Poslední příspěvky

Stran: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Sport / LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 8. Říjen 2018, 19:31:07 »
Termín: 06-18/10/2018
Místo: Buenos Aires, Argentina


IZRAELSKÉ VÝSLEDKY


JUDO - jednotlivci - chlapci
Ariel Šulman ... do 55kg ... 5. místo

JUDO - týmy
Ariel Šulman (Izrael), člen týmu "Los Angeles", přispěl v 1. kole k porážce týmu "Soul" 5:3, když zvítězil nad Israelyanem (Arménie).
Ve čtvrtfinále prohrál tým "LA" s "Aténami" 3:5; Šulmana porazil  Montealegreho (Kolumbie). Tým "LA" skončil pátý.


PLAVÁNÍ - dívky   
Anastasia Gorbenko
200 m pol. závod ... 2:12,88 min - nový izraelský rekord - ZLATÁ MEDAILE
100 m volný způsob ... 7. místo ... 55,88 sec
200 m znak + prsa ... nepostoupila z rozppaveb

Lea Polonská
nepostoupila z rozplaveb v žádné ze svých disciplín: 100 m motýlek + prsa, 200 m motýlek + polohový závod

Smíšená štafeta
Loktev/Groumi/Gorbenková/Polonská
4x100 m volný způsob ... štafeta postoupila do finále, kde byla diskvalifikována
4x100 polohový závod ... štafeta nepostoupila z rozplaveb


PLAVÁNÍ - chlapci
Denis Loktev
200 m volný způsob ... 1:48,53 min - BRONZOVÁ MEDAILE
100 m volný způsob ... 13. místo v semifinále ... 50,81 sec, do finále nepostoupil
400 m volný způsob ... 6. místo ... 3:52,12 min

Gal Cohen Groumi
50+100 m motýlek/50 m volný způsob ... nepostoupil z rozplaveb
200 m polohový závod ... 4. místo ... 2:02,41 min

                               

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA - chlapci
Uri Zeiadel
Prostná ... 26. místo/Kůň ... 35./Kruhy ... 33./Přeskok ... 34./Bradla ... 12./Celkem 64,356 bodů ... 34. místo

JACHTING - WINDSURFING
Třída Techno 293+ - chlapci
Tomer Vardimon
Bodů celkem 81 ... čisté skóre 56 ... 4. místo

Třída Techno 293+ - dívky
Naama Gazitová
Bodů celkem 63 ... čisté skóre 47 ... 4. místo

TAEKWONDO - chlapci
Daniel Goichman ... do 55kg ... nepostoupil z 1. kola, celkové 9. místo

TAEKWONDO - dívky
Abišag Sembergová ... do 49 kg ... vyřazena ve čtvrtfinále, celkově 5. místo

TRIATLON
Chlapci
Itamar Levanon ... 15. místo

Smíšená štafeta
Levanon (Izrael) - Lobbaová (Itálie) - Triponez (Švýcarsko) - Stetsenková (RF) ... osmé místo


Pokračování příště ...
12
Sport / BASKETBAL: SUPERLIGA 2018/2019
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 6. Říjen 2018, 13:57:00 »
Soutěž opustil celek Maccabi Haifa, který skončil v minulém ročníku poslední a sestoupi do 2. národní lgy. Z té naopak postoupil Hapoel Beerševa.

ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo
06/10/2018
Hapoel TA - H. Eilat ... 100:81
07/10
Maccabi TA - M. Ašdod ... 103:59
M. Rišon le Cion - I. Ness Ciona ... 84:90
I. Naharya - H. Holon ... 98:95
Bnej Herzlia - H. Jeruzalém ... 73:83
08/10
H. Beerševa - H. Gilboa Galil ... 83:76
---
2. kolo
13/10/2018
Eilat - Maccabi TA ... 70:83
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 94:76
14/10
Gilboa Galil - Ness Ciona ... 95:84
Ašdod - Holon ... 71:94
15/10
Naharya - Bnej Herzlia ... 77:93
H. Beerševa - Hapoel TA ... 105:73
---
13
Sport / BASKETBAL: SUPERLIGOVÝ POHÁR 2018/2019
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 6. Říjen 2018, 13:41:10 »
Zajímavost: Novým účastníkem poháru je Hapoel Beerševa, který postoupil do suerligy 2018/2019 z druhé národní ligy. Naopak chybí tým Maccabi Haifa, který do druhé ligy sestoupil.


