Autor Téma: Zákaz pochodu proti sionismu  (Přečteno 174080 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

daniel lehotsky

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #225 kdy: 8. Března 2009, 16:06:07 »
Sorry,samozrejme,ze to bol Chamberlain.Opat k vzajomnemu nepochopeniu.To Vodnik)zoberte vyznam slova demagog pred nastupcom Perikla,Kleonom a boli by ste na to pysny. ;).

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #226 kdy: 8. Března 2009, 16:20:15 »
zoberte vyznam slova demagog pred nastupcom Perikla,Kleonom a boli by ste na to pysny. ;).
Samozrejme! :) O tom už som raz písal.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #227 kdy: 8. Března 2009, 20:57:39 »
Vodník:  Vy říkáte: Já můžu smrtelně nenávidět všechny Židy. Nebo Maďary. Dokud ale nějakému Židovi (nebo Maďarovi) nic neudělám, nesmíte mě - Vy ani demokratický stát - "preventivně" trestat, protože bych možná někdy někde mohl, kdybych měl k tomu příležitost.  Já říkám hlásání, šíření a podněcování nenávisti je trestné, i když nikomu přitom nezkřivíte ani vlas. Mohou vás za to zavřít, aniž budou čekat na to, jestli někomu něco uděláte.  Prostě píšete nepravdu. Jestli úmyslně nebo neúmyslně je to vlastně jedno, je to váš problém.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #228 kdy: 8. Března 2009, 21:00:43 »
A onanovat taky můžete nad čím chcete. Ještě abychom tu probírali současně s pochodem  proti sionismu i váš sexuální život. ale protože tu zmiňujete pořád tu pedofilii.... :D
...tak co? Co z toho plyne? Co nám tu naznačujete? Nestyďte se a dokončete to!

Ale já  jsem to přece dokončil!  NEZAJÍMÁ MĚ TO!

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #229 kdy: 8. Března 2009, 21:09:38 »
Ad martindeporres: ale samozřejmě, že hlásáním nenávisti nebo vybízením k vraždění už dotyčným něco dělám! Proto to je právem trestné. Prostě píšu pravdu. Jestli Vy tomu stále nerozumíte úmyslně nebo neúmyslně, je to vlastně jedno, je to váš problém.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #230 kdy: 8. Března 2009, 21:26:43 »
...najdôležitějšie je zakázať ho. A to preto, že jestvuje domienka...

Skocte si do archivu nejakeho ceskeho soudu, a budete trestit oci, jak casto se v rozsudcich (civilnich i trestnich) objevuje veta "soud nabyl dojmu ze..., soud se domniva ze...

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #231 kdy: 8. Března 2009, 21:30:50 »
Týmto postupom sa nevedomky stáva mdeporres sám (a tí, ktorí ho v tomto prístupe podporujú) nebezpečenstvom pre demokraciu! ;D

Nuz, zastrelte me pred hajlujici jednotkou, jsem dle vasi definice nebezpecim pro demokracii.

Citovat
Ak by tieto svoje názory - o apriornom druhoradom občanstve za názor - chcel hlásať verejne...

Nemuzu se porad zbavit dojmu, ze ten, kdo tu presumuje az sugeruje jakysi postoj ohledne "obcanu druheho radu" neni m.d.p, ale vy,mily pane kolego.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #232 kdy: 8. Března 2009, 21:51:35 »
Skocte si do archivu nejakeho ceskeho soudu, a budete trestit oci, jak casto se v rozsudcich (civilnich i trestnich) objevuje veta "soud nabyl dojmu ze..., soud se domniva ze...
Nevím, zda rozhodnutí soudu - po vyslyšení svědků, obžalovaného, advokáta, obhájce atd. atd. - je srovnatelné s rozhodnutím úředníčka na magistrátě. Na základě čeho on "nabyl dojmu"? Holé lebky žadatelovy? Nebo jeho kádrového posudku? Fuj!

Nuz, zastrelte me pred hajlujici jednotkou, jsem dle vasi definice nebezpecim pro demokracii.
Nezastřelím. Ale připomenu Vám to, až budete nadávat někdy nějakým extremistům...

