Autor Téma: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE  (Přečteno 179587 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

daniel lehotsky

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #400 kdy: 21. Července 2009, 15:38:16 »
Na Slovensku je ich tiez pozehnane,ale do Ciech by som ich neposielat,lebo naco nicit taku krasnu krajinu. :)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #401 kdy: 21. Července 2009, 17:10:40 »
Na Slovensku je ich tiez pozehnane,ale do Ciech by som ich neposielat,lebo naco nicit taku krasnu krajinu. :)

Dany to je vtip? Vaša krajina je predsa o veľa krajšia..  ;)

daniel lehotsky

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #402 kdy: 21. Července 2009, 17:47:03 »
pre mna to bola vzdy nasa krajina.(a v srdci aj zostala).Obe su naaadherneee,kazda svojim sposobom.Maloktora kraajina na takom kusku ma tolko roznorodosti.Presiel som par kilometrov od nasich zirnych dolniak a vbehol som do hor,dole Becvov som zbehol do uvalou(moravavskych)po par kilakoch opat hory a zas nazad do polabia.Totalna nadhera.

Zina

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #403 kdy: 21. Července 2009, 18:55:08 »
pane Scooolie:(Tedy zdaleka ne všichni levičáci jsou škůdci,ale skoro všichni škůdci jsou levičáci.)Já prostě nemám slov.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #404 kdy: 21. Července 2009, 19:11:41 »
pane Scooolie:(Tedy zdaleka ne všichni levičáci jsou škůdci,ale skoro všichni škůdci jsou levičáci.)Já prostě nemám slov.

Bavíme se o Izraeli, resp. o ČR. Tak mi dejte příklad lidí, kteří pomlouvají svoji zemi v zahraničí, zveřejňují tendenční informace, pořádají mezinárodní kampaně proti svému státu - a nejsou levičáci. Vynechávám Neturei Karta a podobné skupiny - které by ovšem také nebyl problém zařadit do levé části politického spektra (silný význam kolektivu, atd.)
« Poslední změna: 21. Července 2009, 19:15:20 od Scooolie »

Zina

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #405 kdy: 21. Července 2009, 19:42:42 »
Bývalý premiér Topolánek a bývalý ministr zahraničí Schwarzenberg a jeho podpis za uznáni Kosova.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #406 kdy: 21. Července 2009, 21:37:57 »
Můžeme si o tom myslet ledacos, ale tím nijak nepomluvili ČR, nezveřejnili o ČR tendenční informace ani nepořádali kampaň proti ČR. Zařadili se tím po bok většiny demokratických zemí světa, po bok většiny zemí EU, USA. Naopak podíváme-li se, kdo Kosovo neuznal, tak jsou tam především země, které mají samy problém s národnostními menšinami a někdy jej řeší podobně zhovadile jako Srbové v Kosovu (Rusko a vyhlazovací válka v Čečensku, Čína a represe v Tibetu a Východním Turkestánu, apod.).

Toto rozhodnutí Topolánkovy vlády - odhlasovala to vláda, nebylo to rozhodnutí premiéra a ministra zahraničí - lze legitimně kritizovat jako nesprávné, ale ČR nijak nepoškodilo.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #407 kdy: 21. Července 2009, 22:02:10 »
Když se v zahraničí někdo setká s lidmi jako Všeználek Zaorálek, Brouk Pytlík Škromach nebo Jyrka Kočka Paroubek, tak si musí myslet že jsou všichni Češi udělaní přes měsíc nošenou ponožku  :'(
יואל טייטלבוים

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #408 kdy: 21. Července 2009, 23:00:30 »
Tak podobnou sortu lidí má každá země - stačí říct Joschka "trockista" Fischer, Daniel Cohen-"Bandita", "Red Ken" Livingston, atd.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #409 kdy: 21. Července 2009, 23:29:08 »
Tak podobnou sortu lidí má každá země - stačí říct Joschka "trockista" Fischer, Daniel Cohen-"Bandita", "Red Ken" Livingston, atd.

Nemůžu si pomoct, ale ti naši mi přijdou o něco prostější duchem, vámi uvedení levičáci jsou alespoň osobnosti (i když negativní), ti naši jsou jen evropsko-ruské podržtašky a rektální speleologové  ;D
יואל טייטלבוים

Zina

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #410 kdy: 22. Července 2009, 00:17:06 »
Státy které Kosovo neuznaly,nebo zaujaly neutrální postoj je hodně.Jistě je znáte.Ve všech těchto státech neřeší problémy s  menšinami. Souhlasím s tím, že myslet si mohu cokoliv.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #411 kdy: 22. Července 2009, 00:25:59 »
Tak podobnou sortu lidí má každá země - stačí říct Joschka "trockista" Fischer, Daniel Cohen-"Bandita", "Red Ken" Livingston, atd.

