Autor Téma: Izraelité prý přijali Desatero pod drogami  (Přečteno 24361 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izraelité prý přijali Desatero pod drogami
« Odpověď #25 kdy: 16. Března 2008, 18:05:07 »
Pozn.: Zázraky si nechte od cesty, nejsme malé děti abychom na ně věřili.....  :)

Ja na zazraky neverim, ja na ne spoleham.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izraelité prý přijali Desatero pod drogami
« Odpověď #26 kdy: 16. Března 2008, 18:12:02 »
Máte pravdu Vadere. Yan pravděpodobně ještě nebyl v situaci, kdy věřit a spoléhat v zázrak bylo to jediné, co zbývá.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Izraelité prý přijali Desatero pod drogami
« Odpověď #27 kdy: 16. Března 2008, 18:59:22 »
Ja uz jsem videl tolik zazraku, ze je proste beru jako samozrejmost. Pozor, neplest si s "vsednosti". Dopady meteoritu jsou take samozrejme, nikoliv vsak vsedni - alespon z pohledu cloveka, kteremu nepada sutr na strechu kazdy den.
Ale zpet k tematu. V tom, v cem ja vidim zazrak, bude neverici Yan opet videt jen retezec neuveritelnych nahod, nebo bude hledat logicke vysvetleni. Yana si beru do ust proto, ze neskryva svoji oponenturu  :D
Priklad - byl jsem na hodne dlouhe ceste mimo republiku a dozvedel jsem se, ze ma otec rakovinu plic (nekurak !). Nador maligni. Co jsem asi tak mohl delat jineho, nez se modlit a prosit o zazrak. A nez se behem tri mesicu onkologove konecne dohodli, ejhle, jaky byjejich sok, kdyz zjistili, ze nador proste utekl, zmizel. Nechal jen malinko nekrotizovane tkane, kterou chirurgove odstranili. Podotykam, ze neslo o omyl v diagnoze, CD se zaznamem PET vysetreni mam stale, nador na nem zari jako 100 wattova zarovka. Histologie potvrdila rakovinu. Proste tam byla a utekla. Zmizela, nenechala metastazy, proste neco jako kdyby mel otec jen nejakou tezsi chripku. Kdyz jsem se ptal sefa onkologie, jak si to vysvetluje, rekl po chvil "My pro to mame termin zazrak".
Takovych kulisaren jsem zazil vic nez dost. Proto rikam - kdyz zazraky nezavrhujete, prijdou. Kdyz je zavrhujete, prijdou stejne.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Izraelité prý přijali Desatero pod drogami
« Odpověď #28 kdy: 16. Března 2008, 21:21:26 »
"Náhoda - toť alias, za který se B*h skrývá, když nemá chuť být poznán"  ;)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Izraelité prý přijali Desatero pod drogami
« Odpověď #29 kdy: 16. Března 2008, 21:24:00 »
Priklad - byl jsem na hodne dlouhe ceste mimo republiku a dozvedel jsem se, ze ma otec rakovinu plic (nekurak !). Nador maligni. Co jsem asi tak mohl delat jineho, nez se modlit a prosit o zazrak. A nez se behem tri mesicu onkologove konecne dohodli, ejhle, jaky byjejich sok, kdyz zjistili, ze nador proste utekl, zmizel.

Mě to přijde jako naprosto logické vysvětlení. Modlil ses, usilovně z celého srdce si něco přál a Šéf vyhověl. Proč tomu říkat zázrak? Prostě logické vyústění.  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15