 7. místo ... 55,88 sec
200 m znak + prsa ... nepostoupila z rozplaveb

Lea Polonská
nepostoupila z rozplaveb v žádné ze svých disciplín: 100 m motýlek + prsa, 200 m motýlek + polohový závod

Smíšená štafeta
Loktev/Groumi/Gorbenková/Polonská
4x100 m volný způsob ... štafeta postoupila do finále, kde byla diskvalifikována
4x100 polohový závod ... štafeta nepostoupila z rozplaveb


PLAVÁNÍ - chlapci
Denis Loktev
200 m volný způsob ... 1:48,53 min - BRONZOVÁ MEDAILE
100 m volný způsob ... 13. místo v semifinále ... 50,81 sec, do finále nepostoupil
400 m volný způsob ... 6. místo ... 3:52,12 min

Gal Cohen Groumi
50+100 m motýlek/50 m volný způsob ... nepostoupil z rozplaveb
200 m polohový závod ... 4. místo ... 2:02,41 min

                               
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA - chlapci
Uri Zeiadel
Prostná ... 26. místo/Kůň ... 35./Kruhy ... 33./Přeskok ... 34./Bradla ... 12./Celkem 64,356 bodů ... 34. místo

JACHTING - WINDSURFING
Třída Techno 293+ - chlapci
Tomer Vardimon
Bodů celkem 81 ... čisté skóre 56 ... 4. místo

Třída Techno 293+ - dívky
Naama Gazitová
Bodů celkem 63 ... čisté skóre 47 ... 4. místo

TAEKWONDO - chlapci
Daniel Goichman ... do 55kg ... nepostoupil z 1. kola, celkové 9. místo

TAEKWONDO - dívky
Abišag Sembergová ... do 49 kg ... vyřazena ve čtvrtfinále, celkově 5. místo

TRIATLON
Chlapci
Itamar Levanon ... 15. místo

Smíšená štafeta
Levanon (Izrael) - Lobbaová (Itálie) - Triponez (Švýcarsko) - Stetsenková (RF) ... osmé místo

AKROBATICKÁ GYMNASTIKA - smíšené dvojice
Yonathan Fridman/Noa Kazado Yakarová
Kvalifikace ... 82,070 ... 1. místo
Finále ... 27,590 ... 2. místo - STŘÍBRNÁ MEDAILE

MODERNÍ GYMNASTIKA - jednotlivkyně
Valeria Sotskova
Kvalifikace ... 4. místo
Finále: obruč 16,150 bodů/Míč 14,550/Kužele 15,700/Stuha 14,400 - celkem 60,800 - 7. místo

BĚH 3000 M + CROSS COUNTRY - chlapci
Adisu Guadia
3000  m ... 8:30,87 min - 9. místo
Cross country ... 12:06 min - 18. místo

TYČ - chlapci
Amal Hasanov
Fáze 1 ... 4,45 m - 13. místo
Fáze 2 ... 4,62 m - 14. místo
Celkem ... 9,07 m - 12. místo

VÝŠKA - dívky
Veronika Chaynovová
Fáze 1 ... 1,74 m - 9. místo
Fáze 2 ... 1,79 m - 7. místo
Celkem ... 3,53 m - 7. místo

CYKLISTIKA - chlapecká družstva
Eitan Levy/Nadav Raisberg
Cross country - vylučovací závod
Levy ... 3. místo/65 bodů
Raisberg ... 15. místo/2 body

Časovka
Oba celkem 8:59, 95 min ... 12. místo/6 bodů

Kritérium
Levy ... 15. místo/2 body
Raisber ... 20. místo/0

Cross country - krátký okruh
Levy ... 19:42 min ... osmé místo/20 bodů
Raisberg ... -1 kolo ... 19. místo/0

Silniční závod
Levy ... 22. místo/0
Raisberg ... 11. místo/osm bodů

Celkem ... 103 bodů ... 9. místo




**
25
Sport / BASKETBAL: SUPERLIGA 2018/2019
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 6. Říjen 2018, 13:57:00 »
Soutěž opustil celek Maccabi Haifa, který skončil v minulém ročníku poslední a sestoupi do 2. národní lgy. Z té naopak postoupil Hapoel Beerševa.

ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo
06/10/2018
Hapoel TA - H. Eilat ... 100:81
07/10
Maccabi TA - M. Ašdod ... 103:59
M. Rišon le Cion - I. Ness Ciona ... 84:90
I. Naharya - H. Holon ... 98:95
Bnej Herzlia - H. Jeruzalém ... 73:83
08/10
H. Beerševa - H. Gilboa Galil ... 83:76
---
2. kolo
13/10/2018
Eilat - Maccabi TA ... 70:83
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 94:76
14/10
Gilboa Galil - Ness Ciona ... 95:84
Ašdod - Holon ... 71:94
15/10
Naharya - Bnej Herzlia ... 77:93
H. Beerševa - Hapoel TA ... 105:73
---
3. kolo
20/10/2018
Holon - Eilat ... 108: 102 - prodloužení 26:20
21/10
Hapoel TA - Giboa Galil ... 76:96
Ness Ciona - H. Jeruzalém ... 74:90
22/10
Maccabi TA - H. Beerševa ... 66:64
Rišon le Cion - Naharya ... 75:58
Bnej Herzlia - Ašdod ... 70:75
---
4. kolo
26/10/2018
H. Beerševa - Holon ... 70:72
27/10
Naharya - Ness Ciona ... 85:76
Gilboa Galil - H. Jeruzalém ... 101:99
28/10
Maccabi TA - Hapoel TA ... 89:57
29/10
Eilat - Bnej Herzlia ... 81:75
Ašdod - Rišon le Cion ... 80:90
---
5. kolo
03/11/2018
Bnej Herzlia - H. Beerševa ... 75:84
Holon - Hapoel TA ... 78:75
4/11
Ness Ciona - Ašdod ... 70:82
H. Jeruzalém - Naharya ... 92:53
5/11
Gilboa Galil - Maccabi TA ... 98:94
Rišon le Cion - Eilat ... 72:75

Pořadí po 5. kole
1. Gilboa Galil
2. H. Jeruzalém
3. Maccabi TA
4. Holon
5. H. Beerševa
6. Rišon le Cion
7. Eilat
8. Ašdod
9. Naharya
10. Bnej Herzlia
11. Ness Ciona
12. Hapoel TA
---
6. kolo
08/11/2018 - předehrávka
Hapoel TA - Bnej Herzlia ... 76:77
10/11
Maccabi TA - Holon ... 99:66
11/11
Eilat - Ness Ciona ... 105:85
Ašdod - H. Jeruzalém - zápas se neuskutečnil (technické problémy s košem v hale Ašdodu) - náhradní termín: 22/12/2018
12/11
Gilboa Galil - Naharya ... 85:81
13/12 - dohrávka
H. Beerševa - Rišon le Cion ... 81:84
---
7. kolo
17/11/2018
H. Jeruzalém - Eilat ... 83:99
18/11
Ness Ciona - H. Beerševa ... 105:84
Holon - Gilboa Galil ... 112:106
19/11
Naharya - Ašdod ... 86:92
Rišon le Cion - Hapoel TA ... 62:85
11/12/2018 - dohrávka
Bnej Herzlia - Maccabi TA ... 77:87
---
Osmé kolo
24/11/2018
Holon - Bnej Herzlia ... 86:78
Eilat - Naharya ... 77:71
H. Beerševa - H. Jeruzalém ... 88:89
25/11/2018
Gilboa Galil - Ašdod ... 103:95
Hapoel TA - Ness Ciona ... 90:78
Maccabi TA - Rišon le Cion ... 98:64
---
9. kolo
08/12/2018
Bnej Herzlia - Gilboa Galil ... 105:78
H. Jeruzaém - Hapoel TA ... 87:75
9/12
Rišon le Cion - Holon ... 70:78
Ness Ciona - Maccabi TA ... 83:81
10/12
Ašdod - Eilat ... 68:85
Naharya - H. Beerševa ... 61:86
---
10. kolo
15/12/2018
Holon - Ness Ciona ... 78:88
Maccabi TA - H. Jeruzalém ... 91:78
16/12
Hapoel TA - Naharya ... 76:90
17/12
Gilboa Galil - Eilat ... 70:88
Bnej Herzlia - Rišon le Cion ... 74:67
H. Beerševa - Ašdod ... 87:70