Nemůžu si pomoct, ale ti naši mi přijdou o něco prostější duchem, vámi uvedení levičáci jsou alespoň osobnosti (i když negativní), ti naši jsou jen evropsko-ruské podržtašky a rektální speleologové  ;D

Nikdy jsem se nedokázal rozhodnout, kdo je horší  - jestli bezvýznamný hňup nebo hňup velkého formátu :D Já si těch "osobností" opravdu nevážím. To už bych si mohl začít vážit Maa, Stalina, Lenina nebo Hitlera - ti zajisté byli osobnostmi (i když negativními) velkého formátu...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #412 kdy: 22. Července 2009, 00:27:52 »
Státy které Kosovo neuznaly,nebo zaujaly neutrální postoj je hodně.Jistě je znáte.Ve všech těchto státech neřeší problémy s  menšinami. Souhlasím s tím, že myslet si mohu cokoliv.


Což nic nemění na tom, že narozdíl od návštěvy Kata v Gaze, Paroubka u Assada a Putina nebo ruského generála na konferenci ČSSD, uznání Kosova České republice jako státu nijak neublížilo. Zachovaly jsme se naprosto v linii většiny zemí EU, kromě Srbů (což je jaksi přirozené), nám to nikdo nevyčítá.

Zina

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #413 kdy: 22. Července 2009, 00:42:51 »
pane Scoolie vy jste schopen omluvit téměř vše co se týká pravicových politiků.Zdůrazňujete charakter politiků z ČSSD.Dám příklad p.Kalouska ten by spolupracoval  skýmkoliv.A vám to příjde pragmatické.Chci říct,že je nutné měřit stejně všem.Myslela jsem,že levici u nás zastupují komunisté a středová strana je ČSSD.Už to tak není?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #414 kdy: 22. Července 2009, 01:11:18 »
Řekněte mi, co na jednání pravicových politiků omlouvám? Znovu opakuj: Uznání Kosova Českou republiku nijak nepoškodilo - zahraničněpoliticky, obchodně, z hlediska image, prostě nijak. Kdyby se jel Topolánek objímat s Asadem a navazovat družbu ODS a Baas nebo kdyby jel jako opoziční politik jednat za zády české diplomacie s Putinem, řekl bych o něm totéž, co o Paroubkovi. Kdyby se Langer nebo nějaký podobný funkcionář scházel v Gaze se zločinci, také bych si nebral servítky.

Pan Kalousek u mě rozhodně není typický pravicový politik. Jeho politika je křesťansko-sociální. Je to politik konzervativní, kdyby byl v Německu tak by byl v CDU/CSU, což jsou strany pravého středu.
Já vůbec nemám nic proti tomu, aby na české politické scéně spolupracovala kterákoliv demokratická strana s kteroukoliv demokratickou stranou jinou. Nebyl jsem odpůrcem opoziční smlouvy, nebyl bych odpůrcem velké koalice, nevadila by mi menšinová vláda ODS ani ČSSD, nevadí mi, když KDU-ČSL vládla jednou s ODS, jednou s ČSSD. Jediný, kdo patří do vysokým plotem obehnaného vyhnanství jsou komunisté - strana, která se už svým názvem hlásí ke zločinecké organizaci a ideologii.

ČSSD rozhodně NENI středová (a nikdy nebyla). ČSSD je levice jak vyšitá. KSČM je krajní levice, hlásící se k zločinné minulosti. ODS je strana pravého středu, KDU-ČSL strana středová. Pravice v ČR dnes neexistuje, kraj pravice už vůbec ne (odmítám řadit do krajní pravice různé kolektivistické křiváky typu Národní strany a Dělnické strany).
Samozřejmě ovšem v rámci levice rozlišuji mezi levicí demokratickou a legitimní (ČSSD), s kterou v řadě programových věcí nesouhlasím, ale jejíž právo na existenci respektuji, a levicí nedemokratickou a nelegitimní (KSČM, Dělnická strana, Národní strana), která se snaží zlikvidovat demokratické zřízení a kterou samozřejmě nerespektuji a neuznávám.
« Poslední změna: 22. Července 2009, 01:20:37 od Scooolie »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #415 kdy: 22. Července 2009, 16:48:50 »
KSČM je krajní levice, hlásící se k zločinné minulosti.

Tak takovouhle blbost bych od tebe cekat nemel, lec za dobu co se zname vim, ze pri zmince o KSCM propadas hysterickemu afektu. Nu cto, nekdo se holt zapsklym fanatikem rodi...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #416 kdy: 22. Července 2009, 17:12:07 »
KSČM je krajní levice, hlásící se k zločinné minulosti.