Citovat
Nemuzu se porad zbavit dojmu, ze ten, kdo tu presumuje az sugeruje jakysi postoj ohledne "obcanu druheho radu" neni m.d.p, ale vy,mily pane kolego.
Opravdu?? :o Já tu chci někoho persekuovat pro jeho názory? Chci někomu upřít občanská práva, protože myslí a vidí jinak než já?? :o Na to už, kollego, žiji příliš dlouho v pluralitním světě. Manýry bolševiků, kteří si nabarvili ptáka na modro, ale mentálně zůstali totalitními fašisty, ve mně vzbuzují pouze odpor...

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #233 kdy: 8. Března 2009, 21:57:24 »
Nezastřelím. Ale připomenu Vám to, až budete nadávat někdy nějakým extremistům...

Jasna paka, pocitam s tim  ;) Ale nechapu, proc mi to chcete omlatit o hlavu prave pri prskani nad extremisty... Ze by me vase pojeti radilo mezi ne ? Nu jen to reknete nahlas, ja hlavy trham malokdy  :)


Citovat
Nemuzu se porad zbavit dojmu, ze ten, kdo tu presumuje az sugeruje jakysi postoj ohledne "obcanu druheho radu" neni m.d.p, ale vy,mily pane kolego.
Citovat
Opravdu?? :o Já tu chci někoho persekuovat pro jeho názory? Chci někomu upřít občanská práva, protože myslí a vidí jinak než já?? :o Na to už, kollego, žiji příliš dlouho v pluralitním světě. Manýry bolševiků, kteří si nabarvili ptáka na modro, ale mentálně zůstali totalitními fašisty, ve mně vzbuzují pouze odpor...

Ale ne, ja jsem se asi spatne vyjadril. Jde mi o to, ze m.d.p podsouvate zkratka neco, co nerekl. A to vy prece nemate rad, ze ? Tak to taky nedelejte.
« Poslední změna: 8. Března 2009, 21:59:03 od Vader »

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #234 kdy: 8. Března 2009, 23:21:33 »
Jasna paka, pocitam s tim  ;) Ale nechapu, proc mi to chcete omlatit o hlavu prave pri prskani nad extremisty... Ze by me vase pojeti radilo mezi ne ? Nu jen to reknete nahlas, ja hlavy trham malokdy  :)
Inu, jestliže jste pro strukturální nedodržování zákonů vůči konkrétní skupině, tak se skutečně mezi extremisty řadíte, je mi líto. Podstatou mého sdělení je, že i s neřády musí právní stát jednat podle zákonů. Nemůžete říct, že pro někoho (nacisty, kommunisty, černochy, Židy, homosexuály) neplatí ta práva tak, jako pro ty ostatní.

Citovat
Ale ne, ja jsem se asi spatne vyjadril. Jde mi o to, ze m.d.p podsouvate zkratka neco, co nerekl. A to vy prece nemate rad, ze ? Tak to taky nedelejte.
M.d.p. se jasně vyjádřil na podporu nezákonného rozhodnutí plzeňskéhoi magistrátu, platí tedy pro něj to, co pro Vás (viz předchozí odstavec). Co jiného mu "podsouvám"? Naopak mně mdeporres podsouvá, že bych nezasahoval proti extremistům, nebezpečným pro společnost. To je z jeho strany buď (opakovaná) lež nebo (opakovaná) neschopnost číst moje kommentáře. Vyjádřil jsem se totiž opakovaně, že zasahovat je nutné, ale PODLE PLATNÝCH ZÁKONŮ!!!, nikoli nezákonně podle doměnky nějakého snaživého byrokrata na úřadě.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #235 kdy: 8. Března 2009, 23:27:11 »
Vodník: Jste schopný napsat jediný příspěvek, kde mi nebudete něco podsouvat?  Tisíckrát tu můžu napsat, že bych stíhal naci ve chvíli, kdy se organizují a vyvíjejí činnost v duchu své idelologie a po tisíciprvé se od vás dozvím, že bych chtěl někoho persekuovat za jeho názory.  :D   A ten pochod proti sionismu je akcí pořádanou nacisty  (jakkoliv se tváří jako soukromá osoba) a v duchu nacistické idelogie.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #236 kdy: 8. Března 2009, 23:33:02 »
A ten pochod proti sionismu je akcí pořádanou nacisty  (jakkoliv se tváří jako soukromá osoba) a v duchu nacistické idelogie.
To je nesmysl, jak uznal i Krajský soud. Soukromé osoby (bez ohledu na své politické přesvědčení) mohou pořádat akce, které neohrožují pořádek a demokracii. Pochod proti sionismu pak není ničím takovým, ničím "v duchu nacistické ideologie". Měl byste pravdu pouze v situaci, kdyby chtěla soukromá osoba (bez ohledu na své politické přesvědčení) demonstrovat za nějakou nepřípustnou ideologii.
« Poslední změna: 8. Března 2009, 23:38:14 od Vodník »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #237 kdy: 8. Března 2009, 23:56:35 »
Inu, jestliže jste pro strukturální nedodržování zákonů vůči konkrétní skupině, tak se skutečně mezi extremisty řadíte, je mi líto.

