Autor Téma: Zákaz pochodu proti sionismu  (Přečteno 173789 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #125 kdy: 23. Února 2009, 15:15:57 »
Jenze tu jde o zemi zidu, o uzemi (o kousek mensi nez by mel byt) Statu Izrael.
To záleží na tom, jak sionism definujete. Pokud je to tak, jak říkáte Vy, tak je argumentace typu: "Vy nepřejete Židům jejich vlastní stát" demagogická.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #126 kdy: 23. Února 2009, 15:16:17 »
No to je. Ale nevím, proč byste mě tak měl označovat? V čem jsou moje názory totalitní ("bolševické")?

A dost ! Kdo vas tu kdy oznacil za bolsevika ci totalitaristu ?? Odpovezte hned, moje trpelivost je kratinka !!

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #127 kdy: 23. Února 2009, 15:19:14 »
Dat lidove pres drzku premierovi ? Proc ne.
Jestli jste tady teda zase nezapomněl šmajlík - tak proto, že takhle se chovaly SA. >:(

Tak red jste me dojal. Dat nekomu "lidove pres drzku" je u nas tradice, a je jedno, jestli tak ucinim v hospode Frantovi nebo Mirkovi. "Dat pres drzku" znamena povetsinou dat facku, coz lze i bez hluku a krve. Pravda, s hlukem do zvladl Dr. "divoky zubar" Macek, a budete-li ho (ac je v podstate mym nepritelem) nadale osocovat s prirovnanimi k SA, dostanete ban, a nebal bych se zaloby.  >:( >:( >:(
Macka k SA?? Ale kdepak! Toho leda k tchajvanským členům parlamentu, tam se fackují každý den... ;D

Víte, můj názor je, že české (nebo moravské) hospodské praktiky do politického života nepatří. Tady tomu říkáme terrorismus a chodí se za to do lochu.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #128 kdy: 23. Února 2009, 15:20:26 »
To záleží na tom, jak sionism definujete. Pokud je to tak, jak říkáte Vy, tak je argumentace typu: "Vy nepřejete Židům jejich vlastní stát" demagogická.

A kde by tak asi stat mit meli ? Stat, ve kterem zbytky naroda zily po 2 tisice let. Uzemi, ktere bylo jejich hezkych par tisic let. Na Antarktidu s nimi ? Ja bych to prezil, ale pro kolik z nich by to bylo lepsi, nez lagr ?

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #129 kdy: 23. Února 2009, 15:22:21 »
No to je. Ale nevím, proč byste mě tak měl označovat? V čem jsou moje názory totalitní ("bolševické")?
A dost ! Kdo vas tu kdy oznacil za bolsevika ci totalitaristu ?? Odpovezte hned, moje trpelivost je kratinka !!
Klídek! Copak někde píšu, že mě někdo označil za bolševika??? :o To byla reakce na tenhle Váš příspěvek.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #130 kdy: 23. Února 2009, 15:23:46 »
Víte, můj názor je, že české (nebo moravské) hospodské praktiky do politického života nepatří. Tady tomu říkáme terrorismus a chodí se za to do lochu.

Za facku ? No potes klobas, to jste to dopracovali, kdyz rikate facce terorismus. Uz zacinam chapat, proc treba soudy oznacuji praktiky UOOZ za mafianske. Jeste ze ne teroristicke.
Poturcenec horsi Turka, Vodniku, pamatujte na stare prislovi...

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #131 kdy: 23. Února 2009, 15:25:08 »
To záleží na tom, jak sionism definujete. Pokud je to tak, jak říkáte Vy, tak je argumentace typu: "Vy nepřejete Židům jejich vlastní stát" demagogická.
A kde by tak asi stat mit meli ? Stat, ve kterem zbytky naroda zily po 2 tisice let. Uzemi, ktere bylo jejich hezkych par tisic let. Na Antarktidu s nimi ? Ja bych to prezil, ale pro kolik z nich by to bylo lepsi, nez lagr ?
Řekl jsem, že stát Israel tady řešit nehodlám. Bavíme se v podstatě o plzeňském magistrátu, odbočky jsou jistě nutné a zdravé, ale tímhle směrem já nejdu.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #132 kdy: 23. Února 2009, 15:27:10 »
Klídek! Copak někde píšu, že mě někdo označil za bolševika??? :o To byla reakce na tenhle Váš příspěvek.

Ale ja vim., omlouvam se. A abych se nedopustil nejake blbosti, kterou bych pak musel mazat, jdu se uklidnit na strelnici. To vite, par desitek ran Tokarevem cloveka zklidni. Nikomu nenamlouvam, ze patrim k nevytocitelnym...