Pořadí po 10. kole
1. Maccabi TA
2. Holon
3. Eilat
4. Gilboa Galil
5. H. Jeruzalém
6. H. Beerševa
7. Bnej Herzlia
8. Ness Ciona
9. Hapoel TA
10. Naharya
11. Rišon le Cion
12. Ašdod
---
Předehrávka 16. kola: 21/12/2018 ... Hapoel TA - Holon ... 74:92
---
11. kolo
26/12/2018
Eilat - H. Beerševa ... 88:66
Ness Ciona - Bnej Herzlia ... 81:79
H. Jeruzalém - Holon ... 97:74
27/12
Rišon le Cion - Gilboa Galil ... 107:99 - 2x prodloužení 19:11
Dohrávky:
24/01/2019
Ašdod - Hapoel TA ...
05/02/2019
Naharya - Maccabi TA ...
---
12. kolo
02/01/2019
Gilboa Galil - H. Beerševa ... 68:82
Eilat - Hapoel TA ... 95:89
Ness Ciona - Rišon le Cion ... 93:95 - prodloužení 11:13
Holon - Naharya ... 78:82
3/1
H. Jeruzalém - Bnej Herzlia ... 98:77
Dohrávka
28/1
Ašdod - Maccabi TA ...
---
13. kolo
05/01/2019
Ness Ciona - Gilboa Galil ... 83:76
Holon - Ašdod ... 88:84
6/1
Rišon le Cion - H. Jeruzalém ... 77:72
Maccabi TA - Eilat ... 101:91
7/1
Bnej Herzlia - Naharya ... 61:63
Hapoel TA - H. Beerševa ... 68:73
---
14. kolo
12/01/2019
Eilat - Holon ... 76:82
H. Jeruzalém - Ness Ciona ... 90:82
13/1
Ašdod - Bnej Herzlia ... 94:73
Gilboa Galil - Hapoel TA ... 91:96
14/1
Naharya - Rišon le Cion ... 75:89
H. Beerševa - Maccabi TA ... 76:99
---
26
Sport / BASKETBAL: SUPERLIGOVÝ POHÁR 2018/2019
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 6. Říjen 2018, 13:41:10 »
Zajímavost: Novým účastníkem poháru je Hapoel Beerševa, který postoupil do suerligy 2018/2019 z druhé národní ligy. Naopak chybí tým Maccabi Haifa, který do druhé ligy sestoupil.


Osmifinále
25/09/2018
Naharya -  Beerševa ... 83:88
26/09/2018
Rišon le Cion - Bnej Herzlia ... 91:76

Čtvrtfinále
27/09/218
Ašdod - Gliboa Galil ... 65:62
Holon - Beerševa ... 73:77
29/07/2018
H. Jeruzalém - Eilat ... 78:74
01/10/2018
Maccabi TA - Rišon le Cion ... 77:86

Semifinále
02/10/2018
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 81:92
Ašdod - Beerševa ... 95:97

Finále
04/102018
Rišon le Cion - Beerševa ... 78:66

Poprvé v historii soutěže se stal držitelem poháru klub z Rišon le Cionu. Připomeňme, že v zahajovacím ročníku 2006/2007 byl tento tým poraženým finalistou.


**
27
Sport / AKROBATICKÁ GYMNASTIKA: ZLATO PRO IZRAEL
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 4. Říjen 2018, 19:08:37 »
Ve dnech 28. až 30. září 2018 se konalo v Budapešti v pořadí druhé mezinárodní klání v akrobatické gymnastice - Acro Cup 2018.
Izraeli přineslo zlatou medaili.


Zasloužily se o ni tři dívky v kategorii družstvev 12-18 let. Za pyramidální sestavu - foto odkaz zde:
https://images.jpost.com/image/upload/f_auto,fl_lossy/t_Article2016_ControlFaceDetect/430288

Zlatými medailistkami jsou Šai Horešová, Šir Edriová a Leah Curcusová.

Horešová úspěch komentovala slovy: "Je to nejšťastnější okamžik mého života!"

**
28
Sport / SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: SÉRIE WORLD CHALLENGE CUP 2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 1. Říjen 2018, 20:42:39 »
Medaile pro Izrael

Muži

OSIJEK, Chorvatsko
24-27/05/2018
Přeskok - Andrey Medvedev ... ZLATO
Prostná - Artem Dolgopyat ... STŘÍBRO

KOPER, Slovinsko
31/05-03/06/2018
Prostná - Artem Dolgopyat ... STŘÍBRO

SZOMBARHELY, Maďarsko
21-23/09/2018
Prostná - Artem Dolgopyat ... STŘÍBRO

PAŘÍŽ, Francie
29-30/09/2018
Prostná - Artem Dolgopyat .. ZLATO
Přeskok - Andrey Medvedev ... STŘÍBRO
---
Ženy

SZOMBATHELY, Maďarsko
21-23/09/2018
Přeskok - Ofir Netzerová ... ZLATO

**

29
Sport / TENIS 2018: ŘÍJEN - KONEC ROKU
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 30. Září 2018, 21:08:02 »
ITF Women´s Circuit
Herzlia, Izrael
V týdnu od 01/10/2018

Finále dvouhry
Tamara Barad Jicchaková (Izrael) - Evtimova (Bulharsko) ... 0:6, 3:6
Vítězky čtyřhy
Maya Tahanová (Izrael)/Kobeltová (USA)

