Autor Téma: Aj títo bránia Sion.  (Přečteno 40397 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Yan

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #25 kdy: 7. Června 2007, 20:58:43 »
Scooolie, tys mě teda dostal. hlavně s tím Ferdinandem d´Este, to byl fakt dobrej fór. Mimochodem, za zhruba 3 týdny ses zbytečně vytočil minimálně podruhý.

nillbert

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #26 kdy: 7. Června 2007, 21:02:51 »
.... "Zavraždili následníka trůnu Františka Ferdinanda a tím vyprovokovali válku"....

:-//// tohle snad nemůže napsat soudnej člověk.... žes to myslel jako vtip? ne? :-)


(a to s tim hitlerem a bolševismem neřikal Vader ale Mr.Stejskal.... )
« Poslední změna: 7. Června 2007, 21:06:07 od nillbert »

karaitecz

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #27 kdy: 7. Června 2007, 21:18:48 »
kde tady kdo obdivoval nějaký genocidní chování?! ty sis dal nějakou drogu nebo co?!

Ech, tak to jsem si ty obdivné výroky na adresu Srbů, kteří údajně "brání" proti muslimům, asi četl jen ve snu...
Jak řekl Vader, obdivovat bosenské Srby je stejné jako obdivovat Hitlera, že bránil Evropu před komunismem.

O Srbech toho asi moc nevis, JA OSOBNE SRBY OBDIVUJU!!! Albanci, Bosnaci, Pomaci,... nejsou ZADNE obeti a chudaci! Zkus si zajit na nejake bosanske forum treba na PalkTalku! Srbove jsou jeden z mala Evropskych narodu, ktery podporuje Israel, protoze maji podobnou zkusenost. Milosevic a bolsevicko jugoslavska rozpinavost se nerovna Srbove. Je to stejna blbost jako odsuzovat Estonce ze se branili Stalinovy s nacistickou pomoci. To jsou levicacko pseudohumanisticke kecy!!!

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #28 kdy: 7. Června 2007, 21:26:32 »
A dost.
PRO VSECHNY: jestli se tu objevi jeste jeden jediny prispevek, ktery bude utocit na oponenta a bude off-topic, neslusny, atd..., zamknu thread.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #29 kdy: 7. Června 2007, 21:28:53 »
Nill: Omlouvám se za omyl - neřekl to Vader, ale mrstejskal 08. Květen 2007, 21:33:25.

Genocidy se dopouštěli v Bosně Srbové a Srbové zde byli předmětem obdivu, jak "brání Sion proti radikálnímu islámu".Definici genocidy znám a mám za to, že to čeho se dopouštěli Srbové v Bosně definici genocidy naplňuje.

S tou vraždou FFdEste jsem to myslel vážně - samozřejmě to nebyl skutečný důvod války, ale byla to rozbuška. Princip byl člen Černé ruky, srbské teroristické organizace. A ta válka si vyžádala obrovské množství obětí. Dojít k ní mohlo, ale nemuselo (něco třeba jako Karibská krize, kdy také válka mohla, ale nemusela být - a nebyla, vše záleželo jen na maličkostech).

KaraiteCZ: Kdybych nutně potřeboval obdivovat nějaký balkánský národ, Srby bych si nevybral. Ta podpora Izraeli je značně pofiderní, když se podíváš co pro Izrael SKUTEČNĚ Srbsko nebo Jugoslávie udělali, tak zjistíš, že jiní (včetně Československa) udělali více.
Podezírat mě z levicovosti je ovšem legrační  ;D

VADER: Jj :-X

Yan

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #30 kdy: 7. Června 2007, 21:49:44 »
Genocidy se dopouštěli v Bosně Srbové a Srbové zde byli předmětem obdivu, jak "brání Sion proti radikálnímu islámu".Definici genocidy znám a mám za to, že to čeho se dopouštěli Srbové v Bosně definici genocidy naplňuje.
V tomhle já nejedu. S náboženstvím na mě nechoďte........

karaitecz

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #31 kdy: 7. Června 2007, 21:56:58 »
Nill: Omlouvám se za omyl - neřekl to Vader, ale mrstejskal 08. Květen 2007, 21:33:25.

Genocidy se dopouštěli v Bosně Srbové a Srbové zde byli předmětem obdivu, jak "brání Sion proti radikálnímu islámu".Definici genocidy znám a mám za to, že to čeho se dopouštěli Srbové v Bosně definici genocidy naplňuje.

