Autor Téma: Zákaz pochodu proti sionismu  (Přečteno 173747 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #50 kdy: 20. Února 2009, 19:17:07 »
Na konci vety mi vypadl smajlik. Veta, ktera vas pobourila, by tim ziskala zcela jiny ton - takovy, jak bylo zamysleno.
O.k., jasný. Taky ho někdy zapomenu... ;)

Citovat
Aha, ja jsem tedy v minulosti (at davne ci nikoliv) delal na ulicich brajgl, nebo napadal obcany jine "rasy" ?
S tím to nesouvisí a souviset nesmí! Pokud se někdo ožral a udělal brajgl (třeba se porval s cikány na zábavě), tak už do smrti nesmí demonstrovat?? Ani za ochranu norků?

Citovat
Co chcete vycist Lehovi ci mne?
Totéž, co náckům a kommunistům - názory neslučitelné s demokracií! Snahu apriori zakazovat demonstraci na základě doměnky, že se zvrhne v něco jiného, než bylo proklamováni. To jste jako četnický strážmistr Flanderka: "Fotoaparát u něho nalezen nebyl, ale jest jisto, že kdyby aparát měl, fotografoval by, nejraději nádraží." A přesto bych vám oběma demonstraci s legitimním a legálním obsahem povolil, protože ctím demokratické zákony (naopak: kdybych myslel jako vy dva, tak bych vám - věren svému přesvědčení - nemohl povolit demonstrovat ani za Plzeň krásnější!)

Jak jsem se snažil poukázat na těch příkladech z Ameriky, nemůžete vynášet definitivní soudy na základě zjevu nebo kádrového profilu demonstrujících. Když půjdu demonstrovat proti radaru nebo válce v Iráku, je mi jasné, že tam se mnou budou demonstrovat komouši a anarchisti (ani jedny nemusím). Mám snad proto začít invasi do Iráku podporovat nebo psát Američanům zvací dopisy? Pokud by na plzeňský magistrát přišli pejzatí braši z Neturej Karty v kaftanech a kloboucích, že chtějí demonstrovat proti sionismu - a že by se jim to magistrát neodvážil zakázat, na to vsadím svoje boty!! ;D - jistě by musili počítat s tím, že se k nim přidá Jan Čapek, Erik Sedláček a další radikální "kamarádi".

Citovat
Vite, noticka off-topic na zaver, mel bych sprdnout vas i Leha. Ocividne se nemate radi a ne ze nemuzete, ale nechcete se pres to prenest.
Já leha vůbec osobně neznám a zdejší moje kritika jeho názorů vychází pouze z jeho názorů (na nejrůznějších webech). Jediný osobnější tón, který jsem si dovolil, bylo podivení, že mu po 20 letech v USA zůstaly totalitní stereotypy v myšlení. Ale nakonec je fakt, že ani v tom vůbec není sám. Já jsem si leha i přes jeho opačné a pro mne nestravitelné názory celkem vážil a bránil jsem ho i proti Stworovi. Proč jsem svůj názor změnil je už zcela mimo rámec této diskusse.

Citovat
Pokuste se argumentovat tak dobre, jak to delate doted, ale vyhnete se, prosim, "srdecnim" zalezitostem.
??? Měl jsem za to, že právě to dělám... :-[

Maxe nemuzete brat vazne, protoze by zavolal policii na svoji vlastni babicku, kdyby kourila na zastavce  ;D
;D To ho sice šlechtí, ale nevím, jak to souvisí s demokratickými nebo nedemokratickými názory.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #51 kdy: 20. Února 2009, 19:26:02 »
Vodník: Spíš to vidím takto. Jsem-li členem nějakého spolku, mám právo využívat výhod, které mi tento spolek poskytuje ale současně povinnosti z členství vyplývající, třeba jen v tom, že budu ctít a dodržovat  stanovy a cíle toho spolku. Jestliže nebudu ctít a dodržovat stanovy, budu z něj vyhozen a přijdu i o ty práva a výhody.  Prostě systém něco za něco.  Náckové a komunisti zásady demokratické společnosti rozhodně nectí, leč jejích práv a výhod využívat chtějí. Tedy systém něco za nic?
Pokud náckové nebo kommunisti nezakládají stranu s programem, který má za cíl zničit demokratický régime, a nepáchají žádné jiné trestné činy, mají jakožto občané právo používat všech výhod, které jim demokracie poskytuje a nemohu je "preventivně" persekuovat za jejich názory, např. nezákonným zákazem, chtějí-li uspořádat demonstraci s legitimním cílem. Vy zavádíte totalitní kategorii myšlenkového zločinu a persekuce na základě doměnky. Kdybyste založil partaj, která by měla tohle v programu, musela by být v demokratickém régimu postavena mimo zákon! :D

