Autor Téma: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko  (Přečteno 20387 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: šperky
« Odpověď #25 kdy: 2. Září 2008, 22:53:40 »
Dnes, v době internetu lze prakticky cokoli sehnat a objednat z obýváku. Ale je pravda, že koupit si to například na Jaffo Street je asi příjemnější.
(Chtěl jsem přidat obrázek, ale nějak se nevyvedlo)
Na internetu umím najít ledacos, ale objednávat věci ze zahraničí opravdu nee a asi bych to ani nezaplatila. jak se to dá udělat, když si člověk chce objednat třeba cédéčko? já myslím, že každá ta společnost to možná do ČR nedoručí.. a taky, jak mám platit v dolarech, když žádné nemám...  :(
(a ani ten obrázek se mi nepovedlo stáhnout..  ;))

eleazar

  • Host
Re: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko
« Odpověď #26 kdy: 2. Září 2008, 23:14:37 »
to chaje + Elazar: Doufám, že máte pravdu Vy a ne já. Čas od času zbytečně plaším, ale někdy také oprávněně, tak doufám, že tentokrát je to až moc zbytečné. ;)

to gvodrazka: Nejste náhodou též nocritou? ;) Nejdřív tady vyznáváte všudypřítomnost Boží Šchimy, pak Vaše názory na krásu ženy zevnitř.
« Poslední změna: 2. Září 2008, 23:47:55 od eleazar »

chaje

  • Host
Re: šperky
« Odpověď #27 kdy: 2. Září 2008, 23:20:56 »
Dnes, v době internetu lze prakticky cokoli sehnat a objednat z obýváku. Ale je pravda, že koupit si to například na Jaffo Street je asi příjemnější.
(Chtěl jsem přidat obrázek, ale nějak se nevyvedlo)
Na internetu umím najít ledacos, ale objednávat věci ze zahraničí opravdu nee a asi bych to ani nezaplatila. jak se to dá udělat, když si člověk chce objednat třeba cédéčko? já myslím, že každá ta společnost to možná do ČR nedoručí.. a taky, jak mám platit v dolarech, když žádné nemám...  :(
(a ani ten obrázek se mi nepovedlo stáhnout..  ;))

objednávat přes internet není zas takový problém, chce to jen mít vhodný způsob placení a stačí účet v korunách...já používám PayPal, to je nejjednodušší, stačí k tomu embosovaná platební karta...ale ne každý ho bere, tak když nakupuju (zatím teda jenom knihy), vybírám společnost, co ho bere...kupodivu ceny v zahraničí (knih) jsou někdy docela nízké, ale to poštovné...poslední koupě: kniha - 1 dolar, poštovné  - 13...no ale výsledná cena furt slušná  ;)

jo a ten obrázek šel opravdu špatně stáhnout

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko
« Odpověď #28 kdy: 3. Září 2008, 08:03:50 »
Jak píše chaje, PayPal je asi jedna z nejrozšířenějších a nejbezpečnějších typů plateb při nákupech přes internet. A dolary ani Eura, ani jinou cizí měnu mít nemusíte. V okamžiku platby Vám konkrétní částku Vaše banka přepočte v aktuálním kursu na Kč a strhne z účtu.
Pokud příslušný obchodník nebere PayPal, často bere platbu platební kartou (MasterCard, Visa apod.) Zde samozřejmě již musíte mít trochu vyšší důvěru k tomu konkrétnímu obchodu, ale i to se dá a dosud se mi nestalo, že bych měl někdy nějaký problém.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko
« Odpověď #29 kdy: 3. Září 2008, 10:27:19 »
Po dovolene zase normalne se chci vratit do diskuze a ne jen tak obcas neco kvaknout k tematum. Tedy k te chamse se mi stala zrovna nahodou v Praze docela vesela historka, byla jsem v obchode s chamsou, kterou nosim a na niz je zidovsky symbol a ktera je moc hezka a prodavacka mi rekla, je vy mate krasnou chamsu. Trochu jsem se zarazila, ze vedela co to je. Pak mi to sama vysvetlila, maznel je z Alziru a jeji tchyne  ji take dala chamsu, aby ji lide neurknuli, kdyz je tam na navsteve, protoze je hezka a mlada (ta pani, ne ta tchyne). ja jsem rekla, ze moje chamsa je z Izr. a nakup jsme ukoncily k oboustrane spokojenosti.  :)
Ono je to opravdu tak, ze ne tim co clovek nosi, na sobe, ale spis v sobe je urceno cim je. I kdyz obleceni je take dulezite.

nathanael

  • Host
Re: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko
« Odpověď #30 kdy: 4. Září 2008, 20:43:36 »
Ahoj, mam jen malej dotaz. Shánim talit a kippu a samozřejmě nikde v čechách není žádný e-krámek či cosi podobného, čemu samozřejmě rozumím. Ale nemohl by mi tedy někdo poradit, kde k tomu přijít. Nejsem rodilý Žid a vzhledem k místu bydliště i špatně hledám nějakou obec, čili je vše spojeno s více problémi. Budu rád za pomoc, piště prosím na mail bartolma@atlas.cz

Elazar

  • Host
Re: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko
« Odpověď #31 kdy: 5. Září 2008, 00:02:19 »
https://www.hasofer.com/

100% košer.

Pro tfilin mohu také doporučit
https://www.oterisrael.com/

Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Izraelská strana Kadima spolupracuje s Putinovou stranou Jednotné Rusko
« Odpověď #32 kdy: 6. Září 2008, 20:20:28 »
Fanueli, víš, že když jsi anoncoval svůj odchod do virtuálních hlubin, tak jsi mi začal být docela sympatický?  ;D


Gugi, se švýcarskými bankami máme své zkušenosti, těm bych peníze nesvěřil  ;)
Zdravím, nevím, co tím chtěl básník říct ,ale zde nejde o pointu zde jde o pitomost.
                                                                                                                   Stanek (Fanuel)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15