Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Sport / Tenis: Aktualizována stránka
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy Včera v 20:25:50 »
Viz výše ...
2
Sport / BASKETBAL: POHÁR STÁTU 2017/2018
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 21. Říjen 2017, 20:28:42 »
První kolo
18/10/2017
Migdal Haemek - M. Hod Hašaron ... 110/112
H. Galil Elion Safed - I. naharya ... 83:93
H. Afula - Hapoel TA ... 67:101
Elicur Kirjat Ata - M. Rišon le Cion ... 70:82

19/10/2017
M. Rechovot - H. Kfar Saba Kohav Yair ... 82:56
M. Kirjat Mockin - Ness Ciona ... 67:80
H. Ramat Gan - H. Haifa ... 96:59
Elicur Yavne - H. Eilat ... 72:89

25/10/2017
M. Raanana - Gilboa Galil ...

30/11/2017
M. Kirjat Gat - Bnej Herzlia ...


Pokračování příště ...
3
Sport / BSL: 3. kolo
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 21. Říjen 2017, 20:05:52 »
Viz výše ...
4
Sport / Nejvyšší fotbalová liga: 8. kolo
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 21. Říjen 2017, 19:57:20 »
Viz výše ...
5
Sport / EL: Druhá prohra HBS
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 20. Říjen 2017, 20:50:39 »
Viz výše ...
6
Sport / Euroliga: Druhé vítězství Maccabi TA
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 20. Říjen 2017, 20:47:15 »
Viz výše ...
7
Hyde Park / GUGI PREDIKUJE ╔╩╦╩╦╩╬╗
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 19. Říjen 2017, 14:32:08 »
POSLEDNÍ ZPRÁVY Z VÍDEŇSKÝCH KAVÁREN:
Norbert Hofer, kterého známe všichni z jeho těsného duelu se Sašou van Bellenem,  bude možná ministrem zahraničí, až Rakousko nabere nový KURZ. Alessandro i Gugi si mysleli, že Hofi už zmizel z očí, ale asi se ho jen tak nezbavíme.

8
Hyde Park / INVESTIGATIVNÍ GUGI █▄▄▄▄▄█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 19. Říjen 2017, 08:12:34 »
GUGI NA TO PŘIŠEL !
IZRAELSKÝ TISK OZNÁMIL, ŽE PO EXPLOZI MINY ZAHYNUL SYRSKÝ GENERÁL ZAHREDDINE - ZNÁMÝ VÁLEČNÝ ZLOČINEC A ZVÍŘE.
GUGI SE DOMNÍVÁ, ŽE DOŠLO K OMYLU - V SÝRII PATRNĚ ZAHYNUL BILLY GIBBONS, TOUŽÍCÍ PO ADRENALINOVÝCH ZÁŽITCÍCH.
GUGIHO PODEZŘENÍ JEŠTĚ VZROSTLO, KDYŽ SE POKUSIL ZATELEFONOVAT BILLYMU A NIKDO NEZVEDAL TELEFON ....
9
Hyde Park / GUGI SE ZLOBÍ █▀▀▀▀█▄▄▄▄▄█
« Poslední příspěvek od gvodrazka kdy 18. Říjen 2017, 09:05:45 »
HARVEY, DON´T GIVE UP !!