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #52 kdy: 20. Února 2009, 20:21:14 »
Ale vy vůbec vodníku nečtete co píšu, nebo to nechcete pochopit. Komunisty a nácky bych nestíhal za to, jak smýšlejí, což už jsem psal dříve, ale za to, že se organizují! A i ten pochod už nějak organizován být musí.  Tak už mi prosím nepodsouvejte něco, co jsem tu nikdy nenapsal. 

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #53 kdy: 20. Února 2009, 20:26:59 »
Ale čtu. Oni se organisují k pochodu proti sionismu a to není nic, co ohrožuje demokracii. Nemáte tedy důvod ani právo jim toto organisování a shromažďování zakazovat. Až se budou shromažďovat za nějakým nelegitimním cílem, pak máte teprve právo zasáhnout.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #54 kdy: 20. Února 2009, 20:35:06 »
Ale čtu. Oni se organisují k pochodu proti sionismu a to není nic, co ohrožuje demokracii. Nemáte tedy důvod ani právo jim toto organisování a shromažďování zakazovat. Až se budou shromažďovat za nějakým nelegitimním cílem, pak máte teprve právo zasáhnout.

Takze popirate legitimnost sionismu ?  :o

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #55 kdy: 20. Února 2009, 21:04:00 »
 ???  :o Jak jste na to přišel??

leho

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #56 kdy: 20. Února 2009, 21:39:52 »
Ale čtu. Oni se organisují k pochodu proti sionismu a to není nic, co ohrožuje demokracii. Nemáte tedy důvod ani právo jim toto organisování a shromažďování zakazovat. Až se budou shromažďovat za nějakým nelegitimním cílem, pak máte teprve právo zasáhnout.

Pokud by si náhodou někdo před mým domem vzpoměl demonstrovat proti sionismu, tak ho poženu sviňským krokem a kdybych bydlel v Texasu, tak bych mohl použít k tomuto účelu i své domácí brokovnice v případě, kdyby místní policie odmítala zasáhnout. Ale ona by neodmítla a to ani ta kalifornská. I u nás v USA to mají holohlavci dost těžké...

Zeptali jsme se Vodníka:
Citovat
Takze popirate legitimnost sionismu ?

Přímou odpověď ale těžko od těhle lidí někdy dostanete:
Citovat
Jak jste na to přišel??


PS: Pořád nějak to právo nácků na veřejné vyjadřování jejich názorů nechápu. Ale což, jsou na světě i divnější věci...
« Poslední změna: 20. Února 2009, 21:44:22 od leho »

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #57 kdy: 20. Února 2009, 22:20:53 »
Vodník: Je-li nacismus nelegální, jsou nelegální i další akce nacisty pořádané.  Z vašich příspěvků jsem nabyl dojmu, že kdyby na závěr pochodu hořela  plzeňská synagoga, tak byste to bagatelizoval slovy, že si jen ti chlapci holohlaví hráli nemístně se sirkama a benzinem. A druhý dojem, který z vás mám je ten, že právě "demokraté" vám podobní umožnili před lety nástup Ády k moci, když  podcenili jeho vyřvávání v putykách. Cena, kterou za to  zaplatila Evropa i židovský národ byla hodně vysoká. Jsou opravdu někteří lidé tak nepoučitelní, nebo to jen  hrají?

