Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Hyde Park / GUGI JE SMUTNÝ █▀▀▀▀█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 26. Září 2017, 10:05:02 »
GUGIHO OPOUŠTĚJÍ JEHO IKONY ...


HLAS, BEZ KTERÉHO JE NEMOŽNÉ PŘEDSTAVIT SI J.P.BELMONDA, LORENZACCIO V DIVADLE ZA BRANOU A DALŠÍ A DALŠÍ ENGAGEMENTS....

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀

MISS TORNÁDO LOU...

UBOHÉ DĚVČE, JIŽ JSI DOTORNÁDOVALO.
https://www.youtube.com/watch?v=tf--BzkuiXQ


92
Hyde Park / GUGI KOMENTUJE VOLBY V SRN ▀▄▀▄▀▄▀
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 25. Září 2017, 10:42:38 »
KRUH DĚJIN.

Tabuizace migračního problému v Německu přinesla své výsledky – vzestup AfD. O přivandrovalcích se nemluvilo, kdo odsuzoval imigraci, byl označen za nacistu. Proto lidé jinak mluvili a jinak volili. Všichni, kteří museli mlčet, se odklonili od Merkelové. Spočítali si to: 3000€ dospělý vandrák, 5000€ nezletilý vandrák – měsíčně! To jsou čísla, horší než válečné reparace. Kdo toto „kapesné“ pro vandráky zaplatí? A dál uvažují: proč dáváte přivandrovalcům peníze, které byste měli investovat do domácí pracovní síly?!
 
Někdo se snaží vmanévrovat Němce do stavu, kdy jejich oprávněné protesty proti nárůstu imigrace, budou označeny za nacismus a rasismus. Někdo, kdo kalkuluje s revitalizací jejich, v hloubi duše ukrytých, averzí vůči cizincům. Někdo, kdo se vzápětí jejich takto vynucené postoje chystá hbitě sankcionovat – nejlépe hospodářským embargem a bojkotem – čímž zničí hnací jednotku celé EU. Komu záleží na rozkladu EU?
 
Němci se po válce denacifikovali. Poté se zdemokratizovali do podoby prosperujícího liberálního parlamentarismu a perfektně zorganizovaného sociálního i právního státu. Penízky voní – lákají a přitahují parazity. Poté, co se Německo zmohlo, slétl se odevšad kdejaký parazitní hmyz. Ale to pořád ještě šlo ufinancovat. Horší je migrační krize. Ta je dotlačí do obranných postojů, které jsou vlastní každému hostiteli, kterého zneužívají, ba dokonce napadají jeho hosti. Jenže v Německu se tomuto logickému obrannému postoji říká rasismus a nacismus s tím, že se apeluje na od r. 1945 děděné pocity viny z WWII. Němci trpí a mlčí. Někdo z nich dělá blbce, který si dělá výčitky svědomí z toho, že se brání.
 
A tak jsou Němci v pasti. Když budou mlčet k množícím se parazitům v zemi, zdegenerují a ekonomicky se položí. Když nebudou mlčet a „zbarbarizují“ do té míry, že vyženou exoty, budou označeni za nacisty, rasisty a dají tím okolním krasoduchům záminku k odsouzení a ekonomickým sankcím. Kdo čeká na tuto vyprovokovanou barbarizaci? Na tento signál k likvidaci Německa? Americanosaurus Rex nebo Kreml? Nebo Čína? Nebo islám?
Přitom tu nikdy nešlo o rasismus, nacismus, různé pravicové extremismy, ba ani o antisemitismus. Němci se s těmito „nightmares“ korektně vyrovnali, korigovali a neustále korigují své chování. Neustále se úzkostlivě kontrolují. Jde tu však o něco jiného: o odvěký zákon hostitele a hosta. Jde tu o přesné vymezení právního vztahu mezi hostitelem a hostem. Spočívá to v jediném fenoménu: co dělat, když host začne zneužívat postavení hosta a začne se chovat k hostiteli neúnosně. Jak věrohodně ospravedlnit chování hostitele, který se odhodlá vyhodit svého nezdvořilého hosta?
 
Jenže Němci tento jev chtějí řešit institucionálně a proto zvolili. Mlčící, a tajně zuřící pracanti u lopaty i na vědeckých pracovištích volili. A volili tak, jako se volilo v třicátých letech. V letech, kdy šoku z krize využili extremisté. Zprvu pár křesel v Reichstagu, pak více a nakonec většina. Dál už to známe. Ale netušíme, že se pomalu začíná opakovat scénář z let 1933-1945.
Mluví se o faktu, že AfD nemá koaliční potenciál, resp. že nikdo se nesníží k tomu vzít ji do koalice. Obávám se, že ona ani o koalici s nikým nestojí. Po vzoru NSDAP, která Hitlerovými ústy otevřeně přiznala, že nestojí o spoluvládu, ale o dominanci – že ostatní strany zlikviduje a bude stranou jedinou. Všichni ječeli, hajlovali a tleskali… Dnes 13 %. Kolik zítra? Kolik pozítří?
Někdo Němce provokuje, aby přijali tentýž psychický model jako před WWII. Někdo, kdo chce z jejich podvědomí vynést na povrch dávno zažehnané pudy.
 
