Autor Téma: Zodpovědnost ?  (Přečteno 10251 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pepino65

  • Host
Zodpovědnost ?
« kdy: 25. Ledna 2008, 17:39:49 »
"Využil" jsem toho, že jsem nemocný a zabrouzdal jsem trochu www-irtuálním světem a dočetl jsem se následující zdůvodnění neustálé kritiky Izraele kvůli životním podmínkám v současné Gaze. Izrael Gazu od r. 1967 okupoval, tudíž má zodpovědnost, ano čtete dobře, za situaci v Gaze, jelikož za podmínky na okupovaných územích se stará okupační armáda. Bum.

Hned jsem měl zase nad čím přemýšlet, nevšiml jsem si, že by USA po bombardování dovážely potraviny, léky a další zboží do Srbska, nebo ho dokonce elektrifikovaly. Také jsem si nevšiml, že by Chorvati, Bosňáné, Maďaři, Rumuni a Bulhaři uzavřeli hranice, jako to udělal Egypt.

To mě napadají pěkné nepřístojnosti, že ano? To, že okupační mocnost se stará o dobytá území, by mohlo být relevantní, kdyby nad územím měla stále moc, ale teď?  ???

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #1 kdy: 25. Ledna 2008, 22:23:37 »
To by v Gaze museli žít Srbové! ;)

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #2 kdy: 26. Ledna 2008, 16:17:48 »
Nemohu odpovědět,opět mě nejde posilání zpráv.
Za chybu se omlovám.
Osoba Schindlera je mě dostatečně známa,žiji nedaleko Svitav.
Můj vztah k Schindlerovi je veskrze negativní.Přesto že zachránil mnoho životů si myslím,že to činil z
vypočítavostí sobě vlastní(jak celý život žil).Samozřejmě lidí které zachránil mají  svůj názor.Ten je důležitý.

leho

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #3 kdy: 30. Ledna 2008, 16:44:54 »
"Využil" jsem toho, že jsem nemocný a zabrouzdal jsem trochu www-irtuálním světem a dočetl jsem se následující zdůvodnění neustálé kritiky Izraele kvůli životním podmínkám v současné Gaze. Izrael Gazu od r. 1967 okupoval, tudíž má zodpovědnost, ano čtete dobře, za situaci v Gaze, jelikož za podmínky na okupovaných územích se stará okupační armáda. Bum.

Hned jsem měl zase nad čím přemýšlet, nevšiml jsem si, že by USA po bombardování dovážely potraviny, léky a další zboží do Srbska, nebo ho dokonce elektrifikovaly. Také jsem si nevšiml, že by Chorvati, Bosňáné, Maďaři, Rumuni a Bulhaři uzavřeli hranice, jako to udělal Egypt.

To mě napadají pěkné nepřístojnosti, že ano? To, že okupační mocnost se stará o dobytá území, by mohlo být relevantní, kdyby nad územím měla stále moc, ale teď?  ???
Ale vzdyt Gaza neni uz vice nez rok a pul okupovana. Nejak jsi mily Pepino zaspal dobu. Taky jsi si nevsiml, ze Srbove neporadaji zadne pumove utoky na uzemich sousednich statu, jako to maji ti tvoji oblibeni Palestinci v oblibe. A co Srbove mohli cekat za genocidu na nesrbskem obyvatelstvu?

Pepino65

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #4 kdy: 30. Ledna 2008, 18:16:41 »
"Využil" jsem toho, že jsem nemocný a zabrouzdal jsem trochu www-irtuálním světem a dočetl jsem se následující zdůvodnění neustálé kritiky Izraele kvůli životním podmínkám v současné Gaze. Izrael Gazu od r. 1967 okupoval, tudíž má zodpovědnost, ano čtete dobře, za situaci v Gaze, jelikož za podmínky na okupovaných územích se stará okupační armáda. Bum.

Hned jsem měl zase nad čím přemýšlet, nevšiml jsem si, že by USA po bombardování dovážely potraviny, léky a další zboží do Srbska, nebo ho dokonce elektrifikovaly. Také jsem si nevšiml, že by Chorvati, Bosňáné, Maďaři, Rumuni a Bulhaři uzavřeli hranice, jako to udělal Egypt.

To mě napadají pěkné nepřístojnosti, že ano? To, že okupační mocnost se stará o dobytá území, by mohlo být relevantní, kdyby nad územím měla stále moc, ale teď?  ???
Ale vzdyt Gaza neni uz vice nez rok a pul okupovana. Nejak jsi mily Pepino zaspal dobu. Taky jsi si nevsiml, ze Srbove neporadaji zadne pumove utoky na uzemich sousednich statu, jako to maji ti tvoji oblibeni Palestinci v oblibe. A co Srbove mohli cekat za genocidu na nesrbskem obyvatelstvu?

Stačí si znovu přečíst poslední souvětí vámi citovaného mého příspěvku (....., kdyby nad územím...) a zjistíte, že jsem dobu rozhodně nezaspal.  Nevím, z čeho usuzujete, že jsou Palestinci moji oblíbení? Text, kterému oponujete, si také musíte pořádně přečíst, zanalyzovat a následně vyjádřit výhrady. To, že Srbové páchali genocidu v Kosovu je informace, srovnatelná s tvrzením, že Saddám Husajn měl zbraně hromadného ničení a s kvalitou zpravodajství Rádia Jerevan. Ach, jo.... :'(

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #5 kdy: 31. Ledna 2008, 10:05:57 »
Budou se trhat plomby ?  :o

Pepino65

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #6 kdy: 31. Ledna 2008, 16:26:28 »
Budou se trhat plomby ?  :o