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #133 kdy: 23. Února 2009, 15:28:27 »
Víte, můj názor je, že české (nebo moravské) hospodské praktiky do politického života nepatří. Tady tomu říkáme terrorismus a chodí se za to do lochu.
Za facku ? No potes klobas, to jste to dopracovali, kdyz rikate facce terorismus. Uz zacinam chapat, proc treba soudy oznacuji praktiky UOOZ za mafianske. Jeste ze ne teroristicke.
Poturcenec horsi Turka, Vodniku, pamatujte na stare prislovi...
Tomu s tím Turkem nerozumím. Nevím, co má nebo nemá na svědomí UOOZ, ale tady se prostě v politice nefackujeme (i když za facku - jednu - byste do lochu asi nešel, leda zaplatil).

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #134 kdy: 23. Února 2009, 15:30:19 »
Řekl jsem, že stát Israel tady řešit nehodlám. Bavíme se v podstatě o plzeňském magistrátu, odbočky jsou jistě nutné a zdravé, ale tímhle směrem já nejdu.

OK, chapu a respektuji.
Kruci ja jsem tak nasponovanrj, ze venku nekdo odpalil silvestrovskou raketu (ma narozeniny ?) a ja jsem padl k zemi se zpola napaskovanym zasobnikem. Fuj to jsem se lek'. To mam z toho, ze posloucham radi Darom...  ;)

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #135 kdy: 23. Února 2009, 15:40:34 »
O.K.  takže založím stranu která bude mít jeden z  bodů v programu založení cikánského státu třeba na Špicberkách nebo v na ostrovech Tichomoří. Podle vodníkovy logiky budu označený za přítele cikánů.
No, pokud tomuto jistě bohumilému úmyslu z Vaší strany bude předcházet nedobrovolné vystěhování cikánů z republiky, budiž Vaše strana postavena okamžitě mimo zákon!

Citovat
Píšete  o "zvůli  vrchnosti". Jak se to vyjadřujete o činnosti orgánů, jejichž struktura vzešla ze svobodných voleb?
No, mohl bych sice napsat, že když svobodně zvolený orgán porušuje zákony této země, tak se chová jako vrchnost, nikoli jako demokratický orgán. Ale jestli jste plzeňák a dotkl jsem se Vás, tak se hluboce omlouvám a příště budu zvůli svobodně zvolených zastupitelů kritisovat těmi nejkorrektnějšími termíny.

Citovat
K demokracii taky patří, že  příslušný orgán prostě rozhodně jinak, než si představuju. Můžu se odvolat, nebo si zanadávat, ale nesmím!!! postupovat proti rozhodnutí daného orgánu, dokud není vyšší instancí změněno.
Já taky neříkám, že smíte. Smíte ale proti němu protestovat a to i formou (ohlášené) demonstrace.

Citovat
Tzn. pokud je shromáždění zakázáno, postup podle práva by byl ten, že se odvolám a dosáhnu-li  změny uspořádám shromážnění v náhradním termínu. To se v Plzni tak nějak nestalo, že?
Nebavíme se o tom, co měli nebo neměli dělat ti, kterým bylo shromáždění zakázáno (v tom budete mít možná pravdu), ale o tom, že tento zákaz byl protiprávní.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #136 kdy: 23. Února 2009, 15:43:34 »
S těmi cikány jsem jen dotáhl do konce vaši myšlenku o to, že byl Áda sionista. Vidíte, vznikl z toho takový nesmysl že byste mě hned zakázal. ;)

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #137 kdy: 23. Února 2009, 15:46:42 »
Jestli byl nebo nebyl zákaz protiprávní, o tom má rozhodnout vyšší instance. Já se musím chovat tak, jako by byl v souladu se zákonem a musím dosáhnout změny! Jinak se taky chovám protiprávně. Zase schvalujete protiprávní jednání.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #138 kdy: 23. Února 2009, 15:49:51 »
S těmi cikány jsem jen dotáhl do konce vaši myšlenku o to, že byl Áda sionista. Vidíte, vznikl z toho takový nesmysl že byste mě hned zakázal. ;)
Cikáni se, pokud vím, na Špicberky nehrnou. Ž-/židé (někteří) do Israele chtěli/chtějí dobrovolně. Problém je ten, že Hitler by je i na ten Madagaskar hnal ať chtějí nebo ne - tedy jako Vy v tom Vašem hypothetickém příkladu s cikány na Špicberkách.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #139 kdy: 23. Února 2009, 15:53:06 »
Jestli byl nebo nebyl zákaz protiprávní, o tom má rozhodnout vyšší instance. Já se musím chovat tak, jako by byl v souladu se zákonem a musím dosáhnout změny! Jinak se taky chovám protiprávně. Zase schvalujete protiprávní jednání.
Jaké?? To, že byl zákaz protiprávní, není o rozhodnutí nějaké vyšší instance. Magistrát flagrantním způsobem porušil zákon. Když někoho zabijete, soud nerozhoduje o tom, jestli to bylo nebo nebylo porušení zákona, pouze o tom, jak toto porušení kvalifikovat a jaký trest Vám za ni udělí.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #140 kdy: 23. Února 2009, 16:01:00 »
Ale je. V i demokracii je naprosto normální, že se rozhodnutí kompetentního úřadu respektuje a pokud je protiprávní, podá se odvolání k vyšší instanci, která rozhodne. Tohle je právní cesta. Vy ji zavrhujete. A zatahujete sem demagogicky věci z práva trestního, kdo je postup jiný.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #141 kdy: 23. Února 2009, 16:25:39 »
Ale je. V i demokracii je naprosto normální, že se rozhodnutí kompetentního úřadu respektuje a pokud je protiprávní, podá se odvolání k vyšší instanci, která rozhodne. Tohle je právní cesta. Vy ji zavrhujete.
Není pravda! Kde ji zavrhuju?

