Autor Téma: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008  (Přečteno 122242 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #200 kdy: 27. Června 2008, 15:14:46 »
  už na toto téma nediskutujte, protože je pro nás naprosto zbytečné.
Dobre vas chapu.

eleazar

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #201 kdy: 27. Června 2008, 16:21:13 »
Jicchaku, Vy jste pro monarchii v Izraeli?
(naokraj - nelibi se mi slovni spojeni "Bůh nemohl")

Yan

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #202 kdy: 27. Června 2008, 18:59:04 »
......Doporučuji Vám si přečíst Starý zákon z Bible, která je v celém světě i u lidí nevěřících uznávaná, jako historický doklad.....
Obávám se, že to je příliš silné tvrzení. Jako historický doklad u nevěřících rozhodně brána není..... spíš něco jako Staré pověsti české.

Tiferet

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #203 kdy: 27. Června 2008, 22:36:59 »


No vidite, kolego Elazare, a podobne jsem byl zmateny i ja u Vas vs. eleazar  ;)
Jinak co se Vodnika tyce, pak ho (subjektivne !!!) povazuji za "ideologickeho nepritele", ale vzdycky jsem tvrdil, ze kvalitnich nepratel jest mozno si hluboce vazit  :) Pratele, vazme si tech, kteri pouzivaji hlavu namisto mece.



Hezky receno, nu ale pokud hlavu pouziva zrovinka nepritel,pak drive nez ucta mne prepadne hruza a beru do zajecich ;D pac nejsem lev,tudiz inteligentni nepritel mi muze zivot pekne nasmazit. Je jen ze i takto se muze interpretovat nejaka myslénka

Tiferet

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #204 kdy: 27. Června 2008, 22:43:01 »
Shabat shalom,
Milo,dlouho jsem zde nebyla,chtela jsem se zeptat,zda vam odpovedeli na Vas dopis ohledne toho clanku P. Zidka? toda :)

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #205 kdy: 27. Června 2008, 23:48:54 »
Tiferet, buďte klidná i když jsem se zcela odhalila se jménem i mailem. Nikdo nic nevytiskl,. Je fakt, že pan Zídek se ozval a vysvětlil my, že to je" jako". Že v dějinách musíme hledat pozitiva, kdyby to skončilo "jako". Napsala jsem mu, že s ním nesouhlasím,.  Vysvětlím Vám to názorně. Kdyby vyhrál Hitler válku, co by bylo pozitivního. Ujišťuji Vás, že pro moji rodinu nic. Češi by byly někde na Kamčatce a já, vzhledem ke svému původu v plynu. Pak, když jsem si přečetla, jak nadšeně článek vzal Hamas. Myslím si, že my dvě si nemusíme už dál nic psát. Proto jsem se také ozvala proti názorům Vodníka 007. To je obdobné, že by nás taky mohli vystěhovat do Ameriky, nebo třeba do Číny, abychom náhodou nenarušovali mírové úsilí. To mě vždy tak dostane, že nemůžu mlčet. Já jsem už dnes Vodníkovi 007  psala, že nezapomenu na okamžiky, kdy můj táta na mapě Bible mi ukazoval a říkal, to je naše země. Jiné mapy v té době neexistovaly. Takže to je pravda o omluvném článku, který měl vyjít v novinách, kde já jsem pro to odkryla celá svá osobní data. Moc Vás zdravím. Míla :)

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #206 kdy: 28. Června 2008, 00:39:47 »
O zadne Cine jsem nepsal a nic spojeneho s Hitlerem take ne, tak nemusite prekrucovat.
Psal jsem o bezpecne zemi, USA, kde jak jiste vite zije pribizne dalsich 5 milionu zidu z celeho sveta.
No nic, narazil jsem na kamenou zed a uz vas nebudu obtezovat.
Izrael je krasny a pokud tam zijete chapu, ze se vam stehovat nechce.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #207 kdy: 28. Června 2008, 16:45:22 »
Máte jistě pravdu, to jste nepsal, ale jakákoliv ztráta zaslíbené země je pro řadu z nás nemyslitelná. To byl slovní obrat a když si to přečtete celé, tak jsem pouze vysvětlovala, že pan Zídek a noviny se nijak neozvaly i když jsem dala celou svoji identifikaci. Pokud jsem se Vás v tomhle dotkla, což si myslím, když to všechno přečtete, tak to zdaleka tak nebylo myšleno, tak se Vám omlouvám. Asi jsem to blbě napsala. Zdraví Míla

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #208 kdy: 28. Června 2008, 20:19:56 »
Nic se nedeje. Pouze jsem se ctel osvobodit z narceni zidobijstvi, coz dnes clovek dostava za pouhy nazor.
Stehovani narodu neni zadna novinka. Cesi take od nekud prisli.
Slo mi o bezpeci prostych lidi, kteri denne umiraji diky fanatickemu prosazovani prava, na obou stranach.

