Autor Téma: Násilí páchané na dívkách a ženách  (Přečteno 30168 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ester

  • Host
Násilí páchané na dívkách a ženách
« kdy: 4. Dubna 2009, 15:22:52 »
Dobrý den,
dnes jsem byla na Seznamu šokovaná zprávou a videem o tom, jak v Pákistánu ztloukli děvče. Článek zní: " Kamera zachytila bití dívky pákistánským T.áli.bánem." Údajně prý vstoupila do kontaktu s jiným mužem. Přitom ale muž tam může žít současně se čtyřmi ženami! Ženy však jsou ukamenovány, kdyby chtěly jiného muže. Vždyť zacházení se ženami je tam nesmírně kruté a strašlivé,! Co na to lidská práva? Co na to svět? Ovládl ho strach? Ester

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #1 kdy: 4. Dubna 2009, 18:54:26 »
Krute, hnusne, neomluvitelne.... Co vic na to mohu rict ? Pokud byl onen "kontakt" korektni.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #2 kdy: 4. Dubna 2009, 20:11:39 »
Já mám trochu obavu, že si svět prostě již na násilí vůči ženám v muslimských zemích zvykl. Nebo možná v té záplavě všeho, co je zde hodné kritiky, to svět vyhodnotil jako jeden z druhořadých problémů. Smutné, ale myslím, že taková je realita.
Jinak Vadere, jak by ten "kontakt" měl být nekorektní, aby to ospravedlnilo bití ženy. Vy, jako gentleman, byste dámu jistě neuhodil v žádném případě. :)
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Ester

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #3 kdy: 5. Dubna 2009, 10:37:29 »
Pro Vadera: O tom, zda je ten kontakt "korektní" - by měla rozhodnout samotná dívka, její srdce, ne? Ona přece není věc - ani pes, kterého by bitím učili poslouchat - nebo nevěříte, že je to člověk? Ester

Ester

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #4 kdy: 5. Dubna 2009, 10:39:57 »
Pro Samuela. Děkuji Vám za hezkou odpověď. Mám stejný názor.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #5 kdy: 5. Dubna 2009, 11:00:25 »
Damo a panove, narazel jsem na dve veci :

  • i Tora zna represe za nekorektni kontakty
  • i u nas davaji muzi divkam a zenam pekne "na frak". Kolikrat jsem uz osetroval kamaradce monokla ci pohmozdeniny, a presto me zoufale zadala, abych na jejiho partnera nevolal policii...

Dost mozna vam take utekla prvni cast moji vety. Ale to se v komunikaci stava  ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #6 kdy: 5. Dubna 2009, 11:11:44 »
Vy, jako gentleman, byste dámu jistě neuhodil v žádném případě. :)

Jednou jsem nechtene privrel pritelkyni prsty do dveri. Hadejte, kdo malem omdlel ? (napoveda : pritelkyne rekla jen "auuuuuu")
Pak si vzpominam, ze jsem kamaradce koupil na obranu peprovy kasr s paralyzerem. Pri intruktazi nezajistila peprovou trysku a schytali jsme to oba. To bylo radosti na Starem Belidle, to jsme si poplakali  ;)
A nakonec vzpominani - jedna kamaradka, policistka, chtela vyzkouset nove "non-lethal" plastove projektily na sobe. Oblekla si vestu "jednicku" (jaka naivita). Inkasovala ze tri metru 3 kulky (4 selhala a svyhodit ji z komory a strelit do kamaradky lezici s vyrazenym dechem na zemi se mi krapet pricilo; kulek melo byt 5) a mela dost. Tedy ano, damu neuhodim, ale potrebuje-li to k praxi, strelim do ni  ;D

Summa : damy a panove, chovejte se tak, aby na vas nemusel byt uplatnen trest predepsany Torou (o Shari'i nemluvim). Prinejhorsim mame institut rozvodu. Hele, ja vim, ze nikdo z nas neni svatej, tim mene ja. Ale rict jsem to musel.  :-[

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #7 kdy: 5. Dubna 2009, 11:15:36 »
Ona přece není věc - ani pes, kterého by bitím učili poslouchat - nebo nevěříte, že je to člověk? Ester

Ester, zena je clovek na 100% Jen ma trochu jine micvot. Chci rict souhlasim s vami.
« Poslední změna: 5. Dubna 2009, 11:18:29 od Vader »

wiktor

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #8 kdy: 5. Dubna 2009, 12:15:35 »
? bude unás v evropě někdy taky zavedena ženská obřízka.

wiktor

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #9 kdy: 5. Dubna 2009, 12:17:03 »
škoda rány která padne vedle!