S tou vraždou FFdEste jsem to myslel vážně - samozřejmě to nebyl skutečný důvod války, ale byla to rozbuška. Princip byl člen Černé ruky, srbské teroristické organizace. A ta válka si vyžádala obrovské množství obětí. Dojít k ní mohlo, ale nemuselo (něco třeba jako Karibská krize, kdy také válka mohla, ale nemusela být - a nebyla, vše záleželo jen na maličkostech).

KaraiteCZ: Kdybych nutně potřeboval obdivovat nějaký balkánský národ, Srby bych si nevybral. Ta podpora Izraeli je značně pofiderní, když se podíváš co pro Izrael SKUTEČNĚ Srbsko nebo Jugoslávie udělali, tak zjistíš, že jiní (včetně Československa) udělali více.
Podezírat mě z levicovosti je ovšem legrační  ;D

VADER: Jj :-X

CSR se bez svoleni SSSR ani neusr**o! Kdyz mluvim o podpore tak mluvim o poslednich letech.
Bosnaci, Albanci a Chorvati vrazdily Srby, Srbove zase Albance, Chorvaty a Bosnaky.
Za srbsky nacionalismus a vzestup Milosevice muze bosensky islamsky separatismus a prohlaseni o vytvoreni samostaneho islamskeho statu na uzemi Bosny a Hercegoviny.
Je to stejne jako kdyz Sudetaci chteli pripojeni k risi, Srbove to resili, Cesi ne. Gajda se k moc nedostal a tak nikdo Sudetaky nezabijel.
nemusi se ti to libit, ale to je vse co s tim muzes delat.

nillbert

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #32 kdy: 7. Června 2007, 22:36:39 »
Vade kde tady kdo na koho útočí?! :-/ copak jste se oba zbláznili?! :-/ nechcete si OBA DVA v klidu , V KLIDU (!), přečíst od začátku celou diskuzi? :-/ mluvíte uplně z cesty, a naprostý nesmysly! A tim jak se vztekáte - JEŠTĚ VÍC SE DO TOHO ZAMOTÁVÁTE! :-(
KLID!
Nikdo tady žádnou genocidu neobdivoval, neobhajoval , nikdo o ní ani nemluvil...
....mimochodem - když jsme u toho - k jediné skutečné genocidě došlo (jak jinak) na Židech - kosovští albánci ze "svého" území učinili oblast judefrei! o antisemitismu Tudjmanovi kliky jste DOUFÁÁÁÁM něco slyšeli a o Bosně snad nemá ani smysl hovořit... Jediný místo kde jsou Židé v klidu je SRBSKO - A TO JE TAKY DŮVOD - PROČ JE MÁM RÁD! ....a né nějakej boj proti islámu ...co tu pořád někdo podsouvá.....to je sice taky hezká věc - ale je až na druhym místě.


P.S.: Skůlosi radši reaguj až ráno - až se trošku vzpamatuješ! - když si to tady ráno přečteš - jak si tu dneska vyváděl - sám si budeš připadat trapně! ...vo tom jsem pevně přesvědčenej

.....zabili ferdinanda....způsobili 1světovou.....já furt nemůžu uvěřit žes to fakt napsal :-)))
« Poslední změna: 7. Června 2007, 22:44:17 od nillbert »

analityk

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #33 kdy: 3. Února 2009, 14:15:14 »
Sú aj dobrí izraelskí občania ktorí majú radi mier pokoj lásku a spoluprácu.
Ale je tu aj pár izraelských vojenských zločincov ktorí budú musieť ísť do Hágu či po dobrom alebo po zlom lebo nie sú iní ako:
 Karadžič Mladič  iní vojnenskí zločinci.
Viac v linku:
https://www.sme.sk/c/4291537/medzinarodny-sud-preveruje-vojnove-zlociny-izraelcanov.html

Vodník

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #34 kdy: 3. Února 2009, 14:53:52 »
Já jsem ten Analytikův kommentář od začátku pochopil tak, že co je pro Židy Sion, to je pro Srby Srbsko. Militantní vlastenecké popěvky mi nahánějí husí kůži, ať je zpívá kdokoli...