Tiferet

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #209 kdy: 28. Června 2008, 20:24:55 »
Milo, je to jasne,proste se kampan znovu rozjizdi. To co vrelo leta u par..(nevim jak je nazvat) pod poklickou,to znovu vybublava z hrnce ven.Jeste si zatim myslim ze vetsina goju bere souseda dle toho jak se jevi a chova a ne zda je zid nebo madar. Vidim u nekterych,kteri pisou hezky a o mnohych vecech pravdive,povzbudive,-coz cesky narod na jednu stranu potrebuje takove,kteri by je vzbudili a ujasnili presne to, jak to politici patlaj a jak sve narody prodavaj.Tim si ziskaji priznivce,kteri je zacnou uznavat a nakonec verit vsemu,co pisalkove napisou. Jenze pisalkove sem tam do toho sveho "dobreho" napisou neco o Izraeli, zidech, tamten bohatej co navrhnul to a tamto zakazal je pry zid..a v podvedomi lidu se uchyti ;- zkorumpovany=zid,manipulace=zid,kvuli komu valky=Izrael,v USA =zide,ve vlade=zide,az vysledek bude zas jako vzdycky- nepritel=zid a lidske zmasirovane mozky si odpocinou od hledani pravdy,udaji si jeden smer a hurààààà. Uz to tu bylo v historii kolikrat. Ted uz netreba se nervovat ze tu a tamhle vyjde zase nejakej clanecek,ted uz treba premyslet v klidu,co dal a jak se zaopatrit,jak odpovedet,jak vyvratit lzi vsude kolem,ackoliv nevim nevim...setkavam se obcas s nazory u nekterych lidi zde v Belgii o tom,"ze zide ale preci tu zemi vzali jinym narodum"...jak je psano v bibli. OK,jenze nemusime ani zas tak urputne studovat historii na to,abychom vsichni vedeli,komu ze napr. kdysi  patrily Spojene Staty a nebo samotne Cechy pred skoro 2000lety,belgum pripominam coze delali v Africe,anglicanum je vubec toho dosti co pripominat a tak nakonec -"kdo bez viny,prvni hod kamenem". ;) O to jde, kazdy by mel se snazit znovu uplatnit ve svem okoli to,ze NIKDO nema pravo kritizovat,kdyz sam ma maslo na hlave, to je to ..jak je psano ze "vyjmi nejdriv tram z oka sveho a potom se dovol zda muzes vyjmout trisku z oka sveho druha",hm,no ja vim,no ...ale stejne-nema recht? :)

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #210 kdy: 29. Června 2008, 00:10:04 »
zde v Belgii o tom,"ze zide ale preci tu zemi vzali jinym narodum"...jak je psano v bibli. OK,jenze nemusime ani zas tak urputne studovat historii na to,abychom vsichni vedeli,komu ze napr. kdysi  patrily Spojene Staty a nebo samotne Cechy pred skoro 2000lety,belgum pripominam coze delali v Africe,anglicanum je vubec toho dosti co pripominat a tak nakonec -"kdo bez viny,prvni hod kamenem". ;) O to jde, kazdy by mel se snazit znovu uplatnit ve svem okoli to,ze NIKDO nema pravo kritizovat,kdyz sam ma maslo na hlave, to je to ..jak je psano ze "vyjmi nejdriv tram z oka sveho a potom se dovol zda muzes vyjmout trisku z oka sveho druha"
Zajimava uvaha. Docela souhlasim, az na to, ze se nevi jestli Cesi vybijeli puvodni obyvatele ci se s nimi asimilovali.  S osidlenim USA mate pravdu, jenze byla jina doba a tehdy se zabijelo i za spatny nabozensky postoj, carodejnictvi. Belgie kolonizovala v Africe, v dobe kdy se cernoch ani  za cloveka nepovazoval.
Vznik Izraele ovsem patri do povalecne doby, kdy dalsi nasili nebyla zrovna nejlepsi cesta. Ale stalo, tak se radeji podivejme na dalsi problem. Iran, ktery nikoho nenapadl a momentalne nema dostecne ucinne zbrane, ma byt podle Izraelskych politiku, preventivne napaden. V tom pripade bude nutne napadnout i jine staty, ktere neumerne zbroji. S. Korej, Cina, Indie, Pakistan. Proc zrovna Iran?
Vim co odpovite ale uznejte, kdyz by Iran nelegalne (stejne jako Izrael) ziskal atomove zbrane, myslite, ze kdyz jich budou mit nekolik, ze se opovazi zautocit na staty, ktere jich maji 10-100X vice?
Mohamedani jsou fanatici, snad nejpitomejsi vira co svet videl ale ze by riskovali mnohonasobnou odvetu?