Tak takovouhle blbost bych od tebe cekat nemel, lec za dobu co se zname vim, ze pri zmince o KSCM propadas hysterickemu afektu. Nu cto, nekdo se holt zapsklym fanatikem rodi...

A ona se nehlásí? Když před volbami do Evropského parlamentu běžel na ČT na pokračování pořad o procesu s Miladou Horákovou, tak si předseda KSČM stěžoval, že to jeho stranu poškozuje! Pročpak asi? Není to třeba tím, že se už svým názvem hlásí ke zločinecké organizace KSČ? Každý, kdo si do názvu dá slovo "komunistická", se vědomě hlásí ke zločincům.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #417 kdy: 22. Července 2009, 17:35:52 »
Jejda, bude veselo, pánové mají zase pravo=levou rozcvičku.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #418 kdy: 22. Července 2009, 19:31:02 »
A přitom to začalo tak nevinně... jen jsem řekl, že ti škůdci, kteří vedou kampaň proti izraelským vojákům, kteří nasazovali životy v boji proti gazanským teroristům, jsou mizerní levičáci. Což jsou.

Zina

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #419 kdy: 22. Července 2009, 20:47:54 »
Pane Scooolie vy nepíšete pravdu.Krajní levice je dle vás KSČM to používáte jen vy.Je to zvláštní,ale tahle strana je parlamentní s nemalým počte hlasů.A nepiště prosím,že jsou tito lidé (voliči) zločinci.Rozhodli se svobodně volit.KSČM není zakazáná.Nebo ano?ČSSSD je středová strana,to jen vy ji řadíte na levici.Mám pocit,že kdyby vy jste byl u moci asi bych neměla klidné spaní.A jenom proto,že uznávám (žij a nech žít).Nebo proto,že se mnou nesouhlasíš jsi špatný člověk?

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #420 kdy: 22. Července 2009, 21:12:57 »
Pane Scooolie vy nepíšete pravdu.Krajní levice je dle vás KSČM to používáte jen vy.Je to zvláštní,ale tahle strana je parlamentní s nemalým počte hlasů.A nepiště prosím,že jsou tito lidé (voliči) zločinci.Rozhodli se svobodně volit.KSČM není zakazáná.Nebo ano?ČSSSD je středová strana,to jen vy ji řadíte na levici.Mám pocit,že kdyby vy jste byl u moci asi bych neměla klidné spaní.A jenom proto,že uznávám (žij a nech žít).Nebo proto,že se mnou nesouhlasíš jsi špatný člověk?
Paní Zino, mýlíte se. S tím, že KSČM je krajní levice souhlasím se Scoooliem i já. A ČSSD má ke středové straně daleko asi stejně jako Česko k Austrálii.
To, že vy uznáváte žij a nech žít je chvályhodné a bylo by fajn, kdyby to platilo obecně. B-hužel si to nedokáži představit v případě, že by se komunisté dostali k moci. Opravdu mi těch 31 let, které jsem v komunismu prožil docela stačilo a nemusím mít další pokračování.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Elazar

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #421 kdy: 22. Července 2009, 22:06:53 »
Pane Scooolie vy nepíšete pravdu.Krajní levice je dle vás KSČM to používáte jen vy.Je to zvláštní,ale tahle strana je parlamentní s nemalým počte hlasů.A nepiště prosím,že jsou tito lidé (voliči) zločinci.Rozhodli se svobodně volit.KSČM není zakazáná.Nebo ano?ČSSSD je středová strana,to jen vy ji řadíte na levici.Mám pocit,že kdyby vy jste byl u moci asi bych neměla klidné spaní.A jenom proto,že uznávám (žij a nech žít).Nebo proto,že se mnou nesouhlasíš jsi špatný člověk?

Že komunisté jsou krajní levice není Scooolieho tvrzení, to ví kdokoli, kdo se zajímá o politiku na sš. A myslím si to i já a předpokádám, že mě nikdo ze scooliovského pravosprávého pohledu na svět obviňovat nebude. ČSSD rovněž je levicová strana, sama to o sobě tvrdí.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #422 kdy: 22. Července 2009, 22:21:01 »
Pane Scooolie vy nepíšete pravdu.Krajní levice je dle vás KSČM to používáte jen vy.Je to zvláštní,ale tahle strana je parlamentní s nemalým počte hlasů.A nepiště prosím,že jsou tito lidé (voliči) zločinci.Rozhodli se svobodně volit.KSČM není zakazáná.Nebo ano?ČSSSD je středová strana,to jen vy ji řadíte na levici.Mám pocit,že kdyby vy jste byl u moci asi bych neměla klidné spaní.A jenom proto,že uznávám (žij a nech žít).Nebo proto,že se mnou nesouhlasíš jsi špatný člověk?