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #58 kdy: 20. Února 2009, 22:53:08 »
Vodník: Je-li nacismus nelegální, jsou nelegální i další akce nacisty pořádané.
Tady jsme u jádra Vašeho omylu: tohle prostě není pravda. Pokud nacisté uspořádají jakoukoli akci, která není v rozporu se zákonem (tancovačku, cyklistický výlet, rybářské závody, pochod proti sionismu), nikdo nemá právo jim v tom bránit. Vy byste je chtěl omezit v občanských svobodách, tj. totalitářským způsobem, jen proto, že jsou nacisti. Ale to v demokracii právě není možné.

Citovat
Z vašich příspěvků jsem nabyl dojmu, že kdyby na závěr pochodu hořela  plzeňská synagoga, tak byste to bagatelizoval slovy, že si jen ti chlapci holohlaví hráli nemístně se sirkama a benzinem.
To opravdu nevím z čeho, ba nevím, jestli si nevymýšlíte. Stopětatřicetkrát jsem v této diskusi upřel právo náckům (a nejen jim!) k čemukoli, co porušuje zákony. Podle Vás je zapálení synogogy v souladu se zákony?? (a zakázal byste ho pouze náckům, a to proto, že jsou to náckové? :o )

Citovat
A druhý dojem, který z vás mám je ten, že právě "demokraté" vám podobní umožnili před lety nástup Ády k moci, když  podcenili jeho vyřvávání v putykách. Cena, kterou za to  zaplatila Evropa i židovský národ byla hodně vysoká. Jsou opravdu někteří lidé tak nepoučitelní, nebo to jen  hrají?
Nástup Ády k moci byl komplexní historiický proces a varovně s ním mávat v momentě, kdy je to magistrát, jenž porušuje zákon a ohrožuje tak demokracii, je mírně řečeno nepřípadné.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #59 kdy: 20. Února 2009, 22:57:44 »
Pořád nějak to právo nácků na veřejné vyjadřování jejich názorů nechápu.
Nemohu za to, že nečtete moje příspěvky (pořádně a nebo dokonce vůbec), takže jste doposud nepostřehl, že právo nácků na veřejné vyjadřování jejich nacistických názorů rozhodně nepodporuji. Právo nácků na veřejné vyjadřování jejich názorů ohledně muziky, přírody, daní nebo potratů budu podporovat a všichni, kteří jim v tom chtějí zabránit, se chovají jako bolševici! >:(

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #60 kdy: 21. Února 2009, 07:40:06 »
Vodník: vaše logika je skutečně  excelentní. Podobnou  kdysi používal jeden politik. Tuším,že se jmenoval Biľak.  ;D

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #61 kdy: 21. Února 2009, 12:34:20 »
Můžete napsat konkrétně, v kterém punktu je moje uvažování nelogické? Bez urážlivých srovnávání, prosím. (Děkuji)

Já mám pocit, že jsem se vyjádřil zcela nedvojsmyslně: zavírat nebo jinak omezovat nacisty nebo kommunisty proto, protože to jsou nacisti nebo kommunisti (tedy za názor!), aniž by nějak porušili zákon (a názor, ať jakýkoli, pokud není uváděn do praxe, porušením zákona není), je totalitní, tedy nacistická nebo bolševická manýra. Co je na tom biľakovského?? :o Zatím mi tento postoj nikdo nebyl schopen vyvrátit. Buď nečtete pořádně nebo nechcete rozumět.

Pokud máte za to, že persekuovat za názor je ve svobodném světě normální a správné, pak jste v r.1989 nějaký velmi důležitý moment v životě kolem Vás zmeškal a je bizzarní, když Vy mně přirovnáváte k Biľakovi. :(