Osmifinále
25/09/2018
Naharya -  Beerševa ... 83:88
26/09/2018
Rišon le Cion - Bnej Herzlia ... 91:76

Čtvrtfinále
27/09/218
Ašdod - Gliboa Galil ... 65:62
Holon - Beerševa ... 73:77
29/07/2018
H. Jeruzalém - Eilat ... 78:74
01/10/2018
Maccabi TA - Rišon le Cion ... 77:86

Semifinále
02/10/2018
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 81:92
Ašdod - Beerševa ... 95:97

Finále
04/102018
Rišon le Cion - Beerševa ... 78:66

Poprvé v historii soutěže se stal držitelem poháru klub z Rišon le Cionu. Připomeňme, že v zahajovacím ročníku 2006/2007 byl tento tým poraženým finalistou.


**
14
Sport / AKROBATICKÁ GYMNASTIKA: ZLATO PRO IZRAEL
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 4. Říjen 2018, 19:08:37 »
Ve dnech 28. až 30. září 2018 se konalo v Budapešti v pořadí druhé mezinárodní klání v akrobatické gymnastice - Acro Cup 2018.
Izraeli přineslo zlatou medaili.


Zasloužily se o ni tři dívky v kategorii družstvev 12-18 let. Za pyramidální sestavu - foto odkaz zde:
https://images.jpost.com/image/upload/f_auto,fl_lossy/t_Article2016_ControlFaceDetect/430288

Zlatými medailistkami jsou Šai Horešová, Šir Edriová a Leah Curcusová.

Horešová úspěch komentovala slovy: "Je to nejšťastnější okamžik mého života!"

**
15
Sport / SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: SÉRIE WORLD CHALLENGE CUP 2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 1. Říjen 2018, 20:42:39 »
Medaile pro Izrael

Muži

OSIJEK, Chorvatsko
24-27/05/2018
Přeskok - Andrey Medvedev ... ZLATO
Prostná - Artem Dolgopyat ... STŘÍBRO

KOPER, Slovinsko
31/05-03/06/2018
Prostná - Artem Dolgopyat ... STŘÍBRO

SZOMBARHELY, Maďarsko
21-23/09/2018
Prostná - Artem Dolgopyat ... STŘÍBRO

PAŘÍŽ, Francie
29-30/09/2018
Prostná - Artem Dolgopyat .. ZLATO
Přeskok - Andrey Medvedev ... STŘÍBRO
---
Ženy

SZOMBATHELY, Maďarsko
21-23/09/2018
Přeskok - Ofir Netzerová ... ZLATO

**

16
Sport / TENIS 2018: ŘÍJEN
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 30. Září 2018, 21:08:02 »
ITF Women´s Circuit
Herzlia, Izrael
V týdnu od 01/10/2018

Finále dvouhry
Tamara Barad Jicchaková (Izrael) - Evtimova (Bulharsko) ... 0:6, 3:6
Vítězky čtyřhy
Maya Tahanová (Izrael)/Kobeltová (USA)

ITF Men´s Circuit
Israel F12 Futures
Herzlia, Izrael
V týdnu od 01/10/2018

Vítěz dvouhry
Igor Smilansky (Izrael)
Finále čtyřhry
Alon Elia (Izrael)/Tverijonas (Litva) - Castelnuovo (Švýcarsko)/Descotte (Argentina) ... 6:1, 2:6, 7:10
---
ITF Women´s Circuit
Aškelon, Izrael
V týdnu od 08/10/2018

Vítězka dvouhry: Maya Tahanová (Izrael)
Vítězkiy čtyřhry: Sestry  Pribylovy (RF)
---
ITF Men´s Circuit
Israel F13 Futures
Aškelon, Izrael
V týdnu od 08/10/2018

Vítěz dvouhry: Ben Patael (Izrael)
Vítězové čtyřhry: Den Heijer/Pontjodikromo (oba Nizozemí)
---
Hong Kong Open
Hongkong, k. Čína
WTA International
V týdnu od 08/10/2018


Kvalifikace dvouhry (dvoukolová)
1. kolo
Julia Glušková (Izrael - nasazená jako č. 3) - Codyová (Hongkong) ... 6:3, 6:1

2. kolo
J. Glušková - Schoofs (Nizozemí - 12) ... 4:6, 4:6 - Julia prohrála, ale postoupila do hlavního turnaje jako lucky loser
Pozn.: Lucky loser je "šťastný poražený" - výraz pro hráče, který sice prohrál v kvalifikaci, ale přesto se dostal do hlavního turnaje.