Gugi si nepřeje demontáž EU. Nepřeje si degradaci Německa. Gugi si jen přeje, aby se Němcům přestaly lít na hlavu džbery exkrementů, což je jediný recept na to aby se AfD rozplynula jako nikoho neoslovující parta mimoňů. Gugi trvá na tom, aby host byl hostem – nikoliv neomaleným a drzým spratkem, který diktuje hostiteli, co bude zítra k obědu.


93
Hyde Park / JAK GUGI VNÍMÁ RB OSN █▀█▀█▀█▀█▀█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 22. Září 2017, 11:33:37 »
RADA BEZPEČNOSTI OSN KVALIFIKUJE KURDSKÉ ÚSILÍ O NEZÁVISLOST ZA SNAHY, "DESTABILIZUJÍCÍ" IRÁK.
GUGIMU TO PŘIPADÁ JAKO LICOMĚRNOST.
94
Hyde Park / GUGI POROVNÁVÁ █▄▄▄▄▄█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 22. Září 2017, 11:28:43 »
GUGIMU SE POŘÁD JAKSI ZDÁ, ŽE THERESA MAY MÁ NĚJAK PODOBNÉ KONTRFÉ S MAXMILIÁNEM I. HABSBURSKÝM....
95
Hyde Park / GUGI POVYTÁHL OBOČÍ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 21. Září 2017, 10:43:42 »
... řekl pan ambasador DAVID MELECH FRIEDMAN  ..... to tedy brzy ....
96
Hyde Park / GUGI & ♥♥☺☺ ראש השנה
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 21. Září 2017, 10:40:24 »
GUGI NASLOUCHÁ ...
97
Hyde Park / GUGI & ערב ראש השנה█▄▄▄▄▄█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 20. Září 2017, 07:25:10 »
ערב ראש השנה

5778

לשנה טובה תיכתבו ותיחתמו
98
Hyde Park / GUGI BRBLÁ █▀█▀█▀█▀█▀█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 19. Září 2017, 09:01:14 »
CHEMICAL BROTHERS

Ze Sýrie se stal rusko-perský pašalik, Asad triumfuje. Britové i Amíci vycouvali, o Fanfánech Tulipánech dávno ani slechu. Ší´a slušně nakopala zadek sunně a místo palestinských revanšistů teď Izrael znovu musí být v pohotovosti vůči tradičnímu syrskému nepříteli, tentokrát posílenému backingem Kremlu a Teheránu. Jom Kipurová válka odstartovala ze severovýchodu Syřany. V současném katastrofickém scénáři by už ale CAHAL měl na krku syrsko-perské jednotky. Podaří se izraelské diplomacii přemluvit Vladimíroviče, aby neutralizoval své staronové, syrské a perské kamarády ve vztahu k Izraeli? A co za to izraelská diplomacie Vladimírovičovi nabídne nebo alespoň slíbí?  Gugi usedavě přemýšlí, co by to jen mohlo být,  co  Vladimírovič nemá …  Co kdyby Izrael s tváří hráče pokeru ledově procedil, že v rámci gesta dobré vůle BLESKOVĚ A ZCELA NEZNIČÍ ÍRÁN SVOJÍ NOVOU SUPERZBRANÍ GALAKTICKÉHO FORMÁTU ? 
Nicméně Gugimu by se docela zamlouvala zásadní roztržka mezi Rusy a Peršany a pořád se mu nedaří nějakou vymyslet. Jediná jistá věc je, že Rusové i Peršani touží ráchat si nohy ve Středozemním moři…   

99
Hyde Park / Re:GUGIHO DĚSÍ SOUHRA DAT █▀▀▀█
« Poslední příspěvek od cogavec kdy 18. Září 2017, 19:31:50 »
GUGI JE VYDĚŠEN SOUHROU DAT ...


Hurikán Irma zasáhl Floridu už 10.9.2017,i když ještě ne plnou silou,na svátek Irmy podle českého kalendáře,toho si někdo všiml za oceánem,bylo to uvedeno v místním zpravodajském médiu už nevím ve kterém.
100
Sport / Basketbal U18 - ME
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 18. Září 2017, 10:30:34 »
Více výše ...
Stran: 1 ... 8 9 [10]
TOPlist