Gugi se začíná velice zlobit. Cožpak se nikdo nezastane Harvey Weinsteina?! Neprovedl nic, na co by někdo zemřel, nebo byl těžce zraněn s následkem trvalé invalidity. Nezpůsobil žádnou majetkovou škodu, spíše naopak. Nedopustil se vlastizrady, ani špionáže, ani jiné neloajálnosti vůči Land of Free. Vždy a pro všechny to byl good guy. Jeho vztah k ženám, které ho obvinily ze sexuálních deliktů různé intenzity, byl čistě obchodní a i z jejich strany to byl v podstatě mlčky uzavřený výměnný obchod. Vždyť inkriminované ženy mohly už od začátku prohlásit, že neakceptují obchodní podmínky tohoto kontraktu. Učinily opak: všechny víceméně daly najevo akcept. Teprve nyní reklamují nedostatky.  A to těžce po záruční lhůtě, kterou zatím z neznámých důvodů prošvihly.
Zdá se, že vlna odporu k Weinsteinovi se v nich zvedla teprve až poté, co se konečně prosouložily ke kýženým cílům ...
Je v tom patrně něco jiného a někdo, komu patrně Harvey konkurenčně překáží, začal brnkat na struny prastarého hudebního nástroje, všeobecně známého pod pojmem pokrytecká prudérnost a falešná morálka. Po ulicích chodí a ženy obtěžuje exponenciálně rostoucí stádo kňourů a kanců, ale jediný na odstřel je Harvey. Přitom morálka žen je podivná: když se o ně chlapi zajímají – jsou označeni za prasáky, devianty, maniaky, hormonální průtokové ohřívače, dívkaře a sukničkáře; když se o ně demonstrativně a transparentně neucházejí  - jsou podezříváni z homosexuality, impotence a jiných delikatesních úchylek.
Možná se za čas od stejných žen dozvíme, že nyní na něčí popud vypovídaly proti Weinsteinovi pod něčím nátlakem, a to až dotyčný Weinsteinův nepřítel bude rovněž na odstřel ...
10
Sport / Protiizraelské provokace pokračují
« Poslední příspěvek od mrstejskal kdy 17. Říjen 2017, 08:01:08 »
 Vlajku ne. A když vybojujete zlato, tak ani hymnu. Takovýto absurdní požadavek sdělili hostitelé nadcházejícího judistického Grand Slamu zástupcům Izraele, kteří plánují vyslat na toto prestižní mezinárodní klání dvanáct judistů.

 
Judisty podle sportovního kalendáře mnoho mezinárodních akcí do konce roku 2017 nečeká. Dva světové šampionáty, jedna soutěž Grand Prix a dva Grand Slamy. Ten nejbližší Grand Slam má tu čest hostit Abu Zabí v Emirátech. Konat se bude od 26. do 28. října.

 
 Arabská pohostinnost je sice vyhlášená – ovšem pokud není ovlivněna politikou. Pak můžeme být svědky nebetyčné drzosti. Tak jak je tomu v případě abúzabského Grand Slamu.

 
Ve dvanáctičlenném izraelském týmu je mimo jiné Or Sasson, bronzový olympijský medailista z Ria de Janeiro. Připomeňme, že na posledním Grand Prix, které se konalo 6. až 8. října v uzbeckém Taškentu, získali Izraelci tři zlaté a po jedné stříbrné a bronzové medaili. Ovšem i kdyby vybojovali těch medailí desetkrát tolik, nebylo by jim to nic platné: respekt Arabů v Emirátech ovlivněných nenávistnou protiizraelskou politikou by stejně nezískali. Vlastně nejde ani o respekt, nýbrž o stejné zacházení jako se všemi ostatními delegacemi. A tady jsme u podstaty věci.

 
Šéf Izraelské  asociace juda Moše Ponte byl podle webu Jpost.com informován o idiotském požadavku pořadatelů v Abú Zabí. Izraelci nebudou smět mít svoji vlajku na sportovním kimonu. Místo označení ISR (Israel) bude na výsledkové tabuli a také na zádech sportovců uvedeno, že izraelský tým soutěží jako výprava Mezinárodní judistické federace – zkratka IJF. A pokud by někdo z izraelské výpravy získal ve své hmotnostní kategorii zlatou medaili, nebude hrána izraelská hymna (a lze předpokládat, že ani vztyčována izraelská vlajka).

 
Je to něco tak stupidního, že se zdravý rozum vzpírá uvěřit tomu, že je to myšleno vážně – v 21. století na mezinárodní sportovní akci. Bohužel ano. Když se to pan Ponte dozvěděl, uvědomil o nastalé situaci ministryni sportu Miri Regevovou. S nabídkou, že izraelští judisté do Emirátů neodletí. Paní ministryně, která sama uvažovala o tom, že se akce zúčastní, s tím však nesouhlasila. Místo toho se dopisem obrátila na šéfa IJF Mariuse Vizera, kterého o vzniklém problému informovala.

 
Teď budeme čekat, jak si s tímto horkým bramborem IJF poradí. Přesněji, jak si poradí s evidentním pokusem o diskriminaci jedné členské země jinou členskou zemí; diskriminaci hanebnou, motivovanou nízkými politickými důvody. Pokud by něco takového Arabům v Emirátech prošlo, pak můžeme termín fair play nadobro vymazat ze sportovního slovníku.
Stran: [1] 2 3 ... 10
TOPlist