Autor Téma: Zákaz pochodu proti sionismu  (Přečteno 173864 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #375 kdy: 31. Března 2009, 07:00:32 »
 :D
Moc se mi ta klávesnice s BAN líbí, ale víc by se mi líbilo, kdyby na ní bylo napsáno: $$$ - a za každé kliknutí mi naskočil na účtě aspoň jeden centík... ;D

 

wiktor

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #376 kdy: 5. Dubna 2009, 12:28:45 »
vivat konec sionismu v čechách!

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #377 kdy: 5. Dubna 2009, 13:31:09 »
vivat konec sionismu v čechách!

Jste trubka.

Michall

  • Host
památce ubitých, pozůstalým,příbuzným...TO SI ÚŘAD NEDOVOLÍ, to by se nemohlo ubližovat reklamou, majetkově atd. Tak se hraje hra s pochody, náhradní téma,   vidění slepých .

Offline talarich

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 171
  • Pohlaví: Mužské
Re:Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #379 kdy: 7. Srpna 2014, 16:50:16 »
Cyril Höschl to včera na shromáždění u koně zmínil a souvisí to s tímto vláknem, že totiž problémem dnešní demokracie je, že dává stejný prostor těm hodným i zlým (parafrázuji, originál zněl možná mírně jinak).
Takže problematiku, kterou naznačil Cyril Höschl bych si dovolil rozdělit na jednotlivé "úseky".


1) Má do televizní debaty dostat pozvání Benjamin Netanjahu i Khaled Mashaal?


2) Má televize nechat Mashaala dokončit jeho větu nebo ho má "mute" v okamžiku, kdy prohlásí něco proti demokracii či prohlásí něco čím potlačí práva skupin či jednotlivců? (Takže by ho televize musela utlumit už možná při pozdravení)


3) Má televize nepozvat ani Bibiho a ani Mashaala a místo toho provést rozbor jejich prohlášení a řádně to okomentovat odborníky?


Já osobně spatřuji slabinu demokracie v tom, že neumí včas zastavit něco, co už není v pořádku. A proto, aby se to "moc nerozjelo" a protože by pak už bylo "těžké to zastavit", tak radši zasáhne tzv. preventivně a zakáže něco, co de iure vlastně podle demokracie nemůže. Zkrátka televize nemá koule na to vypnout zvuk Mashaalovi v okamžiku, kdy promluví (protože by nic než napadání demokracie neříkal) a stejně tak policie nemá koule na to rozpustit pochod proti sionismu v okamžiku, kdy se to posune do zcela jiné roviny. Otázka na Vodníka by byla, jaký by podle něj byl správný postup policie v případě pochodu proti sionismu, kdyby tam byl jeden transparent mezi mnoha jinýma, který by hlásal, že židé nemají právo na svůj stát. A nebo dokonce, že židé nemají právo na svoji existenci. Zatknout jenom toho nositele transparentu nebo rozpustit celý pochod?


Nu, a jaká je realita? Do televize raději nepozvou nikoho a jako odborníky udělají Turečka, Fingerlanda, Čejku a podobné, ze kterých se mi sama nabíjí brokovnice od leho a rovnou se mi zaměřuje na cíl.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15