Elazar

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #10 kdy: 5. Dubna 2009, 12:21:46 »
Z vlastní zkušenosti?

wiktor

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #11 kdy: 5. Dubna 2009, 12:31:08 »
tady se pořád mele o násilí páchaném pakistánci na ženách a dívkách ale o násilí páchaném v židovských rodinách se taktně mlčí.

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #12 kdy: 5. Dubna 2009, 12:44:50 »
ja si myslim ze je naozaj skoda ran co padnu vedla a nezasiahnu ludi takych ako ste Vy pan Wiktor a Vam podobni. Aj Vasa matka bola alebo je zena-zabudol ste to nahodou???????V ziadnej spolocnosti, to je jedno ci je to krestanska, evanjelicka, mohamedanska ci zidovska nema muz zdvihnut ruku na zenu. A kamenovat ju????

Co sa tyka obriezky nemyslite ze zdravotne je to dobre vsetkym muzom???? Doporucujem Vam sa posadit k internetu a vyhladat si chirugicke dokazy o obriezke.

Krasnu nedelu!

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #13 kdy: 5. Dubna 2009, 13:11:49 »
tady se pořád mele o násilí páchaném pakistánci na ženách a dívkách ale o násilí páchaném v židovských rodinách se taktně mlčí.

Nerozumim. Jmenujte konkretni pripad, a ja zasahnu.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #14 kdy: 5. Dubna 2009, 13:13:03 »
? bude unás v evropě někdy taky zavedena ženská obřízka.

Proc by mela ? Jsme snad v subsaharske Africe ?
Po pravde vas dotaz nechapu.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #15 kdy: 5. Dubna 2009, 13:14:01 »
škoda rány která padne vedle!

Ani tomuto prohlaseni bez kontextu nerozumim. A ten kontext si radeji ani domyslet nebudu.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #16 kdy: 5. Dubna 2009, 13:45:09 »
Wiktore, s selfcensored nemam ve zvyku se parat. Jeste jeden prispevek jako tady ci ve vtipech, a letite ja smrad z Hitlera. To jako ban. Permban. Rozmyslete se, jestli chcete byt diskutujici, nebo tu byt za trubku. Vase prispevky budou samozrejmne v pripade permbanu smazany a bude zaslana stiznost vasemu providerovi. Prvni a posledni varovani.

Zina

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #17 kdy: 5. Dubna 2009, 17:18:13 »
Depresivní téma,které nemá řešení.Myslím tím muslimské země.
Dovolím si jen malé odlehčení:
Dokážete si představit svět bez mužů? Žádná zločinnost a spousta tlustých,ale štastných žen. :) :) :)

Zina

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #18 kdy: 5. Dubna 2009, 17:22:04 »
Škoda Viktor je sympatické jméno-názor Wiktora  :(

daniel lehotsky

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #19 kdy: 5. Dubna 2009, 18:30:25 »
ci tam sa nevludil skriatok a miest Victora nema byt Fictor?To by snad viac vysvetlilo. ;).

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #20 kdy: 5. Dubna 2009, 19:52:52 »
Znal jsem jednoho Viktora, byl spoluzak. Sadista kazdym coulem. Zvire nebo clovek, hlavne, ze ho mohl tyrat. Pak sel do pastaku. Podle zprav si to tam desne uzival - od ostatnich.

Yan

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #21 kdy: 5. Dubna 2009, 20:03:29 »
Krute, hnusne, neomluvitelne.... Co vic na to mohu rict ? Pokud byl onen "kontakt" korektni.
1) otázka zní co si také hento představujete pod oním "korektní".....
2) souhlasím s tím, že tžo do moderní edoby nepatří..... prostě pozůstatek náboženskýho tmářství.....

Zina

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #22 kdy: 5. Dubna 2009, 20:45:51 »
Milý Vadere: Mám doma dva Viktory. Jací jsme to s jménem moc nesouvisí.

Zina

  • Host
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #23 kdy: 5. Dubna 2009, 20:51:12 »
K násilí pachaném na dívkach a ženách.Čím jsem starší,tím je pro mě horší číst nebo vidět takovou bezmoc.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Násilí páchané na dívkách a ženách
« Odpověď #24 kdy: 5. Dubna 2009, 20:53:32 »
Krute, hnusne, neomluvitelne.... Co vic na to mohu rict ? Pokud byl onen "kontakt" korektni.
1) otázka zní co si také hento představujete pod oním "korektní".....
2) souhlasím s tím, že tžo do moderní edoby nepatří..... prostě pozůstatek náboženskýho tmářství.....

Náboženství obecně s tím nemá nic společného. Je to úchylka vyskytující se v jen v některých islámských zemích - a nemá žádnou oporu v Koránu. Je to pozůstatek pohanských patriarchálních zvyků.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15