Autor Téma: Jerusalem  (Přečteno 23164 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Jerusalem
« Odpověď #1 kdy: 22. Července 2008, 13:57:12 »
The terrorist who went on a bulldozer rampage in Jerusalem’s center Tuesday is a resident of east Jerusalem, a police source reported.

 
Some 18 people were injured in the attack, one sustaining severe injuries. The bulldozer driver was fatally shot. (Efrat Weiss)

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Jerusalem
« Odpověď #2 kdy: 22. Července 2008, 14:21:25 »

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Jerusalem
« Odpověď #3 kdy: 22. Července 2008, 16:01:10 »
Zprvu jsem enpochopil o co se jedná, myslel jsem že se jedná o již dřívější útok, nyní jsem zjistil že jde o další útok zde jsou některé fotky a film https://www.inn.co.il/News/News.aspx/177664
připojuji též zprávu která bude součástí zpráv z dneška

dOŠLO K DALŠÍMI TERORISTICKÉMU ÚTOKU, KDY TERORISTA VYUŽIL OBROVSKÝ BAGR K VRAŽDĚNÍ LIDÍ. Jízda šíleného vraha si vyžádala 3 zraněné z toho jednoho velmi těžce, terorista zničil několik automobilů a jeden autobus, za malý počet zraněných můžeme děkovat pouze milosrdenství nebes. Utok se odehrál na ulici Keren Hajesod v Jerušalajimu jen nedaleko od místa kde došlo před několika dny k prvnímu takovémuto útoku, který pravděpodobně dnešného teroristu inspiroval. k útoku došlo vedvě hodiny odpoledne, jeden z kolemjdoucích se pokusil teroristu zastavit střelbou, ale ten pokračoval v cestě, zastřelil jej poté policista. ikdyž obětí je relativně málo byli otevřeny jako při každém útoku nouzové linky, pro ty kteří hledají své blíyské a chtějí vědět zdali se jim nic nestalo či v jakém stavi se nachází čísla nouzových linek jsou radnice města 1-255-023106 nemocnice Šaarej Cedek 1-255-125 nemocnice Hadasa ejn Karem 1-255-122.


Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Jerusalem
« Odpověď #4 kdy: 22. Července 2008, 16:09:02 »
Upřesněný počet zraněných 24.

ari180

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #5 kdy: 22. Července 2008, 17:31:52 »
Naco sa to hrame??? Tych parchantov nezastavi to,ze sa im znici dom a pod.
Ak by to bolo na mne,zvolil by som rovnake metody ako pouzivaju oni.Mam take tusenie,ze je potrebna nejaka organizacia alebo zdruzenie na ochranu Izraela  ;)   Nehovorim ze Irgun ale ak to takto pojde dalej tak neviem. Hranice s arabskou autonomiou su sice vhodne aj na zastavenie teroristickych utokov,ale co na tom ked na druhej strane tychto hranic je 1.2 miliona arabov a rovnaky pocet buldozerov.  >:(

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Jerusalem
« Odpověď #6 kdy: 22. Července 2008, 18:16:38 »
Zajímalo by mě kde si dělal papíry na "džísko"  ???
יואל טייטלבוים

eleazar

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #7 kdy: 22. Července 2008, 20:39:50 »
A kdo mu ten bagr sveril? A proc mu jej sveril, kdyz spousta (nejen) ultraortodoxnich nema praci?

Mozna, ze cela ta vec s Araby se schvalne neresi proto, aby uz konecne  nekomu vytekly nervy....

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Jerusalem
« Odpověď #8 kdy: 22. Července 2008, 20:58:03 »

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #9 kdy: 22. Července 2008, 22:46:45 »
Teprve teď jsem se dostala k té zprávě. Čtu,televizi moc neseleduji. Mohu teď po zkušnostech měsíčního pobytu po Evropských zemích říci, že zda se Evropa nevzpamatuje z přílivu muslimů, tak je to konec Evropy, ale ne náš, protože my se nikdy nevzdáme, protože my jsme určeným národem, daným Bohem. Lajla tov . Míla ;)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Jerusalem
« Odpověď #10 kdy: 22. Července 2008, 22:51:35 »
Jo jo, staneme se chalífátem. Pěkně pomalu, jako když se vaří žába...

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #11 kdy: 22. Července 2008, 23:03:50 »
Omlouvám se, ale já to moc pomalu neumím. Promiňte mám takovou povahu. Když to prostě cítím tak to musím dát najevo. Asi nejsem pravý, protože, ten by vše rozvážil. Díky Ssoooline. Lajla tov.Míla

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jerusalem
« Odpověď #12 kdy: 23. Července 2008, 06:31:59 »
 >:(
Už při prvním ataku jsem říkal, že Arabové se pozvolna vyřazují z izraelské společnosti. Včerejšek opět potvrdil, že jakákoliv forma jejich integrace do izraelské společnosti je nemožná.
gv

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Jerusalem
« Odpověď #13 kdy: 23. Července 2008, 06:56:54 »
JEnomze prave ve chvili kdy se to stalo byl u naseho prezidenta (!) Abbas. Takze Simon integruje az se hory zelenaji a zidovska krev tece.  :'(

ari180

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #14 kdy: 23. Července 2008, 13:32:02 »
>:(
Už při prvním ataku jsem říkal, že Arabové se pozvolna vyřazují z izraelské společnosti. Včerejšek opět potvrdil, že jakákoliv forma jejich integrace do izraelské společnosti je nemožná.
gv

araby (moslimovia) sa nedokazu integrovat do ziadnej demokratickej,civilizovanej,modernej spolocnosti.Clovek v takejto spolocnosti ma jednak PRAVA,ktore oni povazuju za HARAM.A neznesu to,ze oni moslimovia ziju ako nejaky chudaci,psy a analfabeti.Aj ked takyto sposob zivota vedu len vdaka ich primitivnej ideologii,s oblubou obvinuju Zapad ci Israel.V Zapadnej Europe na situaciu nikto nereaguje a tak aj dopadnu.