Scooolie, že nemáte Srby rád, to prýští z každého Vašeho příspěvku. Opakuji, že Váš pohled je nehorázně zkreslený a s realitou má nesmírně málo společného. Například právě to, že se v B&H menšina chystala zavádět muslimský stát, bylo důvodem srbského povstání. Osobně, ač pravoslavný, žádný Srbofil nejsem (neobdivuju hrdlořezy ani když bojují za spravedlivou věc), ale při tom všem protisrbském štvaní a lhaní medií od 90. let jsem se prostě musel postavit na jejich stranu, i když to nejsou žádní andělíčci (to ostatně na Balkáně nikdo). Srovnávání Miloševiće s Hitlerem nebo Pol Potem je jedno z největších faux pas, kterých se media dopustila, a nedivím se, že to Židy uráží. Trpké plody tohoto postoje tzv. "mezinárodního společenství" budeme v kosovském mafiostánu sklízet ještě hodně dlouho. Mimochodem, jak tu někdo správně poznamenal, kosovští Albánci vyčistili Kosovo ethnicky i mj. od Židů, a překvapuje mě, že media o tomto faktu mlčí. Patrně se tzv. "mezinárodní společenství" nezastaví ani před tím, je-li třeba obětovat pár tisíc Židů...

Mimochodem zajímalo by mě, jak si jako křesťan před svým svědomím ospravedlníte tu touhu bombardovat Bělehrad...
« Poslední změna: 3. Února 2009, 14:56:21 od Vodník »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #35 kdy: 15. Února 2009, 21:43:38 »
Vodník: Ta menšina v BaH by žádný islámský stát nezavedla právě proto, že byla menšinou. I v parlamentě. A jediným důvodem, pro Chorvati podpořili nezávislost BaH byl strach ze Srbů po tom, co srbská sběř vyváděla v Krajině a Východní Slavonii (vraždění lidí v nemocnicích, atd).

Srovnání kohokoliv s Hitlerem je urážející.

Samozřejmě, že Albánci vyčistili většinu Kosova od Srbů. Ale alternativou bylo vyčištění Kosova od Albánců Srby. A protože Albánců bylo okolo 90 %, tak se stalo menší zlo. Srbové si za to mohou sami. A vznik nezávislého Kosova nijak neslavím. Albánce mám zhruba stejně rád jako Srby.

Bombardování Bělehradu by zabránilo strašným masakrům desetitisíců lidí za cenu smrti pár desítek. Většinou těch odpovědných, protože cílem měly být vojenské a vládní objekty.

eleazar

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #36 kdy: 15. Února 2009, 22:01:24 »
Vodník: Ta menšina v BaH by žádný islámský stát nezavedla právě proto, že byla menšinou. I v parlamentě. A jediným důvodem, pro Chorvati podpořili nezávislost BaH byl strach ze Srbů po tom, co srbská sběř vyváděla v Krajině a Východní Slavonii (vraždění lidí v nemocnicích, atd).

Srovnání kohokoliv s Hitlerem je urážející.

Samozřejmě, že Albánci vyčistili většinu Kosova od Srbů. Ale alternativou bylo vyčištění Kosova od Albánců Srby. A protože Albánců bylo okolo 90 %, tak se stalo menší zlo. Srbové si za to mohou sami. A vznik nezávislého Kosova nijak neslavím. Albánce mám zhruba stejně rád jako Srby.

Bombardování Bělehradu by zabránilo strašným masakrům desetitisíců lidí za cenu smrti pár desítek. Většinou těch odpovědných, protože cílem měly být vojenské a vládní objekty.
1-Krajinští a Slavonští Srbové byli statisticky Amálekovi podobnější, než ostatní?
2-Albánci nevyčistili Kosovo od Srbů. Srbové nejsou špína. Srbové nevedou v ČR drogové mafie. Srbský stát nežije z pašeráctví a organizovaného zločinu. Srbové opravdu ne.
3-Proč tvrdíte, že zájem 9 Albánců je nadřazen zájmům 1 Srba? Z jakého důvodu?
Neměl by být zájem Vašich pravoslavných bratří nadřazen zájmům následovníků potomka otrokyně.
A co zájem domácího etnika zájmům vs. zájem nezvaných přavandrovavších se a čurbes produkujících. To Vám připadá souměřitelné?
« Poslední změna: 15. Února 2009, 22:13:09 od eleazar »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #37 kdy: 15. Února 2009, 22:24:20 »
Vodník: Ta menšina v BaH by žádný islámský stát nezavedla právě proto, že byla menšinou. I v parlamentě. A jediným důvodem, pro Chorvati podpořili nezávislost BaH byl strach ze Srbů po tom, co srbská sběř vyváděla v Krajině a Východní Slavonii (vraždění lidí v nemocnicích, atd).

Srovnání kohokoliv s Hitlerem je urážející.

