Autor Téma: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace  (Přečteno 77375 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ester

  • Host
Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« kdy: 24. Května 2009, 09:38:48 »
"Z údajů řeckého ministerstva vnitra vyplývá, že jen v loňském roce bylo zadrženo kvůli ilegálnímu překročení hranic 146.337 migrantů, většinou islámského vyznání. O rok dříve to přitom bylo 112.364 migrantů. Přes 57.000 běženců přišlo do Řecka z Turecka. V Řecku nyní pobývá asi milion migrantů, většinou Albánců, počet ilegálních běženců odhadují řecké úřady asi na čtvrt milionu." Tolik citace z aktuálního článku "Muslimové kvůli koránu demolovali Atény, 46 zatčených." Jen bych si dovolila dodat, že to nebylo kvůli Koránu - ale kvůli chování imigrantů - kam se stěhují, tam chtějí zavádět svou mentalitu. To je okupace bez boje, ne? Kdosi z nich prý řekl: "Porazíme vás dělohami našich žen." V Česku se řeší romská problematika - ale stavějí se mešity.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #1 kdy: 24. Května 2009, 11:11:40 »
Ester, souhlas. Dnes jsem poprvé v našem rozhlase slyšela, že hrozí nebezpečí Evropě od muslimské emigrace a hlavně již normálnímu rozmnožování muslimú. Já na rozdíl asi od jiných mých vážených kolegů  zde v komunitě, mám největší strach pro moje děti, vnoučata z prudkého rozšiřování muslimú v Evropě a i podle mě je Evropa hluchá a slepá a bohužel v tom hraje roli skrytý antisemitismus (Anglie, Francie a pod.) Viz. Kosovo. Byla bych pro přístup současné Austrálie. "Chcete s námi žít, musíte příjmout naše podmínky, jinak se vraťte" A ne stavět další mešitu v Belgii. Jsem ráda, že jste toto téma dala. Uvidíme, co nám napíši naší a to mi věřte, opravdu chytřejší kolegové. Zdraví Míla

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #2 kdy: 24. Května 2009, 11:36:25 »
Mílo máte naprostou pravdu. Myslím si ale, že hlavním důvodem evropské neschopnosti reagovat na rychle vzrůstající počet muslimů není antisemitismus, ale levicové sekulární ideologie. Pokud totiž odmítáme být hrdí na svoji minulost, včetně obrovského křestanského vlivu na Evropu, naopak je nám vštěpováno, že se vlastně máme za své předky stydět, pokud se dnes povinně ve školách učí, že všechna náboženství jsou stejně dobrá a rovnocenná, pak není obrany. Muslimové narozdíl od Evropanů jsou hrdí na to, že jsou muslimy, ve víře setrvávají a za chybné považují to, co islámu odporuje. Evropa se jim podbízí, ustupuje jim, akceptuje jejich "kulturní odlišnosti".

Hlavní problém je v tom, že Evropa se nemá proti islámu čím duchovně bránit. Jak se chcete bránit proti náboženskému přesvědčení, když dnes většina Evropanů jsou nihilisté, bezvěrci nebo jen formálně věřící, kteří prostě na islám nejsou vůbec schopni argumentačně v rámci vzdělávání reagovat? Pokud se naše děti učí, že veškeré postoje a názory jsou vlastně dobré, jak chcete čelit islámu, který (stejně jako třeba učení komunistické či neonacistické) má naprosto černobíle jasné, co je a co není dobré?

Zkuste někde říci nahlas: "Islám do České republiky nepatří" a uvidíte, jak Vás všichni ti nadšení obránci lidských práv strhají jako největšího lotra.