Celé můstky a protézy  ;D

leho

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #7 kdy: 2. Února 2008, 06:08:11 »
To, že Srbové páchali genocidu v Kosovu je informace, srovnatelná s tvrzením, že Saddám Husajn měl zbraně hromadného ničení a s kvalitou zpravodajství Rádia Jerevan. Ach, jo.... :'(
Ano, Srbove pachali genocidu, mrtvoly se nasly a rodinni prislusnici ztratili sve drahe. Taky strileli na trziste v Sarajevu protiletadlovym kanonem, po tramvajich a nahodnych chodcich. To jsme mohli na videt na vlastni oci i v primem prenosu. Pamatujes? Asi jsi zapomnel nebo jsi mlady, naivni a ideologie je pro tebe vsim, fakta nic neznamenaji. Zrovna tak ZHN se v Iraku nasly, viz svedectvi pensylvanskeho senatora Ricka Santorum a v neposledni rade mych kolegu z Iraku zde https://flyingtigersiniraq.blogspot.com/. Nevim jak bych se jinak vyjadril o 5000 katusa raketach naplnenych sarinem, mne pripadaji jako ZHN, tobe ne? A to nejsou zdaleka jedine. Jak je mozne, ze se furt mele o tom, ze se zadne nenasly, je docela jednoduche vysvetleni, ale nevim, jestli by jsi to pochopil. Zatim tedy nic vysvetlovat nebudu...

Pepino65

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #8 kdy: 2. Února 2008, 17:15:42 »
To, že Srbové páchali genocidu v Kosovu je informace, srovnatelná s tvrzením, že Saddám Husajn měl zbraně hromadného ničení a s kvalitou zpravodajství Rádia Jerevan. Ach, jo.... :'(
Ano, Srbove pachali genocidu, mrtvoly se nasly a rodinni prislusnici ztratili sve drahe. Taky strileli na trziste v Sarajevu protiletadlovym kanonem, po tramvajich a nahodnych chodcich. To jsme mohli na videt na vlastni oci i v primem prenosu. Pamatujes? Asi jsi zapomnel nebo jsi mlady, naivni a ideologie je pro tebe vsim, fakta nic neznamenaji. Zrovna tak ZHN se v Iraku nasly, viz svedectvi pensylvanskeho senatora Ricka Santorum a v neposledni rade mych kolegu z Iraku zde https://flyingtigersiniraq.blogspot.com/. Nevim jak bych se jinak vyjadril o 5000 katusa raketach naplnenych sarinem, mne pripadaji jako ZHN, tobe ne? A to nejsou zdaleka jedine. Jak je mozne, ze se furt mele o tom, ze se zadne nenasly, je docela jednoduche vysvetleni, ale nevim, jestli by jsi to pochopil. Zatim tedy nic vysvetlovat nebudu...

Pokud se v Iráku něco našlo, tak mi to opravdu uniklo a ani se tudíž o tom nebudu přít. BOSENŠTÍ SRBOVÉ páchali genocidu a také stříleli na tržiště v BOSENSKÉM Sarajevu, což Vám mile rád odsouhlasím. V první větě mého předchozího příspěvku je uvedeno KOSOVO - součást Srbské republiky, Srbské území spjaté se srbskou historií, tak jako je s židovskou historií spjato území dnešního Izraele a části okolních států. To je holý fakt.
Ubezpečuji Vás, že bych důvod zamlčování nálezu zbraní hromadného ničení zcela určitě nepochopil, to nejspíš republikáni chtěli ve státech umožnit demokratům převzetí Bílého domu. Jak vidíte, to je zcestná myšlenka. 

leho

  • Host
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #9 kdy: 6. Února 2008, 05:55:19 »
Pokud se v Iráku něco našlo, tak mi to opravdu uniklo a ani se tudíž o tom nebudu přít. BOSENŠTÍ SRBOVÉ páchali genocidu a také stříleli na tržiště v BOSENSKÉM Sarajevu, což Vám mile rád odsouhlasím. V první větě mého předchozího příspěvku je uvedeno KOSOVO - součást Srbské republiky, Srbské území spjaté se srbskou historií, tak jako je s židovskou historií spjato území dnešního Izraele a části okolních států. To je holý fakt.
Ubezpečuji Vás, že bych důvod zamlčování nálezu zbraní hromadného ničení zcela určitě nepochopil, to nejspíš republikáni chtěli ve státech umožnit demokratům převzetí Bílého domu. Jak vidíte, to je zcestná myšlenka. 
Takze Srbove v Kosovu, Srbove v Srbsku, Srbove v Bosne, Srbove v Cesku, Srbove v Chorvatsku, Srbove ve Slovinsku, to je sest ruznych narodu podle nekoho.  No a co takhle Srbove v Nemecku, taky se jedna o jiny narod? Me fascinuje, kolik je na svete lidi, kteri nejsou vubec ochotni prijmou fakta tak jak jsou a popripade podle nich poopravit svuj pohled na vec. At clovek se snazi jakkoliv jim vysvetlit jak se veci ve skutecnosti maji, vsechno marne. Porad si melou dokola dokolecka svoji komunistickou, nacistickou ci podobnou ideologii a nic jineho je nezajima. A to uz se nezminuji o smesnem vynucovani si respektu tucnymi pismenky...

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zodpovědnost ?
« Odpověď #10 kdy: 7. Února 2008, 02:22:52 »
... A to uz se nezminuji o smesnem vynucovani si respektu tucnymi pismenky...

Mily Leho,vite dobre, ze proti vam nic nemam, ale Pepino ma pravdu. Nepreje-li si nikdo explicitne tykani, ma na to pravo. Nazory jsou vedlejsi, kazdy uvedte svoje argumenty, to je v poradku. Ale osobni vypady neberu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15