fórum komunity Eretz
Všeobecná kategorie => Sport => Téma založeno: mrstejskal kdy 17. Července 2009, 16:05:51
-
JUNIOŘI
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Víceboj
David Frankl, USA
KARATE
Kata jednotlivci
Věk 15 - 16
Liran Finestein, Izrael
Věk 17 - 18
Ariel Zohar, Kanada
Kumite-jednotlivci
Do 55 kg
Daniel Gaysinski, Kanada
Do 57 kg
Tamir Šaham, Izrael
Do 63 kg
Mor Ankave, Izrael
Nad 63 kg
Gilad Churna, Izrael
Do 67 kg
Edward Kondov, Izrael
Nad 67 kg
Michael Imiak, Venezuela
GOLF
Noah Ratner, USA ... 220
JUDO
Skupina 15-16 let
Do 46 kg
Tom Mersye, Izrael
Do 55 kg
Guilherme K. Minakawa, Brazílie
Do 63 kg
Gay Drocher, Izrael
Do 81 kg
Eitay Goralicky, Izrael
Do 90 kg
Jevgeny Jackevič, Izrael
Nad 90 kg
Egor Bitulaev, Izrael
Skupina 17-18 let
Do 60 kg
Tal Fliker, Izrael
Do 73 kg
Jair Cviderski, Izrael
Do 81 kg
Simon Arad, Izrael
BASEBAL
Vítězný tým ... USA
Finále: USA - Kanada 12:6
BASKETBAL
Skupina 15-16 let ... USA
Finále: USA - Izrael 103:61
Skupina 17-18 let ... Izrael
Finále: Izrael - USA 79:77
KRIKET
Vítězný tým ... JAR
Finále: JAR - Británie 111:110 (wickety 2:10)
FOTBAL
Skupina 15-16 let ... Izrael
Finále Izrael - Argentina ... 3:1
Poznámka: Boje o 1. a ž 4. místo ve skupině 17-18 let byly zrušeny.
FUTSAL
Skupina 15-16 let ... Brazílie
Finále: Brazílie - Argentina 5:1
Skupina 17-18 let ... Brazílie
Finále: Brazílie - Argentina ... 2:1
SQUASH
Týmy ... Izrael
Jednotlivci ... Rotraff, Izrael
PLAVÁNÍ
50 m volný způsob ... Or Sabatiel, Izrael ...24,65
100 m volný způsob ... Nichael Hauss, USA ... 53,53
100 m notýlek ... Alexander Cohen, USA ... 58,26
100 m znak ... Avidan barak, Izrael ... 59,73
100 m prsa... Jaron Šagalov, Izrael ... 1:06,5
200 m prsa ... Jaron ŠAgalov, Izrael ... 2:26,49
200 m znak ... Joval Safra, Izrael ... 2:09,94
200 m motýlek ... Alexander Cohen, USA ...2:09,21
200 m volný způsob ... Michael Hauss, USA ... 1:56,55
200 m polohový závod ... Alexander Cohen, USA ... 2:11,07
400 m polohový závod ... Alexander Cohen, USA ... 4:40,22
400 m volný způsob ... Alexander Cohen, USA ... 4:06,51
Štafety:
4 x 100 m polohový závod ... Izrael ... 3:59,64
4 x 100 m volný způsob ... USA ... 3:38,67
4 x 200 m volný způsob ... USA ... 8:0,14
STOLNÍ TENIS
Týmy ... Rusko
Jednotlivci ... Evgeni Grudsky, Uzbekistán
Dvojice ... Andrej Tsubin, Rusko/E, Grudsky, Uzbekistán
TENIS
Dvouhra ... David Sofaer, Austrálie
Čtyřhra ... Jeremy Klifa/Jonathan Zaouche - Francie
ATLETIKA
Běhy
100 metrů ... Omri Oren, Izrael ... 17,70 sec
200 metrů ... Harrison Fearnley, Izrael ... 22,61 sec
400 metrů ... Harrison Fearnley, Izrael ... 50,05 sec
800 metrů ... Jori Bichman, Izrael ... 1:55,98 min
1500 metrů ... Richard N. Goodman, Británie ... 4:06,80 min
3000 metrů ... Richard N. Goodman, Británie ... 9:03,55 min
Štafetové běhy
4 x 100 metrů ... Izrael ... 43,86 sec
4 x 400 metrů ... Izrael ... 3:23,01 sec
Další atletické disciplíny
Skok do dálky ... Roi Eliakim, Izrael ... 666 cm
Vrh koulí ... Itamar levy , Izrael ... 17,70 m