Tiferet

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #211 kdy: 29. Června 2008, 01:22:53 »
Prosim Vas pane Vodniku,cesti politici zaprodavaji vlastni narod a pres protesty lidu jak idioti porad opakuji ze pro zajem Statu musime mit v Cechach radar,-to je jen jedna vec z mnoha jinych co davam za priklad,nu ale nepise se vsude o nas cesich ze jsme nastrceni na vsech vysokych postech a dominujeme v zakulisi celemu svetu,ze jsme nebezpecni; - nerika se dvojsmyslne ze za kazdej prd muze cech a nepise se ze by svetu bylo lepe kdyby Cesko vubec nebylo atd. atd.
Am. zakladny v Cechach a napadeni Iranu je jedna blbost jako druha,obe identicke a ja osobne jsem presvedcena ze take obe pochazeji ze stejne hlavy ale co zmuze obycejny slusny cech a obycejny slusny zid? Ze mohamedani jsou fanatici vi kde kdo,fanatika ale take kazdy psycholog muze vyuzivat a ridit na tkanickach jako loutku,coz take se deje a ten kdo ty lidi popuzuje proti Izraeli jedna podle pokynu koho zas?
Jinak co se fanatismu tyce,-nejsou to jen mohamedani,skoro cele Nemecko a Italii zfanatizoval jeden silenec tak ze kdejaky pasacek vepru,ktery zida v zivote nevidel -je najednou vsechny nenavidel a voblikl uniformu.A v Cechach? Vsiml jste si nekdy tech sekt a jak se tam lidi chovaji? To je hruza! :o A jestli Vas to na chvili bude zajimat,tak si vsimnete ze cca 2/3 lidi z kazdeho naroda pujde slepe vzdy za nejakym hysterickym posukem. Malokdo posloucha moudre,klidne,vyrovnane lidi,co kazou mirova reseni kazdych situaci. Takovi lide jsou,byli a bohuzel....cesi leta letouci presto jak maly statecek jsme, byvali u kazdeho duleziteho rozhodovani, chtene nebo nechtene se prave v Praze kolikrat jednalo jak pro bolseviky tak pro USA. Nasi nase vlastni prave hrdiny udali a dali popravit,republiku prodali uz kolikrat?Uz od stredoveku. Nikdo tedy nema pravo psat do novin ze by bylo svetu lepe bez Izraele,nikdo neni cisty,leda nejake tribu v amazonskych pralesich,ti ano,ti maji pravo kricet a kritizovat.Tito lide v pralesich mozna by se nenechali ani zfanatizovat. Ale zbytek sveta je celej stejnej,kazdy narod ma ruce od krve. Tak uz snad dost clanecku proti zidum,Izraeli,ruku na srdce,co takovy clanek od p. Zidka doslova opsat,jen misto Izrael prepsat na Cechy a znovu to nekde nekam vydat?

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #212 kdy: 29. Června 2008, 11:33:48 »
Problém Iránu jsme tu již probírali několikrát, že tkví v tom že pro součásné Iránské vedení je zánik v atomové válce a násilí naplnění prorocké apokalipsy, to je to co činí jaderný Irán natolik nebezpečným.

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #213 kdy: 29. Června 2008, 17:38:03 »
Prosim Vas pane Vodniku,cesti politici zaprodavaji vlastni narod a pres protesty lidu jak idioti porad opakuji ze pro zajem Statu musime mit v Cechach radar,-to je jen jedna vec z mnoha jinych co davam za priklad,nu ale nepise se vsude o nas cesich ze jsme nastrceni na vsech vysokych postech a dominujeme v zakulisi celemu svetu,ze jsme nebezpecni;
Prece musite uznat, ze cechu ve vysokych pozicich opravdu neni tolik.

Elazar

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #214 kdy: 29. Června 2008, 19:47:29 »
Ve vládě ČR, PS i Senátu PČR či BIS je Čechů docela dost - (jsem tedy slyšel, ale pssst!)