Dvouhra - hlavní turnaj
1. kolo
J. Glušková - Cornetová  (Francie - osmá nasazená) ... 1:6, 2:6 - Julia vyřazena
---
ITF Women´s Circle
Ofakim, Izrael
V týdnu od 15/10/2018

---
ITF Men´s Circle
Israel F14 Futures
Meitar, Izrael

---
Kremlin Cup
Moskva, RF
WTA Premier
V týdnu od 15/10/2018


Kvalifikace dvouhry (3kolová)
1. kolo
Deniz Chazanjuková (Izrael) - Šaripovová (Uzbekistán) ... 7:6, 4:6, 0:3 - za tohoto stavu Deniz skrečovala kvůli svalové křeči a z turnaje odstoupila



Pokračování příště ...
17
Sport / JUDO: MS 2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 28. Září 2018, 17:22:54 »
Termín: 20-26/09/2018
Místo: Baku, Ázerbájdžán


Izraelskou výpravu tvořilo sedm mužů a šest žen. Příliš úspěšní nebyli. Žádná medaile, pouze jedno dělené páté a jedno sedmé místo.

DVA NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ

Tal Flicker ... do 66 kg ... dělené 5. místo

Gefen Primová ... do 52 kg ... dělené 7. místo

**
18
Sport / BASKETBAL: IZRAELSKÉ KLUBY V EVROPSKÝCH SOUTĚŽÍCH 2018/2019 (KROMĚ EUROLIGY)
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 24. Září 2018, 20:11:58 »
FIBA EUROPE CUP
Kvalifikační část

1. kolo
1. zápas
21/09/2018
Ironi Ness Ciona (Izrael) - Södertälje Kings (Švédsko) ... 72:67

Odveta
26/09/2018
Södertälje - Ness Ciona ...76:100, celkem 143:172 - Ness Ciona postupuje do 2. kvalifikačního kola

2. kolo
1. zápas
03/10/2018
Ness Ciona - Cluj Napoca (Rumunsko) ... 91:78

Odveta
10/10/2018
Cluj Napoca - Ness Ciona ... 89:88 - celkem 179:167 pro izraelský klub; Ness Ciona postupuje do 1. fáze skupinové části

Skupinová část - 1. fáze

Ness Ciona bude krát systémem každý s každým doma-venku s těmito soupeři: JIP Pardubice (ČR), New Heroes Den Bosch (Nizozemí), Avtodor Saratov (RF).  Do 2. fáze postoupí nejlepší dva ze skupiny.

Zápas 1
17/10/2018
Saratov - Ness Ciona ... 75:64

Zápas 2
24/10/2018
Ness Ciona - New Heroes ...
---
LIGA MISTRŮ
Kvalifikační část

1. kolo
21/09/2018
Hapoel Tel Aviv (Izrael) - Spirou Charleroi (Belgie) ... 76:73

Odveta
24/09/2018
Spirou Charleroi - Hapoel TA ... 73:59 -  celkem 146:135 pro soupeře - Hapoel TA vyřazen

SKUPINOVÁ FÁZE
Izraelská účast: Hapoel Jeruzalém (skupina C) a Hapoel Holon (B)
Hraje se systémem každý s každým doma-venku. Postupový klíč: první čtyři ve skupině postupují do nadstavbové části, pátý a šestý  budou pokračovat ve FIBA Europe Cupu, poslední dva budou vyřazeni.

Hapoel Holon - soupeři: Tenerife, Španělsko/Benátky, Itálie/Opava, ČR/Nanterre, Francie/PAOK, Řecko/Bonn, SRN/Fribourg, Švýcarsko
Hapoel Jeruzalém - soupeři: Dijon, Francie/Antverpy, Belgie/Fuenlabrada, Španělsko/Bamberg, SRN/Lietkabelis, Litva/AEK Atény, Řecko/Nymburk, ČR

Skupina B
Zápas 1
10/10/2018
Holon - Fribourg ... 93:69

Zápas 2
17/10
Benátky - Holon ... 111:104- prodloužení 29:22


Skupina C
Zápas 1
10/10/2018
AEK Atény - H. Jeruzalém ... 75:79

Zápas 2
16/10
H. Jeruzalém - Lietkabelis ... 81:67


---
19
Sport / Kvalifikace na basketbalové MS: Druhá prohra v II. fázi
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 16. Září 2018, 22:11:57 »
Až v prodloužení - viz výše ...
20
Sport / MS v moderní gymnastice - třetí medaile
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 14. Září 2018, 21:19:00 »
Viz výše ..
Stran: 1 [2] 3 4 ... 10
TOPlist