daniel lehotsky

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #3 kdy: 24. Května 2009, 12:11:25 »
to Scoolie)Velmi presna definicia,Europa sa nema cim duchovne branit.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #4 kdy: 24. Května 2009, 14:46:10 »
Scooolie i já naprostý souhlas i když jste jistě pochopil, že já jsem názorově někde s Vaderem, ale když se podívám na naší levici ? Komunisti minulost i současnost by muslimským zemím vlezli až kamsi, Paroubkova spanilá jízda s ženuškou, to byl vrchol a nejhorší na tom je, že i v Izraeli je levice úplně stejná, jak sleduji a to mě varuje i před levicí v rámci EU, ale i ten antisemitismus, ale vysoko postavených představitelů v EU. To mě přijde vystupování našich nácků jako cirkusové vystupování i když i to by se nemělo nechat bez sledování a levicová naše mládež je spíš  k pousmání. Nevím teď kde jsem to  četla, nebo slyšela, ale máme na tyto dvě seskupení štěstí, že mezi nima není žádná silná individualita, která by je i v nenávisti dokázala spojit pod nějakým "vyšším cílem".

martindeporres

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #5 kdy: 25. Května 2009, 08:31:29 »
scoolie: popsal jste to tak, že k tomu není, co dodat. Snad jen jedna otázka. Proč? Proč jsou Evropané  většinou ateisté nebo jen formálně věřící? A nesvádějme tohle na komunisty nebo levici obecně, jakkoliv jí nemůžu přijít na slušné označení. Víte, tak trochu co se týče křesťanství obecně, nazval bych problém jako chybu podání. Ne vždy  byly duchovní věci podávány lidem takovým způsobem, jakým si zaslouží být podány. Takže se  ani moc nedivím tomuhle levicově-multikulti marasmu, který v Evropě je. Dobře nám tak.

daniel lehotsky

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #6 kdy: 25. Května 2009, 09:25:49 »
to Martindpr.)Trefna otazka,Proc?Ci to nebude vysledkom oboch WW?Po tych prezitych hrozach sa vyrovnanemu postoju(neustupcivemu)voci roznym ,,upadkom"netlieska?Lebo treba,aby sa niecomu podobne predislo,byt asertivny,plne chapajuci vsetkemu a vsetkym?Otvoreny? :o ::) :'(

martindeporres

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #7 kdy: 25. Května 2009, 09:46:49 »
to Martindpr.)Trefna otazka,Proc?Ci to nebude vysledkom oboch WW?Po tych prezitych hrozach sa vyrovnanemu postoju(neustupcivemu)voci roznym ,,upadkom"netlieska?Lebo treba,aby sa niecomu podobne predislo,byt asertivny,plne chapajuci vsetkemu a vsetkym?Otvoreny? :o ::) :'(
Viděl bych příčiny ještě mnohem dříve, než ve WW. Ty už bych bral  jako logické vyústění předchozích chyb, z nichž za jednu z největších považuji spojování moci světské a moci náboženské, opuštění původního ducha evangelií..... Zase silně obecně. Každá kultura si prodělává svůj vývoj. Období, kdy bojuje o holé přežití, období dynamického růstu, vrcholu, úpadku a zániku. Současná doba mi hodně silně připomíná  popis konečného stádia starého Říma.  A zvláště po stránce duchovní. To už není o asertivitě, otevřenosti ale o neschopnosti obrany, jak napsal scoolie. Takový AIDS v oblasti ducha.

sad

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #8 kdy: 26. Května 2009, 07:25:34 »
Vazene damy a panove,
Vase diskuse je velmi podnetna.
Rada bych vsak podotkla, ze Zide jsou v Evrope (at uz ji budete nazyvat krestanska ci nikoli) take puvodne pristehovalci... mozna, ze ji dokonce kdysi i "zaplavovali"... a co horsiho, meli tu drzost se zde i mnozit... (jedna se totiz o B-zi prikazani, ktere ma univerzalni platnost a vztahuje se na vsechny syny lidske, tedy i na Jishmaela, Esava a dalsi).
Hezky den vsem.
« Poslední změna: 26. Května 2009, 07:27:33 od sad »

daniel lehotsky

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #9 kdy: 26. Května 2009, 07:46:36 »
Mila Sad,ono ani tak nejde o ,,zaplavovanie,alebo pripadnu sterilizaciu. ;).Ide o Londyn,Madrid,statne skolstvo tej ktorej krajiny(francuzke nosenie zahalenosti).Skuste prist v sortkach do skoly v Irane. ;).Zakaz vstupu autora Fitny(ju nerozoberam),napriek pozvaniu palamentom,na natlak moslimskych clenov parlamentu?No a pod.pekny den.

