Autor Téma: demonstrace Arabů v Brně  (Přečteno 7547 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
demonstrace Arabů v Brně
« kdy: 4. Ledna 2009, 19:48:06 »
Zrovna jsem u zprav vecerel a zahledl jsem ty davy, ba primo masy demonstrantu  ;D Vypadalo to jak ze silvestrovskeho vysilani.
Co myslite, proc jich prislo tak strasne moc ? (Podotknu, ze mesita v Brne je prvni v republice a muslimu je tu jako...ehm...hodne)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #1 kdy: 4. Ledna 2009, 19:57:46 »
..mě zaujali ti tři s transparentem "podporujeme Israel".. vědět, že tam budou, tak jsem sundala ze zdi izraelskou vlajku a jela do Brna..

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #2 kdy: 4. Ledna 2009, 20:04:35 »
Tri ? Tak to jich bylo skoro tolik co tech demonstrantu  :D

BaF400

  • Host
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #3 kdy: 5. Ledna 2009, 20:31:19 »
Šel jsem dnes v Brně po Svoboďáku v cca 17,20 a kolem morového sloupu postávali okolo černobílozeleného  hadru asi tři desítky zpola zasněžených postav a naslouchali chraplavému megafonu nějaké rozhodné mladé aktivistky....


Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #4 kdy: 5. Ledna 2009, 20:43:50 »
Šel jsem dnes v Brně po Svoboďáku v cca 17,20 a kolem morového sloupu postávali okolo černobílozeleného  hadru asi tři desítky zpola zasněžených postav a naslouchali chraplavému megafonu nějaké rozhodné mladé aktivistky....

A k cemu se rozhodla  ;) ?

BaF400

  • Host
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #5 kdy: 5. Ledna 2009, 22:16:52 »
Vím já?
Nestačil jsem si to poslechnout, naprosto mi stačilo, když k mně z podchodu od Komerční banky vystartovalo nějaké mužské zjevení v palestinským šátku kolem krku (takovej ten klasickej vzor ala Arafat), v ruce proutěnou misku s podobnou dekorativní výstelkou a povídá ,,Nebyly by nějaký drobný?"

Tak jsem raději šel, protože jsem pocítil silnou touhu udělat mu z tý misky kipu a z šátku materiál na pravý ruský onuce....

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #6 kdy: 5. Ledna 2009, 22:30:55 »
Pravda, dalo by se to pojmout jako narodnostne ci nabozensky motivovany utok, ale stejne tak jako jisty druh rychlokonverze  ;D

cinik

  • Host
Re: demonstrace Arabů v Brně
« Odpověď #7 kdy: 13. Února 2009, 08:46:28 »
Pokud kvůli té demonstraci vzniklo téma na Eretzu, tak její úspěch překonal všechna má očekávání. Osobně si myslím, že na víc nemá a nikdy neměla.  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15