Autor Téma: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely  (Přečteno 8582 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivo

  • Host
Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« kdy: 19. Prosince 2007, 11:48:43 »
Dobrý den, právě jsem se vrátil z dvoutýdenního pobytu v Izraeli, kde jsme kromě vedení kurzů muzikoterapie měli možnost navštívit řadu z úžasných míst  - od Jeruzálema, přes Betlém, Golanské výšiny, Nazareth, Mrtvé moře atd. Byly to nádherné zážitky a zejména Betlém byl jako místo nesmírně silný a inspirující. Ještě stále to ve mně rezonuje.
Při pondělním odletu z letiště v Tel Avivu jsem prošel tak neuvěřitelnou "bezpečnostní" kontrolou (hudební nástroje pod několikanásobný rentgen atd.), že mi málem uletělo letadlo  :) Takže jsem nestihl už vyměnit šekely v místní směnárně. Napadlo mě tedy, že pokud se někdo z vaší komunity chystá na cestu do Izraele, mohu nabídnout šekely k přímé směně (mám jich asi 9000). Jsem z Jablonce nad Nisou, ale každou chvíli jsem v Praze. V případě zájmu zavolejte prosím na 603 481 984.

Ivo Sedláček
« Poslední změna: 19. Prosince 2007, 12:13:54 od Ivo »

myroch

  • Host
Re: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« Odpověď #1 kdy: 21. Prosince 2007, 12:41:07 »
Dobrý den,
přihodila se mi podobná věc, naštěstí mi zbylo jen 100 shekels :) Ty se vždy hodí alespoň na cestu z letiště kamsi kde nemaj tak příšernej kurz. Chtěl bych jet zase na jaře, kdyžtak se ozvu a od pár šekelů Vám pomůžu :)
M.H.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« Odpověď #2 kdy: 21. Prosince 2007, 12:48:43 »
Panove, preji pohodovou transakci. Pro ty, kteri se opakovane do Izraele radi podivaji, se par šakalů (rikam ja) ci šikulů (rika Menagen) urcite hodi  ;D

Ivo

  • Host
Re: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« Odpověď #3 kdy: 14. Dubna 2008, 12:55:54 »
Zdravím ... zjistil jsem že zmíněné šekely stále ještě mám  :) Kdyby se někdo náhodou chystal do Izraele a hodily by se mu, rád přenechám  ;) Kontakt viz výše ...

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« Odpověď #4 kdy: 14. Dubna 2008, 13:05:10 »
Sekely lze vymenit i v Praze ve smenarnach. Tedy v Kaprove ulici ycela urcite. Chce to jenom pockat na dobry kurz.

Ivo

  • Host
Re: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« Odpověď #5 kdy: 14. Dubna 2008, 13:55:27 »
Aha ... a ve které ? Asi to nebude Exchange ? A ted není dobrý kurz ? Něco signalizuje že by mohl být lepší ?

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Úžasná návštěva Izraele + přebytečné šekely
« Odpověď #6 kdy: 14. Dubna 2008, 15:44:56 »
V Kaprovce na rohu Maiselovy je celkem seriozni Exchange, Nevim jaky je kurz, alev Izraeli sel ted dolar trochu nahoru, takze by to snad nemuselo byt tak zle. No ale byla by tu jeste jedna moznost, kdyz mate ty penize, tak je sem prijedte utratit. Dneska je sice chamsin, ale kolem Pesachu je tu nadherne.  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15