sad

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #10 kdy: 26. Května 2009, 08:52:14 »
Mily Danieli,
nedopoustejme se, prosim, generalizace.
Co se tyce zakazu zahalovani; zakazu noseni prilis velkych nabozenskych symbolu (jakychkoliv) atp., vytvari pouze podhoubi pro radikalizaci urcitych kruhu spolecnosti.
Fitnu povazuji za ponekud extremni; proste proto, ze nemam rada, kdyz se fakta vytrhavaji z kontextu.
V sortkach nechodim ani v CR, natoz do skoly (cniut se tomu rika) ;).
« Poslední změna: 26. Května 2009, 08:53:57 od sad »

martindeporres

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #11 kdy: 26. Května 2009, 09:09:08 »
Vazene damy a panove,
Vase diskuse je velmi podnetna.
Rada bych vsak podotkla, ze Zide jsou v Evrope (at uz ji budete nazyvat krestanska ci nikoli) take puvodne pristehovalci... mozna, ze ji dokonce kdysi i "zaplavovali"... a co horsiho, meli tu drzost se zde i mnozit... (jedna se totiz o B-zi prikazani, ktere ma univerzalni platnost a vztahuje se na vsechny syny lidske, tedy i na Jishmaela, Esava a dalsi).
Hezky den vsem.
Ono přistěhovalci a přistěhovalci. Židé de facto kulturu Evropy zformovali dále obohacovali a pomáhali rozvíjet v tom nejlepším slova smyslu. Lze toto říci o jiných přistěhovalcích? Pokud tedy za rozvíjení kultury nepovažujeme zapálená auta ve Francii, samobuchy v Madridu, Británii...

sad

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #12 kdy: 26. Května 2009, 09:32:48 »
Zide formovali kulturu Evropy? Hmm... A kdyz byli tak obohacujicim elementem, proc meli (a mnohdy maji) statut b-hovrahu?
Nebo je to snad tak, ze je Zapad ve jmenu kulturnosti obejme jako "starsi bratry"... a na jejich misto dosadi jineho strasaka?  
Ale k tematu: Pristehovalci byli jsou a budou (stale stejni – vetsinou chudi, zoufali a v nekolika prvnich generacich pro cilovou krajinu nijak zvlaste "prinosni").
Vazeny pane deporresi,
proto jsem prosila, abychom se nedopousteli generalizace; lide jsou budto dobri a nebo ne.
V okamziku, kdy se stavaji materialem; lidskymi zdroji pak jsme skutecne na urovni Rimskeho imperia (a je uplne jedno, zda na vrcholu, ci v rozkladu).  
« Poslední změna: 26. Května 2009, 09:36:35 od sad »

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #13 kdy: 26. Května 2009, 10:17:52 »
Já si o sobě nemyslím, že bych byl nějakým extrémním příznivcem generalizací, ale nezdá se mi, že by Francouzi byli b-hvíjak obohacováni přistěhovalci ve valné většině z muslimských zemí, žijícími v mnoha předměstích velkých měst. Spíš bych odhadoval, že s nimi mají dost problémů.
Když tak koukám zpět do historie v Evropě, nevšiml jsem si, že by podobné problémy měla majorita kdekoli a kdykoli s židovskými komunitami.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

daniel lehotsky

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #14 kdy: 26. Května 2009, 10:19:07 »
Mila Sad,snazim sa negeneralizovat,skor determinujem(rozmienam na drobne :)).Zaba na dne studne je presvedcena,ze nebo nieje vacsie ako pokryvka hrnca.(vietnamske prislovie).Co s prupovidkou,podla ktoej sa maju nasledovat miestne pravidla(alta be-karta halech be-nimusa)? ;).Suhlas,ze ludia su len,,dobry" a ,,zly".(kurno ale to je generalizacia ako Brno.Dufam ze Vader prepaci priklad :)).Ps.sortky to bol len ako priklad,co poviete na dvojdielne plavky? :)