Nevim, ale chci-li upirat nacistum treba i pravo na citronovou zmrzlinu, necini to ze me extremistu. Opakoval bych tu jen znovu a znovu nazory jinych : naciste maji pravo drzet hubu. Krok nikoliv, jeste by zacali piskat na ty hnusne pikoly.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #238 kdy: 9. Března 2009, 00:05:23 »
Nevim, ale chci-li upirat nacistum treba i pravo na citronovou zmrzlinu, necini to ze me extremistu.
Ale ano. Právě to! Nacisti (a nejen oni) mají právo na všechno jen ne na činnost, směřující k rozkladu společnosti. Abych udělal radost mdeporresovi: pedofilům byste taky upřel právo na citronovou zmrzlinu? 

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #239 kdy: 9. Března 2009, 01:26:17 »
Ad martindeporres: ale samozřejmě, že hlásáním nenávisti nebo vybízením k vraždění už dotyčným něco dělám! Proto to je právem trestné. Prostě píšu pravdu. Jestli Vy tomu stále nerozumíte úmyslně nebo neúmyslně, je to vlastně jedno, je to váš problém.
Neonacisté jsou si pologramotní troubové, ale předpokládám, že na svých demonstracích nevybízí k vraždění. Podle mě můžou být trestáni např. za své webové stránky na českých serverech, které k vraždění nabádají, ale asi těžko za hesla a la Stop sionistické agresi:-[
יואל טייטלבוים

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #240 kdy: 9. Března 2009, 08:17:44 »
A ten pochod proti sionismu je akcí pořádanou nacisty  (jakkoliv se tváří jako soukromá osoba) a v duchu nacistické idelogie.
To je nesmysl, jak uznal i Krajský soud. Soukromé osoby (bez ohledu na své politické přesvědčení) mohou pořádat akce, které neohrožují pořádek a demokracii. Pochod proti sionismu pak není ničím takovým, ničím "v duchu nacistické ideologie". Měl byste pravdu pouze v situaci, kdyby chtěla soukromá osoba (bez ohledu na své politické přesvědčení) demonstrovat za nějakou nepřípustnou ideologii.
Oh, promiňte. Já zapoměl, že pan Babka je předsedou plzeňských kůrových zpěváčků a ta akce vlastně měla být oslava příletu špačků, spojená s otloukáním píšťaliček a krmením zatoulaných koček. A tu citronovou zmrzlinu jim k tomu přeju!  Klidně ať si dají dvojitou porci a šlehačku navrch. Jinak, pokud je to akce, která  podle vás neohrožuje pořádek a bezpečnost, vysvětlete mi, proč jsou akce podobného typu provázeny policejními manévry se zakuklenými těžkooděnci?  Když jdu třeba do divadla nebo na rockový festival, sejde se tam i mnohem víc lidí, ale policajta tam nepotkám. Maximálně nějakýho dopraváka, kterej usměrňuje dopravu. Ono by tyhle individua přešla chuť pořádat pochody, kdyby tohle policejní nasazení měla platit ze svého.

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #241 kdy: 9. Března 2009, 09:20:23 »
Zdravím,

O kvalitě zákonů v demokratické společnosti už jsme tu debatovali.
O nutnosti dodržování stanovených norem také.
Že tito chlapci na svých demonstracích vyzývávají k likvidaci některých menšin také nelze polemizovat. Tu větu "ž... do plynu" jsem vloni slyšel také.