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #142 kdy: 23. Února 2009, 16:30:22 »
Vader: ještě k Mackovi. Vy jste mě, člověče, tím banem tak vyvedl z konceptu, že jsem zapomněl na to nejhlavnější. Rath dostal od Macka facku v soukromé záležitosti - za urážku jeho manželky. Myslím, že taková facka je když ne akceptovatelná tak rozhodně nejsnáze pochopitelná. Že to Macek udělal v rámci veřejného politického jednání, to je ovšem buranství, kterým nás (kteří "jdeme do Evropy") v očích Západu přesunul do sousedství Tchaj Wanu. Ale s SA to nemá co dělat.

Naopak přepadení a zmlácení Dolejše je typický politický terror, který je ryzím SA-manstvím, i kdybyste mi dal 10 banů! >:(

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #143 kdy: 23. Února 2009, 16:51:15 »
No tak dobře, nezavrhujete, ale ze všech vašich vyjadření vyplývá, že tento  postup naprosto přesně v rámci demokracie a práva  vás ani nenapadl a pokud napadl, rychle jste ho odehnal.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #144 kdy: 23. Února 2009, 16:57:28 »
No tak dobře, nezavrhujete, ale ze všech vašich vyjadření vyplývá, že tento  postup naprosto přesně v rámci demokracie a práva  vás ani nenapadl a pokud napadl, rychle jste ho odehnal.
No já bych řekl, že si pletete (doslova) pojmy a dojmy. Řeč byla od samého počátku o porušení zákona ze strany plzeňského magistrátu. Nebylo to poprvé. Pokud nějaký svobodně zvolený orgán opakovaně poruší zákon, měl by být odvolán pro nekompetenci - ale to není moje starost, nýbrž Plzeňáků. Demokracie neznamená, že nekompetentní úředník bude permanentně porušovat zákon a tím prakticky paralysovat využívání občanských práv nějakou skupinou, která bude v permanentním procesu "odvolávání se k vyšší instanci", místo aby demonstrovala, jak je jejím dobrým právem.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #145 kdy: 23. Února 2009, 17:20:18 »
Ale nemůžu na údajně nezákonný postup odpovídat dalším nezákonným postupem.
A já snad někde propaguju, že ano? Pokud věci nedojdou tak daleko, že je čas na defenestraci. >:D (ale pak už není řeč ani o demokracii, ani o právním státě).

Ad Dolejš: pokud to je tak, jak říkáte Vy, tak je to něco jiného. Já jsem slyšel pouze versi, že ho přepadli, když se vracel večer domů a mydlili do něj za to, že je kommunista. To by byl nepřijatelný politický terror.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #146 kdy: 23. Února 2009, 17:38:11 »
 ;D ;D
To mr.Vader: "...To vite, par desitek ran Tokarevem cloveka zklidni...."  ;D ;D

Musím se smát při představě, jak někoho zklidňujou pár desítkami ran Tokarevem - nejlépe pouzdrem závěru...  ;D ;D

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #147 kdy: 23. Února 2009, 18:13:05 »
No, asi by se slušelo tuhle diskusi zakončit. Vodník by se nám tu dál jen rozčiloval až k infarktu a stejně nepřizná, že hlavní důvod, proč tak soptí, není údajná nezákonnost zákazu, ale to, že byl zakázán pochod proti sionismu. Kdyby zakázali pochod třeba proti stěhování ptáků, rozhodně by mu to za tolik vzrušování nestálo.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #148 kdy: 23. Února 2009, 18:27:17 »
No já tu diskussi klidně ukončím, ale Vaším posledním příspěvkem jste se rozhodně nevyznamenal!

Vodník by se nám tu dál jen rozčiloval až k infarktu
Kde? Myslím, že se nijak nerozčiluju...

stejně nepřizná, že hlavní důvod, proč tak soptí, není údajná nezákonnost zákazu, ale to, že byl zakázán pochod proti sionismu.
Posouváte mi zcela nestydatě vlastní doměnky, to je faul! Zákaz nebyl "údajně nezákonný", nýbrž prostě nezákonný, jak se shodli přinejmenším dva odborníci na právo, jeden z nich člen redakce Eretzu.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #149 kdy: 23. Února 2009, 18:51:53 »
nechtějte, aby to, jestli byste se rozčiloval stejně při zákazu pochodu proti stěhovavým ptákům, testoval někdo na detektoru lži  ;D Howg, domluvil jsem.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15