Autor Téma: Webová pozvánka(in English)  (Přečteno 6575 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Webová pozvánka(in English)
« kdy: 23. Listopadu 2007, 23:44:57 »
Z došlé elektronické pošty:

Dear Friend of Jerusalem,


You are invited to attend One Jerusalem's largest LIVE streaming media event, overlooking Jerusalem's Old City -- this Sunday Nov. 25, 11:00 AM (EST).

Please join us in celebrating Jerusalem as the united, undivided capital of the State of Israel.
Guest speakers and attendees include One Jerusalem Chairman Natan Sharansky, USA Congressman Eric Cantor, major military personalities and leaders.

The celebrations will include live musical performances, videos and a sparkling laser light show.

How can you attend? Visit OneJerusalem.org this Sunday, 11:00 AM (EST). We will stream the event right to you. Mark your calendar & join us!

Sincerely,

 
The One Jerusalem Team
OneJerusalem.org

Zkrácená verze v češtině:
Největší živé představení,   pořádané iniciativou One Jerusalem jako oslava  Jeruzaléma - sjednoceného a nerozděleného hlavní méěta Státu Izrael, se bude konat v neděli 25/11/2007 v 17,00 SEČ.

Na shromáždění promluví   předseda iniciativy Natan Šaransky, kongresman Eric Cantor, významné vojenské osobnosti a političtí lídři. Oslava bude zahrnovat hudební  vystoupení,  videoprojekci a laserovou a světelnou show.

Máte-li zájem připojit se, navštivte tuto  neděli v 17,00 SEČ webové stránky
https://www.onejerusalem.org .
« Poslední změna: 24. Listopadu 2007, 22:46:57 od mrstejskal »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Webová pozvánka(in English)
« Odpověď #1 kdy: 24. Listopadu 2007, 18:48:51 »
Ano, ano. Nathan Ščaranskij a Jerušalajim Šelanu. Výborní lidé. Také jsem ten e-mail dostal, nicméně mě nenapadlo ho přetisknout. Takže velký dík, že Vás to napadlo  :)

Yan

  • Host
Re: Webová pozvánka(in English)
« Odpověď #2 kdy: 24. Listopadu 2007, 19:43:26 »
........Oslava bude zahrnovat hudební  vystoupení  videoprojekci a laserovou a světelnou show......

možná přijde i kouzelník  :)

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
V 17.00 začal přímý přenos shromáždění na podporu Jeruzaléma ...
« Odpověď #3 kdy: 25. Listopadu 2007, 17:05:09 »
 ... jednotného a nedělitelného hlavního města Státu Izrael. Chcete-li se připojit, klikněte na https://www.onejerusalem.org. Přenos funguje.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Ad ONE JERUSALEM LIVE - ZÁZRAK
« Odpověď #4 kdy: 25. Listopadu 2007, 20:45:15 »
Ano, stal se zázrak.  Podobný tomu, díky kterému  slavíme Chanuku. Připomeňme: Při znovuvysvěcení  jeruzalémského Chrámu po úspěšném makabejském povstání(2. stol. před naším letopočtem) zbyla zásoba  olivového  oleje, kterým se v Chrámu svítilo, pouze na jeden den.  Pak se stal zázrak - toto množství vydrželo ne na jeden, ale na na potřebných osm dní.  Je to vůbec možné? ANO!!!

Proč si to myslím:   Protože o více než 2000 let později jsem byl  svědkem něčeho hodně podobného. Když začal přenos iniciativy ONE JERUSALEM, napadlo mě, že bych  mohl udělat několik snímků z obrazovky PC monitoru. Jenomže - v tu chvíli začal na mém digitálním fotoaparátu signalizoval červený symbol  znamenající jediné: vybitou baterii. 

Zklamaní, výčitky(proč jsem na to nemyslel dřív, když jsem věděl, že jsem předtím hodně používal přístroj v režimu fotovideo?), smutek ... Nicméně  nedalo se  dělat  jiného než fotit dál.  Nebo zavolat Natanu Šaranskému, šéfovi  iniciativy, jejímž jsem signatářem, aby pár hodin počkal, že jsem sklerotik a nemám nabitý fotoaparát ... 

Ale vážně. Tak jako tenkrát požehnaný olej v jeruzalémském chrámu, vydržela i teď  má baterie -  do konce přenosu.  V tu chvíli jsem pochopil, že to, co se tehdy ve Svaté zemi stalo, není pouhá legenda. Zázraky se prostě dějí.


Chcete-li , můžete  se na několik snímků z akce ONE JERUSALEM LIVE(můj zkrácený pracovní název, ale proč ne, že?)  podívat na webu https://www.stejskal4.estranky.cz   -   po otevření klikněte  v levém MENU na odkaz One Jerusalem.
« Poslední změna: 25. Listopadu 2007, 20:49:54 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15