Podívejte se na libovolné hodnocení kteréhokoliv odborníka z oboru politologie. Komunistické strany obecně jsou řazeny do rubriky "krajní levice" nebo "extrémní levice" a KSČM se k tomu hlásí i svým programem, nejen názvem.
To, že lidé volí KSČM je stejné, jako když svobodně volí rakouské Svobodné, ve Francii LePena, německou NDP, českou Dělnickou stranu - ty voliče si soudit netroufám, třeba volí jen z blbosti nebo nedostatku informací - ale to, že nějaká strana je masově volená neříká nic o tom, zda chce zničit demokratický řád a zda se hlásí ke zločinecké politice. NSDAP a KS Německa také dostaly v roce 1932 a 1933 miliony hlasů a přesto tyto dvě strany zničily demokracii v Německu.
Na ČSSD není středového nic. Středové strany jsou typické tím, že svým programem oslovují střední třídu - čím mě může oslovit snaha opět zvýšit daně (obnova progresivního zdanění); zrušení poplatků ve zdravotnictví, které brání mrhání zdravotní péčí; sprostota a okázalé pohrdání zákony a rozhodnutími soudu (Rath); snaha o přesouvání pravomocí z úrovně ČR na úroveň EU; bratříčkování s různými pochybnými režimy (Assad, Putin, Hamas); okázalá podpora sekularizace společnosti (odmítání narovnání s církvemi, podpora rozšiřování práv homosexuálů, liberální vztah k potratům)?
To je program ryze levicový. Nic pro konzervativního středostavovského voliče - něco jak bavorská CSU tu chybí. A CSU je typická strana středu.

Zina

  • Host
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #423 kdy: 23. Července 2009, 00:14:59 »
Pane Samueli taky jsem žila tady u nás v době kdy byli u moci komunisté.Moje rodina neměla zdaleka lehký život.Za II.sv.války ani léta po ní.V době kolektivizace přišla o vše.Osobně jsem měla problémy ve škole jako dítě a poté i s výběrem povolání a vzděláním.
Měla bych tedy mít blíž k lidem pravicového myšlení.Prostě nemám důvěru v žádnou stranu.Jen nechci,aby se lidé kvůli názorům nenáviděli nebo zabíjeli.Možná je to najivní,ale byly doby kdy to tak bylo.
Pane Scooolie stanovy stran nečtu.Odborníky z politologie podezřívám že účel světí prostředky.
Co se týká sociální politiky stran pravicových je to ubohost.Pohybuji se v oblasti,která je víceméně na sociální politice závislá a vidím to dnes a denně.Máte vůbec představu jak přežívají základní školy?To není podpora školství,ale almužna.Proti rozumným poplatkům u lékaře nic nemám.Myslím tím např.pohotovostní služba,pobyt v nemocnici.
Poslouchala jsem srdcervoucí projev p.Topolánka v senátu ČR.Co se stane,když neschváli Lisabonskou smlovu.No ještě,že si ji přečetl prezident.Jinak pane Scooolie souhlasím,že scházet se s pochybnými lidmi jaké jste jmenoval je na považenou.Otázka je jací lidé by se měli snimi scházet?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Operace Lité olovo v Gaze - DISKUZE
« Odpověď #424 kdy: 23. Července 2009, 00:40:42 »
Zřizovatelem škol jsou obce a kraje. Tak by se také měli starat. Vím, že některé školy jsou na tom opravdu nedobře, ale jiné zase celkem slušně. Takže bych to neviděl úplně černě. Navíc školství je bezedná černá díra, kde peníze chyběly za všech vlád. Čímž neříkám, že je to správné. Jen říkám, že je dokonale jedno, kdo vládne, peníze chybí vždy.
Do budoucna to vidím hodně černě, protože ona slavná ekonomická krize se letos rozpočtů ještě tak moc nedotkla. Pravé peklo bude až příští rok, kdy se čeká schodek minimálně 150 miliard.
O Topolánkově postoji k Lisabonské smlouvě radši nemluvit. Je to oportunistický křivák. Nejprve je to "shit", pak v Senátu řeční o hrůzách, když se nepřijme - a teď už ji zase kritizuje.
S pochybnými lidmi by se buď neměl scházet nikdo (Hamas) nebo zcela oficiální delegace s velmi přesně vymezeným a kontrolovaným programem. Které s Assadem nebo Putinem budou jednat o nezbytných věcech z hlediska ekonomiky, ale jinak nic víc. Rozhodně se s nimi nemá scházet opoziční politik z jakékoliv strany.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15