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #62 kdy: 21. Února 2009, 17:30:10 »
Vodník má pravdu. Zkuste chvíli přemýšlet o tom, co říká. Je správné nacisty postihovat za porušování zákona, pokud např. veřejně propagují nacismus. Ale je nesprávné a priori jim odebírat občanské právo se shromažďovat. Je legitimním právem nacisty/komunisty se sejít a demonstrovat třeba za/proti postavení Kaplického knihovny, konání Velké pardubické nebo existenci Palestinského státu. A pokud přitom projeví veřejně nějaký nacistický/komunistický postoj, je věcí úřad, aby shromáždění rozpustil a lumpa policie sebrala... Nicméně předjímat automaticky, že poruší zákon je nesmysl.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #63 kdy: 21. Února 2009, 18:37:09 »
Scooolie: doufejme, že porozumí Vám. Já se o to snažím už v celé řadě příspěvků - bez úspěchu. A nemám pocit, že bych se vyjadřoval nesrozumitelně, šroubovaně nebo nepřesně (nebo už opravdu zapomínám česky?)

leho

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #64 kdy: 21. Února 2009, 19:18:32 »
Vodník: vaše logika je skutečně  excelentní. Podobnou  kdysi používal jeden politik. Tuším,že se jmenoval Biľak.  ;D

Jeho logika je skutečně pokřivená, ale je nutno napsat proč. Nechat nácky na pokoji, pokud zrovna nehajlují, je sebevražedné chování, to je samozřejmé. Oni nacisté v Německu také nebyli 100%-ně špatní, například se pěkně starali o domácí zvířenu a byli to němečtí vlastenci, kteří značně pozvedli ekonomiku, že ano. Přesně jako dnešní čeští náckové, tak v Německu během volební kampaně také nijak nezdůrazňovali, že mají v programu likvidaci Židů a kohokoliv, kdo s nimi nesouhlasí. S takovým programem by nikdy volby nevyhráli a komunisté samozřejmě jsou v rudém kabátě to samé. Jak už jsem napsal, pokud by se tahle pakáž objevila před mým domem, tak vytáhnu na ně brokovnici a pokud by se tak dělo na veřejném prostranství, tak by policie měla udělat totéž...

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #65 kdy: 21. Února 2009, 19:36:47 »
Leho: sice jste pěkně demonstroval, jak si představujete Vy tu demogracii (ta brokovnice - to jsou ty "checks and ballances", o kterých jste tuhle psal?), nicméně z Vašeho příspěvku nikterak nevyplývá, proč je moje logika pokřivená.

Elazar

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #66 kdy: 21. Února 2009, 19:41:13 »
Vodník: vaše logika je skutečně  excelentní. Podobnou  kdysi používal jeden politik. Tuším,že se jmenoval Biľak.  ;D

Jeho logika je skutečně pokřivená, ale je nutno napsat proč. Nechat nácky na pokoji, pokud zrovna nehajlují, je sebevražedné chování, to je samozřejmé. Oni nacisté v Německu také nebyli 100%-ně špatní, například se pěkně starali o domácí zvířenu a byli to němečtí vlastenci, kteří značně pozvedli ekonomiku, že ano. Přesně jako dnešní čeští náckové, tak v Německu během volební kampaně také nijak nezdůrazňovali, že mají v programu likvidaci Židů a kohokoliv, kdo s nimi nesouhlasí. S takovým programem by nikdy volby nevyhráli a komunisté samozřejmě jsou v rudém kabátě to samé. Jak už jsem napsal, pokud by se tahle pakáž objevila před mým domem, tak vytáhnu na ně brokovnici a pokud by se tak dělo na veřejném prostranství, tak by policie měla udělat totéž...

Leho, jestli existuje něco jako nahrávka na smeč, tak jste ji právě názorně předvedl. Ach jo...
Game set match Vodník

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #67 kdy: 21. Února 2009, 19:45:46 »
Vodník a Leho, oba v podstatě jste ve stejné situaci, protože ani jeden ze států ve kterých žijete v rámci demokratických principů neumožní 'poslání k čertu' ani nácků ani nikoho jiného extrémistického. Viz poslední demonstrace proti Izraeli, když tak se trochu pokusil udělat pořádek v Gaze. A pokud vím, tak Hamas je na seznamu teroristických organizací a všude v demokratických zemích proběhly demonstrace na podporu tohoto hnutí, takže jak to je? Jaká je z právního hlediska situace člověka který jde na demonstraci na podporu teroristické organizace?

leho

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #68 kdy: 21. Února 2009, 20:30:01 »
Leho: sice jste pěkně demonstroval, jak si představujete Vy tu demogracii (ta brokovnice - to jsou ty "checks and ballances", o kterých jste tuhle psal?), nicméně z Vašeho příspěvku nikterak nevyplývá, proč je moje logika pokřivená.