Lechem

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #242 kdy: 9. Března 2009, 12:53:20 »
Oh, promiňte. Já zapoměl, že pan Babka je předsedou plzeňských kůrových zpěváčků a ta akce vlastně měla být oslava příletu špačků, spojená s otloukáním píšťaliček a krmením zatoulaných koček.
Opět hloupý vtip. Víte dobře, o čem ten pochod měl být. Jestli si myslíte, že by měly být zakázány pochody proti sionismu, ať je organisuje kdokoli, tak to napište rovnou! A pan Babka? Po něm magistrátnímu úředníkovi není vůbec nic! Vy chcete organisovat společnost na základě kádrových profilů? Vrátit moc nad osudy lidí do rukou domovních důvěrnic? Pak, opakuji, jste v listopadu 1989 něco elementárního zmeškal...

Citovat
Jinak, pokud je to akce, která  podle vás neohrožuje pořádek a bezpečnost, vysvětlete mi, proč jsou akce podobného typu provázeny policejními manévry se zakuklenými těžkooděnci?  Když jdu třeba do divadla nebo na rockový festival, sejde se tam i mnohem víc lidí, ale policajta tam nepotkám. Maximálně nějakýho dopraváka, kterej usměrňuje dopravu. Ono by tyhle individua přešla chuť pořádat pochody, kdyby tohle policejní nasazení měla platit ze svého.
Mám pocit, že výtržnosti byly kolem demonstrací, pořádaných nějakou radikální organisací nebo jejím členem, protože zároveň demonstrovali nějací antifašisté (tak je tomu i zde na Západě); před rokem a půl se dokonce svolávali k takové protidemonstraci židé - s tím, že bude boj! Úkolem policie je držet ty rozvášněné party od sebe. Od toho tu policie je. Vy byste chtěl tyto demonstrace zakázat, abyste ušetřil na policii? ;D To byste musel nejdřív zakázat fotbal!! ;D

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #243 kdy: 9. Března 2009, 12:56:42 »
Že tito chlapci na svých demonstracích vyzývávají k likvidaci některých menšin také nelze polemizovat. Tu větu "ž... do plynu" jsem vloni slyšel také.
Pokud k tomu dojde, musí být taková demonstrace okamžitě rozehnána. Klíčová slova jsou "POKUD K TOMU DOJDE". Nemáte právo nějakou demonstraci apriori zakázat, protože se domníváte, že by k něčemu takovému mohlo dojít.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #244 kdy: 9. Března 2009, 13:11:55 »
Vodník: A nemáme tu zákon, že na fotbale si bezpečnost zajišťuje pořadatel a teprve když není v jeho silách ji zajistit, zavolá policii a klub tento zásah policii platí? - Viz první jarní ligové kolo a události v Brně. Zase je vaše srovnání totálně mimo.  Jinak tedy nemám  povědomí, že by se židé chtěli někde na ulici prát  s nácky, pokud ano, rád si to přečtu z důvěryhodných pramenů.  Můžete dát trochu přesnější odkaz, nebo je zdroj agentura JPP (jedna paní povídala)? A zase překrucujete co říkám. Jde mi o to, že náckové pořádají pochod. V duchu nacistické ideologie a ne, že ne.  Když nácek jako člen chovatelů činčil svolá pochod proti výkupním cenám kůží, je mi to jedno.
 P.S.Co se týče toho, že se židi chtěli prát s nácky, neříkám ani že vám věřím, ani že vám nevěřím, ale spíš ne.  Člověk, který neustále překrucuje moje tvrzení a podsouvá mi věci, které jsem nikdy nenapsal, ve mně důveru opravdu nevzbuzuje.
« Poslední změna: 9. Března 2009, 13:19:55 od martindeporres »

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #245 kdy: 9. Března 2009, 13:52:11 »
Martindeporres: do financování fotbalového světa nevidím, to se zeptejte Ivana Horníka. Nedovedu si představit, že by tu policejní armádu, která je tu na nohou při "risikovém" utkání, platil klub, ale budiž. Jestli máte pocit, že jste tím debatu "vyhrál", užijte si to! ;) Mimochodem, zde se křičelo "Židi do plynu" právě na fotbalovém utkání, resp. před ním. Zápas se nekonal, byly nějaké postihy (nevím jaké, opakuji, svět fotbalu je úplně mimo mě a nezajímá mě). Nicméně fotbal obecně nezakázali...