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #215 kdy: 29. Června 2008, 20:25:47 »
Ve vládě ČR, PS i Senátu PČR či BIS je Čechů docela dost - (jsem tedy slyšel, ale pssst!)
V Cesku ano ale pisete "dominujeme v zakulisi celemu svetu"
To se prece o malem ceskem cloveku neda rict ani ve vtipu. nam se spis posmivaji, ze jsme Svejci.

Elazar

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #216 kdy: 29. Června 2008, 20:29:24 »
Ve vládě ČR, PS i Senátu PČR či BIS je Čechů docela dost - (jsem tedy slyšel, ale pssst!)
V Cesku ano ale pisete "dominujeme v zakulisi celemu svetu"
To se prece o malem ceskem cloveku neda rict ani ve vtipu. nam se spis posmivaji, ze jsme Svejci.
Tohle já nepsal, to si trošku pletete. Kromě toho, dělám si srandu.

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #217 kdy: 29. Června 2008, 21:36:02 »
  Kromě toho, dělám si srandu.
Tak to je jina vec. Zde zacala vazna diskuse na citlive tema a nahle z toho mame srandu.
Radeji toho necham.

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #218 kdy: 30. Června 2008, 00:05:41 »
Vodnikovi007  Proč neustále  píšete:češi odněkud přišli,židé by se měli vystěhovat,atd... Máte představu o stěhování národů? To praktikoval J.V.Stalin.Další přesídlování prováděl A. Hitler. Chápete co znamená vytrhnout lidí z domovů.Nestačí  bývalá Jugoslavie?Nemůžete také spojovat různá století.

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #219 kdy: 30. Června 2008, 00:14:30 »
Proč neustále  píšete:češi odněkud přišli,židé by se měli vystěhovat .
Jake neustale? Jde o jeden napad tykajici se dnesni situace, ktery mimochodem neni muj.
Tyka se bezpecneho zidovskeho domova, ktery Izrael nenabizi.
Mimochodem, vetsina zidu tam nezije.
 
Citovat
Máte představu o stěhování národů?
Mam, kazdy rok bezi v televizi holywoodsky film Exodus.

Elazar

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #220 kdy: 30. Června 2008, 12:32:50 »
  Kromě toho, dělám si srandu.
Tak to je jina vec. Zde zacala vazna diskuse na citlive tema a nahle z toho mame srandu.
Radeji toho necham.

Tak já to upřesním, nemám srandu z tématu ani z diskuze, ale z vás. Je to tak lepší?

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #221 kdy: 30. Června 2008, 13:35:28 »
S tím holywoodským filmem to nemyslíte vážně že?Myslím si ,že občané Izraele se cíti doma bezpečně.

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #222 kdy: 30. Června 2008, 17:00:11 »
  nemám srandu z tématu ani z diskuze, ale z vás. Je to tak lepší?
Citite se tak nadrazenym?
Vsiml jsem si toho hned jak jste zacal na toto tema komentovat.

Elazar

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #223 kdy: 30. Června 2008, 17:19:11 »
  nemám srandu z tématu ani z diskuze, ale z vás. Je to tak lepší?
Citite se tak nadrazenym?
Vsiml jsem si toho hned jak jste zacal na toto tema komentovat.

Jenom se občas bavím - vám někdo, kdo napíše tohle

Citovat
az na to, ze se nevi jestli Cesi vybijeli puvodni obyvatele ci se s nimi asimilovali.  S osidlenim USA mate pravdu, jenze byla jina doba a tehdy se zabijelo i za spatny nabozensky postoj, carodejnictvi. Belgie kolonizovala v Africe, v dobe kdy se cernoch ani  za cloveka nepovazoval. Vznik Izraele ovsem patri do povalecne doby, kdy dalsi nasili nebyla zrovna nejlepsi cesta.

nepřijde k smíchu? Zvláště poslední věta, ano, kéž by to Hadž Amín al-Husejní slyšel.. ;D

vodnik007

  • Host
Re: Lidovky, článek redaktora Petra Zídka z 10.5.2008
« Odpověď #224 kdy: 30. Června 2008, 18:49:32 »
S tím holywoodským filmem to nemyslíte vážně že?
Cim vic se nad tim filmem zamyslim, tim vic se mi zda ten napad realnejsi.
Tehdy ti lide sli pesky. I dnes prcha mnoho lidi ze svych domovu v mnoha mistech teto planety.
Moderni Exodus by byl snazsi. Mnozi nasli zaslibenou zemi na americkem kontinentu.
Proslicha se, ze Izraelite jiz nejakou dobu pripravuji zazemi v Patagonii, Tasmanii i dokonce v Cesku.
Pokud tomu tak je, znamena to, ze se zachrani pouze elita a prosti lide opet zarvou.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15