Zajímavé a smutné. Hlavně proto, že ani potomci obětí největšího zločinu lidstva nechápou, proč se tak vlastně stalo. Takže si to zopakujme: Nacisté jsou OK pokud NA VEŘEJNOSTI  nehajlují  a demostrují za svá demokratická práva a o nějakém totalitním systému, který oni hodlají po vyhraných volbách nainstalovat, oni prostě nemluví. Tak jako nemluvili během volební kampaně v Německu ve 30. letech a tak jak to dělali komunisté, dokud se nedostali k moci. Takže je OK, pokud oni lžou o svých cílech a pokud se lhaním dostanou k moci, je vše v pořádku. Takže koncentráky a plynové komory také budou v tom případě v pořádku a samozřejmě si pak nikdo nebude ztěžovat, protože mu už nic vadit nebude až pěkně proletí komínem. A co pak yankeeové, přijdou zase na pomoc přeživším ...? Já nevím, jestli bych vůbec těmhle lidem, kteří si svou mizérii takhle způsobí, vůbec chtěl pomoc. Ale já jsem takový typický yankee sucker, já bych nakonec asi určitě šel, protože bych se na to bezpráví nemoh dívat i když si ho vlastně způsobí sami ...

PS: Zmínil jsem tu Šaranského, který se rovněž zasazuje o to, aby demokracie byla schopná se vypořádat s těmi, kteří usilují o její zničení. Zná tohohle pána vůbec tady někdo? Asi ne a to je také velmi smutné...
« Poslední změna: 21. Února 2009, 20:34:02 od leho »

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #69 kdy: 21. Února 2009, 21:27:06 »
Sharansky - oblibeny autor Bushe mladsiho, ktery rezignoval na svoje postaveni na izraelské politické  scéně. Škoda.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #70 kdy: 21. Února 2009, 22:00:36 »
Leho, smutné je, že Vy si zřejmě ani na vteřinu neuvědomujete, že myslíte jako nacista nebo kommunista (nadávky, které svým opponentům s oblibou uštědřujete). Nacisti říkali: my víme, co jsou Židi za pakáž, Vůdce si s nima v mládí ve Vídni užil svý, my nebudeme čekat na to, až se nám prolžou do státní správy a ovládnou nás, radši je nepustíme na vysoké školy a nejlíp ani do tramvaje, a budeme koukat nějak se jich zbavit úplně! Bolševici zase: ta buržoasie se historicky předvedla vykořisťováním člověka člověkem, přivlastňováním si nadhodnoty, válkami atd. my nebudeme čekat na to, až nás, dělníky, zase zamoří, my je zlikvidujeme jako třídu a jejich děti pochopitelně nepustíme na školy, protože víme, co by z toho pošlo.

Stejně tak i Vy nehodláte čekat na to, až si náckové/kommunisti založí stranu, kde bude explicitně jako bod programu "Vyhlazení Židů"/"Vyhlazení buržoasie" - Vy jim zatnete žílu u samýho pytlíku už teď a nenecháte je demonstrovat ani za ten Kaplického blob nebo proti potratům. V čem je rozdíl mezi Vámi a jimi?

Inspirován Elazarem zaměstnávám se následující myšlenkou: Vader zde zastával ideu národnostního státu. Co byste dělal, kdyby si čestí nacionalisté ve svém boji "Čechy Čechům" nebrali za vzor nacisty nýbrž sionisty? "Israel - náš vzor" nesli by na transparentech na těch svých demonstracích za Čechy české. Chtěl bych vidět toho smělce, který by se jim takovou demonstraci pokusil nepovolit! ;D

leho

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #71 kdy: 22. Února 2009, 00:28:25 »
Stejně tak i Vy nehodláte čekat na to, až si náckové/kommunisti založí stranu, kde bude explicitně jako bod programu "Vyhlazení Židů"/"Vyhlazení buržoasie" - Vy jim zatnete žílu u samýho pytlíku už teď a nenecháte je demonstrovat ani za ten Kaplického blob nebo proti potratům. V čem je rozdíl mezi Vámi a jimi?