Samozřejmě, že Albánci vyčistili většinu Kosova od Srbů. Ale alternativou bylo vyčištění Kosova od Albánců Srby. A protože Albánců bylo okolo 90 %, tak se stalo menší zlo. Srbové si za to mohou sami. A vznik nezávislého Kosova nijak neslavím. Albánce mám zhruba stejně rád jako Srby.

Bombardování Bělehradu by zabránilo strašným masakrům desetitisíců lidí za cenu smrti pár desítek. Většinou těch odpovědných, protože cílem měly být vojenské a vládní objekty.
1-Krajinští a Slavonští Srbové byli statisticky Amálekovi podobnější, než ostatní?
2-Albánci nevyčistili Kosovo od Srbů. Srbové nejsou špína. Srbové nevedou v ČR drogové mafie. Srbský stát nežije z pašeráctví a organizovaného zločinu. Srbové opravdu ne.
3-Proč tvrdíte, že zájem 9 Albánců je nadřazen zájmům 1 Srba? Z jakého důvodu?
Neměl by být zájem Vašich pravoslavných bratří nadřazen zájmům následovníků potomka otrokyně.
A co zájem domácího etnika zájmům vs. zájem nezvaných přavandrovavších se a čurbes produkujících. To Vám připadá souměřitelné?

ad 1) Nerozumím otázce. Já o Amalekovi nikdy nemluvil. Jen říkám, že v Krajině a Slavonii se Srbové při odtržení od Chorvatska dopouštěli zločinů, což pak vedlo Chorvaty k tomu, že se Srby nespolupracovali v BaH a pomohli naopak vyhlášení nezávislosti.
ad 2) Myslel jsem etnicky vyčistit - pojem etnická čistka je terminus technicus. Z čeho žijí Srbové je mě dokonale jedno. Jen bych připomněl třeba jméno Arkan - což byl pašerák a zločinec jak ze žurnálu.
ad 3) Z toho důvodu, že když nemohou žít spolu, tak se musí dát někomu přednost. Osobně bych preferoval rozdělení Kosova a jeho částečnou anexi Albánií a částečnou Srbskem.

Pravoslavní jsou na tom u mě zcela stejně jako muslimové. Miluj bližního svého jako sebe sama. Miluj svého nepřítele jako sebe sama. => Máme zcela všechny lidi milovat stejně. Bez rozdílu náboženství.
Kdo je a kdo není domácí etnikum v Kosovu je téma na román. V které roce začneme s posuzováním, kdo je domácí? 1980? 1912? 1459? 1389?

Vodník

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #38 kdy: 16. Února 2009, 00:18:14 »
Vodník: Ta menšina v BaH by žádný islámský stát nezavedla právě proto, že byla menšinou.
Ale jděte! Vždycky v dějinách fanatická menšina dokázala ovládnout umírněnou většinu.

Citovat
co srbská sběř vyváděla v Krajině a Východní Slavonii (vraždění lidí v nemocnicích, atd).
Další ukázka zcela zkreslených informací. V Krajině se dopouštěli válečných zločinů a ethnické čistky Chorvati

Citovat
Srovnání kohokoliv s Hitlerem je urážející.
Proč?

Citovat
Samozřejmě, že Albánci vyčistili většinu Kosova od Srbů. Ale alternativou bylo vyčištění Kosova od Albánců Srby. A protože Albánců bylo okolo 90 %, tak se stalo menší zlo. Srbové si za to mohou sami.
Tento kausální nexus je zcela neplatný. Je hrůzné pozorovat, jak jsou lidé pro Vás zcela kvantifikovatelným materiálem, právo nebo spravedlnost jsou chimairy - nakonec Váš postoj k vybíjení bisonů o Vás prozrazuje víc než by Vám bylo milé... >:(

Citovat
Bombardování Bělehradu by zabránilo strašným masakrům desetitisíců lidí za cenu smrti pár desítek. Většinou těch odpovědných, protože cílem měly být vojenské a vládní objekty.
To je samozřejmě propagandistická lež a mně nezbývá než zopakovat, abyste si doplnil informace.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #39 kdy: 16. Února 2009, 05:41:56 »
Kdo je a kdo není domácí etnikum v Kosovu je téma na román. V které roce začneme s posuzováním, kdo je domácí? 1980? 1912? 1459? 1389?

1241

daniel lehotsky

  • Host
Re: Aj títo bránia Sion.
« Odpověď #40 kdy: 16. Února 2009, 07:19:34 »
ze by vpad mongolov(nemyslim tu partiu,co zlikvidovala Belu pri Slanej,ani tu co dobila Blgariu)do Pandzabu a obsadenie Lahore?Alebo smrt Ogotaja? ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15