Autor Téma: Stahování audia a videa ze serveru Imeem  (Přečteno 8178 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Stahování audia a videa ze serveru Imeem
« kdy: 23. Listopadu 2008, 20:35:44 »
Pratele, jiste se jste pri snaze se neco priucit z Achabova portalu www.LAMEDWAW.org setkali s neprijemne pomalym nacitanim externich souboru, ktere jsou hostovany na serveru Imeem.com .
Donedavna bylo bez snifferu nemozne obsah z Imeem ulozit kvuli technologii anti-leech. Posleze se objevil software FreeMusicZilla, ktery vsak stahoval jen audio. Nedavno se vsak vyskytl krasny kousek softwaru zvany FreeVideoZilla, ktery umi z Imeem stahovat jak audio, tak video. Je to freeware, tedy zdarma. Programek lze stahnout na strance https://www.freevideozilla.com/.
Program je v anglictine, ale to v tomto pripade vubec nevadi. Dulezite je, abyste jej spustili jeste pred startem prohlizece. Pote nahodite prohlizec, spustite si kyzene audio nebo video, ve FreeVideoZille zaskrtnete polozku (prave prehravany soubor, ktery muzete zapauzovat) a kliknete na tlacitko download. Program sam hlasi, kam soubor stahuje. Po stazeni ve vlastnim zajmu soubor prejmenujte, protoze se bude jmenovat treba ytdEW4AWER.flv nebo .mov. To jen proto, abyste se v tom pozdeji sami vyznali.
Starsi verze umoznila denne z Imeem stahnout max. 10 souboru, jak je to s novou opravdu nevim. Testujte, zkousejte.
Hodne pouceni preji s Achabovym souhlasem, kteremu timto dekuji za svoleni.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Stahování audia a videa ze serveru Imeem
« Odpověď #1 kdy: 23. Listopadu 2008, 21:14:19 »
Zapomnel jsem rict, ze soubory typu FLV prehrajete v programu RealPlayer, ktery je free a soubory typu MOV treba v Media Player Classic (je free) nebo v Apple QuickTime (s omezenimi opet free). Dalsi moznosti jsou konverzni programy, kterymi je prekopete do MP3 nebo AVI), ktere jsou vsak vetsinou placene.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Stahování audia a videa ze serveru Imeem
« Odpověď #2 kdy: 23. Listopadu 2008, 21:15:55 »
Velmi cenné informace. A navíc podrobně vysvětlené. Díky.

dudusko

  • Host
Re: Stahování audia a videa ze serveru Imeem
« Odpověď #3 kdy: 24. Listopadu 2008, 22:15:56 »
Celkem mi není jasné, proč autor video souboru tentýž nenabízí ke stažení na některé z hostingových služeb, kde lze sdílet soubory. Nemyslím rapidshare, ale třeba
https://www.myspace.com/
Kde lze založit i veřejnou download strukturu. Nebo FTP server, na free hostingu. Případně jsem ochoten zaplatit prostor na ftp serveru (pristupnem pres www browser) v ceske republice. Pokud Vas to zajima, poslete mi, prosim,privatni mail. Pokus se dobreme k výsledkům, zveřejníme postup stahování a odkud.

díky, Dudusko.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Stahování audia a videa ze serveru Imeem
« Odpověď #4 kdy: 24. Listopadu 2008, 22:59:11 »
Myslim, ze Achabovi jde primarne o streamovani.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15