ITF Men´s Circuit
Israel F12 Futures
Herzlia, Izrael
V týdnu od 01/10/2018

Vítěz dvouhry
Igor Smilansky (Izrael)
Finále čtyřhry
Alon Elia (Izrael)/Tverijonas (Litva) - Castelnuovo (Švýcarsko)/Descotte (Argentina) ... 6:1, 2:6, 7:10
---
ITF Women´s Circuit
Aškelon, Izrael
V týdnu od 08/10/2018

Vítězka dvouhry: Maya Tahanová (Izrael)
Vítězkiy čtyřhry: Sestry  Pribylovy (RF)
---
ITF Men´s Circuit
Israel F13 Futures
Aškelon, Izrael
V týdnu od 08/10/2018

Vítěz dvouhry: Ben Patael (Izrael)
Vítězové čtyřhry: Den Heijer/Pontjodikromo (oba Nizozemí)
---
Hong Kong Open
Hongkong, k. Čína
WTA International
V týdnu od 08/10/2018


Kvalifikace dvouhry (dvoukolová)
1. kolo
Julia Glušková (Izrael - nasazená jako č. 3) - Codyová (Hongkong) ... 6:3, 6:1

2. kolo
J. Glušková - Schoofs (Nizozemí - 12) ... 4:6, 4:6 - Julia prohrála, ale postoupila do hlavního turnaje jako lucky loser
Pozn.: Lucky loser je "šťastný poražený" - výraz pro hráče, který sice prohrál v kvalifikaci, ale přesto se dostal do hlavního turnaje.

Dvouhra - hlavní turnaj
1. kolo
J. Glušková - Cornetová  (Francie - osmá nasazená) ... 1:6, 2:6 - Julia vyřazena
---
ITF Women´s Circle
Ofakim, Izrael
V týdnu od 15/10/2018

Vítězka dvouhry: Evtimova (Bulharsko)
Vítězky čtyřhry: Sestry Pribylovy (RF)
---
ITF Men´s Circle
Israel F14 Futures
Meitar, Izrael

Finále dvouhry: Edan Lešem (Izrael) - Crepatte (Francie ... 6:7, 3:6
Vítězové čtyřhry: Descotte (Francie)/Ferrrari (Itálie)
---
Kremlin Cup
Moskva, RF
WTA Premier
V týdnu od 15/10/2018


Kvalifikace dvouhry (3kolová)
1. kolo
Deniz Chazanjuková (Izrael) - Šaripovová (Uzbekistán) ... 7:6, 4:6, 0:3 - za tohoto stavu Deniz skrečovala kvůli svalové křeči a z turnaje odstoupila
---
Bauer Watertechnology Cup
Eckental, Bavorsko, SRN
ATP Challenger
V týdnu od 29/10/2018


Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Cerretani (USA) - Arends (Nizozemí)/Arneodo (Monako) - 3. nasazení ... 4:6, 6:1, 7:10 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
Internationaux de Tennis de VendéeMouilleron-le-Captif, Francie
ATP Challenger
V týdnu od 05/11/2018


Čtyřhra1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Cerretani (USA) - 2. nasazení - Sakharov/Tabur (Francie) ... 4:6, 6:4, 10:6

Čtvrtfinále
J. Erlich/Cerretani - Added/Benchetrit (oba Francie) ... 4:6, 4:6

Semifinále
J. Erlich/Cerretani - Gille/Vliegen (oba Belgie - 3. nasazení) ... 4:6, 4:6 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
ITF Women´s Circuit
Digicall Futures
Stellenbosch, JAR
V týdnu od 19/11/2018


Vítězky čtyřhry: Maya Tahanová (Izrael)/Vedderová (Nizozemí)
---
ITF Women´s Circuit
GD Tennis Cup, Antalya, Turecko
V týdnu od 10/12/2018


Finále dvouhry:
Vlada Ekšibarová (Izrael) - Burdina (RF) ... 4:6, 6:3, 5:7
---

Pokračování příště ...
30
Sport / JUDO: MS 2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 28. Září 2018, 17:22:54 »
Termín: 20-26/09/2018
Místo: Baku, Ázerbájdžán


Izraelskou výpravu tvořilo sedm mužů a šest žen. Příliš úspěšní nebyli. Žádná medaile, pouze jedno dělené páté a jedno sedmé místo.

DVA NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ

Tal Flicker ... do 66 kg ... dělené 5. místo

Gefen Primová ... do 52 kg ... dělené 7. místo

**
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
TOPlist