Moslimov o par rokov bude v krajinach ako Holandsko,Belgicko dost na to aby ohrozili demokraciu.

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jerusalem
« Odpověď #15 kdy: 23. Července 2008, 15:38:53 »
Citace ari 180
Moslimov o par rokov bude v krajinach ako Holandsko,Belgicko dost na to aby ohrozili demokraciu.

Je to smutné, ale bude tomu tak.
Muslimů bude přibývat, to povede k další radikalizaci krajní pravice, a to zase následně k dalším a dalším konfrontacím ze strany islamistů. No a většinová západní demokratická společnost bude jen "mrkat na drát" a až do svého konce nic nepochopí, proč že je ti muslimští spoluobčané nemají rádi a nechtějí se integrovat a v klidu volit a platit daně.

Lechem 
« Poslední změna: 23. Července 2008, 15:41:24 od lechem »

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jerusalem
« Odpověď #16 kdy: 23. Července 2008, 15:49:37 »
 ;D
Třeba jednou bude Evropa "špendlíčkem hrabat" po jednom lékaři-psychiatrovi, který byl zároveň poetou... ;D

gv

ari180

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #17 kdy: 23. Července 2008, 16:09:49 »
Moslimovia mozu ohrozit demokraciu aj pouzitim nej samej.Zoberte si Hitlera,tiez bol demokraticki zvoleny.Ale jeho volbou demokracia skoncila.Rovnake to moze byt aj s moslimami v Holandsku ked nie horsie. Treba pochopit,ze ziadne programi im nepomozu oni sa neintegruju NIKDY.Jediny sposob ako zachranit zapadnu demokraciu je vyhlasit nieco ako stane pravo (jednoducho demokraticke principy v tejto politike na vyhradenu casovu dobu zrusit) a deportovat ich.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #18 kdy: 23. Července 2008, 22:11:22 »
ARi 180 moc Vás zdravím, jsem ráda, že čtu slovenštinu. Miluji Slovensko a mám tam taky část rodiny, ale přiznám se, že jsem u vás poprvé pocítila strach, že mám na krku naší hvězdičku. Byli to mladí náckové, ale to jistě znáte důvěrně. Zdravím Míla

ari180

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #19 kdy: 24. Července 2008, 00:39:06 »
Som velmi rad,ze Vam moja slovencina urobila radost aj ked je pravda,informacie obsiahnute v mojom komentary niesu velmi prijemne. Je mi velmi luto,ze ste mali takuto skusenost.Je to naozaj strasne a viem o com hovorite. Pravidelne stretavam taketo individua. Co je horsie,tento ich primitivizmus znemoznuje nosit veriacim napr: kipu. Je smutne ked v synagoge vidite ludi ako si kipu vymienaju za ciapku.
Ja osobne v najblizsich dnoch obdrzim pekny privesok Magen David tak dufam,ze to bude v pohode.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #20 kdy: 24. Července 2008, 09:07:19 »
Milý Ari 180, díky za pozdrav. Právě teď poslouchám z rádia, co se děje v oblastech Slovenska, které já velice turisticky dobře znám. I když si mohu myslet, kdo jsou ti mrtví, je mi to strašně líto. A mohu se jen modlit, aby to nepokračovalo dál ve Vaší překrásné krajině. Zdraví Míla ;)

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #21 kdy: 24. Července 2008, 09:16:56 »
Lechame jste teď na internetu, musím Vám dát po měsíční dovolené v Evropězcela za pravdu. Jenom že nevím, co stím. Zdraví Míla

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #22 kdy: 24. Července 2008, 09:25:26 »
Vážení, zdravím vás všechny, musím jít pracovat, protože, jak jistě víte,chleba se neustále zdražuje a vidím, že jsem sama na internetu. Krásný den Míla.

Elazar

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #23 kdy: 24. Července 2008, 10:20:51 »
;D
Třeba jednou bude Evropa "špendlíčkem hrabat" po jednom lékaři-psychiatrovi, který byl zároveň poetou... ;D

gv

Myslíte tím Mengeleho nebo nějakou podobnou sv*ni? To právě doufám, že nebude zapotřebí...
 

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jerusalem
« Odpověď #24 kdy: 25. Července 2008, 06:39:06 »
 ;D
Ne - myslel jsem "Dragana Dabiče" - "experta" na řešení "muslimské otázky". ;D

Jenomže pokud přijdou v Evropě v potaz takovéhle kreatury - tak to bude možné jen v éře, kdy dojde zároveň k raketovému vzrůstu antišemijut...

Mírově se to nevyřeší a militantní, resp. antirasové řešení poškodí především nás. Opravdu nevím, jak z tohoto problému slušně a inteligentně (a trochu i elegantně) vybruslit a vyřešit to bez násilí, při zachování nedotknutelnosti všech tří kultur:
judaismu, křesťanství a islámu.

Gut šabes všem
 :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15