martindeporres

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #15 kdy: 26. Května 2009, 11:09:05 »
Zide formovali kulturu Evropy? Hmm... A kdyz byli tak obohacujicim elementem, proc meli (a mnohdy maji) statut b-hovrahu?
Nebo je to snad tak, ze je Zapad ve jmenu kulturnosti obejme jako "starsi bratry"... a na jejich misto dosadi jineho strasaka?  
Ale k tematu: Pristehovalci byli jsou a budou (stale stejni – vetsinou chudi, zoufali a v nekolika prvnich generacich pro cilovou krajinu nijak zvlaste "prinosni").
Vazeny pane deporresi,
proto jsem prosila, abychom se nedopousteli generalizace; lide jsou budto dobri a nebo ne.
V okamziku, kdy se stavaji materialem; lidskymi zdroji pak jsme skutecne na urovni Rimskeho imperia (a je uplne jedno, zda na vrcholu, ci v rozkladu).  
No, nevím, odkud se vzalo křesťanství. Ale z hinduismu určitě ne. A obejmout jako staší bratry je měl už dávno. Ale to je o tom středověku v lidských hlavách. Co se toho statutu týče - zase středověk. Že došlo díky Židům k naplnění něčeho, to je hozeno pod stůl. Každý papež, kardinál, arcibiskup i biskup  by se měl denně modlit za Kaifáše a Jidáše, že má i díky nim takový dobře zajištěný job a možná i  místo na věčnosti. A není to  ani o tom materiálu. Máme tu na Zemi každý svoje poslání. Ale obecně má každý úkol růst v lásce Stvořitele a dospět do její plnosti.  Ale zapalovat auta jako projev lásky? Zabíjet druhé a sám sebe? Má-li být člověk podobný Stvořiteli, měl by něco tvořit, být druhým prospěšný, ne ničit.
« Poslední změna: 26. Května 2009, 13:47:05 od martindeporres »

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #16 kdy: 26. Května 2009, 11:39:19 »
Sad, mě se zdá, že jste spadla z jiné planety. Víte, jaký je rozdíl mezi Židy a Muslimy v Evropě ? V historii a v současnosti, ať už v návaznosti na křesťanství nebo ne. Nezlobte se, ale moc Vás nechápu, a nebo jste v současnosti nebyla, jak bylo uváděno v Londýně, Madridu, ale i blízko ve Vídni. Hlavní rozdíl je v tom, že muslimové se nikdy nevzdají svého i když žijí kdekoliv a jejich výklad života je podstatně jiný než židovsko-křesťanský vycházející od Boha a to vůbec nezáleží jenom na krátkých kalhotech, ale třeba i na tom, že matka pošle své děti na smrt, protože je přesvědčena, že tím budou navždy nezatraceni.

sad

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #17 kdy: 26. Května 2009, 12:40:16 »
Vazena Milo,
v Londyne a ve Vidni jsem byla; v Madridu, pravda, nikoliv.
A Vy si myslite, ze je dobre, kdyz se zide vzdavaji "sveho"?
Mluvime totiz kazda o necem jinem: Ja prece netrvrdim, ze teroriste jsou dobri (btw existuji i krestansti teroriste, a žel,  zrejme i zidovsti) atp. Pouze rikam, ze neexistuji lide 1.; 2.; 3. kategorie atd., a to ani v souvislosti s tim jakeho jsou vyznani. Samozrejme, je-li nekdo gauner, ma byt potrestan, ale k nikomu nelze a priori pristupovat s jakymkoli predsudkem. Tot vse.  

