Autor Téma: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE  (Přečteno 37480 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #50 kdy: 17. Ledna 2009, 18:00:20 »
Jsou to stare fotky, ktere pred nejakym casem kolovaly tady po internetu.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #51 kdy: 17. Ledna 2009, 18:09:09 »
Jsou to stare fotky, ktere pred nejakym casem kolovaly tady po internetu.
I ty, co tam zůstaly?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #52 kdy: 17. Ledna 2009, 20:12:03 »
Bylo by to laciné. Mě jde hlavně o tohle: (a Vy, můj oblíbenče, jste na to narazil při zmínce o zákazu kouření pro snipera) – můžete střílet sebelépe, ale nejdřív se na svůj palpost musíte dostat. Když se na něj konečně doplížíte, je sakra rozdíl, jestli jste se na něj doplazil jako chrchlající a odplivující kuřák s mžitky před  očima, třesoucíma se prsty a s divy dělajícím krevním tlakem, nebo jako hbitá a mrštná pozemní veverka.  ;) A to jsem se nezmínil o pěších, mnohakilometrových  přesunech...

Ale no tak, Gugi, pri strelbe ani s/zlezani skaly mi nijak koureni nevadi, nechrchlu, nekaslu. Co teprve sciceny fojak ? To je predpojatost. Nehlede na to, ze sniper nemarsuje s jednotkou. Jen se chtel rict, ze je pro snipera nebezpecne si v akci zapalit, zejmena v noci.

Citovat
Kentku v ústech by si nedovolil ani Wild Bill Hitchcock či Billy the Kid. Snad jen žvýkací Bull Durham.

Nerozumim. Chapu ze mate neco proti cigaretam obecne, ale co mate proti Kentkam ?

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #53 kdy: 17. Ledna 2009, 21:01:24 »
Ja jsem videla jenom ty co zustaly.
Bylo to prave k valce v Iraku, pokud se pamatuji.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #54 kdy: 18. Ledna 2009, 06:47:39 »
Vaderere, zkusím těch 500 bodů. V době světových válek jsou to určetě války, ale v podstatě v období míru jednoznačně stress. Takže stress, který je příčinou všech civilizačních nemocí. Míla

+500 bodu  ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #55 kdy: 18. Ledna 2009, 06:51:04 »
Jestli mi nevěříte, stačí, když se podíváte na nášivku nad levou náprsní kapsou (toho jednoho vojáka tam kde to je vidět) tam to nevypadá na latinku.

Tim jednim vojakek minis Gabiho ?  :D Ten nemusi mit nasivku, ten muze mit klidne smoking.

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #56 kdy: 18. Ledna 2009, 10:46:14 »
Bylo tam těch fotek víc. Teď je pod článkem poznámka autorky, že děkuje za upozornění a že ty "nepravé" fotky už odstranila..

 :)

Yan

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #57 kdy: 18. Ledna 2009, 13:05:26 »
Jestli mi nevěříte, stačí, když se podíváte na nášivku nad levou náprsní kapsou (toho jednoho vojáka tam kde to je vidět) tam to nevypadá na latinku.

Tim jednim vojakek minis Gabiho ?  :D Ten nemusi mit nasivku, ten muze mit klidne smoking.
Jakej Gabi? Pátá fotka odshora.... jestli se ten dotyčnej menuje Gabi netušim, mě ten xicht nic neřiká.... ale evidentně nic neřekl ani Marcele.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #58 kdy: 18. Ledna 2009, 13:10:26 »
Aha.. no podoba tam je.. ;) akorát že se tak šklebí, že to fakt nepoznám.. Nicméně o téhle fotce fakt nebyla řeč..

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #59 kdy: 18. Ledna 2009, 13:14:11 »
YAN spletl jste hrusky s jablkama, tedy dvve temama, jedno tema je o fotkach, ktere se objevily v ramci nejakeho linku, tam jsou skutecne bezejmenni vojaci (nelye vyloucit, ze nektery y nich se jmenuje Gabi anebo Mose) a druha debata byla o nacelnikovi generalniho stabu Gabi (Askenazi), ktery skutecne klidne muze chodit ve smokingu :) ale nevim, jestli by mu slusel.  :D A do toho jen tak naokraj v Askelonu padaji Grady anebo neco podobneho. A IDF ceka na royhodnuti politiku a v Jeruzaleme je dopravni kolaps, protoze se tam cekaji ecropsti politikove na veceri, anebo na co. Ono je to skutecne prijemnejsi jet na veceri do Jeruzalema, nez treba do Darfuru, takze je celkem i chapu.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #60 kdy: 18. Ledna 2009, 13:21:03 »
( ;) Jemu by - mezi námi - slušelo úplně cokoliv, ale asi by se v tom smokingu necítil úplně nejlíp)
Evropské politiky bych vzala na oběd do Sderot a na večeři do Aškelonu. (nebo obráceně..)

Yan

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #61 kdy: 18. Ledna 2009, 13:27:28 »
YAN spletl jste hrusky s jablkama, tedy dvve temama, jedno tema je o fotkach, ktere se objevily v ramci nejakeho linku, tam jsou skutecne bezejmenni vojaci (nelye vyloucit, ze nektery y nich se jmenuje Gabi anebo Mose) a druha debata byla o nacelnikovi generalniho stabu Gabi (Askenazi), ktery skutecne klidne muze chodit ve smokingu :) ale nevim, jestli by mu slusel.  :D A do toho jen tak naokraj v Askelonu padaji Grady anebo neco podobneho. A IDF ceka na royhodnuti politiku a v Jeruzaleme je dopravni kolaps, protoze se tam cekaji ecropsti politikove na veceri, anebo na co. Ono je to skutecne prijemnejsi jet na veceri do Jeruzalema, nez treba do Darfuru, takze je celkem i chapu.
Děkuju za nahrávku. Nechtěl jsem bez ní pokračuövat. Když se podíváte v tomto vlákně dopředu, zjistíte, že na to že na té fotce kde je Askenazi (paní Radmilou) vydáván za záložáka jsem upozornil já. Pak se tady Marcela zeptala zda fotky v jistém článku jsou z Iráku (vzhledem k tomu že na těch fotkách jsou izraelští vojáci jsem s trochu podivil nad tím Irákem a doložil to tou jmenovkou nad levou náprsní kapsou).
Tím kdo smíchal hrušky s jablky zde byl Vader neboť zareagoval na diskuzi o článku s Irákem, jmenovkou a doplnil do toho Gabiho (což mi implikovalo souvislost s a Askenaziho chlupatou hrudí jejíž šeď zmátla paní Radmilu).

PS: pokud to bylo takto, tak já se v tom orientoval od začátku, jen se mi nechtělo to vysvětlovat bez té nahrávky na smeč. Tímto za ní děkuji.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - FOTOGRAFIE
« Odpověď #62 kdy: 18. Ledna 2009, 13:43:17 »
chi chi, hlavne ze jsme se dobre pobavili, ovsem doufejme, ze se situace vzvine tak, abychom si mohlli delat jenom legraci a ne vlastne truchlit nad tim co se tak mele kolem dokola. A pak kdyz si pomyslim na ty zranene v nemocnicich. A jestek tomu, takovy moment ktery svedci o "inteligenci " Hamasu. Izrael po dohode s Cervenym kriyem vzbudoval u prechodu Erez jakousi polni pohotovostni stanici pro civilni obzvatelstvo, ktere utrpelo a pak podle druhu zraneni ma byt preveyeno do izraelskych nemocnic a Hamas dela co? Ano bombarduje raketkami. Nepisu science fiction, pisu jenom to, co slysim v radiu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15