Autor Téma: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce  (Přečteno 20721 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce - pozdní reakce
« Odpověď #25 kdy: 26. Října 2008, 19:37:10 »
Krásné fotky. Jako vždy.

Tak mě napadlo pane kolego Stejskale, nebylo by možné - samozřejmě jen se souhlasem Vaším a pana profesora Hanuše - přetiskovat postupně tyto fotografie také na Eretzu? Třeba v rubrice "Fotografie dne"? Samozřejmě bychom vždy uvedli autora a odkaz na Váš web, odkud by fota byla použita... 

Omlouvám se, že reaguji tak pozdě na tuto nabídku(nestíhám navštěvovat všechna zákoutí Eretzu - "a bude hůř"), nicméně pokusím se to s p. Hanušem projednat a dám vědět.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Nová pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce
« Odpověď #26 kdy: 26. Října 2008, 19:38:39 »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce - pozdní reakce
« Odpověď #27 kdy: 26. Října 2008, 19:44:49 »
Krásné fotky. Jako vždy.

Tak mě napadlo pane kolego Stejskale, nebylo by možné - samozřejmě jen se souhlasem Vaším a pana profesora Hanuše - přetiskovat postupně tyto fotografie také na Eretzu? Třeba v rubrice "Fotografie dne"? Samozřejmě bychom vždy uvedli autora a odkaz na Váš web, odkud by fota byla použita... 

Omlouvám se, že reaguji tak pozdě na tuto nabídku(nestíhám navštěvovat všechna zákoutí Eretzu - "a bude hůř"), nicméně pokusím se to s p. Hanušem projednat a dám vědět.

Velmi děkuji. Bylo by nám potěšením.

Co se týče té poznámky - znamená to, že na tom budete v budoucnu s časem hůře? To by mě mrzelo. Nikdy jsem neměl asi zlomek přehledu o izraelském sportu, jako mám díky Vám a Vaší úžasné důslednosti a pracovitosti v rubrice Sport.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Pro Scoolieho ohledně času
« Odpověď #28 kdy: 26. Října 2008, 20:23:14 »
Chtěl jsem tím v nadsázce vyjádřit pouze to, že nestíhám být aktuální tak, jak bych sám chtěl.  Proto se tímto  omlouvám, že některé  výsledky dodávám někdy i s několikadenním zpožděním, což je zpravodajského serveru nehodno. Důvodů je vícero(bohužel včetně toho, že mnozí vytváříme zpravodajství doma, kde ne vždy jsou podmínky  ideální a okolnosti příznivé). Snad ale pozdní dodání aktualit je stále lepší než žádné. Sám mám o své práci pro Eretz jiné představy, ale není v mých možnostech je všechny uvést v život. Děkuji za pochopení.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce
« Odpověď #29 kdy: 26. Října 2008, 20:27:51 »
Skutečně všechna čest. A díky nejen za krásné fotky, ale i za jejich poskytování.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Pro Scoolieho ohledně času
« Odpověď #30 kdy: 26. Října 2008, 20:40:16 »
Chtěl jsem tím v nadsázce vyjádřit pouze to, že nestíhám být aktuální tak, jak bych sám chtěl.  Proto se tímto  omlouvám, že některé  výsledky dodávám někdy i s několikadenním zpožděním, což je zpravodajského serveru nehodno. Důvodů je vícero(bohužel včetně toho, že mnozí vytváříme zpravodajství doma, kde ne vždy jsou podmínky  ideální a okolnosti příznivé). Snad ale pozdní dodání aktualit je stále lepší než žádné. Sám mám o své práci pro Eretz jiné představy, ale není v mých možnostech je všechny uvést v život. Děkuji za pochopení.

Vážený pane kolego, smím-li Vám tak říkat, opravdu není důvod k omluvám. Několikadenní zpoždění je maličkost ve srovnání s tím, že (mohu-li odhadnout podle sebe) drtivá většina z nás by se k těm sportovním informacím jinak nedostala. Stavíte si laťku velice vysoko. Vždyť nestíháme nikdo. I na hlavní stránce v obecných zprávách nám občas uteče zpráva, která by být měla, ale prostě se nestihne její překlad a po pár dnech už není aktuální. S tím se nedá nic dělat. Jsme nadšení dobrovolníci. Ne profesionálové, kteří by byli placeni za to, že 8 hodin denně sledují. A Vašim zprávám - jejich komplexnosti a rychlosti, všechna čest.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce
« Odpověď #31 kdy: 26. Října 2008, 20:43:07 »
No ba. Vyjimecne se Scoooliem 100% souhlasim.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Pokládám si za čest být vaším kolegou ...
« Odpověď #32 kdy: 27. Října 2008, 06:57:32 »
a děkuji za shovívavost. V zásadě mi jde o to, tak jako nám všem,  aby Eretz.cz byl co nejlepší. Zaslouží si to - už kvůli jménu země, které tímto ochotně a rádi sloužíme.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Souhlas prof. Hanuše s přebíráním jeho snímků
« Odpověď #33 kdy: 30. Října 2008, 19:16:41 »
Krásné fotky. Jako vždy.

Tak mě napadlo pane kolego Stejskale, nebylo by možné - samozřejmě jen se souhlasem Vaším a pana profesora Hanuše - přetiskovat postupně tyto fotografie také na Eretzu? Třeba v rubrice "Fotografie dne"? Samozřejmě bychom vždy uvedli autora a odkaz na Váš web, odkud by fota byla použita... 

Dnes(30/10/2008) mě informoval prof. Lumír Hanuš, že není proti tomu, aby jeho snímky, přebírané z webových stránek  Lubomírovy Listy - Lumírovy snímky, byly umisťovány na serveru Eretz.cz. A protože i já s ním samozřejmě souhlasím,  této aktivitě již nic nestojí v cestě. Zdravím a děkuji za zájem. L. Stejskal

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce
« Odpověď #34 kdy: 30. Října 2008, 22:47:52 »
Vážený pane kolego,

vřelý dík Vám a panu profesoru Hanušovi. Fotky jsou to nádherné a bude nám ctí je zveřejňovat. Což by samozřejmě nebylo možné, pokud by pan profesor nesouhlasil a pokud byste Vy nebyl tak laskav a naši prosbu netlumočil. Vyřiďte prosím díky celé redakce.

Sc.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Pozvánka k prohlídce izraelské fotokolekce
« Odpověď #35 kdy: 23. Listopadu 2008, 18:36:24 »
Tentokrát od prof. Hanuše několik snímků ze sběru oliv za Jeruzalémem. (I s inteligentními reakcemi některých diskutujících - v tom jsou Češi zřejmě nedostižní). Odkaz zde: https://stejskal.bigbloger.lidovky.cz/c/58703/Fotopozvanka-Rucni-sber-oliv.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15