P.S. Pekna destinace je tez Belgie, Holandsko (a nejen kvuli krasam tamni krestanske, zidovske a islamske architektury)...
Zustavam s pozdravem.  
« Poslední změna: 26. Května 2009, 12:54:40 od sad »

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #18 kdy: 26. Května 2009, 12:55:47 »
Mila Mila, mate milion percentnu pravdu. Co to je za matku ktora posle svoje deti  na smrt??????? Aj zver bojuje za zachranu zivota svojeho mladata a neposle ho na "front".  Mimochodom v Korane nie je vobec spomenute ze je povolene vrazdit. Taktiez "panny" ktore za vrazdu ma stretnut terorista su neni spomenute. To je ciro cisty vymysel ktory je pohodlny vedeniu teroristickych skupin.

sad

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #19 kdy: 26. Května 2009, 13:46:26 »
Vazeny pane deporresi,
co se tyka zabijeni nevericich, tyto vyzvy najdeme jak v Tanachu (ktery je ovsem opatren vysvetlujici tradici), tak v Novem zakone ( napr. Lk 19 : 27, tento vyrok je, jak pevne doufam, tez opatren vysvetlujici tradici).

Vazeny Danieli,
o zlych lidech v mem prispevku nepadlo ani slovo; skala lidskych charakteru je totiz mnohem rozmanitejsi; navic nektere pojmy neni dobre absolutizovat.
A chcete-li vtipkovat dale, pak ani dvoudilne plavky, ani zabky na prameni.
« Poslední změna: 26. Května 2009, 13:57:01 od sad »

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #20 kdy: 26. Května 2009, 14:11:11 »
Muslemi maju problem s neveriacimi, hlavne s mladezou. Boja sa ze  si nedaj B-ze otvoria oci, spoznaju pravdu a nie propagandu ktorou ich krmia. Vobec sa necudujem ze su tam vyzvy na navrat, na "spolahlive chovanie".

Elazar

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #21 kdy: 26. Května 2009, 14:17:41 »
Milá Mílo. Hlavní rozdíl je v tom, že židé se nikdy nevzdají svého i když žijí kdekoliv a jejich výklad života je podstatně jiný než křesťanský (muslimský) vycházející od Boha a to vůbec nezáleží jenom na krátkých kalhotech, ale třeba i na tom, že matka pošle své děti na smrt (viz midraš Echa raba 1,50), protože je přesvědčena, že tím budou navždy nezatraceni.

 :D :D

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #22 kdy: 26. Května 2009, 17:12:26 »
Abych se přiznala Elazare, moc Vám nerozumím a budu ráda, když mi to vysvětlíte. Třeba jsem nezkušená, ale Bible má jednoho Boha, my starý zákon, křesťani nový zákon. Židi o každého soukmenovce bojují do posledního dechu a pokud ho pošlou do boje, všichni se modlí, aby se vrátil, ale muslimové využívají lidské štíty, lidské bomby, to by přeci jsme nikdy neudělali. Asi jsem Vás špatně pochopila. Prominte. Já se možná i omlouvám Sad, sice tvrdím, že nejsem a i tomu věřím, žádný rasista, ale s muslimy vidím minimálně růžově už od zkušeností z koleje. Jinak je pravda, vždy jsou lidi dobří a špatní bez rozdílu pleti, náboženství.

daniel lehotsky

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #23 kdy: 26. Května 2009, 18:15:05 »
aj mutti Makabejskych. :)

martindeporres

  • Host
Re: Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace
« Odpověď #24 kdy: 26. Května 2009, 22:02:09 »
Milá sad, ale to není výzva k tomu, aby křesťané mordovali jinověrce. To je parabola posledního soudu. Nutno číst celý odstavec a nevytrhávat jednotlivé věty z kontextu.  Když Ježíš povídal o tom, že  větev, která nenese ovoce, bude odťata a vržena do ohně, tak taky  nedělal přednášku pro sadaře. Ve Starém zákoně když Izraelité obsazovali svoji Zemi zaslíbenou, měli příkaz vše vybít, spálit, byl to příkaz na tu konkrétní situaci, který ostatně rozumově vysvětleno měl podklad hygienický (já vím, zní to strašně), náboženský, ale už neměli Izraelité příkaz mordovat napříč staletími kohokoliv jiné víry. Jenže tento příkaz v Koránu je - Zabíjejte nevěřící, kdekoliv na ně padnete. Před 600 lety jako dnes jako za sto let. Právě ta nadčasovost tohoto příkazu mi vadí.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15