Nevím, jestli je Vodník tak nechápavý nebo má něco za lubem. Mám z něj pocit, že nechápavý není a jedná se tedy o poměrně inteligentního manipulátora. Pravděpodobně si bere za vzor jiného rovněž velmi chytrého a vzdělaného muže, který dosáhl k metám téměř nejvyšším. On to byl, kdo mimo jiné sliboval Německu hospodářskou prosperitu a znovunabýt respekt celého světa. Když si člověk přečte jeho předvolební projev, tak nabyde dojmu, že by hned volil takového člověka a takovou stranu:
https://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/goeb61.htm

Ne, já je nenechám demonstrovat ani za modré z nebe. Nenechám nikdy, pokud by to bylo v mé moci, nikdy se nacisty a ani komunisty skrývat za nějaké ušlechtilé cíle. Taky dnes volíte komunisty? Ne? A proč? Vždyť oni mají takové ušlechtilé cíle, jako spravedlnost pro všechny. To přece chce každý!! Tak proč pro ně nevolíte? A nebo je volíte? No nazdar...

Citovat
V čem je rozdíl mezi Vámi a jimi?

Obrovský. Jsem pro to, aby stát byl postaven na mravních hodnotách židokřesťanské civilizace včetně zákonodárství. Výklad zákonů by měl vycházet z této morálky. Zákaz nacistické demonstrace by měl mít mravní základ a plzeňský soud, popřípadě magistrát, by měl prohlásit, "...ne, nenecháme je demonstrovat z mravních důvodů...", a ne si vymýšlet všelijaké technické kličky. Možná na tom něco je, že pokud důvody zákazu této demonstrace jsou jiné než predevším mravní, pak něco zde není v pořádku...

Možná by se mnozí podepsali pod tento citát:

Citovat
We have two Catholic parties. Has Catholicism been saved? No, the opposite is true. Ever since the Marxist parties in Germany began their fevered games, the workers have lost their jobs and their prosperity, and since the Christian-Catholic parties have joined with Marxism, God-denying atheism has gone about its work unhindered. These parties are the cause of the misery of the German people; the best thing for Germany is to kick this dead system's fat hacks in the rear.

Pokud člověk nebere v úvahu jeho autora, tak zde není nic v nepořádku a pokud si uvědomíme kontext doby, je citát velmi pravdivý. Měli bychom tedy tuto myšlenku odsoudit i když je pravdivá? Podle mnohých a dokonce i administrátorů webu, zřejmě nikoliv. Nebudeme přeci odsuzovat někoho, pro šíření pravdivých a i jinak ušlechtilých myšlenek. Prosím pěkně, neodsuzujme Josefa Goebbelse, on v podstatě určitě nebyl tak špatný člověk, že ano??
« Poslední změna: 22. Února 2009, 00:40:07 od leho »

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #72 kdy: 22. Února 2009, 02:11:34 »
No samozřejmě, že Vám to můžu napsat. Ačkoliv jsem v příspěvku ze dne 18.2. cca v 10 hodin jasně vyjádřil, že bych nacisty ani komunisty za jejich soukromé smýšlení nepostihoval (pokud nejste schopen si ten příspěvek dohledat, tak vám ho tu klidně zkopíruji), neustále  mě tu podsouváte opak a opakovaně tu takhle lžete,  až si sám věříte. Jestli chcete argumentovat, argumentujte prosím pravdivě.  A srovnání se soudruhem Bilakem není od věci. Ten taky dával rozhovory do Rudého práva, kde překrucoval všechno co jen mohl. Stejně jako vy. Znovu opakuji a za tím si stojím, ve chvíli, kdy  nacisté, nebo komunisté se začnou organizovat (tzn. naplňovat nedemokratický princip svých ideologií a snaží se uchvátit moc) mají být postaveni mimo zákon. A zkuste se zamyslet, jestli tzv. "pochod proti sionismu" nenaplňuje podstatu podněcování rasové, náboženské   a další nenávisti. Jinak dobrá zpráva. Na shromáždění dorazilo prý asi 10 lidí  a bylo to vzápětí rozpuštěno. Tedy mnoho povyku pro nic. Jsem za tohle naci fiasko hodně rád.

