Autor Téma: slovo lékaře  (Přečteno 7085 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
slovo lékaře
« kdy: 3. Března 2008, 14:36:13 »


 :o

Přátelé pozor!

Lidé používající mobily delší čas každý den jsou o 50% náchylnější k výskytu benigních či maligních nádorů v uchu podle studie lékaře a epidemiologa Dr. Siegala Sadetzkiho, lektora a výzkumníka z Tel Aviv University. Dokonce ti, kteří používají mobil na venkově daleko od celulárních antén riskují více výskyt rakoviny než lidé žijící (a používající mobily) ve městech.

Bližší na:
https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/125433

gv


Max

  • Host
Re: slovo lékaře
« Odpověď #1 kdy: 3. Března 2008, 15:22:26 »
Vím, četl jsem. Vyjde v překladu celé zítra  :)

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: slovo lékaře
« Odpověď #2 kdy: 25. Března 2008, 23:14:26 »
Nemám mobil. Takže akorát soucítím s vámi většino lidstva kteří mobilní telefony máte.

Offline menagen

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 115
Re: slovo lékaře
« Odpověď #3 kdy: 26. Března 2008, 07:25:07 »
Řekl bych, že jak v Izraeli, tak v ČR pořád ještě umírá víc lidí v důsledku používání automobilu, než v důsledku používání mobilu  ;)

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: slovo lékaře
« Odpověď #4 kdy: 26. Března 2008, 07:49:51 »
O cigaretách ani nemluvě ...
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: slovo lékaře
« Odpověď #5 kdy: 26. Března 2008, 10:52:50 »
O cigaretách ani nemluvě ...

Moje skore : jednou me prejelo auto, dvakrat jsem byl (na sedadle spolujezdce) ucastnikem vazne nehody, jednou havarie tramvaje (presneji saliny) pri ktere jsem se poucne proletel vnitrkem odzadu dopredu. Jednou nouzove pristani (ponekud tvrde). Jednou me malem prejel tank. Nemate nakonec jedno, co nas zabije ? Ve stredoveku to byl mor, dnes je to moderni mor v podobe cehokoliv co se hybe nebo zari. Ne ze bych byl fatalista, ale znam hodne lidi, kteri umreli mladi, prestoze zili "zdrave". Bac, a mate to  ;)

Jo, zapomnel jsem na postreleni (jizva na stehne), popaleniny 3. stupne (jizva tak vseobecne na trupu), zlomeny loket, jak do me na kole drcl kamion a rozdrceny kotnik (multikara si chtela zahrat rodeo)  :D
« Poslední změna: 26. Března 2008, 10:56:51 od Vader »

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: slovo lékaře
« Odpověď #6 kdy: 26. Března 2008, 12:34:16 »
Na jednoho člověka toho máte snad i skoro dost :)
S tím, že si člověk nevybírá, jak, kdy nebo na co zemře máte pravdu. Přesto si myslím, že huntovat si zdraví zbytečně a svévolně je tak trochu zbytečné pokoušení ...
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Pepino65

  • Host
Re: slovo lékaře
« Odpověď #7 kdy: 26. Března 2008, 12:39:17 »
O cigaretách ani nemluvě ...

Moje skore : jednou me prejelo auto, dvakrat jsem byl (na sedadle spolujezdce) ucastnikem vazne nehody, jednou havarie tramvaje (presneji saliny) pri ktere jsem se poucne proletel vnitrkem odzadu dopredu. Jednou nouzove pristani (ponekud tvrde). Jednou me malem prejel tank. Nemate nakonec jedno, co nas zabije ? Ve stredoveku to byl mor, dnes je to moderni mor v podobe cehokoliv co se hybe nebo zari. Ne ze bych byl fatalista, ale znam hodne lidi, kteri umreli mladi, prestoze zili "zdrave". Bac, a mate to  ;)

Jo, zapomnel jsem na postreleni (jizva na stehne), popaleniny 3. stupne (jizva tak vseobecne na trupu), zlomeny loket, jak do me na kole drcl kamion a rozdrceny kotnik (multikara si chtela zahrat rodeo)  :D

Vadere, ty jseš prostě dítě štěstěny. Snad toho štěstí máš ještě dost v zásobě  ;)

Jsem vysoce rizikový objekt - kouřím děsně, mobil mi už skoro přirostl k uchu a autem najedu 35 tkm.  :-[

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15