Hod diskem ... Itamar levy ... 56,51 m
JUNIORKY
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Soutěže jednotlivkyň
Přeskok
Nofar Cohenová, Izrael
Bradla
Nofar Cohenová, Izrael
Kladina
Sapir Hana Cohenová, Izrael
Prostná
Juval Samouhaová, Izrael
BASKETBAL
Vítězný tým: USA
Finále: USA - Izrael 68:44
[size=106t]FOTBAL[/size]
Vítězný tým: Kanada
Finále: Kanada - USA 8:7
KARATE
Kata
Věk 15-16 ... Hunter Guarinová, USA
Věk 17-18 ... Andrea Jaimeová, Mexiko
Kumite do 54 kg ... Jarden Šarabiová, Izrael
Kumite nad 54 kg ... Hanna Kereszturiová, Maďarsko
NETBAL
Vítězný tým: Austrálie
Finále: Austrálie - Británie 50:18
MODERNÍ GYMNASTIKA
Victoria Pilonovská, Izrael ... zvítězila ve všech cvičeních: s obručí, míčem, kuželi i ve víceboji
SQUASH
Týmy: USA
Jednotlivkyně: Stav C. Advivová, Izrael
PLAVÁNÍ
50 m volný způsob ... Nicol Samsonyková, Izrael ... 26,83 sec - makabejský juniorský rekord
100 m volný způsob ... Nicol Samsonyková, Izrael ... 58,12 sec
100 m motýlek ... Anat Ziminová, Izrael ... 1:02,28 min
100 m znak ... Danielle Klingerová, Izrael ... 1:05,20 min
100 m prsa ... Jacqueline Levereová, USA ... 1:15,83 min
200 m prsa ... Jacqueline Severeová, USA ... 2:40,63 min
200 m znak ... Tasija Karosasová, USA ... 2:20,91 min
200 m motýlek ... Marni Burgerová, Austrálie ... 2:19,29 min
200 m volný způsob ... Nicol Samsonyková, Izrael ... 2:07,36 min
200 m plohový závod ... Anat Ziminová, Izrael ... 2:21,24 min
400 m polohový závod ... Brianna Weinsteinová, USA ...5:04,77 min
400 m volný způsob ... Marni Burgerová, Austrálie ... 4:28,37 min
Štafety
4 x 100 m volný způsob ... Izrael ... 3:55,08 min
4 x 100 m polohový závod ... Izrael ... 4:22,64 min
4 x 200 m volný způsob ... Izrael ... 8:43,84 min
STOLNÍ TENIS
Týmy: Německo
Jednotlivkyně: Serafima Timofeevová, Rusko
Dvojice: Dana Kotlarská/Šani Grauerová - Izrael
TENIS
Dvouhra: Rona Lavianová, Izrael
Čtyřhra: Liat Zimmermanová/Rona Lavianová - Izrael
VOLEJBAL
Vítězný tým: Izrael
Fnále: Izrael - USA 25:22, 25:15, 25:17
ATLETIKA
Běhy
100 m ... Dikla Goldenthalová, Izrael ... 12,60 sec
200 m ... Tal Ben-arciová, Izrael ...25,76 sec
400 m ... Ella Mishaelová, Finsko ... 54,50 sec
800 m ... Ella Mishaelová, Finsko ... 2:24,14 min
3000 m ... Dana levinová, Izrael ... 10:34,30 min
Štafety
4 x 100 m ... Izrael ... 49,84 sec
4 x 400 m ... Izrael ... 4:16,25 min
Další atletické disciplíny
Hod diskem ... Anastasia Mošajevová, Izrael ... 39,58 m
Vrh koulí ... Anastasia Mošajevová, Izrael ... 12,24 m
Skok do dálky ... Maria Šamrejová, Izrael ... 521 cm
**
NAVIGACE
Medailovou listinu kategorie Open - muži najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html)
Medailovou listinu kategorie Open - ženy najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html)
Výsledky v mixu a informace z šachových turnajů najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html)
Zlaté medailisty kategorie Masters najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html)