Yan

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #73 kdy: 22. Února 2009, 11:00:38 »
Tak proč pro ně nevolíte? A nebo je volíte? No nazdar...
Samozřejmě že je nevolíme.
Ale stejně tak se pro mě postavila do zcela neakceprovatelného postavení ŽLU. Svým záborem území aby se tam nedalo demonstrovat ukázala svoji nedemokratickou podstatu.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #74 kdy: 22. Února 2009, 15:10:47 »
Ačkoliv jsem v příspěvku ze dne 18.2. cca v 10 hodin jasně vyjádřil, že bych nacisty ani komunisty za jejich soukromé smýšlení nepostihoval
Inu, to si myslíte Vy, že jste se vyjádřil jasně. Vy sice dovolujete náckům doma hajlovat nad portrétem Ády, ale zakazoval byste jim se organisovat. Co je to jiného než diskriminace na základě jejich názoru? Už Vám to zde jasně napsal i Scooolie, že takový zákaz můžete vydat pouze v případě organisování se za nějakým takovým účelem, který je pro demokracii nebezpečný - zakládání politických stran s nepřijetelným programem, demonstrace s nepřijatelným obsahem nebo dokonce bojůvky k terrorisování (skupin) obyvatel. Nemáte právo jim zakázat pořádat koncerty, fotbalové zápasy, protestovat proti kommunismu, potratům, plzeňskému obchvatu nebo sionismu, protože žádná z těchto demonstrací demokracii neohrožuje.

Citovat
neustále  mě tu podsouváte opak a opakovaně tu takhle lžete
Z výše uvedeného je zřetelné, že Vám opak nepodsouvám a už vůbec tu nijak nelžu. Mírněte se, prosím!

Citovat
A srovnání se soudruhem Bilakem není od věci. Ten taky dával rozhovory do Rudého práva, kde překrucoval všechno co jen mohl. Stejně jako vy.
Nepřekrucuji, nýbrž Vy si nevidíte do úst, to je celé.

Citovat
Znovu opakuji a za tím si stojím, ve chvíli, kdy  nacisté, nebo komunisté se začnou organizovat (tzn. naplňovat nedemokratický princip svých ideologií a snaží se uchvátit moc) mají být postaveni mimo zákon.
Takové organisování nácků nebo kommunistů, při kterém budou naplňovat nedemokratický princip svých ideologií a snažit se uchvátit moc, je pochopitelně nezákonné a jste to Vy (a leho), kdo opakovaně odmítá číst v mých příspěvcích to, že tento druh shromažďování bych samozřejmě nepovolil. Co ale Vy tvrdíte - a stále odmítáte pochopit svůj omyl, ač už to tu píši po sté - že zakazovat náckům nebo komoušům fotbal, koncerty nebo demonstrace s obsahem nikterak neohrožujícím demokracii, je o.k. Není. Je to fašismus, kterým se právě jim stavíte na roveň! >:(

Citovat
A zkuste se zamyslet, jestli tzv. "pochod proti sionismu" nenaplňuje podstatu podněcování rasové, náboženské   a další nenávisti.
Zamyslel. Nenaplňuje.

Citovat
Jinak dobrá zpráva. Na shromáždění dorazilo prý asi 10 lidí  a bylo to vzápětí rozpuštěno. Tedy mnoho povyku pro nic. Jsem za tohle naci fiasko hodně rád.
To je právě špatná zpráva! K tomu fiasku by bývalo došlo stejně a takhle má plzeňský magistrát na triku další porušování zákonů - pro nic! :(
« Poslední změna: 22. Února 2009, 15:47:24 od Vodník »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15