Proti verbování (tuším) ŽLU k protiakci v souvislosti s Kristalnacht 2007 se tehdy ozvaly ostře protestní hlasy právě zde na Eretzu. Vyhledejte si to sám nebo poproste adminy.

Jde mi o to, že náckové pořádají pochod. V duchu nacistické ideologie a ne, že ne.  Když nácek jako člen chovatelů činčil svolá pochod proti výkupním cenám kůží, je mi to jedno.
O.k. konečně je to venku: pochod proti sionismu je v duchu nacistické ideologie. Můžete mě tedy považovat za nacistu, jsemť rovněž antisionistou. Jak si poradíte s mým virulentním antinacismem (a antitotalitarismem obecně), to je Váš problém. Můžu Vás ubezpečit, že z nás dvou jste to Vy, kdo ohrožuje demokracii, nikoli já. A to v momentě, kdy svévolně spojujete oposiční politický názor (antisionism) s hnutím, které má na svědomí desítky ne-li stovky millionů mrtvol, zničená města, genocidu národů (včetně nepřímo vlastního) a z této posice byste tento názor chtěl persekuovat, nejlépe postavit mimo zákon. Typická totalitní manýra! >:(

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #246 kdy: 9. Března 2009, 14:37:23 »
Je vidět, že opravdu o novém způsobu nasazování policie při fotbalových utkáních nevíte nic. Zákon, který toto upravuje nabyl platnosti od 1.1. t.r. A za hajlování či jiné naci projevy na fotbale padají tresty. A neznám stanovy ČMFS do puntíku, ale jsem si jistý, že nacistickou ideologii nepropaguje. To, že na fotbal chodí individua, kterým vlastně ani o fotbal nejde, je věc druhá.  A nic svévolně nespojuji. Ten pochod nesvolával chovatel činčil ale nacista, aktivista nějakého pochybného naci hnutí. A znovu opakuji. Kdyby se nejednalo o pochod proti sionismu ale o pochod třeba proti stěhování ptáků, tak byste tu takhle nešílel.  A klidně mi můžete zase napsat, že je to faul. Ale je to pravda.  Snad mě nepošle Vader na 2 minuty na trestnou lavici za hákování . :D

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #247 kdy: 9. Března 2009, 15:05:03 »
Že tito chlapci na svých demonstracích vyzývávají k likvidaci některých menšin také nelze polemizovat. Tu větu "ž... do plynu" jsem vloni slyšel také.
Pokud k tomu dojde, musí být taková demonstrace okamžitě rozehnána. Klíčová slova jsou "POKUD K TOMU DOJDE". Nemáte právo nějakou demonstraci apriori zakázat, protože se domníváte, že by k něčemu takovému mohlo dojít.
ABSOLUTNÍ SOUHLAS!
יואל טייטלבוים

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #248 kdy: 9. Března 2009, 21:51:57 »
Ten pochod nesvolával chovatel činčil ale nacista, aktivista nějakého pochybného naci hnutí. A znovu opakuji. Kdyby se nejednalo o pochod proti sionismu ale o pochod třeba proti stěhování ptáků, tak byste tu takhle nešílel.
Já si myslím, že jste se vyjádřil dost jasně: pochod proti sionismu je v duchu nacistické ideologie. Co chcete ještě dodávat? Své doměnky o tom, kdo tady šílí? Já to tedy rozhodně nejsem, pouze Vy se dopouštíte dalších faulů, jak jste to celkem správně nazval.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #249 kdy: 9. Března 2009, 22:26:37 »
Můžete mě tedy považovat za nacistu, jsemť rovněž antisionistou.

Okay, vy jste nacista, ja antidemokrat (vse vase vyroky). Volte zbrane a reknete, kde se vam hodi souboj.

Citovat
A to v momentě, kdy svévolně spojujete oposiční politický názor (antisionism) s hnutím, které má na svědomí desítky ne-li stovky millionů mrtvol, zničená města, genocidu národů (včetně nepřímo vlastního) a z této posice byste tento názor chtěl persekuovat, nejlépe postavit mimo zákon. Typická totalitní manýra! >:(

Smarja, kdy tohle chovatele cincil stihli ? To mi nejak uniklo...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15